Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. Soldados
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.undisputedly
Az összes vereségünk jogos és megérdemelt volt. Tanulj meg értelmezve olvasni... Fröcsögni kár idejönni.Soldados
Ehhez képest a GW driveot is próbáltad kimagyarázni. "persze nálunk Batch játszott" Igen, mert a Ravensnek bocsánatot kellene kérnie,hogy Flacco nem egy nyilvánvalóan szar ember, akit eltiltanak. Persze ez is a Steelers frencsájzon kívül áll.
"Az nem GW drive mert kivédekeztük előtte, és csak utána tudta megcsinálni" Ne is haragudj de a GW drive az gw drive. Akkor kellett volna kivédekezni. És ez így megy minden más csapattal kapcsolatos hszeidnél. Nem tudom mit jelent a "fröcsögni",de ha jól gondolom, akkor pont te követed el azzal,hogy más csapatokat húzol le, mert nem tudod elviselni,hogy nagyobb figyelmet kapnak / hogy gw driveot vezetnek, stbstb...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.Jan
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. Soldados
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.undisputedly
Az összes vereségünk jogos és megérdemelt volt. Tanulj meg értelmezve olvasni... Fröcsögni kár idejönni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ja. 1-1 playre jók ezek. Meg tényleg kiváló játékosok egytől egyig. De meccsdöntő igazán big play? Turnover? GW TD az utolsó percben? Erről szól a PO. Ezt az X-faktort én egyedül Reedben látom.

De valóban ez egy szubjektív vélemény volt, amelyet objektív tényekkel igazoltam. 😊Soldados
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.Jan
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. Soldados
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na ez kimaradt. mindenesetre sajnos jó munkát végzett.

szóval van ott még azért kiemelkedő pár játékos/egység, aki képes jó teljesítménnyel meccseket eldönteni.

Ngata, Rice, Boldin, a támadófal sem rossz. és azért még Lewis is oda tudja tenni magát ha kell, Suggs meg remélem ott rohadjon meg ahol van.gabtsi
Ja. 1-1 playre jók ezek. Meg tényleg kiváló játékosok egytől egyig. De meccsdöntő igazán big play? Turnover? GW TD az utolsó percben? Erről szól a PO. Ezt az X-faktort én egyedül Reedben látom.

De valóban ez egy szubjektív vélemény volt, amelyet objektív tényekkel igazoltam. 😊Soldados
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.Jan
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. De a tény az, hogy BB-vel a fedélzeten 2007 óta nem győzött a Ravens ellenünk. 😊 És sztem ez nem lett volna másként a 4. héten sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
na ez kimaradt. mindenesetre sajnos jó munkát végzett.

szóval van ott még azért kiemelkedő pár játékos/egység, aki képes jó teljesítménnyel meccseket eldönteni.

Ngata, Rice, Boldin, a támadófal sem rossz. és azért még Lewis is oda tudja tenni magát ha kell, Suggs meg remélem ott rohadjon meg ahol van.gabtsi
Ja. 1-1 playre jók ezek. Meg tényleg kiváló játékosok egytől egyig. De meccsdöntő igazán big play? Turnover? GW TD az utolsó percben? Erről szól a PO. Ezt az X-faktort én egyedül Reedben látom.

De valóban ez egy szubjektív vélemény volt, amelyet objektív tényekkel igazoltam. 😊Soldados
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/smith-appears-to-be-a-longshot-for-opening-playoff-game/33610/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
no nézzük a számokat
a rájátszásban a Nyúlinglend mellett 21-14, nekünk van az legjobb mutatónk 31-19 - nagy levegő
NFC-ben meg ez alapján tehetjük a Grinbéj-t 25-16


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Vagy valaki más csaját 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Úgy tűnik BB megfogadta sokak tanácsát, és megállapodik, eljegyezte a barátnőjét: http://www.steelersdepot.com/2011/01/report-ben-roethlisberger-engaged-to-ashley-harlan/ (mondjuk utána meg is cáfolta gyorsan, szóval talán mégse)tenorx
lehet, hogy egy másik csaját jegyezte el
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Úgy tűnik BB megfogadta sokak tanácsát, és megállapodik, eljegyezte a barátnőjét: http://www.steelersdepot.com/2011/01/report-ben-roethlisberger-engaged-to-ashley-harlan/ (mondjuk utána meg is cáfolta gyorsan, szóval talán mégse)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
láttam, de én 2010re állítom ezt. függetlenül attól, hogy mi volt az elmúlt 10 évben.

btw, sztem Peyton nagyon be fog indulni.gabtsi
A Coltstól nagyon fosok én is. A többitől nem, a Pats meg Pats, ők a favoritok, ez tény.

NFC-ből én a Saintstől fosok, nagyon nem fekszik nekünk a játékuk. A többivel legalább 50-50, de inkább mi lennénk a favoritok. De a Szentek ellen nem magunkra tennék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
tavaly pedig a rájátszásról maradtatok le egy winnel. ez ilyen.gabtsi
Azér' mondom, hiába a 2. kiemelés, én óvatos lennék itt a kijelentésekkel. Ha meg a sajtónak az tetszik, hogy a révönzazisten, ám legyen. Ha nyerünk, akkor lehet magukba nézni, ha nem, akkor meg kevesek voltunk,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tavaly pedig a rájátszásról maradtatok le egy winnel. ez ilyen.

szerk: azért a Saintsben le legyél annyira biztos, Luciano.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Egyébként furcsa, de hogy ha szerintem bejutunk a Super Bowlba, akkor az NFCből nem félek senkitől. Nem nagyképűség, csak nem látok olyan csapatot, aki szét tudná szedni a Dnket. A Falconst már egyszer szétszedtük, ez a Saints annyira nem durva, mint tavaly, az Eaglesnél csak Vicket kell leszedni a pályáról, a Packers nagyon egysíkú (talán nekik lenne a legtöbb esélyük), a Seahawks... lol, a Bearsnél meg Cutlert szétszedné Polamalu 😛
A Patst kell legyőznünk, és boldog leszek.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.gabtsi
Mondjuk mindössze 1 győzelem választ el minket az 5. PO helytől a 2. helyett, szóval...

Soldi: oké, de miért zavar? 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
láttam, de én 2010re állítom ezt. függetlenül attól, hogy mi volt az elmúlt 10 évben.

btw, sztem Peyton nagyon be fog indulni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.gabtsi
Hát figyelj, ahhoz képest, hogy #2 seed senki nem beszél rólunk. Engem ez lepett meg kurvára: http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81d6b511/article/most-feared-playoff-field-includes-number-of-dangerous-teams?module=HP_spotlighttenorx
ez a tipikusan mindenki nagyot akar mondani, hogy aztán majd ő megmondta.

az AFC három csapatról szól: Colts, Steelers, Pats (alfabetikus). azt hogy melyik nyeri, vszleg a körbeverés dönti el, kb kő, papír, olló a három csapat, de nem hallasz egyikről sem, mert nincs benne semmi szenzáció.gabtsi
Mondjuk erre pár napja betettem az elmúlt 10 év statisztikáját az NFL csevegőbe. Kb pont erről szólt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.gabtsi
Hát figyelj, ahhoz képest, hogy #2 seed senki nem beszél rólunk. Engem ez lepett meg kurvára: http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81d6b511/article/most-feared-playoff-field-includes-number-of-dangerous-teams?module=HP_spotlighttenorx
ez a tipikusan mindenki nagyot akar mondani, hogy aztán majd ő megmondta.

az AFC három csapatról szól: Colts, Steelers, Pats (alfabetikus). azt hogy melyik nyeri, vszleg a körbeverés dönti el, kb kő, papír, olló a három csapat, de nem hallasz egyikről sem, mert nincs benne semmi szenzáció.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.gabtsi
Hát figyelj, ahhoz képest, hogy #2 seed senki nem beszél rólunk. Engem ez lepett meg kurvára: http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81d6b511/article/most-feared-playoff-field-includes-number-of-dangerous-teams?module=HP_spotlighttenorx
jómunkásembert nem köll hájazni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.gabtsi
Hát ahogy nézem a PO-latolgatásokat nagyon is radar alatt vagyunk. Mindenki tudja, hogy a Pats a favorit, de amikor arról van szó, hogy ki verheti meg őket, vagy egy most dangerous teamet kell mondani, akkor a Steelers szóba sem kerül. Ha szóba kerülünk, akkor csak így: "big issue is the scoring points". Ezzel szemben a Ravens, na az igen, ők bárkit elkaphatnak.

Vicces és egyben dühítő. Mármint nem az dühítő, hogy nincs Steelers-hype, hanem az, hogy nyomják a Ravens-t érdemtelenül szarabb D-vel, szarabb O-val. De sebaj, lesz majd nagy pofára esés remélem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.gabtsi
Hát figyelj, ahhoz képest, hogy #2 seed senki nem beszél rólunk. Engem ez lepett meg kurvára: http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81d6b511/article/most-feared-playoff-field-includes-number-of-dangerous-teams?module=HP_spotlight
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.gabtsi
😀 😀 bedöglök, már mingyár az év meglepetéscsapata leszünk
like to Gabcsi 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát kurvára radar alatt vagytok a második seeddel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szánalmasnak találom ezt a Ravens hype-ot, most sokkal inkább, mint az idény elején, amikor ezt rá lehetett fogni a jó idényre és az off-season erősítéseire.Soldados
Soldi, én nem értelek.
Örülj neki, hogy nem minket hypeolnak halomra. ad1

ad2: azt se értem miért jó Neked, hogy már megint szapulod a Hollókat. BB-vel is csak szoros meccsen tudunk nyerni, vagyis mindig rezeg a léc. Főleg amiatt, hogy a Ravens front7 klasszissal jobb a mi O-falunknál . . .

Foglalkozz inkább a saját csapatoddal😊 Nincs értelme szvsz ezeknek a folyamatos répaméregetéseknek. Utólag lehet verni a nyálat győzelem esetén, de előre venni a verbális virslihajtogatást, szerintem ez nem gyere be.kishaszi
Az nem zavar, hogy minket nem hype-olnak. Jól áll nekünk az under the radar szerepkör. A Ravens-hype pedig azért zavar, mert érthetetlennek tartom. Nincs olyan objektív szempont, ami alapján érdemleges lenne.

A Ravens-szel mindig szoros meccset vívunk, de BB-vel 2007 óta minden meccsen megverjük őket. Továbbra is tartom számunkra a Ravens a legkedvezőbb matchup.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Szánalmasnak találom ezt a Ravens hype-ot, most sokkal inkább, mint az idény elején, amikor ezt rá lehetett fogni a jó idényre és az off-season erősítéseire.Soldados
Soldi, én nem értelek.
Örülj neki, hogy nem minket hypeolnak halomra. ad1

ad2: azt se értem miért jó Neked, hogy már megint szapulod a Hollókat. BB-vel is csak szoros meccsen tudunk nyerni, vagyis mindig rezeg a léc. Főleg amiatt, hogy a Ravens front7 klasszissal jobb a mi O-falunknál . . .

Foglalkozz inkább a saját csapatoddal😊 Nincs értelme szvsz ezeknek a folyamatos répaméregetéseknek. Utólag lehet verni a nyálat győzelem esetén, de előre venni a verbális virslihajtogatást, szerintem ez nem gyere be.kishaszi
Én nem adom, mert utálom ezt a kifejezést, de egyetértek veled.
Persze sok minden másban is, de ezt tudod😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."