Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Bennem az merült fel,hogy hol a határ egy csapatnál/vagy konkrétan nálunk/,egy franchise QB szava mennyit nyom vagy nem nyom a latba.
Hisz mindenki a csapatért teker,nem kib@szásból hoznak bárkit is a teambe,minden-és mindenki- a gyűrűért van.

Hisz egy gyűrű mind felett..
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez most a premier téma, ezt nyújtják, tekerik ahol érik. Relatíve kevés igazsággal, ha azt nézzük hol van még a következő szezon.
Ben mondjuk úgy látszik még mindig csipkerózsikaként viselkedik. Nem lesz itt sémaváltás vissza futásra - miért is lenne? Sem a fal nem alkalmas, sem a futóink nem kiemelkedőek..... Haley meg jó OC, és nem fogja széllel szemben pisálni. A hangsúly meg azon van, hogy OC, és nem HC. Az Tomlin. Ő lesz a ba---ájba és nem Todd- HCMT meg amúgyse ordítozós, Haley is megkapja majd az ukázt, mit hogyan, nyilván le lesznek ezek tisztázva.
Azt meg Ben nem gondolhatja, hogy minden szupi, vagy csak tetteti, hogy hülye és nem érti miért váltották le az edzőbát. 30 éves, vegye észre bazz, hogy ő csak egy kis fogaskereke a gépezetnek, és ő van a csapatért, és nem azért vannak Rooneyék, hogy neki a kedvére tegyenek 024ben.


De kell a hisztériakeltés, jobban fel van fújva, mint ami.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Érdekes cikket találtam:

http://totalsteelers.com/2012/02/17/big-ben-doesnt-want-yelled-at-wont-eat-spinach/

Ha ez tényleg így van,egész új megvilágításba kerül BB. Bár az egésznek van egy erős offseason gumicsont jellege,azért egész jól el lehet gondolkodni rajta.
több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azt viszont jelezném, hogy a steelers.hu-n a jan1.-i meccs eredménye fordítva van beírva.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Omar Khanról egy rövid ismertető:
http://steelers.hu/omar-khan/
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk Kolonccal kapcsolatban Bendegúz hangulata a legkevésbé mérvadó, sokkal jobbam zavar az az 5.7 M kredit, amit zsebre tesz idén. Még akkor is sok lenne, ha véletlenül egészséges tudna maradni...Shilkor
Az átstrukturálás nála is megoldható.vassadi
Reméljük belemegy vagy mondjuk kaphatná a fizuját Bentől , ha már csak miatta van a csapatnál 😛
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Mondjuk Kolonccal kapcsolatban Bendegúz hangulata a legkevésbé mérvadó, sokkal jobbam zavar az az 5.7 M kredit, amit zsebre tesz idén. Még akkor is sok lenne, ha véletlenül egészséges tudna maradni...Shilkor
Az átstrukturálás nála is megoldható.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
hát Scott megy jobbra, lehet ott nem annyira apokaliptikus, plussz ugye visszajön a másik Scott is 😛
ja Kolonc - ugye a Lőcs fekete lelke, az ember aki túl sokat tud..................sutianap
J. Scott 2.7 M-ért ne menjen sehova, max balra el 😊. Amit ő "tud" az menne egy UDFA rookienak is, de ott legalább megvan az esélye a fejlődésnek... Zsilber, Kolonc, Maxi, C. Scott elég lenne, ha Bencimbije + a liszteszsák nem lenne porcelánból, de sajnos azok... Az a baj, h Willie tavaly kapott 5 éves szertődést, szal kivágni se lenne olcsó + a Lőcs is depis lenne miatta.Shilkor
ő bizony nem lehet depis mer kapott egy külön személyreszabott Violentus Audiovalist aki pucolja a lerakódásokat a füléről, hogy ne fusson bele egy Proicio Puga-ba, HéliÜssdTökön!sutianap
😀

Mondjuk Kolonccal kapcsolatban Bendegúz hangulata a legkevésbé mérvadó, sokkal jobbam zavar az az 5.7 M kredit, amit zsebre tesz idén. Még akkor is sok lenne, ha véletlenül egészséges tudna maradni...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Csak aztán ki ne derüljön, hogy (nagyon) drága Koloncunk újfent lesérül oszt a "megintnincsegynormálistekölacsapatban" nótát énekeljük egész évben. Tudom ebben azért erősen benne volt, hogy nem nagyon csípem Colont.kittli
hát Scott megy jobbra, lehet ott nem annyira apokaliptikus, plussz ugye visszajön a másik Scott is 😛
ja Kolonc - ugye a Lőcs fekete lelke, az ember aki túl sokat tud..................sutianap
J. Scott 2.7 M-ért ne menjen sehova, max balra el 😊. Amit ő "tud" az menne egy UDFA rookienak is, de ott legalább megvan az esélye a fejlődésnek... Zsilber, Kolonc, Maxi, C. Scott elég lenne, ha Bencimbije + a liszteszsák nem lenne porcelánból, de sajnos azok... Az a baj, h Willie tavaly kapott 5 éves szertődést, szal kivágni se lenne olcsó + a Lőcs is depis lenne miatta.Shilkor
ő bizony nem lehet depis mer kapott egy külön személyreszabott Violentus Audiovalist aki pucolja a lerakódásokat a füléről, hogy ne fusson bele egy Proicio Puga-ba, HéliÜssdTökön!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Akkor hivatalosan Zsilber lesz a Bal, Kolonc a Jobb oldali tekköl, állítólag valahogy leolcsósítottuk Szkottot is, hogy ha már szar legalább a haverokkal lehessen edzèsen, még állítólagosabban ez egy kétmisis vesekő kihúgyozàsa. Tehàt annyira nem érdekelnek màr a tekkölök, mondja Kolber, kivéve a Nózikákat. A tudósok szerint màrc 13àn dől el minden, azáltal, hogy mi is lesz az öregekkel Hîmes-Warrior-Fuuti-Aa.Smith valamint, hogya Harrison-Hampton duóból melliket fogja a Kàn kifacsargatni. - megj.: vegyük számba mindig, hogy Karizom nője jogàsz!sutianap
Csak aztán ki ne derüljön, hogy (nagyon) drága Koloncunk újfent lesérül oszt a "megintnincsegynormálistekölacsapatban" nótát énekeljük egész évben. Tudom ebben azért erősen benne volt, hogy nem nagyon csípem Colont.kittli
hát Scott megy jobbra, lehet ott nem annyira apokaliptikus, plussz ugye visszajön a másik Scott is 😛
ja Kolonc - ugye a Lőcs fekete lelke, az ember aki túl sokat tud..................sutianap
J. Scott 2.7 M-ért ne menjen sehova, max balra el 😊. Amit ő "tud" az menne egy UDFA rookienak is, de ott legalább megvan az esélye a fejlődésnek... Zsilber, Kolonc, Maxi, C. Scott elég lenne, ha Bencimbije + a liszteszsák nem lenne porcelánból, de sajnos azok... Az a baj, h Willie tavaly kapott 5 éves szertődést, szal kivágni se lenne olcsó + a Lőcs is depis lenne miatta.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor hivatalosan Zsilber lesz a Bal, Kolonc a Jobb oldali tekköl, állítólag valahogy leolcsósítottuk Szkottot is, hogy ha már szar legalább a haverokkal lehessen edzèsen, még állítólagosabban ez egy kétmisis vesekő kihúgyozàsa. Tehàt annyira nem érdekelnek màr a tekkölök, mondja Kolber, kivéve a Nózikákat. A tudósok szerint màrc 13àn dől el minden, azáltal, hogy mi is lesz az öregekkel Hîmes-Warrior-Fuuti-Aa.Smith valamint, hogya Harrison-Hampton duóból melliket fogja a Kàn kifacsargatni. - megj.: vegyük számba mindig, hogy Karizom nője jogàsz!sutianap
Csak aztán ki ne derüljön, hogy (nagyon) drága Koloncunk újfent lesérül oszt a "megintnincsegynormálistekölacsapatban" nótát énekeljük egész évben. Tudom ebben azért erősen benne volt, hogy nem nagyon csípem Colont.kittli
hát Scott megy jobbra, lehet ott nem annyira apokaliptikus, plussz ugye visszajön a másik Scott is 😛
ja Kolonc - ugye a Lőcs fekete lelke, az ember aki túl sokat tud..................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Akkor hivatalosan Zsilber lesz a Bal, Kolonc a Jobb oldali tekköl, állítólag valahogy leolcsósítottuk Szkottot is, hogy ha már szar legalább a haverokkal lehessen edzèsen, még állítólagosabban ez egy kétmisis vesekő kihúgyozàsa. Tehàt annyira nem érdekelnek màr a tekkölök, mondja Kolber, kivéve a Nózikákat. A tudósok szerint màrc 13àn dől el minden, azáltal, hogy mi is lesz az öregekkel Hîmes-Warrior-Fuuti-Aa.Smith valamint, hogya Harrison-Hampton duóból melliket fogja a Kàn kifacsargatni. - megj.: vegyük számba mindig, hogy Karizom nője jogàsz!sutianap
Csak aztán ki ne derüljön, hogy (nagyon) drága Koloncunk újfent lesérül oszt a "megintnincsegynormálistekölacsapatban" nótát énekeljük egész évben. Tudom ebben azért erősen benne volt, hogy nem nagyon csípem Colont.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor hivatalosan Zsilber lesz a Bal, Kolonc a Jobb oldali tekköl, állítólag valahogy leolcsósítottuk Szkottot is, hogy ha már szar legalább a haverokkal lehessen edzèsen, még állítólagosabban ez egy kétmisis vesekő kihúgyozàsa. Tehàt annyira nem érdekelnek màr a tekkölök, mondja Kolber, kivéve a Nózikákat. A tudósok szerint màrc 13àn dől el minden, azáltal, hogy mi is lesz az öregekkel Hîmes-Warrior-Fuuti-Aa.Smith valamint, hogya Harrison-Hampton duóból melliket fogja a Kàn kifacsargatni. - megj.: vegyük számba mindig, hogy Karizom nője jogàsz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Mendy cutra sztem no chance. Kell ő ide. Az beleférhet, hogy 6-7 meccsen nélkülözzük, mert jó az a Redman plusz a többi fiatal, de Mendy kell azért ide. Nem az a Bettis-típus, de jó kis futó.Soldados
Egyetértek, semmiképpen sem tenném ki. Viszont azt elképzelhetőnek tartom, hogy ha Mendy PUP-listán kezdi a szezont, akkor veterán minimumért újraigazoljuk Moore-t, mert Redman mögé kell egy jó 3rd down back. Ez attól is függ, hogy Batch hogyan teljesít majd a TC-ben.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Ha most kivágod, elveszíted egy elsőkörös választásod, nem kapsz érte semmit -ráadásul még fiatal nagyon, lehet jó is akár. Ha nem is kerül rosterre, de FA ként távozik, egy 1. körös komp. picket azért legrosszabb esetben is kapsz érte így a kivágása legközelebb 2013-ban lehet ésszerű, de persze sok apró kijátszható részlet lehet, amit mi itt nem ismerünk és sok fejlemény is még az új év soránSpy
1. körös komp.pick nincs, 3. körös a legjobb. Ráadásul ez is csak akkor járhat, ha
- lejáró szerződésű játékos távozik (tehát ha kivágja a csapat, akkor nincs kompenzáció)
- nagyon jó szerződést kap az új helyén és jól is játszik
- a csapat nem hoz több fizetésért szabadügynök játékosokat abban az évben, amikor elveszíti a lejáró szerződésű játékosait

több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha most kivágod, elveszíted egy elsőkörös választásod, nem kapsz érte semmit -ráadásul még fiatal nagyon, lehet jó is akár. Ha nem is kerül rosterre, de FA ként távozik, egy 1. körös komp. picket azért legrosszabb esetben is kapsz érte így a kivágása legközelebb 2013-ban lehet ésszerű, de persze sok apró kijátszható részlet lehet, amit mi itt nem ismerünk és sok fejlemény is még az új év során
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mendy cutra sztem no chance. Kell ő ide. Az beleférhet, hogy 6-7 meccsen nélkülözzük, mert jó az a Redman plusz a többi fiatal, de Mendy kell azért ide. Nem az a Bettis-típus, de jó kis futó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Én is bírom Mendyt, de volt egy cikkben egy ilyesmi szöveg, hogy szolid RB korpunk van, de azért az a realitás, hogy a Steelers futóitól nem szarja össze magát az ellenfél védelme . . . .kishaszi
A 9 TD nem rossz, amit összehozott, de talán ez az egyetlen mutató amivel a legjobb 25-be sikerült kerülnie. (10.)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én is bírom Mendyt, de volt egy cikkben egy ilyesmi szöveg, hogy szolid RB korpunk van, de azért az a realitás, hogy a Steelers futóitól nem szarja össze magát az ellenfél védelme . . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Aztírja a Depotty, Mindehol+Kézi az 8 fölött, ha megválunk tőlük - na most légy okos kolbertiánus vagy Mucius Scaevolasutianap
Én megmondom őszintén Mendenhalltól sosem voltam elájulva. Persze nem rosszak a yardjai, de egyszerűen nem az a típusú futó, akiket én kedvelek. Egyszerűen nem olyan a felépítése, amit én egy futótól elvárok, nincs benne az a dinamika, az az erő, ami lehetővé teszi, hogy az első ütközés után is hozzon yardokat. Egyszerűen tőle még nem láttam azt a klasszikus beast-mode-ot, amit mondjuk Turnertől, Steven Jacksontól Goretól, Fostertől vagy éppen MJD-től.

De mondjuk ez korábban igaz volt Willie Parkerre is, aztán kiderült, hogy SB-t vele is (az ő hathatós közreműködésével) lehet nyerni.Szokol
Én Redmant jobban bírom Mendy-nél, viszont Mendenhall szerintem brutális futó lenne egy jó fallal. Sokszor lejön Ő is az első ütközésről és nagyon robbanékony. Én bírom minden esetre, de én sem vagyok 100%-osan kibékülve vele.

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Aztírja a Depotty, Mindehol+Kézi az 8 fölött, ha megválunk tőlük - na most légy okos kolbertiánus vagy Mucius Scaevolasutianap
Én megmondom őszintén Mendenhalltól sosem voltam elájulva. Persze nem rosszak a yardjai, de egyszerűen nem az a típusú futó, akiket én kedvelek. Egyszerűen nem olyan a felépítése, amit én egy futótól elvárok, nincs benne az a dinamika, az az erő, ami lehetővé teszi, hogy az első ütközés után is hozzon yardokat. Egyszerűen tőle még nem láttam azt a klasszikus beast-mode-ot, amit mondjuk Turnertől, Steven Jacksontól Goretól, Fostertől vagy éppen MJD-től.

De mondjuk ez korábban igaz volt Willie Parkerre is, aztán kiderült, hogy SB-t vele is (az ő hathatós közreműködésével) lehet nyerni.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Aztírja a Depotty, Mindehol+Kézi az 8 fölött, ha megválunk tőlük - na most légy okos kolbertiánus vagy Mucius Scaevola


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Akkor ének estére..😊

http://www.youtube.com/watch?v=Dawv04k5_78&feature=youtu.be
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
vassadi : ki lenne az az nt prospect akiben latod azt a potencialt h egyreszt korai koros legyen masreszt h ennyire bejojjon ?
en sztem ez a scenario amit felvazoltal maximalisan az utopia kategoriaba tartozik az idei felhozatalt tekintve.Fake
Poe-t jövendölik hozzánk mostanában elég sokan. Nem sokat láttam eddig belőle, úgyhogy nem foglalnék állást azzal kapcsolatban, hogy őt alkalmasnak gondolom-e, de pl. az ő nevével korábban nem nagyon találkoztam a klasszikus NT prospectek között.