Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Gratulálok, megérdemeltétek.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 909 — No 1 Zhang Yufei fan
Grat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Grat srácok, jó meccs volt, mi hoztuk a szokásos meltdown-t.... na majd jövőre 😉

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Kész vagyok, cafatokban lógnak az idegeim, és nem maradt körmöm 😀 😀
MEGVAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool: 😀
Szerencsét hozozz a félidőben frissített avatarom, asszem marad ez így 😂
K.rva nagy meccs volt!

Kihagytam... Big Ben.... respect! :cool:
Akkorát üvöltöttem a végén a hosszú Brown passzánál hogy szerintem felijedt a lakótelep téli álmából 😂
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok, a mutatott játék és küzdeni tudás alapján ezt a meccset
nagyon megérdemeltétek...

Újfent bejött nálunk az O töketlensége... mármint, hogy képtelenek 60 percig pörögni.

Egy apróság: a punt return esetében, mondja már meg nekem valaki, hogy ha a labdás mögülem jön, akkor azt nekem honnan kell látni, hogy hova blokkoljak? Az véleményes nálam, mint bünti, de ez nem változtat a csapatotok érdemein ma... szép comeback volt.

A zebráknak meg a femenőit... ismét megmutatták, hogy egy meccset hogy kell ronggyá fújni oda-vissza...

Szeptemberben Ellenetek Újra...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratula nektek, verjétek el a New Englandet!
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Grat nektek, alapvetően a jobbik csapat nyert most! Ez a feltámadásos győzelem nagy löketet adhat a következő körre.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah és mégvalaki: Tomlin. Nagyon durva beszédet mondhatott félidőben, amiből visszahozta a csapatot. Gyakorlatilag egy másik csapat volt a pályán, az offense turnovereit felváltotta a defense által okozott turnoverek. IMÁDLAK TITEKET!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
fantasztikus csapatunk van.
kedvelem őket.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Defense, istenek vagytok!
Az offense majdnem elbalfaszkodta, de a defense megoldotta!

STEEL CURTAIN!
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
A Pens nyert 3:2-re, ez az eredmény akár az Steelers meccsen is elképzelhető 😀bcsarli
én kiegyeznék vele, de szerintem Soldi szerint ez már túl sok pont lenne 😛

több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Pens nyert 3:2-re, ez az eredmény akár az Steelers meccsen is elképzelhető 😀

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A két tábor egyetlen közös pontjára tapintanék rá tisztelettel: javaslatokat várok arra vonatkozóan hogy mit csináljon Goodell a közeljövőben 😀bcsarli
Én ugyan egyik tábor tagja sem vagyok, de ha nem gond hozzászólnék.
Takarodjon a pitsába, mer' kezd egy cirkuszra hasonlítani a liga...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A két tábor egyetlen közös pontjára tapintanék rá tisztelettel: javaslatokat várok arra vonatkozóan hogy mit csináljon Goodell a közeljövőben 😀bcsarli
Édesanyukájával létesítsen közös szexuális kapcsolatot!

Vrijbloed: +1! Sérülésmentes meccset!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ezt már én is felvetettem 2 napja a Ravens topikban. 😊 😛
Adja magát a dolog. 😊

Sápadtan, sírva nézi majd a meccset, és írogatja a cetlijeit a büntetéseivel. Bár hozzáteszem, ha ezt teszi, akkor nem szereti a focit. 😛 😂 😊

Sérülésmentes meccset kívánok mindkét csapatnak, győzzön a jobb!

GO RAVENS!Vrijbloed
Dehogy sápadtan sírva. Már erre készül mióta, végre jön a pénz 😀tenorx
Én inkább kreatív ötleteket várok arra vonatkozóan, hogy a két tábor tagjai mit javasolnak neki szabadidős tevékenységnek 😀bcsarli
Egy magyar NBII-es meccset nézzen meg addig, az úgy is olyan pörgős 😀

több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A két tábor egyetlen közös pontjára tapintanék rá tisztelettel: javaslatokat várok arra vonatkozóan hogy mit csináljon Goodell a közeljövőben 😀bcsarli
Ezt már én is felvetettem 2 napja a Ravens topikban. 😊 😛
Adja magát a dolog. 😊

Sápadtan, sírva nézi majd a meccset, és írogatja a cetlijeit a büntetéseivel. Bár hozzáteszem, ha ezt teszi, akkor nem szereti a focit. 😛 😂 😊

Sérülésmentes meccset kívánok mindkét csapatnak, győzzön a jobb!

GO RAVENS!Vrijbloed
Dehogy sápadtan sírva. Már erre készül mióta, végre jön a pénz 😀tenorx
Én inkább kreatív ötleteket várok arra vonatkozóan, hogy a két tábor tagjai mit javasolnak neki szabadidős tevékenységnek 😀

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A két tábor egyetlen közös pontjára tapintanék rá tisztelettel: javaslatokat várok arra vonatkozóan hogy mit csináljon Goodell a közeljövőben 😀bcsarli
Ezt már én is felvetettem 2 napja a Ravens topikban. 😊 😛
Adja magát a dolog. 😊

Sápadtan, sírva nézi majd a meccset, és írogatja a cetlijeit a büntetéseivel. Bár hozzáteszem, ha ezt teszi, akkor nem szereti a focit. 😛 😂 😊

Sérülésmentes meccset kívánok mindkét csapatnak, győzzön a jobb!

GO RAVENS!Vrijbloed
Dehogy sápadtan sírva. Már erre készül mióta, végre jön a pénz 😀tenorx
De azért szörnyülködik majd a big hit-eken. 😛
Még "jó", hogy büntetéseket oszthat, különben más öröme nem lenne. 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A két tábor egyetlen közös pontjára tapintanék rá tisztelettel: javaslatokat várok arra vonatkozóan hogy mit csináljon Goodell a közeljövőben 😀bcsarli
Ezt már én is felvetettem 2 napja a Ravens topikban. 😊 😛
Adja magát a dolog. 😊

Sápadtan, sírva nézi majd a meccset, és írogatja a cetlijeit a büntetéseivel. Bár hozzáteszem, ha ezt teszi, akkor nem szereti a focit. 😛 😂 😊

Sérülésmentes meccset kívánok mindkét csapatnak, győzzön a jobb!

GO RAVENS!Vrijbloed
Dehogy sápadtan sírva. Már erre készül mióta, végre jön a pénz 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A két tábor egyetlen közös pontjára tapintanék rá tisztelettel: javaslatokat várok arra vonatkozóan hogy mit csináljon Goodell a közeljövőben 😀bcsarli
Ezt már én is felvetettem 2 napja a Ravens topikban. 😊 😛
Adja magát a dolog. 😊

Sápadtan, sírva nézi majd a meccset, és írogatja a cetlijeit a büntetéseivel. Bár hozzáteszem, ha ezt teszi, akkor nem szereti a focit. 😛 😂 😊

Sérülésmentes meccset kívánok mindkét csapatnak, győzzön a jobb!

GO RAVENS!
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A két tábor egyetlen közös pontjára tapintanék rá tisztelettel: javaslatokat várok arra vonatkozóan hogy mit csináljon Goodell a közeljövőben 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Illetve még annyit, hogy ha a Ravensen túljutunk, és utána nem a Pats lenne az ellen, hanem a Jets, akkor ott is győzelmet várnék. Ha pedig SB-t játszanánk, ott már egyértelműen, bárki ellen.Jan
Ez is igaz; ha a Jets-el játszanánk AFC-döntőt, akkor nekem is hasonlóképpen módosulnának az elvárásaim. Az SB pedig egyértelmű.
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Pens vezet Bostonban :cool:

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Brett Keisel mehet a Pro Bowlra, mert Freeney lemondta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy a biztos, nagyon jó meccs lesz. Alig várom 😀 Ma már egész nap mezben mászkáltam 😀
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 012 — Steelers fan
Ez korrekt, pont így gondolom én is.
Illetve még annyit, hogy ha a Ravensen túljutunk, és utána nem a Pats lenne az ellen, hanem a Jets, akkor ott is győzelmet várnék. Ha pedig SB-t játszanánk, ott már egyértelműen, bárki ellen.

Kis probléma mindjárt az elején, hogy Ravens meccs nálam 50-50, tehát egyáltalán nem biztos hogy behúzzuk. (mindenesetre rajtam nem fog múlni, én ordítok amikor kell 😊 )