Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha a nálunk neednek számító posztok legjobbjai, tehát a mi elsőszámú kiszemeltjeink szerepelnek kiemelkedően, és mennek fel a draftlistákon, helyettük pedig így csak olyanok csúsznak, akiket mi posztjukból adódóan nem veszünk számításba, az nekünk nem jó.vassadi
ezért is mondhatunk le Poeról, seems to bekishaszi
Fogtam. Jogosnak tűnik főleg annak függvényében, hogy most olvasom JJ-től DeCastro és Kuechly is a kombány nyerteseit erősíti.kittli
fel lehet trédelni, idéntől ez már nem annyira zsebfüggő mutatvány
2003 Steelers get: No. 16 overall pick. Chiefs get: No. 27 overall and Pittsburgh’s third-round pick (No. 92) and sixth-round pick (No. 200)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nincs példa, már csak azért se, mert ritkán nézek egyetemi focit és ezért icipici (sőt..) a merítési lehetőségem. Neveket ezért nem is mondanék mert összes tudásom most abból ered amelyet nálam tájékozottabb emberektől csipegetek fel. Egyszerű logikai úton, ha 2-3 olyan ember akit 1/24-re vagy esetleg még későbbre vártak eddig, nagyot alkot akkor az megboríthatja az egész eddigi felállást. Viszont ha a gondolatom helyes akkor Te gyorsan tudnál egy-két nekünk tetsző variációt erre a helyzetre.kittli
Ha a nálunk neednek számító posztok legjobbjai, tehát a mi elsőszámú kiszemeltjeink szerepelnek kiemelkedően, és mennek fel a draftlistákon, helyettük pedig így csak olyanok csúsznak, akiket mi posztjukból adódóan nem veszünk számításba, az nekünk nem jó.vassadi
ezért is mondhatunk le Poeról, seems to bekishaszi
Fogtam. Jogosnak tűnik főleg annak függvényében, hogy most olvasom JJ-től DeCastro és Kuechly is a kombány nyerteseit erősíti.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Pro Day követő, kiemelve a számunkra érdekes prospectek:
http://steelers.hu/pro-day-koveto/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Pár perc múlva kezdődnek a DB workoutok. Középső és hátsó körös safety-k, nagyjából ennyi, amire Steelers-szempontból figyelni kell.vassadi
hááátsutianap
Nem, nem lesz CB pick. 😊 Szerintem még hátsó körben sem.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Pár perc múlva kezdődnek a DB workoutok. Középső és hátsó körös safety-k, nagyjából ennyi, amire Steelers-szempontból figyelni kell.vassadi
hááát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Pár perc múlva kezdődnek a DB workoutok. Középső és hátsó körös safety-k, nagyjából ennyi, amire Steelers-szempontból figyelni kell.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nincs példa, már csak azért se, mert ritkán nézek egyetemi focit és ezért icipici (sőt..) a merítési lehetőségem. Neveket ezért nem is mondanék mert összes tudásom most abból ered amelyet nálam tájékozottabb emberektől csipegetek fel. Egyszerű logikai úton, ha 2-3 olyan ember akit 1/24-re vagy esetleg még későbbre vártak eddig, nagyot alkot akkor az megboríthatja az egész eddigi felállást. Viszont ha a gondolatom helyes akkor Te gyorsan tudnál egy-két nekünk tetsző variációt erre a helyzetre.kittli
Ha a nálunk neednek számító posztok legjobbjai, tehát a mi elsőszámú kiszemeltjeink szerepelnek kiemelkedően, és mennek fel a draftlistákon, helyettük pedig így csak olyanok csúsznak, akiket mi posztjukból adódóan nem veszünk számításba, az nekünk nem jó.vassadi
ezért is mondhatunk le Poeról, seems to be

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Na de komolyan JMJ-t én írtam a mokkomba 😂

Tamuról semmi hír?sutianap
JMJ eléggé leszerepelt a Senior Bowlon, most viszont javított. Lehet, hogy harmadik körben inkább draftolnám őt, mint Burfictet.

Ta'amut továbbra sem kérjük.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Csaknem, majd megírom minden előttünk választó csapatnak, hogy Süti ír egy esszét a modern kori fociban a védelmek szerepéről és aki azt nem tudja értelmezni az idén nem draftol. Süti hegyezd a cerkád vedd elő a legjobb úri stílusod oszt toljad nekik 😀 😀polamalu
Na végre, iszonyat mit karistolok védelemtémàban, pölö tudtátok, hogy Polamalu balra fonja és jobbra tűri a haját, meraz javíttya a periférikus látást? Tudtàtok, hogy Kézinek tojásrántotta volt a jele az ovodában? Ziggy played for time, jiving us that we were voodoo????

Na de komolyan JMJ-t én írtam a mokkomba 😂

Tamuról semmi hír?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Burfictot tuti be fogják korán húzni, túl nagy talent ahhoz, hogy csússzon.tenorx
Emlékezz, tavaly nem sokkal a draft előtt még Da'Quan Bowers-t is potenciális 1/1-ként emlegették. Nem ugyanaz a két eset, mert Bowers sérülés miatt csúszott, de ebből is látszik, hogy attól, hogy valaki tehetséges, nem biztos, hogy a talent levelnek megfelelő helyen viszik el.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Jah valamiért az van bennem, hogy kijött idén, de aztán utánanéztem, és mégse.

Burfictot tuti be fogják korán húzni, túl nagy talent ahhoz, hogy csússzon.


Sajna egyetem mellett most egyáltalán nincs időm még a drafttal is foglalkozni, tavaly ilyenkor minden prospectről külön 5-6 meccset megnéztem, idén meg csak a Bamát tudtam újranézni.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Egy borúsabb jövőkép a cap helyzetünkről:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/43083/steelers-only-temporarily-capping-problems
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Nekem mindegy, hogy Burfict vagy Hightower jön, mindkettő srácot csípem, Hightowert kicsit jobban talán, mert mégiscsak Bama 😊tenorx
Burfict ki van zárva első körben, Hightowerrel szemben pedig egyértelműen. Utóbbinál a sebesség volt az egyik kérdéses terület, de a 4.62-vel bizonyított. A másik, hogy nem mindig hozta ki magából a maximumot, olykor elég inkonzisztensen teljesített, de erre csak annyit mondok, nálunk Keith Butler alatt játszana.

Látom a Nico Johnsonos hozzászólást törölted, ott volt egy kis kavarodás. 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nekem mindegy, hogy Burfict vagy Hightower jön, mindkettő srácot csípem, Hightowert kicsit jobban talán, mert mégiscsak Bama 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Burfict a harmadik körhöz? Ja Ő a balhés srác a grundról akire A jó öreg Ray azt mondta, hogy ide nekem megnevelem? Egyébként Dont'a felépítése tetszik, de mondom olyan mintha egy kicsit leeresztve jött volna, lehet, ha valóban 100-ban készül még jobb lenne.polamalu
Mondom, 265 fonttal a 4.62 határozottan jó Hightowertől. Közben Kuechly második hivatalos ideje 4.59, úgyhogy ő is rendben van ilyen szempontból.

Burfictről és a problémáiról tegnap írtam rövidebben Steelers.hu-ra, a combine-os cikk hozzászólásainál.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Köszi, van irányítónk nekünk nem kell.
Magastorony 4,62-t futott másodjára is.polamalu
Bizonyította, hogy tudja tartani ezt a szintet, ennyi elég is. A sebessége volt eddig az egyik kérdőjel, de ezzel a 40-es idővel sokat javított.

A többiek nem nagyon tudtak javítani az első próbálkozáshoz képest. Kuechly sokat rontott, így kérdéses, mennyire helytálló az elsőre elért 4.50. Érdekes lesz, hogy a Pro Day-en mennyit fut majd. Burfict három századot tudott javítani - meglátjuk, a drillek során hogyan szerepel, de egyre közelebb van a harmadik körhöz... Mychal Kendricks-re érdemes még fokozottan figyelni.vassadi
Burfict a harmadik körhöz? Ja Ő a balhés srác a grundról akire A jó öreg Ray azt mondta, hogy ide nekem megnevelem? Egyébként Dont'a felépítése tetszik, de mondom olyan mintha egy kicsit leeresztve jött volna, lehet, ha valóban 100-ban készül még jobb lenne.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Nincs példa, már csak azért se, mert ritkán nézek egyetemi focit és ezért icipici (sőt..) a merítési lehetőségem. Neveket ezért nem is mondanék mert összes tudásom most abból ered amelyet nálam tájékozottabb emberektől csipegetek fel. Egyszerű logikai úton, ha 2-3 olyan ember akit 1/24-re vagy esetleg még későbbre vártak eddig, nagyot alkot akkor az megboríthatja az egész eddigi felállást. Viszont ha a gondolatom helyes akkor Te gyorsan tudnál egy-két nekünk tetsző variációt erre a helyzetre.kittli
Ha a nálunk neednek számító posztok legjobbjai, tehát a mi elsőszámú kiszemeltjeink szerepelnek kiemelkedően, és mennek fel a draftlistákon, helyettük pedig így csak olyanok csúsznak, akiket mi posztjukból adódóan nem veszünk számításba, az nekünk nem jó.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Köszi, van irányítónk nekünk nem kell.
Magastorony 4,62-t futott másodjára is.polamalu
Bizonyította, hogy tudja tartani ezt a szintet, ennyi elég is. A sebessége volt eddig az egyik kérdőjel, de ezzel a 40-es idővel sokat javított.

A többiek nem nagyon tudtak javítani az első próbálkozáshoz képest. Kuechly sokat rontott, így kérdéses, mennyire helytálló az elsőre elért 4.50. Érdekes lesz, hogy a Pro Day-en mennyit fut majd. Burfict három századot tudott javítani - meglátjuk, a drillek során hogyan szerepel, de egyre közelebb van a harmadik körhöz... Mychal Kendricks-re érdemes még fokozottan figyelni.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem hiszem, hogy nagyon visszaütne mert akkor olyan emberek csúsznak egyhuszonnégyre akikről esetleg nem is álmodtuk, hogy behúzhatjuk.kittli
Például?vassadi
Nincs példa, már csak azért se, mert ritkán nézek egyetemi focit és ezért icipici (sőt..) a merítési lehetőségem. Neveket ezért nem is mondanék mert összes tudásom most abból ered amelyet nálam tájékozottabb emberektől csipegetek fel. Egyszerű logikai úton, ha 2-3 olyan ember akit 1/24-re vagy esetleg még későbbre vártak eddig, nagyot alkot akkor az megboríthatja az egész eddigi felállást. Viszont ha a gondolatom helyes akkor Te gyorsan tudnál egy-két nekünk tetsző variációt erre a helyzetre.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Köszi, van irányítónk nekünk nem kell.
Magastorony 4,62-t futott másodjára is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hiszem, hogy nagyon visszaütne mert akkor olyan emberek csúsznak egyhuszonnégyre akikről esetleg nem is álmodtuk, hogy behúzhatjuk.kittli
Például?vassadi
Luck

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Nem hiszem, hogy nagyon visszaütne mert akkor olyan emberek csúsznak egyhuszonnégyre akikről esetleg nem is álmodtuk, hogy behúzhatjuk.kittli
Például?
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Tudod Ádi te a szakértő én meg a laikus aki a zsírfodrot nézi a játékos oldalán 😉
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Úgy legyen. Félelmetesen néz ki a srác, semmi lógó has vagy ilyesmi. Majdnem kockás has. Komoly, nagyon komoly. Remélem összeáll egy Heyward-Poe-Hood DL és ezzel a fallal rettegésben tartunk majd mindenkit 😀polamalu
Bár lehet, hogy jobban jártunk volna, ha nem teljesít ilyen jól ma, mert (erősen) kérdéses, hogy ezek után bent lesz-e még 1/24-nél. A fő első körös célpontjaink eddig egytől egyig remek combine-on vannak túl, ez még visszaüthet. 😊vassadi
Nem hiszem, hogy nagyon visszaütne mert akkor olyan emberek csúsznak egyhuszonnégyre akikről esetleg nem is álmodtuk, hogy behúzhatjuk.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Magastorony 10-nél 1.65, Poe ugyebár 1,7 volt. Mintha egy ki fodor lett volna az oldalán. A többiek tiszta szálka, Ő mintha egy kicsit a strandról jött srácot játszaná. 4,62 lett a vége a 40-en.polamalu
Poe emberfeletti számokat produkált, ne keverjük ide. 😊 265 fonttal a 4.62 igencsak jónak számít Hightowertől. Kuechly 4.50-et futott, Burfict viszont 4.93-mal alaposan elszúrta az első próbálkozást. James-Michael Johnson, akit még sokan emlegetnek, ha nem top ILB-t húzunk, 4.60-nal jól teljesített, kell is neki a javítás a Senior Bowl után.