Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Akkor ha rendben gyógyul, Bell bemutatkozását az alapszakaszban élőben láthatjuk!!!Klaci79
Ha a londoni meccsre gondolsz, nem vennék rá mérget. 6-8 hetes kihagyás, legjobb esetben is szerintem a bye week után, a 6. fordulóban térne vissza.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Akkor ha rendben gyógyul, Bell bemutatkozását az alapszakaszban élőben láthatjuk!!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
lisfranc, azér ballettsérülés mert ott van még ijen csavarodóstekeredős sztori, Spét is ijet kapott be

Lemmy a mátörhedbő speedet szítt, eleget, és nekünk is visszaköszön a sebességrohanás, betömködtük a likakat a roszteren, azok meg elkezdik kitömködni magukat 😉 ezér logikusan következik a NT mega OLB poszt.
A Walterfootball bőszen sleeperezi a Vájárt, nekem ződmindeggy, de mosmár legyen futás! A Busz meg szept egytől a ESPN stábba, hogy.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
valaki pls gyorsan a Sütanap-magyar szótrárat megint linkelje már be 😀
Amúgy viccet félretéve vagy egy olyan érzésem hogy a Vörös jól fogja addig pótolni, a Vájár viszont nem fog semmi maradandót alkotni, Hóling meg örök ígéret marad
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
La Canfora azt írja, hogy az orvosok szerint 6-8 hetes kényszerpihenő vár Bellre.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
ezt beszívtuk, mint Lemmy bácsi a szódaport, akkor reménykedjünk, hogy a Vörös meg a Vájár valami irgalmatlan sleeperek. Ezta pekket Spétután, mosmég azkő, hogy a franciavírus átmásszon Jarvisra meg Mekklendonra, bár ők nem a balletbe vannak. Ájjá, várjá ó perzse, hogy a Hóling gyerek lesz a zaltató Stefán, nemhiába magyaráztam Collnak! 😉 a leburút szivarvégit a világnak, hát persze, hogy a Hóling...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Bell Lisfranc sérülést szenvedett, további vizsgálatok után derül ki, hogy szükség lesz-e műtétre. 😕
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Whimpert nem dobtuk ki és Jason Smith a NO által kidobott Tackle-t nézzük meg. Smith, nem kezdő kaliber, de pad mélyítésre alkalmas lehet, tapasztalata is van.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ed Bouchette ✔ @EdBouchette

#Steelers RB Le'Veon Bell's injury to right foot not as significant as teammate Matt Spaeth's Lisfranc.

Tuesday morning, Adam Schefter posted that mid-foot injuries sometimes turn out to be Lisfranc injuries and that is exactly what Spaeth’s injury turned out to be. Spaeth needed surgery for his sprain and will reportedly sidelined up to 10 weeks.
Bell had an MRI on Tuesday, but the results are not yet known. Bob Labriola, however, did pass along the word that the Steelers second-round draft pick was wearing a walking boot Tuesday.
I suppose this is good news, but as Bouchette later points out, mid-foot sprains can still sideline players for several weeks. It is looking like Bell will most definitely miss the rest of the preseason and possibly even longer, but the Steelers have yet to confirm any of this and we still don’t have a time-frame of how long Bell might be out for.

Ezek nem annyira kecsegtetőek egyenlőre. Az MRI eredményről én még nem találtam semmit.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Hátha valaki még nem ismeri:

 nflhistory.blog.hu/2013/08/16/lxxxix_a_steagles#more5464182Blitzburgh
Csak az ízek maradtakki, mint mikor leszűröd a levest a lefolyóba! A Főnök ezt is kibumlizta, mer Dudley bevonult, és összesen maradt hat játékosa, addig basztatta Thompsont , hogy belement, de a két edző Neale meg Walt Kieslig rühellte egymást, jóhogy nem lett belőle gyilkosság 😀 és úgy hogy a Filinek ez lett az első, nekünk meg a második pozitív szezonnya 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
 steelers.hu/eloszezon-steelers-redskins-13-24/polamalu
A leírtakkal maximálisan egyetértek, legfeljebb annyit fűznék hozzá, hogy én a Vájár tegnapi teljesítményéből nem vonnék le semmiféle következtetést, mert ő sajnos sosem volt képes folyamatos jó teljesítményre. Láttuk őt már néhányszor remekelni, majd hetekig botrányosan játszani.Red Star
Igazából én is csak reménykedem.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Hátha valaki még nem ismeri:

 nflhistory.blog.hu/2013/08/16/lxxxix_a_steagles#more5464182
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
 steelers.hu/eloszezon-steelers-redskins-13-24/polamalu
A leírtakkal maximálisan egyetértek, legfeljebb annyit fűznék hozzá, hogy én a Vájár tegnapi teljesítményéből nem vonnék le semmiféle következtetést, mert ő sajnos sosem volt képes folyamatos jó teljesítményre. Láttuk őt már néhányszor remekelni, majd hetekig botrányosan játszani.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
 steelers.hu/eloszezon-steelers-redskins-13-24/
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
By Depot:
"William Gay got beat for a one-handed touchdown grab. He is still a liability to the team no matter where he lines up and no matter how well he understands the defense."

Tökéletesen így van,bár sejtettük előre..Blitzburgh
Nem volt konzisztens, mint eddig sosem, volt ugyanakkor szép védekezése is, azért azt se felejtsük el. 15-20 playből egyet kiemelni, nem túl etikus., bár igaz az nagyon nagy szopatás volt.polamalu
Mondjuk ha a semmit nem érő derekát meglököm mozdulat helyett, elkapás pillanatába rácsapott volna a kezére akkor nincs TD.

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
By Depot:
"William Gay got beat for a one-handed touchdown grab. He is still a liability to the team no matter where he lines up and no matter how well he understands the defense."

Tökéletesen így van,bár sejtettük előre..Blitzburgh
Nem volt konzisztens, mint eddig sosem, volt ugyanakkor szép védekezése is, azért azt se felejtsük el. 15-20 playből egyet kiemelni, nem túl etikus., bár igaz az nagyon nagy szopatás volt.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
By Depot:
"William Gay got beat for a one-handed touchdown grab. He is still a liability to the team no matter where he lines up and no matter how well he understands the defense."

Tökéletesen így van,bár sejtettük előre..
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
De,csak nem ittál még eleget...😊
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Hát én továbbra sem tudom fene optimistán várni a szezont.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
"Welcome Jarvis Jones!"
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
És ugye Bell fog játszani?ertkiraly
Én azt olvastam nemrég, hogy fog.ulpianus
Így igaz, az a terv, hogy ő kapja a snapek nagy részét az első csapatban. Nemrég közzétett tweetje is azt támasztja alá, hogy játszani fog:


több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
És ugye Bell fog játszani?ertkiraly
Én azt olvastam nemrég, hogy fog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ertkiraly Pittsburgh Steelers 5
És ugye Bell fog játszani?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Olvastatok olyat, hogy hajnalban mennyit fognak a kezdőink játszani?Dodó
Második preseason-meccs, úgyhogy legfeljebb egy negyedet.
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Olvastatok olyat, hogy hajnalban mennyit fognak a kezdőink játszani?