Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ez a 6. helyen draftolt koma azért kinőtte magát gyerekek, csak jelzem. Azért nem akármi az az 1400 feletti yard...
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Laci, ok. megvolt neki a 100-as, de ez csak idő kérdése volt. Nekem az volt a kulcs, ahogy visszajött a fumble után. Ilyenkor derül ki mennyire jó valaki. No és hát hozta azt a vacak 25 yardos cuccot, ami után nem hiszem, hogy megmenti valami a ground player of the week-től...😊

Küzdős hajtós, sok hibával, node micsoda küzdelem és izgalom, no és a végén szerencse, ezért szeretjük ezt a játékot. No és már a Bell jelenetért, vagy akár a fake punt-ért megérte megnézni. No és ne beszéljünk arról a blokkolt FG-ről, mert attól a bírói ítélettől a pumpa felmegy még mindig...jó, hogy nem ezen múlt, nagyon jó.

No és van izgalom jövő hétre is, bejöttek az eredmények. No azért még mindig egy lottó 4-esnek be kellene jönnie, de azért jó, hogy mégis van tét... 😊

JJ-vel mi történt??
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Fasza meccs volt, pár momentummal. BigBen még mindig úgy fut mint a gyík..😥
Gratula!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
A négy évvel ezelőtti Steelers-Packers szintjét nem érte el a meccs, de hasonlóan emlékezetesre sikeredett ez a találkozó is. Jövő héten a Browns ellen lehet harcolni a negatív mérleg elkerüléséért, sőt, még az utolsó forduló előtt is van matematikai esélyünk a PO-ra. 😊
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Bell 124!!!! yard a földön...fantasztikus a srác. Ha nem kell kihagynia az első 3 meccset hol lehetne!! 😀
Elkapásból csinált még 5-öt, jövő héten ünnepelhet. Brown már most is
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


---

Szar meccs. Totál fent és lent.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 pbs.twimg.com/media/BcGoYv9CEAEZli4.jpg lambeau field mostpatriksteelers
Jó kis foci lesz 😀
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
lambeau field most

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Megkő csapni a pacserzt, nem számlálni, tartozunk egy SB revanssal, ánnyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
ha jól sejtem ma már lehet úgy vágunk neki a mérkőzésnek, hogy matematikai esélyünk sem maradt a rájátszásra...7-től nyerni kellene a Bills-nek hazai pályán a Dolphins, illetve a Jets-nek a Browns ellen.
A Bills és a Jets kezében a sorsunk. Lehet ennél rosszabb scenario? 😕
Annak azért örültem volna, ha az utolsó fordulóban még úgy lépünk pályára, hogy a Ravens és a Dolphins vereségével még van esélyünk, de a múlt heti fordulóban igazi PO aspiránsként játszott mindkét csapat, úgy ahogy ilyenkor kell is.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Yeap the Diesel Claus Bear..😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kiesel Claus?
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
A Mackó..
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ez sokat elmond: "A guy like me doesn’t know how much ball he has left"

A játék iránti alázat szeretet... Hiányozni fog nagyon...Klemó
Ki mondta ezt??
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ez sokat elmond: "A guy like me doesn’t know how much ball he has left"

A játék iránti alázat szeretet... Hiányozni fog nagyon...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
MJ az alsóhangon 50miska leszsutianap
A Dunlap szerződés szerintem elég egyértelmű jele annak, hogy Johnsonhoz nem fognak ragaszkodni.vassadi
Ja, de Márkus Hántnak csak két hazai rajongója lett félév alatt, szóval ha akar az Bráunbácsi valamit akkor perkálni kell, mer Peko, Malu, JH is eccere fog lejárni 😉sutianap
Huntot nyilván kezdőnek szánják, máskülönben nem draftolták volna a második körben, Dunlappel már megállapodtak egy nem kis összegű szerződésben, ezek után nem fognak még egy hasonló kontraktust odaadni egy defensive endnek, több más fontos játékossal is szerződést kell hosszabbítaniuk. Egyébként Peko mögött is ott van elvileg az utánpótlás a tavaly draftolt Still és/vagy Thompson személyében, az LB-sor pedig Maualuga nélkül is nagyon jól meglesz, Harrisonról már nem is beszélve.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
MJ az alsóhangon 50miska leszsutianap
A Dunlap szerződés szerintem elég egyértelmű jele annak, hogy Johnsonhoz nem fognak ragaszkodni.vassadi
Ja, de Márkus Hántnak csak két hazai rajongója lett félév alatt, szóval ha akar az Bráunbácsi valamit akkor perkálni kell, mer Peko, Malu, JH is eccere fog lejárni 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Megvettem Kirwan könyvét,és látom,hogy többek közt Ádám is a fodítók közt van.
Gratula,szép munka!😉Blitzburgh
Köszönöm, fogyaszd egészséggel. 😊vassadi
Talán nekem is meghozza a jézuska, igaz ezt a tényt, mármint, hogy Ádi is fordított, örömmel hallom 😀 😉
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Megvettem Kirwan könyvét,és látom,hogy többek közt Ádám is a fodítók közt van.
Gratula,szép munka!😉Blitzburgh
Köszönöm, fogyaszd egészséggel. 😊
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Megvettem Kirwan könyvét,és látom,hogy többek közt Ádám is a fodítók közt van.
Gratula,szép munka!😉
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
MJ az alsóhangon 50miska leszsutianap
A Dunlap szerződés szerintem elég egyértelmű jele annak, hogy Johnsonhoz nem fognak ragaszkodni.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez például az egyik ok amiért ezt a sportot szeretem, Nem brady az ok természetesen, hanem ezeknek a srácoknak a hozzáállása ahhoz, hogy amit kapnak abból vissza is kell adni, mondhatnám Kiesel Claust aki az üdvhadseregnek gyűjtött mikulásruhában, órákig a hidegben fagyoskodva és még nagyon sok példát.
polamalu

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
DONT jéhá kétévre kapott. MJ az alsóhangon 50miska lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A legroszabb Cap helyzetben lévő csapatok a következő idényre:
1. Dallas Cowboys 25.084.217 dollárral a cap felett
2. New Orleans Saints 16.653.767 dollárral a cap felett
3. Pittsburgh Steelers 10.528.419 dollárral a cap felett
És a legjobb:
1. Oakland Raiders 63.550.126 dollár cap hely
2. Jacksonville Jaguars 54.324.476 dollár cap hely
3. Cleveland Browns 46.584.334 dollár cap hely
4. Chicago Bears 41.832.799 dollár cap hely
5. Indianapolis Colts 31.715.488 dollár cap hely
6. Buffalo Bills 28.667.038 dollár cap hely
7. Miami Dolphins 28.130.859 dollár cap hely
8. Washington Redskins 28.055.889 dollár cap hely
9. Green Bay Packers 26.503.352 dollár cap hely
10. Cincinnati Bengals 22.360.530 dollár cap hely
Ezek alapján, elmondható, hogy nem lesz könnyű dolgunk bármilyen erősítéssel, míg a jelenlegi csoportvezető az FA piacról is tud jó minőségű veteránt igazolni. Hát nagy harc lesz a csoportban jövőre is, de reméljük a Steel vér győzedelmeskedik majd. Khan pedig pörgetheti idén is a varázspálcát 😀polamalu
Minket sosem szokott érinteni a FA piac. Az a lényeg, hogy az idei újoncokat be tudjuk jövőre építeni megfelelően és találjunk a következő drafton is egy-két Bell szintű azonnali kezdő srácot. Akkor a fizuk is megoldódnak majdKlaci79
Lacikám dárga barátom, hol írtam, hogy mi az FA-ról akarunk építkezni?
Sütikém, JH pénze meg lejön, mert egy évre kapott papírt.
ott van még nekik MJ szerződése, az az az hűha és rendezniük kell Greent, Daltont szóval az se olyan lazasütianap