Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Woods tekköl originalba, tavaly is ott nyomtuk, szezon után lett kinyilatkoztatva az ednsége, még év elejirűl:
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/pittsburgh_steelers?oldal=61#695670sutianap
Szerintem nem azt linkelted, amit szerettél volna. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Woods tekköl originalba, tavaly is ott nyomtuk, szezon után lett kinyilatkoztatva az ednsége, még év elejirűl:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
A DL viszont kezd azért alakulni. Woods egyértelműen betört, már tavaly is nagyon tetszett és bezony Mclendonnak fel kell kötnie a gatyáját, ráadásul Woods DE-ben is jó, nagyobb a variációs lehetőség ha ő van a pályán.Klemó
Ezt nem egészen értem, főleg a kiemelt részt... Woods alapból defensive end, aki függetlenül attól, hogy az edzéseken és egy preseason-meccsen jól teljesített, még mindig csak negyedik számú játékos a posztján, plusz ideális esetben használható csere NT lehet, bár ezen a poszton egyelőre csak edzéseken kapott szerepet. Nem tudom, hogy abban a néhány playben, amit tavaly pályán töltött, mivel ejtett téged ámulatba. 😊 Örömteli a fejlődése, de egyelőre legfeljebb azért küzdhet, hogy tétmeccseken a korábbinál valamivel több lehetőséget kapjon a rotációban Keisel, Hood és Heyward mögött, McLendon kezdő helyére pedig végképp nem jelent komoly fenyegetést.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ja, Moore nagyon jól mozgott, de egy 4-3 D-ben. Oda kétségtelen idális, bár lehet, hogy a mi rendszerünkben is megtalálta volna a helyét.

Wheaton sok mindenkit oktatni fog azt gondolom már idén is, nagyon tetszett, ahogy mozgott a pályán és nagyon kiváncsi leszek a továbbiakra is.

Az OL viszont aggaszt, mert kizárt, hogy sérülések nélkül hozzuk le a szezont és bizony Beachum mögött nincs minőség. (bár azért jó érzés a tavalyi 7. körös srácot minőségnek mondani)

A DL viszont kezd azért alakulni. Woods egyértelműen betört, már tavaly is nagyon tetszett és bezony Mclendonnak fel kell kötnie a gatyáját, ráadásul Woods DE-ben is jó, nagyobb a variációs lehetőség ha ő van a pályán.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
no szeggyük elő a tudományt, a pff most underrared listán zizeg Arnfelt, aszakállpótlék vagy csak a snapszám?sutianap
Nincs reális esélye rosterre kerülni. Woods kerettagsága majdnem annyira biztos, mint Keisel, Hood és Heyward helye az 53-ban, egy ötödik defensive end megtartása pedig szinte kizárt. Úgyhogy Arnfelt legfeljebb a PS-re hajthat, de még ezért is meg kell küzdenie Nick Williamsszel, akit vele ellentétben ugyebár draftolt a csapat. Egyébként ha már PFF, tőlünk Woods kapta a legmagasabb grade-et a meccsen.

Tegnapról egy-két fejlemény:
- Justin Cheadle súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett, elképzelhető, hogy számára is véget ért a szezon. Beachumnek a center poszt fekszik talán a legkevésbé, Cheadle viszont szombaton 28 snapet töltött a pályán a fal közepén; lehet, hogy Pouncey elsőszámú cseréjeként odaérhetett volna a rosterre.
- Hawthorne újra edzésbe állt. Wheaton oktatta, de legalább már nem az oldalvonal mellől kellett figyelnie az eseményeket, ez is valami. A cornerek közül Allen, C. Brown és Van Dyke továbbra is maródi.
- Nick Williams is újra edzett.
- McLendon személyes okok miatt kihagyta az edzést, hiányában Woods volt az első csapat NT-je.

Az összefoglalóból kihagytam valamit: nem "én megmondtam" jelleggel, mert még csak 1 preseason-meccsen vagyunk túl, de a Jarvis Jones - Damontre Moore "párharc" állása eddig sima 1-0 DaMonster javára. :p 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
no szeggyük elő a tudományt, a pff most underrared listán zizeg Arnfelt, aszakállpótlék vagy csak a snapszám?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kösz Urak,ez korrekt volt.
Bár fel kéne hívni Löbő mestert,mert szerintem neki van valamilye.ami az erőspistás kúpnál is durvább..Blitzburgh
szöges-kámforos-erőspistás?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kösz Urak,ez korrekt volt.
Bár fel kéne hívni Löbő mestert,mert szerintem neki van valamilye.ami az erőspistás kúpnál is durvább..
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Blitzburgh
A, oké fijúg, ahogy a edzőbá mondta, aki ebaszarintya a pléjt mekkapja az erőspistás kúpot
B, vaze, Fizellllll lerúgta a vietnámi papucsát, ne vitatkozzunk, előbb végzünk ha bevárjuk.
C, Hoodoo-Woodoo

a megoldásokat a szerkesztőségbe...sutianap
Sőőt, nemrég voltam a papucs gyárban, van akkora készletem, hogy sose fogy el 😀 És ezt az ESPN is leadta, meg most mondták a mikrofonyba a fejükre. Aki újonc az még nem tudja mivel jár ez, az öregek bizony tuggyák, hogy akkor egy hétig nincs lecsücsükélés.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Akinek a draftolása miatt Robilluma majdnem Pats szurkoló lett? 😀tomi-tomi
nem pacc jecc, de ezis ojan mint a mononukleózis, mindenki átesik rajta, de győz a szerelem 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akinek a draftolása miatt Robilluma majdnem Pats szurkoló lett? 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
psst, az Jarvis Jones, baze megin kimondtam, Jar..., mánmegin, kimodtam............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy kohász üzemben (nyet kolhoz, závod!) még a hibázás (szabotázs) is terv alapján történik. Btw úgy tűnik, hogy a copfos 95-ös azon gondolkodik, hogy ő legyen/lesz-e erőspista a play után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
D, negyediknegyed - azta, egy negyeddolláros, bárcsak letudnék hajolni .D


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Mindenképpen anális inzultus lesz; A) a jó válasz, annyi kiegészítéssel, hogy ketten már most tudják, hogy ők el fogják baszni.tomi-tomi
a központi bizottság eldöntötte kik nem fogják tudni a tervszámokat betartani, ezért példásan eljártak
éljen a pittsburgh steelers kolhoz 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mindenképpen anális inzultus lesz; A) a jó válasz, annyi kiegészítéssel, hogy ketten már most tudják, hogy ők el fogják baszni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Blitzburgh
A, oké fijúg, ahogy a edzőbá mondta, aki ebaszarintya a pléjt mekkapja az erőspistás kúpot
B, vaze, Fizellllll lerúgta a vietnámi papucsát, ne vitatkozzunk, előbb végzünk ha bevárjuk.
C, Hoodoo-Woodoo

a megoldásokat a szerkesztőségbe...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Bicknell kijelentette, hogy marad az Adams LT - Gilbert RT felosztás. Hacsak nem jön közbe sérülés vagy durva formahanyatlás Adamstől, ezt véglegesnek is lehet venni.vassadi
Mondjuk hosszútávon eleve ez volt a terv, remélem beválik Adams LT-ként. Végülis csak füvezés miatt csúszott le a 2. körbe, tehetsége alapján simán első körös prospect volt...Shilkor
a fű pedig jó, értem 😀 amúgy kb a játékosok 75%-a használja, csak ritka a lebukás...de ettől még senki nem lesz rosszabb, csak az álszent amcsik annak állítják be
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bicknell kijelentette, hogy marad az Adams LT - Gilbert RT felosztás. Hacsak nem jön közbe sérülés vagy durva formahanyatlás Adamstől, ezt véglegesnek is lehet venni.vassadi
Mondjuk hosszútávon eleve ez volt a terv, remélem beválik Adams LT-ként. Végülis csak füvezés miatt csúszott le a 2. körbe, tehetsége alapján simán első körös prospect volt...
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Megnézvén a meccset,és az elemzéseket,én az O falat nem látom olyan rossznak/minusz Foster bakija/,ezen a meccsen az ST munka volt értékelhetetlen.A Tight End depth is érdekes,nem tudom van-e minőségi FA a piacon,vagy elkaristolunk így míg Miller visszatér. Az LB sor a jövőre nézve bíztató,vagy legalábbis lelkesek voltak.
Viszont.
Átlapozva a fotókat,szeretném,ha valamely nálam értelmesebb szurkertársam gyártana egy feliratot ez alá a kép alá,mert nem tudok rájönni,hogy mi történhetett/pl süti,ha fel bírom fogni..😊/

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Bell már ma is edz, és szerencsére Sly meccsen összeszedett sérülése sem komoly, elvileg csütörtökön ő is bekapcsolódik az edzésmunkába.

Bicknell kijelentette, hogy marad az Adams LT - Gilbert RT felosztás. Hacsak nem jön közbe sérülés vagy durva formahanyatlás Adamstől, ezt véglegesnek is lehet venni.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
GregWarrenrő semmi? 😉 😀sutianap
Augusztus 1-jén megnyerte a long snapper battle-t. 😊vassadi
hát, fogós, de prekettőn bepróbálnánk centerbe, kisingram visszagyönne 😀 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
GregWarrenrő semmi? 😉 😀sutianap
Augusztus 1-jén megnyerte a long snapper battle-t. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ádi így lebengálsozni Grabowskit, hát, ű inkább hazai gyerek, én örülök, hogy náluk van, s nem kell egymeccses üvegekkel számolni. SetonLaSalle its Pittsburgh! - igaz déli oldal 😉sutianap
Jogos, Cincinnatiben úgyis csak padozott két évet, át is írtam.vassadi
Zsír, így tökéletes, öö GregWarrenrő semmi? 😉 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Ádi így lebengálsozni Grabowskit, hát, ű inkább hazai gyerek, én örülök, hogy náluk van, s nem kell egymeccses üvegekkel számolni. SetonLaSalle its Pittsburgh! - igaz déli oldal 😉sutianap
Jogos, Cincinnatiben úgyis csak padozott két évet, át is írtam.