Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
írni nem írtál be a fórumraHurka
És?
Egyébként draft előtt néztem sok meccset azokról a prospectekről, akik érdekeltek. És mivel Brandon Graham volt a #1 kiszemelt, így kivételesen sok Michigan meccset láttam.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
írni nem írtál be a fórumra
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx, ha tavaly nem is néztél NCAA-t, akkor miért írsz ilyet, hogy warren neked nagyon tetszett? 😛Hurka
Ezt miből gondolod, hogy nem néztem?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tenorx, ha tavaly nem is néztél NCAA-t, akkor miért írsz ilyet, hogy warren neked nagyon tetszett? 😛 nagyon fos volt tavaly is, ha nickelként megragadna a Steelersben, nagyon fogják ott szopatni, max special teamerként lehet jó..
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
De mielőtt félreérted, az nem érdekel, hogy nem nyomnak Steelers-hype-ot, qrvára nincs rá szükségünk, ami bosszant, az a mérhetetlen ömlengés a Ravensről totálisan érdemtelenül.Soldados
Mondjuk az nekem se tetszik, hogy most megint mindenki: qrvajóaravens-t játszik...
Igazán nekünk sincs rá szükségünk... legalábbis nekem nem...
SB után - ha bármelyik csapat eljut oda - lehet hype-olni... amúgy meg megint a Pats kapja a legtöbbet... blöááCollapo
Hidd el mi sem akarunk hype-ot 😊 Sőt senki nem akar, a nagy fel hajtást egyedül Rexy kedveli, mi több csinálja. Na nekem meg ez a blöaaa...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mint mondtam, ebben még egyet is értünk. 😉 Abban nem, hogy a Micsiben jó lett volna. 😊Soldados
Egyébként teljesen off, de nem tudom, hogy emlékszel-e, március környékén pont róla beszélgettünk. Amúgy GM drafton is be akartam húzni a 6. körben, csak 2 pickkel előttem Szaba behúzta (nekem meg kellett elégednem a Vernerrel 😀 )tenorx
Ja, emlékszem rá. Asszem akkor is mondtam neked, hogy túlértékelt, de érdekes proyect playa lehet.Soldados
Igen, de te is 3-4. körbe lőtted be, én meg 2.ba asszem. Nagyon-nagyon kíváncsi leszek rá, külön követni fogom, hogy mit csinál.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Így van, majd Woodley megneveli. Igazából azért tetszik nekem, mert nagyon fizikális, bedarálja a WRt rendesen, szerintem akár még be is jöhet.tenorx
Mint mondtam, ebben még egyet is értünk. 😉 Abban nem, hogy a Micsiben jó lett volna. 😊Soldados
Egyébként teljesen off, de nem tudom, hogy emlékszel-e, március környékén pont róla beszélgettünk. Amúgy GM drafton is be akartam húzni a 6. körben, csak 2 pickkel előttem Szaba behúzta (nekem meg kellett elégednem a Vernerrel 😀 )tenorx
Ja, emlékszem rá. Asszem akkor is mondtam neked, hogy túlértékelt, de érdekes proyect playa lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így van, majd Woodley megneveli. Igazából azért tetszik nekem, mert nagyon fizikális, bedarálja a WRt rendesen, szerintem akár még be is jöhet.tenorx
Mint mondtam, ebben még egyet is értünk. 😉 Abban nem, hogy a Micsiben jó lett volna. 😊Soldados
Egyébként teljesen off, de nem tudom, hogy emlékszel-e, március környékén pont róla beszélgettünk. Amúgy GM drafton is be akartam húzni a 6. körben, csak 2 pickkel előttem Szaba behúzta (nekem meg kellett elégednem a Vernerrel 😀 )
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Így van, majd Woodley megneveli. Igazából azért tetszik nekem, mert nagyon fizikális, bedarálja a WRt rendesen, szerintem akár még be is jöhet.tenorx
Mint mondtam, ebben még egyet is értünk. 😉 Abban nem, hogy a Micsiben jó lett volna. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így van, majd Woodley megneveli. Igazából azért tetszik nekem, mert nagyon fizikális, bedarálja a WRt rendesen, szerintem akár még be is jöhet.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Donovan Warrennek rohadtul örülök, nekem már Michiganben is tetszett, aztán egy combinenal sikerült jól elcsesznie a draft stockját, szerintem akár még rosteren is megragadhat.tenorx
Abban egyetértek, hogy érdekes projekt és akár-akár rosteren is maradhat, ha él a 2-3. lehetőséggel.

Azzal viszont nagyon nem, hogy jól játszott a Micsiben. Ott is fos volt (na jó, ez is túlzó talán, mondjuk átlagosnak), totál érdemtelenül beszéltek róla 1. körösként. Rengeteg big playt nyalt róla a Micsi. Ráadásul nálunk ugye éppen ennek elkerülése az elsődleges, bár hozzáteszem, nem sok segítséget kapott a társaitól sem. Mindenki tudja, hogy a Micsi D pár éve NCAA-ben nevetség tárgya.

De Woodley biztos örül neki. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Donovan Warrennek rohadtul örülök, nekem már Michiganben is tetszett, aztán egy combinenal sikerült jól elcsesznie a draft stockját, szerintem akár még rosteren is megragadhat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hiába a készülődés a rájátszásra, megkezdtük feltölteni a keretet az off-seasonra:

"The Steelers signed six players to futures contracts -- LBs Baraka Atkins and Mortty Ivy, RB James Johnson, G Nevin McCaskill, FB/TE Jamie McCoy, CB Donovan Warren. These players are not eligible to practice or play for the Steelers or any other NFL team through the end of the 2010 NFL season that ends with Super Bowl XLV."

Tehát ezek a játékosok nem edzhetnek az SB végéig, ők utána csatlakoznak a csapathoz. A 6 név közül Donovan Warren az érdekes, egy időben sokan 1. körre várták (bár érdemtelenül, mert Michiganben sem volt ász), aztán ehelyett várta a süllyesztő. De egy próbát talán megér ő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
3-4 olyan csapat volt, akik szezon közben felváltva álltak az első helyen, engedett pontokat tekintve. (Jets, Packers, Bears és mi) Ezeknek mind 30 felett szórt a Pats O, és igazán csak a Packers tudott közel maradni, a többiek tizen-huszon pontokkal kaptak ki.

Ezek ligaelit védelmek, melyek átlagban tízegynéhány pontot engednek meccsenként. A Patstől mindegyik minimum kétszer annyit kapott, tehát nem arról van szó, hogy 1-1 alkalommal kijött nekik a lépés, hanem következetesen szétszedik a legkomolyabb D-ket.

Szerintem nekünk sokkal kedvezőbb lenne a Jets ellen játszani, de ahhoz
1: le kéne nyomni a Ravenst -amiben bízok, de azért nem mernék nagyobb összegben fogadni
2: a Jetsnek kéne nyerni, hát arra pláne nem fogadnék.Jan
Teljesen egyetértek. Azzal az apróbb kiegészítéssel, hogy azt ne felejtsük el, hogy a Jets azért egyszer lenyomta a Patset, még ha ugyan az az idény elején is volt, de megtette már egyszer.Soldados
Ahogy mondod,de azt is tegyük hozzá h ott 1 félidő után vezettünk csak aztán a 2. félidőben jött a Brady ---> Moss playbook ami megpecsételte a csapat sorsát,azóta teljesen más képet mutat az O minden téren.
Engem mondjuk nagyon meglepne (bár örülnék neki mint majom a farkának) ha ez az O produkció folytatódna a PO-ban is.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3-4 olyan csapat volt, akik szezon közben felváltva álltak az első helyen, engedett pontokat tekintve. (Jets, Packers, Bears és mi) Ezeknek mind 30 felett szórt a Pats O, és igazán csak a Packers tudott közel maradni, a többiek tizen-huszon pontokkal kaptak ki.

Ezek ligaelit védelmek, melyek átlagban tízegynéhány pontot engednek meccsenként. A Patstől mindegyik minimum kétszer annyit kapott, tehát nem arról van szó, hogy 1-1 alkalommal kijött nekik a lépés, hanem következetesen szétszedik a legkomolyabb D-ket.

Szerintem nekünk sokkal kedvezőbb lenne a Jets ellen játszani, de ahhoz
1: le kéne nyomni a Ravenst -amiben bízok, de azért nem mernék nagyobb összegben fogadni
2: a Jetsnek kéne nyerni, hát arra pláne nem fogadnék.Jan
Teljesen egyetértek. Azzal az apróbb kiegészítéssel, hogy azt ne felejtsük el, hogy a Jets azért egyszer lenyomta a Patset, még ha ugyan az az idény elején is volt, de megtette már egyszer.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
3-4 olyan csapat volt, akik szezon közben felváltva álltak az első helyen, engedett pontokat tekintve. (Jets, Packers, Bears és mi) Ezeknek mind 30 felett szórt a Pats O, és igazán csak a Packers tudott közel maradni, a többiek tizen-huszon pontokkal kaptak ki.

Ezek ligaelit védelmek, melyek átlagban tízegynéhány pontot engednek meccsenként. A Patstől mindegyik minimum kétszer annyit kapott, tehát nem arról van szó, hogy 1-1 alkalommal kijött nekik a lépés, hanem következetesen szétszedik a legkomolyabb D-ket.

Szerintem nekünk sokkal kedvezőbb lenne a Jets ellen játszani, de ahhoz
1: le kéne nyomni a Ravenst -amiben bízok, de azért nem mernék nagyobb összegben fogadni
2: a Jetsnek kéne nyerni, hát arra pláne nem fogadnék.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds is zöld utat kapott, azaz csak Smith nem fog játszani, de már ő is futóedzést végez sisakban.

Ezt pedig ne felejtsük: The Steelers are 8-0 in the postseason against division opponents since the 1970 NFL merger, 2-0 vs. Baltimore.

Bár persze egyszer minden sorozat megszakad, ahogy mondani szokták, de ez ne most legyen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
You get no SB ring for peaking too early.. nem hiszek az idei Pats-ban. Teny, hogy 8-8-nal jobban zartak vegul 😀 de most tonkevertek egy-ket feloldalas csapatot, es elfelejtettek mit is jelent az a szo, hogy turnover.. egy-ketto becsuszik a PO-ban, rogton bajban lesznek, lasd Chiefs.
A Steelerstol sokkal jobban tartok.. 😊Igor
féloldalas csapat? LOL CLE vereség után sorrendben: PIT,IND,DET,NYJ,CHI,GB,BUF,MIA.... előtte meg volt a BAL és a SD is... volt szerencsénk, aláírom, meg a védelmünket inkább tartom egy highlight cirkusznak, de ez a lekezelő duma... ez tényleg LOL 😛

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Már nálunk megjegyeztem, hogy a 2006-os Asomugha-t szívesen látnám, de amit az utóbbi és ebben a szezonban mutatott azt még B Mac is simán túlszárnyalta. 30 éves, ő már nem jelenthet megoldást.
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 94
Hát a CB draftjaink eddig elég rosszul sikerültek, ráadásul DE-t is kell húznunk elöl. Az biztos, hogy egy Troy-Aso-Clark-Ike tengellyel + B-Mac nickellel Harrisonék visszavehetnének pár mérföld/órát. 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szvsz nem mi leszünk az a csapat aki ki akarja majd tömni a zsebeit. Én jobban szeretnék egy (vagy több) rúkit, aki hosszútávon is megoldást jelenthet.kicsi joe
Én maximálisan megbízom a csapat draftpolitikájában és a rookie-khoz való érzékükben, de idén nagyon kapósak lesznek a CB-k az első körben, ki tudja, mi marad nekünk. Vagy ha éppen OT-t húzunk először... Meg persze az is bennem van, hogy ki ne szeretne egy ilyen játékost a csapatában látni. 😊
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 94
Tehát Ravens - remek. :cool: Már most alig bírom kivárni a meccset. 😊

Kicsit más téma, de ha már szó volt korábban a CB-needről: Asomugha FA lesz...vassadi27
Szvsz nem mi leszünk az a csapat aki ki akarja majd tömni a zsebeit. Én jobban szeretnék egy (vagy több) rúkit, aki hosszútávon is megoldást jelenthet.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tehát Ravens - remek. :cool: Már most alig bírom kivárni a meccset. 😊

Kicsit más téma, de ha már szó volt korábban a CB-needről: Asomugha FA lesz...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szvsz az idei Ravens hype oka h nem találtak más hype-olható csapatot az AFC-ben a PO előtt: Pats, Steelers, Colts őket minek mindig ott vannak, a Jetset meg hypeolja annyit Ryan h a sajtónak felesleges, a Chiefs meg ugye a legtöbbek szerint erőn felül teljesített már a csoportgyőzelemmel is. Maradt a Ravens.empty taxi
Hát a Ravens is ott van évről évre...sőt mi nem is voltunk tavaly...