Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
http://veszbejarat.org/kepek/projekt-vader/
Ezekbül valamelyik csak elkocorog a búráján 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Szolgálati közlemény!

Pola,megnézve Poe fejét,úgy látom Glenné nagyobb egy számmal/viszont nincs haja/.
Na ez a dilemma.. :cool:
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ötletnek nem tűnik rossznak, de jövőre ugyanúgy lesznek nagy need-ek, a falban biztosan. Bár, ha idén az LB sort és az NT posztot sínre rakjuk akkor jövőre gy jó safety kell, és a falak amik még folyamatosan foghíjasak. Igazából lehet, hogy egy ilyen traddel egy olyan játékost tudnánk szerezni akár a falba akár LB posztra aki azonnal a csapat erőssége lehet.polamalu
Lesznek needek, persze, de ennyi nem hiszem, ezért gondoltam, hogy egyet, legfeljebb kettőt fel lehetne használni a jövő évi pickek közül trade-hez. Abba nem mentem bele részletesebben, hogy milyen posztokra kellenek játékosok 2013-ban, de ha egy vagy két pick beáldozásával megsegítjük magunkat idén, az még talán nem annyira káros a jövő évi draftunknak.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ötletnek nem tűnik rossznak, de jövőre ugyanúgy lesznek nagy need-ek, a falban biztosan. Bár, ha idén az LB sort és az NT posztot sínre rakjuk akkor jövőre gy jó safety kell, és a falak amik még folyamatosan foghíjasak. Igazából lehet, hogy egy ilyen traddel egy olyan játékost tudnánk szerezni akár a falba akár LB posztra aki azonnal a csapat erőssége lehet.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Az oké. Talán még 3.-ban sem.Blitzburgh
Igen. Ha Wallace megy, akkor esetleg, sőt, talán már a második körben is. De Wallace ne menjen sehova. 4-5. kör tűnik a legvalószínűbbnek a WR pickre, de ha hátsó körben olyan kaliberű elkapót hozunk, mint Brown, azt se bánnám.

Én egyébként Colberték helyében fontolóra venném azt a lehetőséget, hogy a jövő évi 2-3-4. körös pickeket adott esetben feltrade-hez használjuk.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az oké. Talán még 3.-ban sem.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Vass úr,ha húznánk WR-t,Michael Floyd-nak örülnénk?Blitzburgh
Mondjuk. De 1-2. körben nem fogunk WR-t húzni.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Vass úr,ha húznánk WR-t,Michael Floyd-nak örülnénk?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A bliid undertheradar ajànlata:
Adam Gettis Iowa G ufa?
Michael Egnew Missouri TE 4.körül - állítólag WR, csak TE testbe született 😛sutianap
UDFA, de egy ilyen combine után már lehet, hogy nem lesz az.

Egnew-ról írtam én is tegnap, hogy a tight endek közül ő lehet az egyik kiszemelt, de a többi needet figyelembe véve, kétlem, hogy 4. körben már beleférne a TE draft. Ha 5. körbe lecsúszik, talán.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
A bliid undertheradar ajànlata:
Adam Gettis Iowa G ufa?
Michael Egnew Missouri TE 4.körül - állítólag WR, csak TE testbe született 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Tomlinék ma találkoznak Hightowerrel.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Majd ezek után kénytelenek lesznek....)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
És ezért neki is csak a feje búbjára megy fel a sisak?polamalu
A fej méretét itt nem mérik külön. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag Poe is jól szerepel az interjúk során, mellesleg elmondása szerint Hampton az egyik példaképe. 😊vassadi
És ezért neki is csak a feje búbjára megy fel a sisak? Akkora fej mint Hamptoné kevés van a világon 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Köszönöm a választ tisztelt uram.polamalu
Azt azért mindenképpen várjuk meg, hogyan szerepelnek az első körös ILB és NT prospectek, de történjék bármi, Glenn szerintem ott lesz a draft boardunk elején.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Állítólag Poe is jól szerepel az interjúk során, mellesleg elmondása szerint Hampton az egyik példaképe. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Köszönöm a választ tisztelt uram.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Glenn elképzelhető mint első körösünk, ha bent lesz?polamalu
Az LB és DL workoutok még hátravannak, de nálam nagyot lépett előre. Ha DeCastro kiment, Kuechly pedig nem, lehet, hogy most ennek ellenére is Glennt draftolnám.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Persze,nem a tudását vonom kétségbe,csak amit ma láttam,nem lógott ki felfelé... 😉Blitzburgh
Ne szórakozz, legalább annyira kiemelkedett, mint DeCastro a guardoknál. Mindketten bizonyították (sokadszorra), hogy egyértelműen posztjuk legjobbjai.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Glenn elképzelhető mint első körösünk, ha bent lesz?
Volt vele interjú is, nem annak a teljesen sík buta srácnak tűnik.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Persze,nem a tudását vonom kétségbe,csak amit ma láttam,nem lógott ki felfelé... 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Nézem a combine-t,pont elkaptam Nix-et meló közben. Nem kiemelkedő semmiben,viszont legalább mosolygott néha... 😉

DeCastro nagyon jó,mindenben elöl van szinte,Cordy amilyen nagy,olyan fürge,számomra nagyon érdekes volt látni ahogy sprintelt/jó,súlypontemelkedése nincs,de ez nem csoda/,Kalil semmi extra.

Viszont jönnek a TE-k,ráskubizok.Blitzburgh
Nix-szel csak azért beszéltek, mert helyi gyerek, és biztosan találkoznak majd vele a combine után is, mivel a helyi egyetemek prospectjei nem számítanak bele abba a 30 játékosba, akivel a csapatok a draft előtt találkozhatnak.

DeCastro a Nr. 1 guard, ez eddig is egyértelmű volt. Glenn guardként ott van közvetlenül mögötte, tackle-ként viszont sokan a gyenge lábmunkája miatt nem számoltak vele. A combine-on ellenben meglepően jól mozgott egyes drillek alatt, és mégha ettől nem is kerül vissza a legjobb OT prospectek közé, sokat javít az értékén. Érdemes rá fokozottan figyelni a továbbiakban (is).

Feltételezem, azt, hogy "Kalil semmi extra", úgy értetted, hogy változatlanul tartja a top 3-as (legrosszabb esetben top 5-ös) helyét. 😊
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nézem a combine-t,pont elkaptam Nix-et meló közben. Nem kiemelkedő semmiben,viszont legalább mosolygott néha... 😉

DeCastro nagyon jó,mindenben elöl van szinte,Cordy amilyen nagy,olyan fürge,számomra nagyon érdekes volt látni ahogy sprintelt/jó,súlypontemelkedése nincs,de ez nem csoda/,Kalil semmi extra.

Viszont jönnek a TE-k,ráskubizok.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Egy másik helyi prospecttel, Chas Alecxih-vel a DL coach, John Mitchell beszélt. 3-4-ben valószínűleg defensive end lenne.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A combine-on a Steelers képviselői találkoztak Isaiah Peaddel (RB, Cincinnati). Jó játékos, 2-3. körös prospect, de korábban Colbert is azt nyilatkozta, hogy ő maga sem tekinti prioritásnak az RB draftot.

Kugler pedig a helyi Pitt volt guardjával, Lucas Nix-szel beszélt szerdán. RG-t és RT-t is játszott egyetemen, az NFL-ben guardként számolnak vele. 4-5. körbe várható.vassadi
Olvastam a cikket, szimpatikusnak tűnik a srác. Sleginkább nem egy tohonya zsáknak, amiket az ucsó években favorizáltunk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."