Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/
Gillbert lett a legjobb rookie tackle 😊tenorx
A run blocking mutatói is biztosan jók lesznek, mert a jobb oldali futásaink voltak a leghatékonyabbak. Remélhetőleg idén LT-ként is hasonló, vagy még magasabb színvonalon teljesít majd.

A nálunk megbukott Urbik pedig a guardok között lett a legjobb pass protector (248 pass blocking play alatt mindössze két pressure). 😊
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/21/2011-pass-blocking-efficiency-guards-and-centers/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/
Gillbert lett a legjobb rookie tackle 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként ugyanezt vetettem fel a steelers.hu-n én is. Megegyezünk oszt nincs gond.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy nem értem miért pörög mindenki (ESPN, meg minden média) ezen, hogy a Wallace franchise taggel beférjünk a cap alá.

Van egy tök egyszerű megoldás: meg állapodni vele a hosszútávúban még az új ligaév kezdete előtt. És mivel az FA-kké váló játékosok közül senkivel nem tárgyalunk, így elvileg minden energiát erre a tárgyalásra lehetne a fordítani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Én ki is basznám. 😊 Én már azt se értettem, miért vele hosszabbítottunk... Csak ez meg azért nehéz kérdés, mert ha kibaszod, akkor egy kezdő OT-nk marad, így pedig nem lehet nekivágni egy off-seasonnak (Starks is ezért kapott annó taget), mert kiszolgáltatott helyzetbe hoznánk saját magunkat.Soldados
Már így is abban vagyunk, mert gyakorlatilag nem tehetünk mást, mint hogy neki adjuk a kezdő RT posztot. Súlyos pénzek maradnának bent dead money-ként, ha cutolnánk, ezt pedig most nem engedhetjük meg magunknak.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Ezekből kifolyólag lenne szerintem reális az átstrukturálás. Colon enged valamennyit a két kihagyott évért cserébe, de rosszul ő sem jár, mert megkapja a pénzét, csak később.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mind tiszta, csak a realitás talaját hiányolom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem Soldi, de mögöttes tartalom nincs, mert 2 év alatt nettő 98%-ban sérült volt. Számítani nem lehetett rá. ((mondjuk nálunk is volt olyan kolléga, aki lófaszt se csinált, és ő volt a legjobban meglepődve, hogy kibszták . . .))kishaszi
Én ki is basznám. 😊 Én már azt se értettem, miért vele hosszabbítottunk... Csak ez meg azért nehéz kérdés, mert ha kibaszod, akkor egy kezdő OT-nk marad, így pedig nem lehet nekivágni egy off-seasonnak (Starks is ezért kapott annó taget), mert kiszolgáltatott helyzetbe hoznánk saját magunkat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem Soldi, de mögöttes tartalom nincs, mert 2 év alatt nettő 98%-ban sérült volt. Számítani nem lehetett rá. ((mondjuk nálunk is volt olyan kolléga, aki lófaszt se csinált, és ő volt a legjobban meglepődve, hogy kibszták . . .))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colon kizárta a paycutot? Erről lemaradtam, de az utolsó 2 éve után neki önkánt kellett volna jelentkezni az átsruktúrálásra.kishaszi
Colon a paycutot nem vállalta, ezt sokan megírták. De az ő helyzete azért kicsit érthető, mert a lejáró CBA speciális szabályainak egyik nagy vesztese volt. Mindig beleesett az RFA státuszba, így mindig rohadt olcsón tarthattuk meg, ahelett hogy megkapta volna a zsíros szerződését. Így tőle kevésbé várható el a lojalitás, hiszen ő áldozata volt a szabályoknak és a Steelers stratégiájának, capjátékának.

Paycut és struktúrálás olyanoktól várható el, akik kaptak is a klubtól nem kis megbecsülést az évek folyamán, s nemcsak szóban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Colon kizárta a paycutot? Erről lemaradtam, de az utolsó 2 éve után neki önkánt kellett volna jelentkezni az átsruktúrálásra.kishaszi
La Canfora hozta le ezt a hírt még pénteken, aki pár nappal korábban ugyebár azt hangoztatta, hogy Ward és a Steelers útjai elválnak.

Ha a paycutot nem vállalja, ám legyen (nyilván ő is tisztában van azzal, hogy gyakorlatilag ki vagyunk szolgáltatva, muszáj vele számolnunk az egyik kezdő tackle-ként), de neki van az egyik legmagasabb fizetése, miközben - kis túlzással - ő töltötte a legkevesebb időt a pályán az utóbbi két szezonban, úgyhogy az átstrukturálás a minimum szerintem is.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Colon kizárta a paycutot? Erről lemaradtam, de az utolsó 2 éve után neki önkánt kellett volna jelentkezni az átsruktúrálásra.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Egy elmélet arról, hogyan tudnánk a cap limit alá kerülni Wallace tagelése esetén:
http://www.steelersdepot.com/2012/02/fitting-mike-wallace-under-the-steelers-2012-salary-cap-while-wearing-franchise-tag/

Amivel még szerintem lehetne csökkenteni:
- Troy, Miller (csodálkozom, hogy a 7 milliós cap hitjével eddig még nem nagyon került szóba), Farrior, esetleg Keisel és Clark szerződésének átstrukturálása
- ha a paycutot ki is zárta, de legalább az átalakításra Colont is rávenném
- Foote cut
- illetve később Wallace franchise tagjének leváltása hosszútávú szerződéssel

És ebbe talán már bele is férne az idei draft class, illetve a visszaigazolandó játékosok.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Sanders egy ESPN-nek adott rádióinterjúban elmondta, hogy idén ő lesz a csapat kick és punt returnere. Brown visszahordóként nyújtott teljesítménye tavaly Pro Bowlt ért, all-purpose yardok számában pedig franchise rekordot döntött, de azzal, hogy időközben második számú elkapóvá lépett elő, teljesen logikus, hogy ebben a szezonban Sanders-re ruházzák a returner szerepkört.vassadi
S lesze pénzünk Valasz frencsájz tegére? Ez itt a kérdés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Sanders egy ESPN-nek adott rádióinterjúban elmondta, hogy idén ő lesz a csapat kick és punt returnere. Brown visszahordóként nyújtott teljesítménye tavaly Pro Bowlt ért, all-purpose yardok számában pedig franchise rekordot döntött, de azzal, hogy időközben második számú elkapóvá lépett elő, teljesen logikus, hogy ebben a szezonban Sanders-re ruházzák a returner szerepkört.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Greatest rivalry in the National Football League: http://www.youtube.com/watch?v=bLnZ_1CfJLA&feature=related - sajna a 2008-as konfdöntő azért hiányzik belőle. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt most találtam, sztem óriási 😀 😀: http://www.youtube.com/watch?v=nesIKo0BHEs


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Persze, azér hoztuk Hélit, mer ő olyan amijen, nem azé, hogy most Tomlin csitítgassa, Todd mindent elfog követni, ha valkinek az aranyerét kell morzsolgatni vagy a vesekövét rugdosni, akkor azt fogja. Egyébként sem làtom a nagy bràdehúdon kívül a nagy formàt Tomlinban, egyenlőre maximàlisan kihasználja a ràmaradt lehetőségeket - vonatkoztatva Cowher-re vagy Lebaoura. Azér lett Héli mer szerintem az F.O. Nak a kisfasza is televolt az Ol-összetartásbulikkal ( kíváncsivagyok most lesze?) mega züzenetekkel az irodànak és egyébként is az egész haverozàsos játékkal. Szerintem a kulcs, hogy amikor kellet volna pihenni és regenerálódni küldeni Lőcsünket, ezt nem tették meg, mert ő játszani akart - csak nem kellett volna. Tehàt az OC mondja meg mitörténik a támadásban nem a QB, hacsak nemhíjják PéjtonMenningnek.

Arra a beszélgetésre is kiskívàncsi lennék, hogy mit folytatott le SB első félidejében Brady- JMD -
ordibálás címen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Bennem az merült fel,hogy hol a határ egy csapatnál/vagy konkrétan nálunk/,egy franchise QB szava mennyit nyom vagy nem nyom a latba.
Hisz mindenki a csapatért teker,nem kib@szásból hoznak bárkit is a teambe,minden-és mindenki- a gyűrűért van.

Hisz egy gyűrű mind felett..
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez most a premier téma, ezt nyújtják, tekerik ahol érik. Relatíve kevés igazsággal, ha azt nézzük hol van még a következő szezon.
Ben mondjuk úgy látszik még mindig csipkerózsikaként viselkedik. Nem lesz itt sémaváltás vissza futásra - miért is lenne? Sem a fal nem alkalmas, sem a futóink nem kiemelkedőek..... Haley meg jó OC, és nem fogja széllel szemben pisálni. A hangsúly meg azon van, hogy OC, és nem HC. Az Tomlin. Ő lesz a ba---ájba és nem Todd- HCMT meg amúgyse ordítozós, Haley is megkapja majd az ukázt, mit hogyan, nyilván le lesznek ezek tisztázva.
Azt meg Ben nem gondolhatja, hogy minden szupi, vagy csak tetteti, hogy hülye és nem érti miért váltották le az edzőbát. 30 éves, vegye észre bazz, hogy ő csak egy kis fogaskereke a gépezetnek, és ő van a csapatért, és nem azért vannak Rooneyék, hogy neki a kedvére tegyenek 024ben.


De kell a hisztériakeltés, jobban fel van fújva, mint ami.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Érdekes cikket találtam:

http://totalsteelers.com/2012/02/17/big-ben-doesnt-want-yelled-at-wont-eat-spinach/

Ha ez tényleg így van,egész új megvilágításba kerül BB. Bár az egésznek van egy erős offseason gumicsont jellege,azért egész jól el lehet gondolkodni rajta.
több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azt viszont jelezném, hogy a steelers.hu-n a jan1.-i meccs eredménye fordítva van beírva.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Omar Khanról egy rövid ismertető:
http://steelers.hu/omar-khan/
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk Kolonccal kapcsolatban Bendegúz hangulata a legkevésbé mérvadó, sokkal jobbam zavar az az 5.7 M kredit, amit zsebre tesz idén. Még akkor is sok lenne, ha véletlenül egészséges tudna maradni...Shilkor
Az átstrukturálás nála is megoldható.vassadi
Reméljük belemegy vagy mondjuk kaphatná a fizuját Bentől , ha már csak miatta van a csapatnál 😛
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Mondjuk Kolonccal kapcsolatban Bendegúz hangulata a legkevésbé mérvadó, sokkal jobbam zavar az az 5.7 M kredit, amit zsebre tesz idén. Még akkor is sok lenne, ha véletlenül egészséges tudna maradni...Shilkor
Az átstrukturálás nála is megoldható.