Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagy volt a szórás a szavazatokban, aminek két oka is lehet. Egyrészt sűrű a középmezőny, egy csomó közepes erősségű csapat zárt jó offseason-t, és ezek hatnak az ember üveggömbjére. 😊

A másik, hogy a divíziótokban benne van a körbeverés a 3 jó csapat miatt. Gondolom a rankingra szavazók kimatekoztak egy lehetséges scenariot, és az alapján állították fel a sorrendet. Ott meg elég 1 meccset ide vagy oda adni, és máris PO vagy nem PO múlhat rajta, ami egyből 6-8 helyet is jelenthet fel-le.

(Amúgy tavaly én hátrébb raktam magamban a csapatot mint idén, de inkább azért, mert az idei potenciált nem tudom belőni. Látni kell pár meccset, hogy mit csinál az idei keret. Ha a tavalyi idény közepi formát tudja hozni végig, akkor simán top10. Sőt. De ha az idény eleji vagy végi forma jön, akkor nem tévedtek nagyot a jósok..)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Nekem azért a 17 erősen sok, szerintem ennyire nem gáz a helyzet. Mindegy a csapat cáfoljon rá a Bowl.hu szerkesztőire.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
jobb a 17.-ről kezdeni, mint nagy várakozás után csalódni...innen azért csak felfelé vezet az út...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
https://bowl.hu/images/cache/uploads/fe0ab86284867e56d5ba8cf9db015474.jpg
17. Pittsburgh Steelers | Bowl.hu
Visszatér-e a rájátszásba a 6-szoros Super Bowl-győztes?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Nem sokáig várt Goodell, Worilds 15.750$-os büntetést kapott a Giants elleni meccs után.
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Még mindig nem mi jöttünk és ennek örülök, vagyis azért a 20-ban vagyunk a szerkesztők szerint 😀 A 10 már necces, addigra tuti kikerülünk mi is a főoldalra, de nem baj innen szép nyerni még egy gyűrűt 😀polamalu
Én 14. vagy 15-re várom magunkat.

több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Hóling, de már írtam 😉sutianap
Magyarítsuk: Hálóing.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Bell és Redman már ma is edz, úgyhogy talán hétfőn is játszhatnak mindketten.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
És valóban! Ezen valahogy túlszaladtam. Hiába no, ennyi idő után sem megy mindig a pontos szövegértelmezés. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Hóling, de már írtam 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Még mindig nem mi jöttünk és ennek örülök, vagyis azért a 20-ban vagyunk a szerkesztők szerint 😀 A 10 már necces, addigra tuti kikerülünk mi is a főoldalra, de nem baj innen szép nyerni még egy gyűrűt 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Az, hogy Larod SH (Kazinczy úrtól kérnék neki is egy értelmes nevet léccci) vagy a Vájár lesz esetleg a kezdő az mennyire fogja mutatni a 2 játékos helyét csapaton belül?kittli
A meccsre kiadott depth charton Dwyer a második, Stephens-Howling a harmadik számú RB (Redman és Bell co-starter), de ugyanez volt a sorrend a Giants elleni meccs előtt is, ehhez képest LSH töltött több időt a pályán az első csapatban. A hétfői meccstől függetlenül:
Stephens-Howling roster helye biztos; az alapján, amit a múlt heti meccsen láthattunk, fekszik neki a zone blocking. Change-of-pace back, elkapásban is jó, sokat elmond, hogy az edzéseken a two-minute drillek során és a no-huddle offense gyakorlásakor is sokszor van a pályán az első csapattal, emellett adekvát kickoff returner.
Dwyer már egyértelműen Bell és Redman mögé szorult, LSH-val ellentétben nincs olyan különleges skill setje, amivel pályára követelheti magát - egyszerű power runner, amire egy Bellhez hasonló feature back mögött nincs feltétlenül szükség. Az 53-ból szerintem nem marad ki, vésztartaléknak jól jön egy hozzá hasonló rutinos játékos, legfeljebb akkor vágjuk ki, ha kell a pénz új igazoláshoz (ami nem valószínű, legfeljebb sérülés esetén).
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Redmant a tegnapi edzés elején kiütötte Foote, Bell rásérült a térdére, és JJ is összeszedett egy ágyéksérülést. Egyik sem tűnik súlyosnak, de a hétfői meccset gondolom mind a hárman kihagyják, ami főként utóbbi két játékos esetében baj. Különösen Bellnél, akinek újoncként kezdenie kellene, ehhez képest két preseason-meccset kap (és ez még a jobbik eset), ahol élesben készülhet az NFL-re.vassadi
Pedig Bell-t már szívesen megnéztem volna. Az öregember meg nem vénember ezek szerint és odapakolt a Vörösnek. Az, hogy Larod SH (Kazinczy úrtól kérnék neki is egy értelmes nevet léccci) vagy a Vájár lesz esetleg a kezdő az mennyire fogja mutatni a 2 játékos helyét csapaton belül?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Redmant a tegnapi edzés elején kiütötte Foote, Bell rásérült a térdére, és JJ is összeszedett egy ágyéksérülést. Egyik sem tűnik súlyosnak, de a hétfői meccset gondolom mind a hárman kihagyják, ami főként utóbbi két játékos esetében baj. Különösen Bellnél, akinek újoncként kezdenie kellene, ehhez képest két preseason-meccset kap (és ez még a jobbik eset), ahol élesben készülhet az NFL-re.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Tegnap Curtis Brown is újra edzésbe állt, hétfőn remélhetőleg már játszhat is.

Cheadle combhajlító-sérüléséről csak annyit mondott Tomlin, hogy komolynak tűnik.
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Rookie running back Le’Veon Bell moved up the Steelers’ depth chart, without ever taking a snap in an NFL game.

Bell, who has been having a good camp, is now listed as a co-starter with Isaac Redman on the depth chart.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
Ok csak Sapp is azon poénkodott tavaly Mclendon kapcsánhogy 300 font alatt még nem látott NT-t. Node legyen így Kaboly elég hiteles.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
No azért Mclendont ne nevezzük klasszikus NT-nek. Nincs meg a tömegeKlemó
Merthogy? 320 font (335-ről fogyott le). Az pedig megint egy másik kérdés, hogy hosszútávon beválik-e kezdőként.vassadi
Tavaly 280 körül volt 40 fontot szedett volna fel? Érdekes a csapat honlapján is 280 van fent...Klemó
Ahogy a sutianap által linkelt cikkben is szerepel, McLendon saját maga nyilatkozta, hogy erre a szezonra 320 fontra fogyott le a tavalyi 335-ről. Hiába a csapat hivatalos oldala, ezeket a számokat ott nem nagyon szokták frissíteni, szóval ilyen szempontból nem hiteles forrás.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Kaboj megmérte nyár elejin
 www.steelersdepot.com/2013/06/steelers-nt-steve-mclendon-drops-weight-for-2013/
szerintem evvan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
No azért Mclendont ne nevezzük klasszikus NT-nek. Nincs meg a tömegeKlemó
Merthogy? 320 font (335-ről fogyott le). Az pedig megint egy másik kérdés, hogy hosszútávon beválik-e kezdőként.vassadi
Tavaly 280 körül volt 40 fontot szedett volna fel? Érdekes a csapat honlapján is 280 van fent...
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
off: láttam előbb egy steelers-es peugeot-ot a bah csomópontnál. klassz volt.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
No azért Mclendont ne nevezzük klasszikus NT-nek. Nincs meg a tömegeKlemó
Merthogy? 320 font (335-ről fogyott le). Az pedig megint egy másik kérdés, hogy hosszútávon beválik-e kezdőként.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
No azért Mclendont ne nevezzük klasszikus NT-nek. Nincs meg a tömege és nem is nagyon gondolom hogy hosszú távon kezdőként ott tud majd maradni. Tény hogy ezt a mozgékonyságával kompenzálja és szépen megoldotta tavaly a posztot de ezt én kevésnek érzem.

Woods kapcsán lehet nem figyeltem eléggé hol szerepelt többet valszinű igazad van hogy a szélről és persze abban is hogy first offense ellen kell majd igazán megmutatnia, ugyanakkor az agilitása felépítése már tavaly is szemet szúrt idén pedig az mennyit fejlődött. Ezért vagyok optimista. Persze örülnék ha jönne őserő Nick Williams és stétszedné Washingtont majd mehetne a gondolkodás ki maradjon ki...😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
pixába, a NT polémiavót Tamuval az élen, hogy AlWoods a harmadik spot me Alméda semmiresejó azon kívül, hogy kiszorítja a levegőt a térbősutianap
Így emlékezetből nem tudom, miről volt szó, de Woods már tavaly is egyértelműen 4. DE-ként volt a keretben, elvégre Hampton, McLendon és Ta'amu személyében volt három klasszikus nose tackle, idén Woods az edzéseken is alapvetően endként szerepelt, ahogy a Giants ellen is végig, ezért írtam, hogy alapból ő defensive end. Aztán előfordulhat, hogy ő lesz McLendon elsőszámú cseréje, kiszorítva Fangupót (vagy Ta'amut, bár ő szombaton egész tűrhetően játszott, és mégiscsak rá áldozott 4. körös picket a csapat), és akkor még akár Nick Williams (vagy Arnfelt) is beférhet az 53-ba. De az alapján, ahogy Woods a Giants ellen játszott DE-ként, én elsődlegesen ezen a poszton számolnék vele, addig legalábbis biztosan, amíg NT-ként nem bizonyít a hátralévő preseason-meccseken.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
pixába, a NT polémiavót Tamuval az élen, hogy AlWoods a harmadik spot me Alméda semmiresejó azon kívül, hogy kiszorítja a levegőt a térbő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak