Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a legkeményebb, hogy a cikknek nem is ez a legnevetségesebb része, hanem ez:

"Ez sem tesz jót Tomlin állásának, akit sok szurkoló szerint már rég ki kellett volna rúgni. Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"

Ki a faszom tiltakozott (főleg tömegesen 😀 😀), amikor Meskót elküldtük? 😀 😀 Legfeljebb a másik 31 csapat szuirkolói. 😊 Az persze nincs a cikkben, hogy az évek óta kirúgásra váró edző, akarom mondani sátáni gonosztevő SB-t nyert 2008-ban és döntős volt 2010-ben. 😀 😀Soldados
egyébként ezért jöttem ide tegnap este én is, de aztán megláttam, hoyg ti még nagyobb osztást érdemeltek, mint a cikk, úgyhogy.Thrasher
Kész szerencsére hogy csak 4 évente járok a Bucs topikban, de látom, nem vesztettem semmit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Az a legkeményebb, hogy a cikknek nem is ez a legnevetségesebb része, hanem ez:

"Ez sem tesz jót Tomlin állásának, akit sok szurkoló szerint már rég ki kellett volna rúgni. Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"

Ki a faszom tiltakozott (főleg tömegesen 😀 😀), amikor Meskót elküldtük? 😀 😀 Legfeljebb a másik 31 csapat szuirkolói. 😊 Az persze nincs a cikkben, hogy az évek óta kirúgásra váró edző, akarom mondani sátáni gonosztevő SB-t nyert 2008-ban és döntős volt 2010-ben. 😀 😀Soldados
egyébként ezért jöttem ide tegnap este én is, de aztán megláttam, hoyg ti még nagyobb osztást érdemeltek, mint a cikk, úgyhogy.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
fél üveg Jägermeister utáni rant, nem vesztetek semmit, ha nem olvassátok el:
| bazmeg besétált az edzőtök a pályára, a returner elé, aztán elégedetten vigyorgott, és még azon okoskodtok, hogy "úgy sem lett volna TD, mert utolérik"?
gratulálok, a szememben sikerült egy forduló alatt beelőznötök a Falcons-szurkolótábort a leggyökerebb bowl.hu-s közösség címéért folytatott versenyben.
Tomlin persze ritka nagy gettótöltelék volt mindig (és nem, nem a bőrszíne miatt mondom ezt), rajta nem lepődök meg
.
| Thrasher
Gratulálok. Ezért kár volt beléd a drága nedűből. Elég lett volna a kevert is. 😀kittli
Igen-igen én is gratulálok magunknak, mert biztos nem volt könnyű thrasher-nál megszerezni ezt az első helyet! 😛
Hiába na, nem véletlenül mondják, hogy a piától csak bátor lesz az ember, de okos nem!Klaci79
Azért remélem a dobogóra odaférünk mi is😀 Ha még nem akkor ráhajtunk😀😀
na húzok mielőtt szét off-olom a fórumotokat, látom megteszi helyettem más..
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratulálok. Ezért kár volt beléd a drága nedűből. Elég lett volna a kevert is. 😀kittli
Van, akinek mindegy, hogy guggolóst, vagy Rémy Martint iszik. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
fél üveg Jägermeister utáni rant, nem vesztetek semmit, ha nem olvassátok el:
| bazmeg besétált az edzőtök a pályára, a returner elé, aztán elégedetten vigyorgott, és még azon okoskodtok, hogy "úgy sem lett volna TD, mert utolérik"?
gratulálok, a szememben sikerült egy forduló alatt beelőznötök a Falcons-szurkolótábort a leggyökerebb bowl.hu-s közösség címéért folytatott versenyben.
Tomlin persze ritka nagy gettótöltelék volt mindig (és nem, nem a bőrszíne miatt mondom ezt), rajta nem lepődök meg
.
| Thrasher
Gratulálok. Ezért kár volt beléd a drága nedűből. Elég lett volna a kevert is. 😀kittli
Igen-igen én is gratulálok magunknak, mert biztos nem volt könnyű thrasher-nál megszerezni ezt az első helyet! 😛
Hiába na, nem véletlenül mondják, hogy a piától csak bátor lesz az ember, de okos nem!
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
fél üveg Jägermeister utáni rant, nem vesztetek semmit, ha nem olvassátok el:
| bazmeg besétált az edzőtök a pályára, a returner elé, aztán elégedetten vigyorgott, és még azon okoskodtok, hogy "úgy sem lett volna TD, mert utolérik"?
gratulálok, a szememben sikerült egy forduló alatt beelőznötök a Falcons-szurkolótábort a leggyökerebb bowl.hu-s közösség címéért folytatott versenyben.
Tomlin persze ritka nagy gettótöltelék volt mindig (és nem, nem a bőrszíne miatt mondom ezt), rajta nem lepődök meg
.
| Thrasher
Gratulálok. Ezért kár volt beléd a drága nedűből. Elég lett volna a kevert is. 😀
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Mondjuk eleve nem értem miként lehet egy NFL-ben egy csapatot gyűlölni, pláne újságíróként. Persze vannak a rivalry-k, meg néha kuncogunk egymáson, meg húzzuk egymást. Az újságírás alja a cikk, nem vitás, pláne a nevet nem vállalva fel...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Happy birthday, Charlie Batch!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
fél üveg Jägermeister utáni rant, nem vesztetek semmit, ha nem olvassátok el:
| bazmeg besétált az edzőtök a pályára, a returner elé, aztán elégedetten vigyorgott, és még azon okoskodtok, hogy "úgy sem lett volna TD, mert utolérik"?
gratulálok, a szememben sikerült egy forduló alatt beelőznötök a Falcons-szurkolótábort a leggyökerebb bowl.hu-s közösség címéért folytatott versenyben.
Tomlin persze ritka nagy gettótöltelék volt mindig (és nem, nem a bőrszíne miatt mondom ezt), rajta nem lepődök meg.
| Thrasher
Ez aaaaaaz.! Aranyérem, végre!😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
bocsi az offert. de ezt most nagyon viccesnek talaltam.  sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/

foleg a video alatt lathato kep beszedes. Az idokeres utani megbeszeles nagyon tanulsagos es egyben vicces esete. 😀
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Szerintem egész jó cikk Tomlinról:  www.post-gazette.com/sports/2013/12/04/Finest-moment-for-coach/stories/201312040049

Tomlin didn't just keep the team together. The Steelers won the division title that season. He wasn't a great coach then. He practiced his players too hard too often during the long season and wore them down. But he listened to them when they complained, learned and eased up the next season. The Steelers won Super Bowl XLIII. By then, it was Tomlin's team, not Cowher's."Soldados
Valóban jó cikk, a teljeset végigolvasva még jobban üt.. 😊
Tomlin megosztó személyiség, lehet szeretni vagy utálni, de semleges senki nem lesz vele. Ezt állítja a szerző, nem is alaptalanul. Ezt nevezzük szakmai és értékelhető újságírásnak.
Nem az index.hu-t, ahol a következő főcím az lehetne, hogy Tom Brady látta a WC-be menni Michelle Wild-ot. 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem egész jó cikk Tomlinról:  www.post-gazette.com/sports/2013/12/04/Finest-moment-for-coach/stories/201312040049

Pár részt ki is emelnék belőle:
"Usually, I'm the most cynical person in the world when it comes to sports and the people who coach and play them. But I found Tomlin to be sincere. I believed him when he said he didn't step in front of Jones intentionally. If I felt otherwise, I would suggest the Steelers fire him immediately. There is no place for cheaters in any game.

I know, maybe I am a fool. I'm the first to admit that. But you know what? I would much rather be naive than mistakenly question a good, decent man's integrity. I'll criticize Tomlin's coaching decisions all day long, if I think it is warranted. Those are fair game for him or any coach. But I'll be damned if I question his probity based on what I saw Thursday night. He doesn't deserve that"

És az itt is gyakran felmerülő téma, hogy csak Cowher játékosaival jutott Super Bowlba:
"TOMLIN WENT TO THOSE TWO SUPER BOWLS WITH COWHER'S PLAYERS

People forget Tomlin inherited a team that went 8-8 in Cowher's final season. He also stepped into a difficult situation. The veterans wanted one of Cowher's assistants -- Russ Grimm or Ken Whisenhunt -- not an outsider from the Minnesota Vikings. Star guard Alan Faneca also stepped down as captain because of a contract dispute with the front office and easily could have become a major distraction.

Welcome Coach T!

Tomlin didn't just keep the team together. The Steelers won the division title that season. He wasn't a great coach then. He practiced his players too hard too often during the long season and wore them down. But he listened to them when they complained, learned and eased up the next season. The Steelers won Super Bowl XLIII. By then, it was Tomlin's team, not Cowher's."


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sziasztok!

Az alábbi index.hu (Sport Gézás) cikkre írtam az alábbi mailt: 😊

 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/12/05/mindenki_bunhodik_a_taplo_nfl-edzo_miatt/


NFL-fandesider
Az a legkeményebb, hogy a cikknek nem is ez a legnevetségesebb része, hanem ez:

"Ez sem tesz jót Tomlin állásának, akit sok szurkoló szerint már rég ki kellett volna rúgni. Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"

Ki a faszom tiltakozott, amikor Meskót elküldtük? 😀 😀 Legfeljebb a másik 31 csapat szuirkolói. 😊Soldados
Hát így, Soldi , ennyit értenek hozzá az "újságírók", ezért ezt nem is említettem, csak általában a szakmai nullaságát... 😊
A legaljasabb a főcím. Ilyet ember nem ír le vagy nem engedélyez leírni...desider
Óóóó, hidd el, láttam én már sok furcsaságot. 1999 óta, főállásban pedig 2002 óta dolgozom sportújságíróként (MTI), szerencsére nekünk sose kellett elmenni ebbe az irányba, ez azért mégiscsak elvileg a mértékadó nemzeti hírügynökség, de amiket olvasok, látok, hallok.... Kb alig maradt értékelhető sportrovat, -honlap. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Aszem az index-nél bujtatott Ravensfan van, csak jobb lenne, ha nem írna semmit. Nekem sem tetszett Tomlin megmozdulása, de az én jól felfogott érdekem az hogy a Ravens Steelers meccs az minden évben véres kiki küzdelem legyen és ennek megtartása érdekében abszolút baromságnak tartom a draft megvonást meg a hasonló hülyeségeket. Azért meg külön elnézést kérek hogy megint ilyen szarokkal offolom a fórumot.

Hétvégén nyomjátok le flipperéket!malkav
Malkav,

nem Ravens-fan, hanem Cowboy 😊 több, mint valószínű Lovas Gergő írta, akit sajnos ismerek is 😕 a 120 yard blog is az övé és utálja a Steelers-t. De legalább nevét adta volna a cikkhez.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Aszem az index-nél bujtatott Ravensfan van, csak jobb lenne, ha nem írna semmit. Nekem sem tetszett Tomlin megmozdulása, de az én jól felfogott érdekem az hogy a Ravens Steelers meccs az minden évben véres kiki küzdelem legyen és ennek megtartása érdekében abszolút baromságnak tartom a draft megvonást meg a hasonló hülyeségeket. Azért meg külön elnézést kérek hogy megint ilyen szarokkal offolom a fórumot.

Hétvégén nyomjátok le flipperéket!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
"Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"Soldados
uramisten... magyar sportújságírás 2013-ban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Sziasztok!

Az alábbi index.hu (Sport Gézás) cikkre írtam az alábbi mailt: 😊

 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/12/05/mindenki_bunhodik_a_taplo_nfl-edzo_miatt/


NFL-fandesider
Az a legkeményebb, hogy a cikknek nem is ez a legnevetségesebb része, hanem ez:

"Ez sem tesz jót Tomlin állásának, akit sok szurkoló szerint már rég ki kellett volna rúgni. Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"

Ki a faszom tiltakozott, amikor Meskót elküldtük? 😀 😀 Legfeljebb a másik 31 csapat szuirkolói. 😊Soldados
Hát így, Soldi , ennyit értenek hozzá az "újságírók", ezért ezt nem is említettem, csak általában a szakmai nullaságát... 😊
A legaljasabb a főcím. Ilyet ember nem ír le vagy nem engedélyez leírni...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sziasztok!

Az alábbi index.hu (Sport Gézás) cikkre írtam az alábbi mailt: 😊

 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/12/05/mindenki_bunhodik_a_taplo_nfl-edzo_miatt/


NFL-fandesider
Az a legkeményebb, hogy a cikknek nem is ez a legnevetségesebb része, hanem ez:

"Ez sem tesz jót Tomlin állásának, akit sok szurkoló szerint már rég ki kellett volna rúgni. Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"

Ki a faszom tiltakozott (főleg tömegesen 😀 😀), amikor Meskót elküldtük? 😀 😀 Legfeljebb a másik 31 csapat szuirkolói. 😊 Az persze nincs a cikkben, hogy az évek óta kirúgásra váró edző, akarom mondani sátáni gonosztevő SB-t nyert 2008-ban és döntős volt 2010-ben. 😀 😀

Nem baj, a liga is nyugodtan cincálhatja az oroszlán bajszát, ilyenkor jók szoktunk lenni, ha basztatnak minket. 😉 Nagyon csattanós válasz lenne a 8 meccs zsinórban. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Sziasztok!

Az alábbi index.hu (Sport Gézás) cikkre írtam a mailt: 😊

 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/12/05/mindenki_bunhodik_a_taplo_nfl-edzo_miatt/

Dudás Ádám főszerkesztő és Joó Gábor szerkesztő úrnak
index.hu

Tisztelt Uraim!

Egy újságíró attól lesz hiteles, ha hiteles információkat közöl,
hiteles források alapján.

A Sport Gézán megjelent hír headline-ja, miszerint "Mindenki bűnhődik
a tapló NFL-edző miatt" az újságírói etikának (amiről talán Önök is
hallottak, persze más szövegkörnyezetben) a közelében sem jár, sőt a
hitelességhez is annyi köze van, mint nekem a biokertészethez.

A cikkíró (Index álnéven - ennyit a felelősségvállalásról és az
"ethosz"-ról) úgy nyilatkozik Mike Tomlin NFL-edzőről (Pittsburgh
Steelers), mintha vajmi reális tudomása is lenne a Steelers @ Ravens
Thanksgiving Night Game-en történtekről és annak nfl.com
továbbéléséről, ahol (mármint az nfl.com-on) insiderek pl. Dan Hanzus,
Gregg Rosenthal sem mernének ilyet leírni és vannak olyan etikusak,
hogy nem is teszik.
Bizonyára Önöknél is azon egyszerű lapszerkesztési elvvel van dolgunk,
miszerint: Előre a kattintásokért!!!, aztán írjál valami jó
magyaros-taplósat. Ezért már csak megéri egy senkiházi, nevét nem
vállaló "újságírónak" egy Super Bowl győztes edzőt megsérteni a
maga egyszerű (magyartaplo.hu) módján szidalmazva őt a főcímben. Jaj,
most elárultam egy ötletet az index.hu brand management-jének!
Ami a valóságot illeti, az már részekben szerepel a cikkben, de ott is
elfogultan. Mivel a meccs idején éppen az Egyesült Államokban
tartózkodtam, élőben tekintettem meg azt és a követő
reakciókat is figyelemmel kísértem.

Nézzük a tényeket:

A visszahordásnál HC Mike Tomlin (Steelers) valóban belépett az egyik
lábával, majd elugrott onnan. Ezt beismerte és a mai napig cáfolja a
szándékosságot.
A KR Jacoby Jones (Ravens) nem torpant meg, a lendülete nem változott
és CB Cortez Allen (Steelers) 1-2 mp-en belül tackle-lel földre vitte.
A játékvezetők semmit nem ítéltek a pályán az esettel kapcsolatban.
1st&10-zel jött a Ravens.
A mérkőzés végeredményét a legkisebb mértékben sem befolyásolta az eset.
HC John Harbaugh (Ravens) és WR Jacoby Jones (Ravens) sem talált
kifogásolni valót a történtekben a mérkőzés utáni azonnali NBC-s
Michele Tafoya-interjúban.

Az NFL Network Steelers-re "rárepült" Ian Rapoport-ja is gyorsan
hagyta kihűlni az ügyet, de ugyanígy félrenyúlt a közelmúltban, amikor
QB Ben Roethlisberger off-season trade-jéről fújta a passzátszelet -
jelzem, bármennyire is mögöttes szándékkel teszi ezt, ilyet, hogy
"TAPLÓ" nem ír le, főleg főcímben nem!
Mike Tomlint megbüntették, most megy a draft pick küzdelem, aminek
semmi létjogosultsága, csakis abban az esetben ha "a lényeg a statuálás,
Apuka!" (Bacsó Péter: A tanú)

És végül idézem Önöknek a 2012. évi C. tv. a Büntető Törvénykönyvről
Különös részi két szakaszát:

Rágalmazás
226. § (1) Aki valakiről más előtt a becsület csorbítására alkalmas
tényt állít, híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést
használ, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást
a) aljas indokból vagy célból,
b) nagy nyilvánosság előtt, vagy
c) jelentős érdeksérelmet okozva
követik el.

Becsületsértés
227. § (1) Aki a 226. §-ban meghatározottakon kívül mással szemben
a) a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának
teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben vagy
b) nagy nyilvánosság előtt
a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen
cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedő
szabadságvesztéssel büntetendő.
(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki a becsületsértést
tettlegesen követi el.

Tudatában vagyok, hogy magánindítvánnyal lehet ebben az esetben élni,
azt meg végképp nem gondolom, hogy Mike Tomlint valahol is megérintik
az Önök újságírói bravúrjai, vagy nevezzük inkább aljas mocskának.
Jelzem ehelyütt, hogy engem felháborít és nem gondolom, hogy egyedül
vagyok ezzel.

De legalább most már érzem, hogy hazajöttem... 😕

Tisztelettel,

Meksz Dezső
NFL-fan
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Van valahol olyan video ami mutatja, hogy mikor indult el a palyara? ha van ra bizonyitek, hogy akaratlagos volt ez, akkor nem hogy draft megvonas , de kirugni a ligabol paros labbal! ha nincs, akkor csak feltetelezesek vannak...de amig nincs bizonyitek, addig csak en szegyellem magam, mint steelers szurkolo, hogy vegigrohogte a dolgot. szerintem. Ha en vagyok a referee, akkor ezt gondolkodas nelkul TD-re buntetem....szerintem, gumicsirkem nincs.xtaki
baggio
mikor észreveszi a kivetítőn, hogy mögötte fog elfutni egyet lép befele(bal láb)
sárga 15 yard , pénzbünti azt jóóónapot..draftcetli? vicces továbbra isgordon
Sajnos, ennél rosszabb.
Minden mérkőzés előtt a HC-nak meg kell neveznie (ki kell jelölnie) azt a stáb tagot a játékvezetők felé, aki felel azért, hogy a fehér sáv üresen maradjon. (Beceneve is van: get back coach. Btw arra is berág(hat)ott a liga, hogy az elején Tomlin jópofizott az egészen, kérdésre válaszolva viccesen(?) közölte, hogy nem tudott a szabályról. Ha rögtön az elején azt a nyilatkozatot adta volna le, amit közvetlen a büntetése előtt, akkor olcsóbban megúszhatta volna.)
Szóval, ez a get back coach (szürke melegítőben) odaszól neki. Tomlin erre a bal lábát zárja a jobbhoz - még közelebb kerül a pályára való belépéshez, és távolabb a jó iránytól, miközben a stábtag visszafelé lép. (Ami nem látszódik ezen a gifen, később még Jones elé beteszi a jobb lábát és utána ugrik félre (balra).) Ahogy lezajlott az egész, tetézve az eset utáni vigyorgásával; minden arra utal, hogy szándékos volt. De ekkora balhét (és büntetést) nem akarnak az egészből csinálni, bizonyítani is bajos lenne egyértelműen. Szerintem a draft cetli lebegtetés a kompenzációs pick-ek kiosztásának szól, nem lennék meglepve, ha idén nem jutna a Steelers-nek.tomi-tomi
Már megint (fél)igazságok mögé bújtatott valótlanságokat írsz. Csak egy példát szemezek ki belőle. Amikor egy helyben állsz és balra akarsz ugrani, akkor a jobb lábaddal előbb jobbra fogsz egy picit lépni, hogy meglegyen a kitámasztásod a balra ugráshoz. Az volt Tomlinnak a "később még Jones elé beteszi a jobb lábát és utána ugrik félre" című megjegyzésed...

Az pedig hogy odaszólnak-e neki, hogy héééé gyere már ki, azt légy szíves mutasd már meg. Mert én nem látom, hogy a bíró által takarásban lévő ember bármit is mondana Tomlinnak. De Te biztos hallottad is, mert hallani akarod. 😀 😀 Azt meg pláne nem tudom, hogy akarod bebizonyítani, hogy ha mondta is neki, akkor azt vajon hallotta-e Tomlin. Nos nem tudom, nekem nem egyszer van olyan, hogy szólnak hozzám, de el vagyok merülve egy cikkben és nem hallom meg. Pedig ott nincs 70 ezres tömeg által generált hangzavar. Az meg hogy nevetett, illetve viccelődött? Azért ez már elég dedó. Én is szoktam a saját hülyeségeimen, hibáimon. A legvalószínűbb, hogy belőlem pont ilyen reakciót váltott volna ki. Én már csak ilyen vidéám természet vagyok.

Tudod, amit bele akarsz magyarázni, azt bele lehet. De a tény még mindig csak az, hogy tiltott helyen állt, zavarta a játékot, amiért 15 yardos büntetés járt volna. Pont. Ennyi. A szándékosság semmilyen szinten nem bizonyítható ebben az esetben. Az igazságot egyetlen ember tudhatja, maga Tomlin. Mindenki azt gondol, amit akar. Aki akarja, így, aki akarja, úgy látja. Az viszont elég árulkodó, hogy a megszólaló edzők, játékosok egyike se vélte szándékosnak, még Ravens HC-ja sem. És az is egyértelmű ha a Jetsnél nem járt pickelvétel egy játékos szándékos felrúgásáért, akkor ezért pláne nem, ugyanis itt ennél jelentéktelenebb dolog történt.

A Te találgatásoddal kapcsolatban, hogy majd a comp.pickeknél jöhet szóba a további büntetés, csak annyit, hogy az esetleges pickelvételre -módosításra még mindig az a legracionálisabb magyarázat, hogy meglátják, ez a TD esetleg módosított volna-e a PO-sorrenden, ugyanis a szerzett pontoknak a 7. számú tie-breakernél már van jelentősége. A Post-Gazette ezen értesülését amúgy megerősítette a "mindig jól értesült" Rapoport is az nfl.com-on. Amennyiben a ligánál jobb forrásai vannak Rapoportnak, mint a Steelers-nél, akkor ez kb azt jelenti, hogy a Tomlin pénzbírsággal vége is a büntetésnek. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
fél üveg Jägermeister utáni rant, nem vesztetek semmit, ha nem olvassátok el:
| bazmeg besétált az edzőtök a pályára, a returner elé, aztán elégedetten vigyorgott, és még azon okoskodtok, hogy "úgy sem lett volna TD, mert utolérik"?
gratulálok, a szememben sikerült egy forduló alatt beelőznötök a Falcons-szurkolótábort a leggyökerebb bowl.hu-s közösség címéért folytatott versenyben.
Tomlin persze ritka nagy gettótöltelék volt mindig (és nem, nem a bőrszíne miatt mondom ezt), rajta nem lepődök meg.
| Thrasher
Szerintem meg ritka primitív vagy. Ezért kár kijönni a zártosztályról a friss levegőre... Vagy fogalmazd meg a mondanivalódat kulturáltan és civilizáltan, vagy pocskondiázni és mocskolódni ne menjél semelyik csapat topikjába, maradj csak a tieidnél, mindenki jobban járna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nálam maradna Worilds, esetleg átpakolnán Vugylit a túloldalra...

" class="embed">
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Jó és rossz hírek egyaránt vannak.
Ami a rossz:
Beachum és McLendon továbbra sem edz, főleg előbbi hír aggasztó.
Ami jó:
DeCastro edz limitáltan már, Woodley pedig teljesen. Most nem tudnék dönteni, hogy Woodley-t vagy Worlids-et látnám szívesebben azon a poszton.
Adams és Bell is edzett rendesen. Előbbi valószínűleg kezdeni fog LT poszton találkozhat majd Olivier
Vernon-nal (huhh), utóbbi pedig megcsinálta a teszteket az agyrázkódásáról és minden OK, úgyhogy szintén játszhat.
Kiesel státusza maradt...biztosan nem játszik.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Helyetekben nem csodálkoznék, hogy nem zárja le a liga az ügyet: nézzetek fel egy amerikai sportoldalra. Az NFL van elől, erről beszélnek, ez a cél. Ugyanaz mint a Martin ügy felfújása. A liga persze mindig a jó oldalra helyezi magát, így nem a hírnevük ellen keltik a balhét.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Van valahol olyan video ami mutatja, hogy mikor indult el a palyara? ha van ra bizonyitek, hogy akaratlagos volt ez, akkor nem hogy draft megvonas , de kirugni a ligabol paros labbal! ha nincs, akkor csak feltetelezesek vannak...de amig nincs bizonyitek, addig csak en szegyellem magam, mint steelers szurkolo, hogy vegigrohogte a dolgot. szerintem. Ha en vagyok a referee, akkor ezt gondolkodas nelkul TD-re buntetem....szerintem, gumicsirkem nincs.xtaki
baggio
mikor észreveszi a kivetítőn, hogy mögötte fog elfutni egyet lép befele(bal láb)
sárga 15 yard , pénzbünti azt jóóónapot..draftcetli? vicces továbbra isgordon
Sajnos, ennél rosszabb.
Minden mérkőzés előtt a HC-nak meg kell neveznie (ki kell jelölnie) azt a stáb tagot a játékvezetők felé, aki felel azért, hogy a fehér sáv üresen maradjon. (Beceneve is van: get back coach. Btw arra is berág(hat)ott a liga, hogy az elején Tomlin jópofizott az egészen, kérdésre válaszolva viccesen(?) közölte, hogy nem tudott a szabályról. Ha rögtön az elején azt a nyilatkozatot adta volna le, amit közvetlen a büntetése előtt, akkor olcsóbban megúszhatta volna.)
Szóval, ez a get back coach (szürke melegítőben) odaszól neki. Tomlin erre a bal lábát zárja a jobbhoz - még közelebb kerül a pályára való belépéshez, és távolabb a jó iránytól, miközben a stábtag visszafelé lép. (Ami nem látszódik ezen a gifen, később még Jones elé beteszi a jobb lábát és utána ugrik félre (balra).) Ahogy lezajlott az egész, tetézve az eset utáni vigyorgásával; minden arra utal, hogy szándékos volt. De ekkora balhét (és büntetést) nem akarnak az egészből csinálni, bizonyítani is bajos lenne egyértelműen. Szerintem a draft cetli lebegtetés a kompenzációs pick-ek kiosztásának szól, nem lennék meglepve, ha idén nem jutna a Steelers-nek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)