Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nyilván. Hasonlóan gondolom én is
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
A kérdés a "D nyeri a bajnokságot" időszak végleg elmúlt-e vagy esetleg csak időszakos hullám van? Az tény jelenleg a sokat, gyorsan passzoló, a pálya teljes területét bejátszó O-k a nyerők akik tudnak valami váratlant húzni. A klasszikus erőfoci ideje lejárt. Így a brutál D-k sem tudnak már annyit hozzátenni és nem is tudsz olyan szintű D-t építeni mint a Steel Curtain vagy a Ravens Ray Lewis féle egysége. Vagy a SC II.
polamalu
ezt az uj koncepciot a szabalyok valtoztatasaval iranyitottak. Talan magatol alakult ki, de a flagfoci iranyvonal miatt alakult ugy, hogy a baszo D-k lassan mar csak alkalomszeruen tudnak stop-ot mutatni.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A kérdés a "D nyeri a bajnokságot" időszak végleg elmúlt-e vagy esetleg csak időszakos hullám van? Az tény jelenleg a sokat, gyorsan passzoló, a pálya teljes területét bejátszó O-k a nyerők akik tudnak valami váratlant húzni. A klasszikus erőfoci ideje lejárt. Így a brutál D-k sem tudnak már annyit hozzátenni és nem is tudsz olyan szintű D-t építeni mint a Steel Curtain vagy a Ravens Ray Lewis féle egysége. Vagy a SC II.
több mint 1 éve
gedam 5 702
Tomlin nagy feladat előtt áll igen, de vannak kétségeim.
Hogy ezzel a nem volt negatív szezonokkal szépen túlélt egy hosszú korszakot az nem semmi.
Volt 3 PO győzelmünk az elmúlt 12 évben.
Overrated.
Tibi76
teljesen egyetértek. a ravens és steelers két nagyon hasonló utat járt be csapatépítés terén ‘18 óta: 1 játékos elmaszkolja az alapvető gondokat és ezzel az fo és edzői stáb túléli. egy kiugró eredménytől, az élmezőnytől ez a két gárda nagyon messze van. nálunk lamarral 9-10 győzelmes a csapat, nélküle 3-4, nálatok ez a játékos watt: vele megvan a 8-9 győzelem, nélküle meg 2-3 győzelem a reális. ezen felül zéró koncepció jövőkép mindkét csapatnál.
gedam
Az élmezőny évekig úgy nézett ki, hogy:

- a Niners többször lement kutyába, hogy minőségi kerete legyen
- a Rams többszörösen feladta a jövőjét, hogy nyerhessen egyet
- a Saints és az Eagles eladósodott volna, ha soccernek hívnák ezt a játékot (ettől még le a kalappal előttük, de azért nekik is megvan a maguk keresztje a QB helyzettel és nem tudom, hogy lehet-e nyerni érdemi tehetségkülönbségnél)
- a Bengals évekig romhalmaz volt és bejött nekik egyelőre két draft (mindkettő kb no brainer volt)
- a Bucs egy évtizedig kínkeserves, szurkoló nélküli csapat volt, ahová érkezett egy GOAT és vele jött a kultúra és a nyugdíjasotthon.

Én nem szeretném, ha a saját csapatomnak idáig el kellene jutnia.

Szerves építkezést én nagyon kevés helyen láttam az elmúlt mondjuk 4-5 évben és az a Bills és Chiefs volt, de mindkét helyen előtte sivatag és siralomház, illetve középszerűség volt. Beletaláltak az irányítóikba és az edzőikbe.

A Packers meg a másik véglet, ahol egy öntörvényű zseni köré sohasem tudnak csapatot rakni.

Nekünk és nektek is megvan az utatok, csak 180 fokot kellene fordulni a filozófiának, mert védelem építéssel a mai ligában nem nyersz sokat. Nektek lenne fegyveretek Lamar személyében, csak keveset költötök köré, nekünk már nincs fegyverünk, vagy csak most van a próbaüzeme (a Colts halad évek óta a próbaüzem útján, és nem tudják átlépni a küszöböt, ami lassan az irodaházat is megrepeszti).
Willie Parker
a tudatosság nálatok a qb keresése lett volna 18 óta, szerintem ez az elodázása nagy hiba volt, nálunk meg illett volna bízni lj-ben és feltölteni az o-t még a rookie évei alatt. ehelyett kicsit mindketten maradtunk a mára már meghaladt identitásunknál: építsünk baszó d-t. nektek watt miatt félig sikerült is, nekünk még az se. baszó d-t sajnos már nem lehet építeni.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Tomlin nagy feladat előtt áll igen, de vannak kétségeim.
Hogy ezzel a nem volt negatív szezonokkal szépen túlélt egy hosszú korszakot az nem semmi.
Volt 3 PO győzelmünk az elmúlt 12 évben.
Overrated.
Tibi76
teljesen egyetértek. a ravens és steelers két nagyon hasonló utat járt be csapatépítés terén ‘18 óta: 1 játékos elmaszkolja az alapvető gondokat és ezzel az fo és edzői stáb túléli. egy kiugró eredménytől, az élmezőnytől ez a két gárda nagyon messze van. nálunk lamarral 9-10 győzelmes a csapat, nélküle 3-4, nálatok ez a játékos watt: vele megvan a 8-9 győzelem, nélküle meg 2-3 győzelem a reális. ezen felül zéró koncepció jövőkép mindkét csapatnál.
gedam
Az élmezőny évekig úgy nézett ki, hogy:

- a Niners többször lement kutyába, hogy minőségi kerete legyen
- a Rams többszörösen feladta a jövőjét, hogy nyerhessen egyet
- a Saints és az Eagles eladósodott volna, ha soccernek hívnák ezt a játékot (ettől még le a kalappal előttük, de azért nekik is megvan a maguk keresztje a QB helyzettel és nem tudom, hogy lehet-e nyerni érdemi tehetségkülönbségnél)
- a Bengals évekig romhalmaz volt és bejött nekik egyelőre két draft (mindkettő kb no brainer volt)
- a Bucs egy évtizedig kínkeserves, szurkoló nélküli csapat volt, ahová érkezett egy GOAT és vele jött a kultúra és a nyugdíjasotthon.

Én nem szeretném, ha a saját csapatomnak idáig el kellene jutnia.

Szerves építkezést én nagyon kevés helyen láttam az elmúlt mondjuk 4-5 évben és az a Bills és Chiefs volt, de mindkét helyen előtte sivatag és siralomház, illetve középszerűség volt. Beletaláltak az irányítóikba és az edzőikbe.

A Packers meg a másik véglet, ahol egy öntörvényű zseni köré sohasem tudnak csapatot rakni.

Nekünk és nektek is megvan az utatok, csak 180 fokot kellene fordulni a filozófiának, mert védelem építéssel a mai ligában nem nyersz sokat. Nektek lenne fegyveretek Lamar személyében, csak keveset költötök köré, nekünk már nincs fegyverünk, vagy csak most van a próbaüzeme (a Colts halad évek óta a próbaüzem útján, és nem tudják átlépni a küszöböt, ami lassan az irodaházat is megrepeszti).
több mint 1 éve
gedam 5 702
Tomlin nagy feladat előtt áll igen, de vannak kétségeim.
Hogy ezzel a nem volt negatív szezonokkal szépen túlélt egy hosszú korszakot az nem semmi.
Volt 3 PO győzelmünk az elmúlt 12 évben.
Overrated.
Tibi76
teljesen egyetértek. a ravens és steelers két nagyon hasonló utat járt be csapatépítés terén ‘18 óta: 1 játékos elmaszkolja az alapvető gondokat és ezzel az fo és edzői stáb túléli. egy kiugró eredménytől, az élmezőnytől ez a két gárda nagyon messze van. nálunk lamarral 9-10 győzelmes a csapat, nélküle 3-4, nálatok ez a játékos watt: vele megvan a 8-9 győzelem, nélküle meg 2-3 győzelem a reális. ezen felül zéró koncepció jövőkép mindkét csapatnál.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Én a védelmet nem tartom akkora tragédiának, ezzel a kaliberrel el lehet karistolni. Össze kell rakni egy olyan támadósort, ami stabilnan tud minimum 25 pontot.
Willie Parker
Ez a védelem ár/teljesítményben egy katasztrófa.
Razi
 www.spotrac.com/nfl/pittsburgh-steelers/contracts/

Én ebben a listában nem sok túlfizetett embert látok: Watt, Minkah és Heyward esetében ez kb kötelező. Ogunjobinak sok lenne a 8 milla, de ő egy évre van. Jack, Sutton, With 5-8 milliós játékosok, az első kettő sztem nem annyira rossz. A Bush szerződés kényszer, de neki éves 4-et adunk, az nem a világvége. Wallace, Alualu és Edmunds meg kifejezetten olcsók.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Jelenleg 1/1!!! Nem ellenőriztem csak olvastam
Klaci79
Már előztünk is 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin nagy feladat előtt áll igen, de vannak kétségeim.
Hogy ezzel a nem volt negatív szezonokkal szépen túlélt egy hosszú korszakot az nem semmi.
Volt 3 PO győzelmünk az elmúlt 12 évben.
Overrated.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A by előtt nem rúg ki senkit. A bye week lehet az amikor van idő szerkezeti átalakításra akár. Edző fronton is és játék filozófia fronton is. Mindenhol kell. Bele kell most nyúlni nagyon ebbe. A híres 0-4-s szezon során sem voltunk ilyen mélyen Pedig az sem volt piskóta.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Attól nem tartotok,hogy Pickett fejlődését azért nem nagyon segíti egy 1/1-es szezon?!
Egy Qb felépítésének nem biztos hogy az a legjobb módja,ha pofozogep a csapata,arra nem jobb Trubi ? Tudom hogy pl.Manning pl 3-13-as szezonnal kezdett,de Ő inkább a kivétel mint a főszabály
Nem provokáció,csak kérdezem.
kolok1972
Pickettnek is kell a győzelem , meg az egész csapatnak, nincs más út. Attól még lehet top 5 pick, de kellenek a győzelmek a fejlődéshez. Egy biztos ez így nem működik. Tomlin nagy feladat előtt áll. Azt most kijelentette hogy ez után a meccs után nem lesznek jelentős változások az edzőknél (majd a következő után) 😀
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Attól nem tartotok,hogy Pickett fejlődését azért nem nagyon segíti egy 1/1-es szezon?!
Egy Qb felépítésének nem biztos hogy az a legjobb módja,ha pofozogep a csapata,arra nem jobb Trubi ? Tudom hogy pl.Manning pl 3-13-as szezonnal kezdett,de Ő inkább a kivétel mint a főszabály
Nem provokáció,csak kérdezem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azért lesz jelentkező az 1/1-re bőven, csak jelzem. De egyelőre a top5 draft nagyon sanszos. Hozzáteszem rögtön, hogy lehet, hogy ennek a csapatnak erre van szüksége most. Ráadásul, ha bejön Pickett akkor a jó QB felhozatal miatt extra jó üzleteket is lebet kötni minőségi pickekért.

De egyelőre lássuk mi lesz a csapatválasz.
több mint 1 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Ez az eddigi legnagyobb próbatétele Tomlinnak.
A híg fos langyos allóvíz eddig működött valamilyen szinten, ami nem verte ki senkinél a biztosítékot.
Most viszont mindkét oldalon problémák vannak, nem is kicsik.
Ha ezt nem tudja kezelni, orvosolni a szezon végéig, akkor 1/1-es lesz a Steelers, ami nem tudom volt-e valamikor is.
Egyenlőre nem úgy tűnik, hogy tudja.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Freiermuth-ért aggódok, nem tudom, hogyan fog visszajönni ezek után.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Jelenleg 1/1!!! Nem ellenőriztem csak olvastam
Klaci79
Azért van ide versenyző még elég. De tény, hogy mivel nincs veretlen csapat a ligában, így - ahogy 2013-ban is - nincs rosszabb mérleggel álló csapat a ligában.

Tomlint több év után először hallottam év közben kimondani azt, hogy nem zárható ki edzőcsere sem a következő időszakban. Én még 2013-ban sem hallottam ezt tőle, mikor 0-4-gyel nyitottunk, majd 1-5 is volt az állás. Azt már nehéz hovatenni mennyire impotens az O, ahhoz képest mennyi skill player van nálunk. A múltkor mondtam, hogy Pickett beállítása arra jó, hogy tesztelje mit tud az O a vezetésével és Canada irányításával. Folyamatosan Romo is arról beszélt mennyire inog Canada alatt a szék és az a két drive 3-7-nél ahol 2x első két downra futást hívott mindösszesen 4 playben 2 yardért....amikor 70%-os pontossággal passzolt az irányítója....no az mindent vitt. Ha erre már nem lép Tomlin, akkor az rá is ég.

Hozzáteszem, hogy a védelem kapcsán is el kell gondolkodni, de legfőképpen azon, hogy eddig tartott az az építkezés, hogy a SEC-et kukázzuk. Ez a mai NFL-ben egész egyszerűen nem működik. Az persze már pech, hogy az az ILB, akiért végül sokat is adtunk a drafton, az utóbbi évek legnagyobb bustja Burns mellett.

A Buccs ellen lehet javítani. 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Jelenleg 1/1!!! Nem ellenőriztem csak olvastam

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Jól emlékszem, hogy Freiermuth-nak ez már a harmadik agyrázkódása?

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Amennyire is csuttyó volt a Bills a végén (az a QB elleni két egyébként nem lefújt két mozdulat 30 pont különbségnél genyóság volt a köbön)...megmutatták, hogy milyen egy elit csapat és egy trash közötti különbség. Nem voltunk a pályán semmilyen szinten. Én még ilyen távol nem éreztem az elittől a csapatot mióta NFL-t nézek. Nem is az eredmény az ami gond, hanem a mutatott játék. (persze negatív rekord az eredmény is természetesen) Lehet mind a játékosoknak, mind az edzőknek a tükörbe nézni. Az ugyanis nem okés, hogy pofázok, majd minden lasztit elejtek, (DJ) vagy nem is kapok el (Claypool). Nomeg lehet dömer Harrisnek is megnézni Warren mit küzdött és hogyan. A D kapcsán is lehet gondolkodni mi folyik és hogyan. Se nyomás, se jó covarege, se semmi.

A jó hír az, hogy ha így folytatódik, akkor tényleg jó helyen jöhet a draft. Addig lehet próbálni Pickettet. Ha nem működik, akkor lehet hozni mást.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Na hát lesz miről írni a következő napokban, kezdésnek két dolog:
- Pickett jó lesz, látszik.
- Mi történt az elkapóinkkal?? Pickens, Gentry és Warren kivételével mindenki ejti el a labdákat három meccse folyamatosan. Nem értem.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nem néztem a 2.félidőt, de ahogy twitteren látom elég gusztustalanul megdolgozták Pickettet időnként. Nem is baj persze ha kap egy kicsit, szokja csak. Egy jó OC-val nem reménytelen ez a srác, persze maradjon egészséges…

Meglepne ha Canadàt nem vágnák ki holnap…

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
A problémák nem most kezdődtek.
Megvannak már évek óta. 2010 óta megyünk szép lassan lefelé, csak a pozitív és nullás szezonok elfedték valamennyire.
Kellenének az új impulzusok, kicsit fáradtnak érzem már a Tomlin féle kapcsolatot.
Nem kell, hogy a vezető edző mindent tudjon és mindenben ász legyen, de olyan edzőkkel vegye körül magát, akiknek az adott poszton a legnagyobb hozzáadott értéke van. Akkor megvan a fejlődés és abból jönnek az eredmények.
Na ez nálunk nincs meg.
Egy edző van csak, aki komoly fejlődést hozott és jelentős hozzáadott értéke volt a teljesítményhez és az Munchak volt.
A többi szóra sem érdemes.
És az Tomlin sara, hogy nem tudja kiválasztani a megfelő embereket, ez nem is kérdéses.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Utálom, amikor ennyire igazam van...borzalmasan túlértékelt védelem...Watt nélkül
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Én a védelmet nem tartom akkora tragédiának, ezzel a kaliberrel el lehet karistolni. Össze kell rakni egy olyan támadósort, ami stabilnan tud minimum 25 pontot.
Willie Parker
Ez a védelem ár/teljesítményben egy katasztrófa.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Game day, Picike daaaaaay!