Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Srácok! Zoli fizetéséről, és szerződése időtartamáról lehet tudni valamit?
Elvileg megvártátok a két napot, és nem waiverről szedtétek fel, így elvileg nem 1.323 millió terhel titeket, hanem egy új szerződés, ami gondolom veteránminimum körüli.Wyatt
Gondolom igen, nem láttam még számokat egyik híroldalon sem. Igazából aznap lehozták, most már teljes a csend rólapolamalu
630.000/ 1 év a szerződés tartalma, de gondolom, hogy ha jól teljesít a szezon végén tárgyalunk vele a folytatásról. Picket nem fogunk punterre áldozni.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
NA POWER OF ZOLTAN VAN!
 espn.go.com/blog/pittsburgh-steelers/post/_/id/267/steelers-also-crave-the-power-of-zoltan
egyenlőre kicsit elsiklottak amerikában, mer Power Of Zoltan Viatnemese Flip-Flop-Hand, az van.




Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Amerika kérem. Előkerült egy fotó a 11 éves Meskóról, Steelers kabátban. Igaz elmondása szerint fogalma sem volt róla milyen csapat ez és milyen sportág 😀
 www.steelers.com/news/article-1/Mesko-happy-to-be-back-in-black-and-gold/4b91d9ae-db6f-41b5-85f3-8ff06dbdad7f
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sem találtam, viszont azt sem, hogy waiverről szedtétek volna fel, ami erősíti ezt az elképzelést, meg amúgy sincs olyan sok helyetek a sapi alatt, szal minden jel erre utal

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Spaeth visszatérős IR-en, helyette Terence Garvin (undrafted ILB) került rosterre. A PS-ben megüresedő helyre Kashif Moore-t hoztuk vissza, illetve a napokban waivelt Isaiah Green is visszajön a gyakorlócsapatba Devin Smith helyére.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Srácok! Zoli fizetéséről, és szerződése időtartamáról lehet tudni valamit?
Elvileg megvártátok a két napot, és nem waiverről szedtétek fel, így elvileg nem 1.323 millió terhel titeket, hanem egy új szerződés, ami gondolom veteránminimum körüli.Wyatt
Gondolom igen, nem láttam még számokat egyik híroldalon sem. Igazából aznap lehozták, most már teljes a csend róla
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok! Zoli fizetéséről, és szerződése időtartamáról lehet tudni valamit?
Elvileg megvártátok a két napot, és nem waiverről szedtétek fel, így elvileg nem 1.323 millió terhel titeket, hanem egy új szerződés, ami gondolom veteránminimum körüli.

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kedves feleim 😀 Vasárnap ugyebár megkezdődik, idén is mint már 4 éve folyamatosan a Steelers.hu csapata és a törzsszurkolók közösen nézzük a találkozót. A helyszín az eddigitől eltérően (nyitvatartás és tulaj váltás miatt) az Endzone BBQ@ PUB nevű amerikai focis kocsmában lesz.
Az alábbi hivatkozás a hely facebook oldala.
Bp. VIII. ker Szentkirályi utca 2. (A Spar mellett)
 www.facebook.com/pages/Endzone-BBQ-PUB/318892468248014
Gyertek minél többen.
(aki jönni akar, itt vagy a Face oldalunkon jelezze, hogy helyet tudjunk neki biztosítani.)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kiszel miért kerülhet partvonalra?Collapo
Hol került partvonalra? Egyébként, meg igen Heywarddal van rotáció, Az "új" fiú egyre többet kap a lehetőségből, hiszen Ő a jövő nagy reménysége.polamalu
Olvastam korábban...

Még azt a pillanatot várom,mikor az Öreg meglépi a Hood-Woods cserét.Blitzburgh
Nem fogja. Heyward hosszútávon kezdő RDE lesz, tehát Keisel helyét veszi át, és idén is őt fogja tehermentesíteni. Ergo még arra is nagyobb az esély, hogy Keiselt fosztja meg a kezdő helytől már idén, mint hogy Ziggy-t szorítja ki.vassadi
de most olvasva úgy fest félreértettem... bár a "Keiselt fosztja meg" volt a gyanús... nem akartam hangulatot kelteni... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kiszel miért kerülhet partvonalra?Collapo
Hol került partvonalra? Egyébként, meg igen Heywarddal van rotáció, Az "új" fiú egyre többet kap a lehetőségből, hiszen Ő a jövő nagy reménysége.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kiszel miért kerülhet partvonalra?Collapo
mért kerülne oda, rotációs-kapa van Heywarddal...........sutianap
naazé... nélküle túl egyszerű lenne a párharc... nagyon nyernénk, így csak nyerünk 😀 😛 😀Collapo
aszittem valami illegálisat használsz, egész megijedtem, .... szóval fantáziapanaszlakat 😉sutianap
jah, fanta... am. ott elég sok mukim van innen... 😛 😀 😛 3is, de kettő csere csak

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kiszel miért kerülhet partvonalra?Collapo
mért kerülne oda, rotációs-kapa van Heywarddal...........sutianap
naazé... nélküle túl egyszerű lenne a párharc... nagyon nyernénk, így csak nyerünk 😀 😛 😀Collapo
Már reggel beütötted a fejed?..😊
Olyan futójátékunk lesz,hogy rizsa bá fehér lesz az írígységtől...😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiszel miért kerülhet partvonalra?Collapo
mért kerülne oda, rotációs-kapa van Heywarddal...........sutianap
naazé... nélküle túl egyszerű lenne a párharc... nagyon nyernénk, így csak nyerünk 😀 😛 😀Collapo
aszittem valami illegálisat használsz, egész megijedtem, .... szóval fantáziapanaszlakat 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kiszel miért kerülhet partvonalra?Collapo
mért kerülne oda, rotációs-kapa van Heywarddal...........sutianap
naazé... nélküle túl egyszerű lenne a párharc... nagyon nyernénk, így csak nyerünk 😀 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiszel miért kerülhet partvonalra?Collapo
mért kerülne oda, rotációs-kapa van Heywarddal...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Rosenthal még mindíg tudja..😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xzwwxfds6ckuurb93lkm
The Quarterback Index: Ranking the starters 1-32
The initial Quarterback Index is out. We're ranking all 32 NFL starting quarterbacks, starting with a look at how they will perform in 2013. Are Andrew Luck and Russell Wilson already top-10 options?
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Seggel blokkolós szintünk már van wímper személyében, a másik oldalra is kéne egy gondolod? Dupla segg blokkolás?polamalu
legyen hová csapni azokkal a papucsokkal 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kiszel miért kerülhet partvonalra?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Seggel blokkolós szintünk már van wímper személyében, a másik oldalra is kéne egy gondolod? Dupla segg blokkolás?
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Jonathan Scott ismét szabadügynök, miután kivágta a Bears...ajjaj
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Hawthorne és Dunn a Pats-nél próbálkozik...hamár úgyis annyi szó van róluk 😀
Dwyer pedig a Giants-nál

Hawthorne zavar leginkább...ha a Patsnél beválik és még a sérülések is jobban elkerülik nagyon mufurc leszek...ügyes srác, csak hát az egészség
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne már basszus. Bírom Zolit, de reménykedtek, hogy nem mi igazoljuk le (pedig éreztem a lehetőségét 😀 ).

Mindenesetre legalább többet leszünk tévében 😀tenorx
Mi a baj vele? A mi puntereinknél fényévekkel jobb. Így meg lehet, hogy végre eljut a csapathoz, hogy van Magyarországon is szakértő és nem kicsi Steelers fan klub 😀 Ebből még profitálhatunk is akár 😀
Ja nem mellesleg van még két eladó jegy a Londoni meccsre, érdeklődni nálam privátban.polamalu
Nem szeretnék új Pats topicot a Steelersből 😊tenorx
Volt itt Tebow? Putyin? Hernandez? Sok kell még ahhoz
Btw, érdekelne, hogy mire gondolsz pontosan

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne már basszus. Bírom Zolit, de reménykedtek, hogy nem mi igazoljuk le (pedig éreztem a lehetőségét 😀 ).

Mindenesetre legalább többet leszünk tévében 😀tenorx
Mi a baj vele? A mi puntereinknél fényévekkel jobb. Így meg lehet, hogy végre eljut a csapathoz, hogy van Magyarországon is szakértő és nem kicsi Steelers fan klub 😀 Ebből még profitálhatunk is akár 😀
Ja nem mellesleg van még két eladó jegy a Londoni meccsre, érdeklődni nálam privátban.polamalu
Nem szeretnék új Pats topicot a Steelersből 😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sőt hatalmas készleteket kezdtem felvásárolni vietnami papucsokból és Londonban nem félek majd használni őket 😀polamalu
csakígy látatlanba ütöd a népet? Legalább egy meccset várjunk...sutianap
Egyenlőre fenyegetem őket, hátha elég az is.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Tomlin elmondta,Hóling a KR,Brown és Wheaton a PR,Vörös kezd,Worilds is,és nem tudjuk ki a kezdő TE.