Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Természetesen melózom..😕
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Sőt hatalmas készleteket kezdtem felvásárolni vietnami papucsokból és Londonban nem félek majd használni őket 😀polamalu
csakígy látatlanba ütöd a népet? Legalább egy meccset várjunk...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ja, Vasárnap este 7-től a szokott helyen várunk mindenkit szeretettel. Bp, VII. ker. Damjanich utca. Chilli bar.
Jöjjünk össze nagyon sokan 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sőt hatalmas készleteket kezdtem felvásárolni vietnami papucsokból és Londonban nem félek majd használni őket 😀
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
No,punter már van,Bell gyorsan gyógyul,Miller szintén,a Vörös is úgy néz ki játszik a hétvégén,még akár el is kaphatjuk a Titánokat..😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mától pedig elkezdem bemantrázni a lottó 5-t, igaz lottót is venni kéne hozzá néha 😀polamalu
Minek?
Úgy nyerni, hogy nem is játszol, no az a kunszt!Red Star
Eddig is reménykedtem hátha nyerek, igaz lottót sosem vettem. Nem is volt még 2-em sem soha 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Meskó a 4-es számot kapta.
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Mától pedig elkezdem bemantrázni a lottó 5-t, igaz lottót is venni kéne hozzá néha 😀polamalu
Minek?
Úgy nyerni, hogy nem is játszol, no az a kunszt!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jah, ilyet, mondjuk az ellenünk levő meccsen 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Sok sikert kívánok Zolinak az új csapatában, és azt, hogy legyen alkalma nagyon-nagyon sokszor puntolni! 😊lucas
Én is, mi is sok sikert kívánunk neki, bízunk is benne, nagyon pozitív döntés volt az ide hozatala, de inkább ritkán és jól puntoljon!!! 😊

több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Sok sikert kívánok Zolinak az új csapatában, és azt, hogy legyen alkalma nagyon-nagyon sokszor puntolni! 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ne már basszus. Bírom Zolit, de reménykedtek, hogy nem mi igazoljuk le (pedig éreztem a lehetőségét 😀 ).

Mindenesetre legalább többet leszünk tévében 😀tenorx
Mi a baj vele? A mi puntereinknél fényévekkel jobb. Így meg lehet, hogy végre eljut a csapathoz, hogy van Magyarországon is szakértő és nem kicsi Steelers fan klub 😀 Ebből még profitálhatunk is akár 😀
Ja nem mellesleg van még két eladó jegy a Londoni meccsre, érdeklődni nálam privátban.
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne már basszus. Bírom Zolit, de reménykedtek, hogy nem mi igazoljuk le (pedig éreztem a lehetőségét 😀 ).

Mindenesetre legalább többet leszünk tévében 😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Maleczki repült, helyette a Tampától elküldött Cody Wallace került be /Steelers Depot/polamalu
Én sajnálom Maleczki-t. Nem hiszem, hogy a Wallace annyival jobb lenne. Tapasztalata az biztos van, hiszen pár éve mindig más csapatnál megfordult. Nem hiszem, hogy itt megfelelő lesz.Darth
rugalmas gyerek, oké, hogy ott van még nekünk Zuttah belső csereembernek, de ennyi, el tudtam volna viselni még Wallacet a padon mondjuk a 4 TE egyike helyett.
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Örülök, hogy lecsaptatok Zolira, ha már mi kiraktuk 😕
Sok sikert Nektek és Neki!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
üdv desider, a pc vagy a kocka topicba segítenek a fijugg

akkor hátha begyün, mint Fizellnek a MeskóMantra, mista Irrelevantot ide!sutianap
Sobri Jóska segített (hála!), íme a tavalyi Ravens zakó és a tavalyelőtti Pats-alázás néhány momentuma - a képek minőségéért elnézést kérek, nem vagyok egy Robert Capa 😊desider
Szerintem, ha a Picasaban (Google ingyenes szolgáltatás) nyitsz egy albumot, sokkal jobb minőségben és egyszerűbb böngészési formában tudod tárolni és megosztani a fotókat. Természetesen hálásak vagyunk ezekért is nagyon. Minden ilyen apróság aranyozza a lelkünk.
Mától pedig elkezdem bemantrázni a lottó 5-t, igaz lottót is venni kéne hozzá néha 😀
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
üdv desider, a pc vagy a kocka topicba segítenek a fijugg

akkor hátha begyün, mint Fizellnek a MeskóMantra, mista Irrelevantot ide!sutianap
Sobri Jóska segített (hála!), íme a tavalyi Ravens zakó és a tavalyelőtti Pats-alázás néhány momentuma - a képek minőségéért elnézést kérek, nem vagyok egy Robert Capa 😊








több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, hogy csak szimplán megtetszett neki London, és minden évben vissza akar jönni 😊

több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
Zoli,készültök esetleg valamivel azon szerencsétlen halandóknak akik nem mennek Londonba?
Fotók,videó,bármi?Blitzburgh
mi is tervezünk képeket, videót,stb. 😊
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Meskó önéletrajzi regényt írhat My way - from Transylvania to Pennsylvania címmel 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Jött tölünk waiverről Antwon Blake is. Ő CB/S hybrid, de leginkább ST gunner.iktriad
William-et vártuk 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
üdv desider, a pc vagy a kocka topicba segítenek a fijugg

akkor hátha begyün, mint Fizellnek a MeskóMantra, mista Irrelevantot ide!sutianap
Köszönöm, próbálom, mint a kiskutya... 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
üdv desider, a pc vagy a kocka topicba segítenek a fijugg

akkor hátha begyün, mint Fizellnek a MeskóMantra, mista Irrelevantot ide!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
na, megjöttek már a legújabb fanek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött tölünk waiverről Antwon Blake is. Ő CB/S hybrid, de leginkább ST gunner.