Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A legroszabb Cap helyzetben lévő csapatok a következő idényre:
1. Dallas Cowboys 25.084.217 dollárral a cap felett
2. New Orleans Saints 16.653.767 dollárral a cap felett
3. Pittsburgh Steelers 10.528.419 dollárral a cap felett
És a legjobb:
1. Oakland Raiders 63.550.126 dollár cap hely
2. Jacksonville Jaguars 54.324.476 dollár cap hely
3. Cleveland Browns 46.584.334 dollár cap hely
4. Chicago Bears 41.832.799 dollár cap hely
5. Indianapolis Colts 31.715.488 dollár cap hely
6. Buffalo Bills 28.667.038 dollár cap hely
7. Miami Dolphins 28.130.859 dollár cap hely
8. Washington Redskins 28.055.889 dollár cap hely
9. Green Bay Packers 26.503.352 dollár cap hely
10. Cincinnati Bengals 22.360.530 dollár cap hely
Ezek alapján, elmondható, hogy nem lesz könnyű dolgunk bármilyen erősítéssel, míg a jelenlegi csoportvezető az FA piacról is tud jó minőségű veteránt igazolni. Hát nagy harc lesz a csoportban jövőre is, de reméljük a Steel vér győzedelmeskedik majd. Khan pedig pörgetheti idén is a varázspálcát 😀polamalu
Minket sosem szokott érinteni a FA piac. Az a lényeg, hogy az idei újoncokat be tudjuk jövőre építeni megfelelően és találjunk a következő drafton is egy-két Bell szintű azonnali kezdő srácot. Akkor a fizuk is megoldódnak majd
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
10. Cincinnati Bengals 22.360.530 dollár cap hely
Ezek alapján, elmondható, hogy nem lesz könnyű dolgunk bármilyen erősítéssel, míg a jelenlegi csoportvezető az FA piacról is tud jó minőségű veteránt igazolni. polamalu
ott van még nekik MJ szerződése, az az az hűha és rendezniük kell Greent, Daltont szóval az se olyan laza


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ez például az egyik ok amiért ezt a sportot szeretem, Nem brady az ok természetesen, hanem ezeknek a srácoknak a hozzáállása ahhoz, hogy amit kapnak abból vissza is kell adni, mondhatnám Kiesel Claust aki az üdvhadseregnek gyűjtött mikulásruhában, órákig a hidegben fagyoskodva és még nagyon sok példát.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A legroszabb Cap helyzetben lévő csapatok a következő idényre:
1. Dallas Cowboys 25.084.217 dollárral a cap felett
2. New Orleans Saints 16.653.767 dollárral a cap felett
3. Pittsburgh Steelers 10.528.419 dollárral a cap felett
És a legjobb:
1. Oakland Raiders 63.550.126 dollár cap hely
2. Jacksonville Jaguars 54.324.476 dollár cap hely
3. Cleveland Browns 46.584.334 dollár cap hely
4. Chicago Bears 41.832.799 dollár cap hely
5. Indianapolis Colts 31.715.488 dollár cap hely
6. Buffalo Bills 28.667.038 dollár cap hely
7. Miami Dolphins 28.130.859 dollár cap hely
8. Washington Redskins 28.055.889 dollár cap hely
9. Green Bay Packers 26.503.352 dollár cap hely
10. Cincinnati Bengals 22.360.530 dollár cap hely
Ezek alapján, elmondható, hogy nem lesz könnyű dolgunk bármilyen erősítéssel, míg a jelenlegi csoportvezető az FA piacról is tud jó minőségű veteránt igazolni. Hát nagy harc lesz a csoportban jövőre is, de reméljük a Steel vér győzedelmeskedik majd. Khan pedig pörgetheti idén is a varázspálcát 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És eldőlt: Rodgers nem játszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Hangulatos lesz. A tulajok már lapátolnak 😊
 www.packers.com/media-center/videos/Packers-fans-shovel-snow-from-Lambeau-Field/4ecb04be-ba44-4c01-928b-d7f42c139ee5
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Az idei karácsonyi üdvözlet
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Pittsburgh_Steelers_2013_Christmas_Carols/b89ff98e-1257-4297-a0fe-987d39208b70
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Ma már Keisel is teljes értékű edzésmunkát végzett, mindenki probable státuszt kapott a meccsre.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Faxomat már ebbe a ciágny oldalfrissítéses faszságba, hogy állandóan elszállnak a hozzászólásaim...

Én nem így emlékszem, emlékeztem, de a Gayes dolog az igen.

Jah, de mielőtt megint hosszú izébe menne át, meggyőztél😊 Tényleg nem volt Rodgers vs. Best Steel D 😊kishaszi
324 pontot kaptunk 2009-ben. Ez messze van egy jó védelemtől.

Továbbá a 13. heti Raiders meccs után (az 5-ös vereségszériánk 4. meccse után): Steelers had allowed 7 plays of 40 yards or longer in their last four games (they only gave up two such plays in 2008). Amúgy a Raiders mellett a Chiefs is szétszedett minket Cassellel...

Ez nem volt jó védelem. 2010-re viszont megint helyére kerültek a puzzle-darabkák.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Faxomat már ebbe a ciágny oldalfrissítéses faszságba, hogy állandóan elszállnak a hozzászólásaim...

Én nem így emlékszem, emlékeztem, de a Gayes dolog az igen.

Jah, de mielőtt megint hosszú izébe menne át, meggyőztél😊 Tényleg nem volt Rodgers vs. Best Steel D 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igaz, nem is 2008-ra gondoltam, mert akkor valóban nem találkoztunk, hanem 2009-re, a 3736-os meccsre, amin papíron, emberanyagot tekintve a váz ugyanaz volt ugye: Timmons, Woodley, Harrison, Clark, Hampton, Farrior, Taylor, Keisel - - - - ok, más az atom D-hez, de top 5 volt az is.kishaszi
Az nem volt TOP5 Defense, sőt. Legfeljebb közepes volt. Rengeteg sérültünk volt (Aaron Smith, Troy), plusz elment B-Mac és ez volt az az év, amikor a Cardshoz távozott B-Mac helyét Gay vette át kezdő CB-ként és akkor utálta meg mindenki őt, mert minden 3rd downt benyaltunk róla. Azt a D-t nemcsak a Packs szedte szét, hanem pl az Oakland is. Sose felejtem el, a 4. negyedben Ben vezetett 3 (!) TD-vel záruló "GW-drive-ot" és valamennyire TD volt a válasz... Tragikus volt.

Az volt az az év, amikor a D miatt nem jutottunk PO-ba. Az elmúlt 10 év (LeBeau-éra) szerintem legrosszabbb D-je volt, rosszabb volt még a mostaninál is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igaz, nem is 2008-ra gondoltam, mert akkor valóban nem találkoztunk, hanem 2009-re, a 3736-os meccsre, amin papíron, emberanyagot tekintve a váz ugyanaz volt ugye: Timmons, Woodley, Harrison, Clark, Hampton, Farrior, Taylor, Keisel - - - - ok, más az atom D-hez, de top 5 körüli volt az is. Papíron.😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rodgers mindig 30 pontos meccset tolna ellenünk, mert zseni. Ezt csinálta az atom D-nk ellen is. Most meg dobna 50-et, ha a gyengébb arcukat mutatnák. Persze most nem a régóta nem játszóról beszélek, hanem az épp lábadozóról, mert az tényleg kérdéses, hogy mennyire érezné - bár szerintem nála ez lehet, hogy csak 1 negyedig lenne kérdéses.kishaszi
Az atom D-nk ellen nem csinálta meg. 😉 A 2008-assal nem találkozott és kétlem, hogy szét tudta volna szedni. A 2. legjobbal (2010) a SB-n találkozott és nem tett fel 30 pontot. A ponttermésükben volt egy picksix. Egy atom D ellen jó esetben olyan 25 pontra jó, ami viszont kiemelkedő. Ez is vitán felül elit QB-szint.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt mondom, a PO-ban és a döntőben nagyon eltalálták, összejött nekik, kijött a lépés, hívhatjuk akárhogy, de az nagyon ösze volt állva.kishaszi
Persze, ez nem is vitakérdés. Én Batch-csel arra utaltam, hogy egy backuppal is lehet nyerni, akár egy jobbféle csapat ellen is, sőt, jobban lehet vele nyerni, mint egy hidegkezű, 2 hónapja éles helyzet (meccs) nélküli kezdővel.

Flynn tuti bizonyítani akar, ő játékban van, Rodgers pedig vélhetően attól nem került csúcsformába, hogy 6 hét kihagyás után a 2nd teammel edzeget.

A lényeg, hogy nem tudok örülni senki sérülésének, hiányzásának, illetve arra is utaltam, hogy valószínűleg Flynn-nel is nyerhetnek, sőt vele, szerintem jelenleg több esélyük van.Soldados
Arra azért emlékeztetlek, hogy tavaly mikor felmerült hogy a sérülésből visszatérő Ben mikor játsszon, amelett érveltél, hogy teljesen mindegy milyen formában van a backup, ha a franchise QB játékra kész, akkor azonnal ő kezjen. És többféleképp levezetted, hogy miért van sokkal jobb győzelmi esély a "hideg" franchise QB-val... (Nem olvastam vissza, nem emlékszem már hogy pontosan hogy mondtad, de a lényege ez volt.)

A konkrét helyzetről meg azt gondolom, hogy a D állapotát, képességeit figyelembe véve, nekik most inkább megoldható feladat lehet Flynn, mint bármilyen formában levő Rodgers. Abból hogy az egyik leggyengébb D ellen fordított meg meccset, nem gondolnám hogy rajtunk is simán átgyalogol - Rodgers viszont már hozott ellenünk pár 30+ pontos meccset.Jan
Most is azt mondom. Ha a franchise QB játékra kész, neki kell játszania. Ő a csapat arca, ő ad hitet a társaknak, ő képes a csodára és minél hamarabb tér vissza, annál hamarabb fogja ismét megtalálni a ritmust. De ettől még a másik állítás is igaz. Nem fosom össze magam egy 2 hónap után visszatérő hidegkezű QB-tól, és Flynn-nel is lehet meccset nyerni, sőt, ő ritmusban van, ráadásul az előző W után nyilván feldobott, önbizalommal telt.

A D állapota érdekes. Totális csőd meccse kevés volt. Inkább az a baj, hogy hajlamosak vagyunk benézni egy-egy nagy playt. Viszont egy-egy nagy play (+40) turnoverrel felérő momentum.

Akárhogy is, ha Rodgers, ha Flynn. Nyerhető meccs. Ez persze nem jelent tuti W-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rodgers mindig 30 pontos meccset tolna ellenünk, mert zseni. Ezt csinálta az atom D-nk ellen is. Most meg dobna 50-et, ha a gyengébb arcukat mutatnák. Persze most nem a régóta nem játszóról beszélek, hanem az épp lábadozóról, mert az tényleg kérdéses, hogy mennyire érezné - bár szerintem nála ez lehet, hogy csak 1 negyedig lenne kérdéses.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Ezt mondom, a PO-ban és a döntőben nagyon eltalálták, összejött nekik, kijött a lépés, hívhatjuk akárhogy, de az nagyon ösze volt állva.kishaszi
Persze, ez nem is vitakérdés. Én Batch-csel arra utaltam, hogy egy backuppal is lehet nyerni, akár egy jobbféle csapat ellen is, sőt, jobban lehet vele nyerni, mint egy hidegkezű, 2 hónapja éles helyzet (meccs) nélküli kezdővel.

Flynn tuti bizonyítani akar, ő játékban van, Rodgers pedig vélhetően attól nem került csúcsformába, hogy 6 hét kihagyás után a 2nd teammel edzeget.

A lényeg, hogy nem tudok örülni senki sérülésének, hiányzásának, illetve arra is utaltam, hogy valószínűleg Flynn-nel is nyerhetnek, sőt vele, szerintem jelenleg több esélyük van.Soldados
Arra azért emlékeztetlek, hogy tavaly mikor felmerült hogy a sérülésből visszatérő Ben mikor játsszon, amelett érveltél, hogy teljesen mindegy milyen formában van a backup, ha a franchise QB játékra kész, akkor azonnal ő kezjen. És többféleképp levezetted, hogy miért van sokkal jobb győzelmi esély a "hideg" franchise QB-val... (Nem olvastam vissza, nem emlékszem már hogy pontosan hogy mondtad, de a lényege ez volt.)

A konkrét helyzetről meg azt gondolom, hogy a D állapotát, képességeit figyelembe véve, nekik most inkább megoldható feladat lehet Flynn, mint bármilyen formában levő Rodgers. Abból hogy az egyik leggyengébb D ellen fordított meg meccset, nem gondolnám hogy rajtunk is simán átgyalogol - Rodgers viszont már hozott ellenünk pár 30+ pontos meccset.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt mondom, a PO-ban és a döntőben nagyon eltalálták, összejött nekik, kijött a lépés, hívhatjuk akárhogy, de az nagyon ösze volt állva.kishaszi
Persze, ez nem is vitakérdés. Én Batch-csel arra utaltam, hogy egy backuppal is lehet nyerni, akár egy jobbféle csapat ellen is, sőt, jobban lehet vele nyerni, mint egy hidegkezű, 2 hónapja éles helyzet (meccs) nélküli kezdővel.

Flynn tuti bizonyítani akar, ő játékban van, Rodgers pedig vélhetően attól nem került csúcsformába, hogy 6 hét kihagyás után a 2nd teammel edzeget.

A lényeg, hogy nem tudok örülni senki sérülésének, hiányzásának, illetve arra is utaltam, hogy valószínűleg Flynn-nel is nyerhetnek, sőt vele, szerintem jelenleg több esélyük van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt mondom, a PO-ban és a döntőben nagyon eltalálták, összejött nekik, kijött a lépés, hívhatjuk akárhogy, de az nagyon ösze volt állva.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah, csak a későbbi bajnok Ravens kb. annyira volt sárp, hogy minket simán ütöttek volna . . .kishaszi
Komolyan vette a Ravens azt a meccset, csak akkor még nem voltak formában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, csak a későbbi bajnok Ravens kb. annyira volt sárp, hogy minket simán ütöttek volna . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
van isten!! nem lesz rodgers 😀patriksteelers
Egyrészt nem tudok örülni, hogy az ellenfél legjobbja nem játszik, másrészt Rodgers sem egy gép 2 hónap kihagyás meglátszik, főleg QB poszton. Hogy úgy mondjam hideg lenne a karja. És azt se feledjük, hogy tavaly mi Charlie Batch-csel is legyőztük a későbbi bajnok Ravens-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=9ZWQTHk9OeISoldados
Én is kedvelem a Steelers-Ravens meccseket, de azért ez a 'best rivalry in nfl' túlzás. Csak a Steelersnek vannak komolyabb múltra visszatekintő riválisai, (pl. Cleveland) hogy néhány NFC-n belüli párharcot ne is említsek. 😀Kampman
Nekünk a legnagyobb múltra visszatekintő a Browns, de valami 25 éve nem tudtak söpörni minket. Így azért nehéz komoly rivalizálásról beszélni, mert egyoldalú.

A Steelers-Ravens jelenleg az NFL legnagyobb intenzitású rivalizálása. Ebben kb mindenki egyetért. Persze vannak nagyobb múltra visszatekintők, de ami annyira csúcsra lenne járatva, mint ez, olyan nemigen van most.Soldados
Az NFL best rivalry-ja valóban a Steelers-Ravens.
De jelenleg a legnagyobb intenzitású a Seahawks-49ers.

A puntert meg sajnálom, de part of the game. Attól még köcsögség volt szétbaszkodni, de a köcsögség is part of the game. Ahogy a szabálytalanságok, a durvaság is. És tulajdonképpen a szurkolói picsogás is. Ilyen sport ez.

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
van isten!! nem lesz rodgers 😀patriksteelers
Akkor te már többet tudsz, mint a packers.com... 😉

Egyébként szerintem sem fog játszani ellenetek, de Flynn egyre jobban érzi az elkapókat, úgyhogy nem a QB-n fog múlni a meccsünk, hanem hogy a D melyik arcát fogja mutatni. Fogunk annyi pontot szerezni, amennyivel normális körülmények között bőven lehet meccset nyerni.
Csak attól félek, hogy hátul is termelékenyek leszünk.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
van isten!! nem lesz rodgers 😀patriksteelers
Várjunk még ezzel, a GB nem = Rodgers. Nem lesz ez annyira sétagalopp. Főleg, hogy nekik még realitás a PO, és ezért kézzel, lábbal, hajjal, körömmel, foggal kaparni fognak. Igaz idén mi a tét nélküli meccseken hozzuk a nagyot.
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
van isten!! nem lesz rodgers 😀