Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Plaxico és Holmes nem azért ment el, mert nem tudtuk megtartani, hanem előbbit nem akartuk (balhé és Warddal való zsörtölődés), utóbbit meg elküldtük (balhé). Washington más tészta, ő 3. WR volt és lehetett nálunk, de kezdő kaliber volt, így el kellett engedni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért arra volt esély mondjuk. arra viszont nem látok sanszot, hogy egy ilyen kijelentés miatt most elengedjük😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Plakikó balhés volt. Nem szerette a húsvéti hímes tojást és arcos volt.
Sánta nínó balhés. Füves. Még mindig itt kavircolna, ha nem balhézik, s talán 1-2 zsengezseninket sosenem draftoljuk-
A féminges meg nem volt top WR, azóta se az. Bár én csíptem.kishaszi
És a kis tarajosnak ugyan ki a spannya? James. H. Onnan csak szépet tanul? DeBoooooooooooo Az arc már felépítve - 2kY karistolás mi?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Plakikó balhés volt. Nem szerette a húsvéti hímes tojást és arcos volt.
Sánta nínó balhés. Füves. Még mindig itt kavircolna, ha nem balhézik, s talán 1-2 zsengezseninket sosenem draftoljuk-
A féminges meg nem volt top WR, azóta se az. Bár én csíptem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Vigyék a francoskrumplit.
Egyébként pon nem igaz h csak díptrít és nem trót, nem összeveklerni. Idén az lett kiemelve h már slotban is lehetett számolni rája, de mondjuk ha emlékeztek, akkor elég balfasz hívások voltak rá. Jellemzően darálóba dobták neki rövid rútokon is.,,,...
Ward meg bármekkora ikon, nem a jövő. Ha azon múlik Có cserri és Hímes, akkor részemről Mikey maradjon. Ráadásul az, hogy nem tudunk top wrt megtartani az mondjuk nagyon "jó", mer ezzel az erővel monnyunk le idénre tarajosról, jövőre barnatóniról, 2 év múlva meg Maniról???
Szóval ez így nem playa.-
Jah, és olyan sokat nem is droppolt. Voltak, de idén kinek nem voltak?kishaszi
elékezz. micimackó. emlékezz. Plastikó - SanTónió - Vasington. Mi lenni elit-risziver-kiképző-kommandó. majdjönnek-majdmennek................
Hímes inkább lenne tőr szívébe, bele neki, nem látni vigyor, tarkótól-tarkóig sisak alatt világítni......
csak puszta szívét kivágni grund közepébe és küzdeni végső lehelletig... az hiány....... bizony.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vigyék a francoskrumplit.
Egyébként pon nem igaz h csak díptrít és nem trót, nem összeveklerni. Idén az lett kiemelve h már slotban is lehetett számolni rája, de mondjuk ha emlékeztek, akkor elég balfasz hívások voltak rá. Jellemzően darálóba dobták neki rövid rútokon is.,,,...
Ward meg bármekkora ikon, nem a jövő. Ha azon múlik Có cserri és Hímes, akkor részemről Mikey maradjon. Ráadásul az, hogy nem tudunk top wrt megtartani az mondjuk nagyon "jó", mer ezzel az erővel monnyunk le idénre tarajosról, jövőre barnatóniról, 2 év múlva meg Maniról???
Szóval ez így nem playa.-
Jah, és olyan sokat nem is droppolt. Voltak, de idén kinek nem voltak?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyrészt sztem nem lesz itt semmi gond a megtartásával, másrészt akkor se dőlnék a kardomba, ha menne.Soldados
skeptikus vagy mindenképpen jóljárunk?sutianap
😊

Nézd, akit a Steelers meg akar tartani, azt mindig megtartotta, tehát Wallace sztem 90-95%, hogy marad. Nem is emlékszem olyan esetre, amikor a Steelers kijelentette, hogy hosszútávú dealt akar és nem sikerült megállapodni. Ezek a tények.

A mondatom másik fele pedig a szubjektív véleményemre utal, hogy én speciel akkor sem dőlnék a kardomba, ha ellenértékért cserébe távozna (értsd: pickek). Ez nem azt jelenti, hogy én nem szeretem Wallace-t, vagy azt akarom, hogy távozzon, mert annak örülnék ha maradna, de mégiscsak egy WR-ről beszélünk, ráadásul jobban szeretem a Ward és Tóni féle WR-eket. Ha kapunk érte legalább egy 1. kört, akkor annyira nem ütne sziven a távozása, még akkor sem ha egy jó formában lévő Wallace a liga legveszélyesebb WR-e talán.

De 90-95%, hogy marad, de engem speciel a fennmaradó 5-10% sem zavar. Utóbbi persze egyeseket zavarna, és meg is tudom érteni, mert fasza játékos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyrészt sztem nem lesz itt semmi gond a megtartásával, másrészt akkor se dőlnék a kardomba, ha menne.Soldados
skeptikus vagy mindenképpen jóljárunk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyrészt sztem nem lesz itt semmi gond a megtartásával, másrészt akkor se dőlnék a kardomba, ha menne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én is imádom Wallace-t, és valóban nagyon kemény elkapó. De amit a szezon második felébe mutatott az nem sok, általában duplázták annyi haszna volt hogy 2 embert elvitt, de azon kívül sokat drop-olt is. Brown-ról mindenki tudja hogy mit tud, Sanders első évben Brown előtt volt a DC-ben ebből kiindulva ha nem sérült biztos hogy nagyon ott lesz a szeren Ő is, Ward rövid yardokra jó lesz még. Cotchery is ha maradna akkor több passzt kaphatna, tavaly is amikor keresték bizonyított.

Ráadásul ott van a draft ahol gondolom hátrébb húzunk megint egy elkapót.
Szóval ha kapnánk Wallace-ért pick-et akkor nem biztos hogy annyira rosszul jönnénk ki belőle, mint ahogy ezt sokan gondolják.

Minden esetre, remélem megtudjuk tartani.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kövezzetek meg, de én nem lennék nagyon elkeseredve, ha menne Májköl, persze jó lenne ha maradna, mert a sebessége miatt tarthatatlan és nagy fegyver, de nekem kicsit egyoldalú, ha jobb lenne rövid és közepes passzoknál akkor nagyon sírnék ha elmegy de így nem.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kolber meg aszonta h nem lesz itt Válaszolgatás, csak meccselés.kishaszi
A pittzborói álmoskönyvek aztírják sose tudtunk megtartani topvéert, teccik tunni - hagyományosan nem tudjuk őket megtartani. Tehát ha rábasszuk a taget, akkor legalább gyün egy kis cetlicske plusszba a falacskákba. Mermég mindigottvan Toniu Bráun, Emánuell meg Hímes és kis korpáér aláír Kócseri is............ szóval, vigyék csak a kis drágaszágot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kolber meg aszonta h nem lesz itt Válaszolgatás, csak meccselés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyre inkább azt érzem, hogy Wallace el akar menni... Nem csak azért, mert nem tudnánk most neki túl sokat fizetni, de valahogy én azt vettem le a nyilatkozataiból is, hogy nem tetszik neki, hogy már nem ő A steelers WR, hanem már ott van egy hasonlóan tehetséges Brown is. Nah mindegy, majd meglátjuk.tenorx
Ez már évközbe lejött, mondtam es hogy jobb lesz majd vigyàzni, mer ha kibabràlunk Valassza, jövőre jön a TonioBraun újraszerződés Rosenhaussal, no ott sok variációs lehetőségünk nem lesz. Hacsaknem, Sanderst eddig direkt dugogattuk a vilàg szeme elől.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Egyre inkább azt érzem, hogy Wallace el akar menni... Nem csak azért, mert nem tudnánk most neki túl sokat fizetni, de valahogy én azt vettem le a nyilatkozataiból is, hogy nem tetszik neki, hogy már nem ő A steelers WR, hanem már ott van egy hasonlóan tehetséges Brown is. Nah mindegy, majd meglátjuk.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Bejámin bedobott egy nyolcast a sapka alà, ugy egy hét a tàborban, Héli bácsival, nemám Rooooni bácsival 😛 najó nem csúfoskodom, két hét 29 misi facsargászàs a Kántól!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Colbert a combine-on tartott sajtótájékoztatóján nem sok újdonsággal szolgált. Elmondta, hogy mindent megtesznek Wallace megtartása érdekében (a franchise tag továbbra sincs kizárva), és szerinte a játékos is maradni akar. Megerősítette, hogy lesznek még szerződés-átstrukturálások és cutok, de Ward jövőjéről nem nyilatkozott. Illetve amikor az idei OL class-ról kérdezték, megjegyezte, hogy jó a felhozatal, de a guardoknál nagyobb a bőség, mint tackle poszton.

Rich Walsh viszont azt állítja, hogy Colbert az interjú után elárulta neki, a hivatalos cap limit dönt arról, milyen megoldást alkalmaznak majd Wallace és Ward esetében.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Kapinos az első játékos, aki tendert kapott. Ezzel eldőlt, amit már korábban is biztosra lehetett venni, azaz hogy Sepuról lemondunk.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Wallace is nyilatkozott:
http://www.steelersdepot.com/2012/02/mike-wallace-says-he-has-to-do-what-he-has-to-do-but-says-both-sides-are-talking/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/22/ranking-the-2011-offensive-lines-part-1/

25. Pittsburgh Steelers (32nd)

Run Rank 21st, Pass Rank 23rd, Penalties Rank 27th

Something of an improvement for the Steelers, which owed a lot to changing things up at the tackle spots. The interior is still an issue, with the average Maurkice Pouncey not being helped by a lack of quality on either side of him. Pittsburgh got an injection of talent this year, but the Steelers need a bigger dose if they are going to move to a more balanced offense that relies less on the heroics of Ben Roethlisberger.

Best Player: It may already be Marcus Gilbert (-2.6) who needs to do more in the run game, but showed the kind of ability in pass protection to validate the feeling he can play on the left side.

Worst Player: He may not have been happy about being benched, but you can hardly blame the Steelers for doing what needed to be done with Chris Kemoeatu (-14.1). He came back at the end of the season and looked more motivated than he has in years after a horrendous first half.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag az eddigi 4 szerződésmódosítással és 3 cuttal jelenleg 8 millióval vagyunk a cap felett. Nagyon fontos lenne megállapodni Wallace-szal, hogy ne kelljen tagelni, mert akkor még legalább 17 millát kellene spórolni, ha megállapodunk vele, akkor elég lehet kb 10-12 is. Utóbbi talán megoldható lenne igazán fájdalmas cut nélkül, ha még 2-3 ember szerződését módosítják, továbbá Ward, Warrior és Foote benyelne egy paycutot, plusz jönnének a kötelező cutok, mint Scott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Megnyugodhat a média: Ben és Haley tegnap találkozott, leültek, és beszélgettek.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Jaj hameg szegény kismanónk, Danbàcsi eliszkol az égi vadászmezőkre, akkor meg telesírjuk a zohájót, hogy elsodorja Cincinátust. demostényleg értemén a betűhiànyt csak sokkal érdekesebbeket is kilehetne hozni, pölö a Valasz- Harrison becimbizés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Sokmindent értek én, de ez a mittetünk szegény Áriánsszal az abszurd- humor kategóriába megy. Kettő, tehát a minden hasonló alapon nálunk ugyanazz történik, mint injánospolizba, mint Irsay és Manning? nemá


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na,fokozzák...)

http://totalsteelers.com/2012/02/20/art-rooney-ii-says-hes-a-hands-off-owner/#more-3170