Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Home sweet home :cool:
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 95
Tomika már átment durci módba. 😀 ha berasztázná a haját, lehet jobban feküdne neki a zöld 😛
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem tudom figyeltétek-e, de az NFL.com szerint az AFC-ben még egy döntős sincs. Goodell, ha itt is machinálsz isten bizony kimegyek és agyonverlek.polamalu
Azért, mert nem tudják még melyik "helyre írják be" a Steelerst 😊
Tehát hogy idegenbe megyünk, vagy jönnek hozzánk, nem fix a hely 😊

Egyébként ha a Pats megy tovább, akkor remélem miszlikre elemezzük a mostani meccsók első félidejét, bármi is legyen ezután...
Bár az látszik hogy Tommy boy ma eddig nem kifejezett god-módban nyomja.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 514 — 毎日何かを学ぶ
Nem tudom figyeltétek-e, de az NFL.com szerint az AFC-ben még egy döntős sincs. Goodell, ha itt is machinálsz isten bizony kimegyek és agyonverlek.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Egy érdekes cikk egy magyar újságírótól a 80-as évek elejéről az NFL-ről:

http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/a-tojaslabdas-foci-az-amerikai-rondasag-2060176/

Erős kommunista propaganda moralizálás feeling érezhető belőle 😊bcsarli
Mi a manó, valaki megtalálta ezt a régi cikket? Nem vagyok benne biztos, de ha jól emlékszem egy Hámori nevű pasas irkálta annak idején ezeket az okosságokat. Érdekes ugyanakkor, hogy a Joe Namathhel készült riportja egyáltalán nem fest ilyen sötét képet a tojáslabdás sportról.

Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
[
Mivel csináltál ilyen képet? Vagy hogyan? 😊
Amúgy nagyon király lett.laby
Megrajzoltam papírra, beszkenneltem és aztán átrajzoltam és megcsináltam a színeket Illustratorban...általában így dolgozom.deacon75
Grat, jól nyomod! 😊
Bátyám is fest de nem jó célra (amcsi foci) fordítja a képességeit 😀
Ha tudnék festeni tele lenne a falam minden jó cuccal 😊

több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 420 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
[
Megrajzoltam papírra, beszkenneltem és aztán átrajzoltam és megcsináltam a színeket Illustratorban...általában így dolgozom.deacon75
Ja, ha Te grafikus designer vagy úgy könnyű 😊
Szép munka gratulálok, időközben érkezett pár megrendelésed 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[
Megrajzoltam papírra, beszkenneltem és aztán átrajzoltam és megcsináltam a színeket Illustratorban...általában így dolgozom.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 914 — Steelers fan
Egyáltalán nem azt akartam írni, h a bírók miatt nyertetek (ha ez jött le akkor sorry), csak azt, h élvezhetetlenné tették a meccset a gyenge teljesítményükkel, folyamatosan arra dobtak zászlókat amire nem kellett volna, amire meg igen arra nem. A return TD visszafújása miatt írtam, h felétek billent a mérleg, sztem azt nagy geciség volt visszafújni. Ettől függetlenül teljesen megérdemelt a győzelmetek, ha más is volt ez a meccs, mint ami várható volt előzetesen.

A BB>Flacco dolgon meg nem érdemes vitatkozni, de azért BB 7 éve van a ligában, míg Flacco 3, így kár hasonlítgatni őket sztem. (amúgy sincs sok értelme 😊 )Szesze
Nem, én is általánosságban mondtam. Valaki írta is közülünk, hogy szerinte se kellett volna a TD-t visszaújni, ezért újra megnéztem. Majdnem 5 másodpercen keresztül tartotta fel az embert, ezért fújták be szvsz. Amúgy én is mondtam, hogy botrányos volt a fújás (bár sajnos a fumblit jól látták😛), és érdekes, hogy bizonyos eseteket milyen jól látnak, lásd. Kemoatu esete, van, ami meg tök homály még annak ellenére is, hogy szerintem még a WC-s néni is full HD felbontásban nézi a meccset

A hasonlítgatás meg úgyis mindig menni fog, lényeg hogy tommiazisten menning meg az összes göröh isten együtt😊O.kishaszi
Én írtam és továbbra is tartom a véleményem. Nem ért volna már oda, rá is játszott a sárga-fekete kölykünk és gyakorlatilag a meccsbe nyúltak bele. Nem azt mondom, hogy nem volt szabálytalanság, mert a papír alapján az volt, de egy ilyen férfias csatába ez a fújás nálam nem fér bele. Bár követve a bírók teljesítményét a meccsen egyáltalán nem lepett meg, hogy bedobták a zászlót, szóval legalább konzisztensek voltak.

Konzisztensen szarok 😊
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 420 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Egy érdekes cikk egy magyar újságírótól a 80-as évek elejéről az NFL-ről:

http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/a-tojaslabdas-foci-az-amerikai-rondasag-2060176/

Erős kommunista propaganda moralizálás feeling érezhető belőle 😊

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Egyáltalán nem azt akartam írni, h a bírók miatt nyertetek (ha ez jött le akkor sorry), csak azt, h élvezhetetlenné tették a meccset a gyenge teljesítményükkel, folyamatosan arra dobtak zászlókat amire nem kellett volna, amire meg igen arra nem. A return TD visszafújása miatt írtam, h felétek billent a mérleg, sztem azt nagy geciség volt visszafújni. Ettől függetlenül teljesen megérdemelt a győzelmetek, ha más is volt ez a meccs, mint ami várható volt előzetesen.

A BB>Flacco dolgon meg nem érdemes vitatkozni, de azért BB 7 éve van a ligában, míg Flacco 3, így kár hasonlítgatni őket sztem. (amúgy sincs sok értelme 😊 )Szesze
Nem, én is általánosságban mondtam. Valaki írta is közülünk, hogy szerinte se kellett volna a TD-t visszaújni, ezért újra megnéztem. Majdnem 5 másodpercen keresztül tartotta fel az embert, ezért fújták be szvsz. Amúgy én is mondtam, hogy botrányos volt a fújás (bár sajnos a fumblit jól látták😛), és érdekes, hogy bizonyos eseteket milyen jól látnak, lásd. Kemoatu esete, van, ami meg tök homály még annak ellenére is, hogy szerintem még a WC-s néni is full HD felbontásban nézi a meccset

A hasonlítgatás meg úgyis mindig menni fog, lényeg hogy tommiazisten menning meg az összes göröh isten együtt😊O.kishaszi
Én azt a bíráskodási szemléletet szeretem amikor a határeset szituációkat mind elengedik és csak a nyilvánvaló szabálytalanságokra dobnak flaget. Sajna nem ez a jellemző manapság, így meg sokszor nem élvezhetők a meccsek rendesen.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

A hasonlítgatás meg úgyis mindig menni fog, lényeg hogy tommiazisten menning meg az összes göröh isten együtt😊O.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah egyébként a győzelmünk után alap volt, hogy ma Heinz ketchupot vettem a SPARban 😀
több mint 13 éve

Tegnap gyorsan csináltam egy ilyet a meccs utándeacon75
Amúgy nagyon király lett.

több mint 13 éve
A bírók kritikán aluli teljesítményt nyújtottak (ezúttal kissé nektek kedvezve), iszonyat lerontva ezzel a meccs élvezeti értékét.Szesze
Írni akartam, hogy ha vki ezután a meccs után nekiáll a szokásos steelersnek csalnak dumával, akkor olyat írok, amiért a bant is vállalom.

Egyrészt a meccs végéig folyamatosan túlnyomóan a Steelerst büntették, ráadásul fontos first downokhoz jutottak és TD-hez is kapitális nagy holding befújása helyett, ahol pl. 3. és 20 lett volna nekik... Ott a Ward eset az UR büntivel, ahol aztán 3at ki lehetett volna osztani a ravens játékosoknak, ehelyett mi jöttünk a gólvonalról majdnem. A 3 első driveunk (beleértve a visszahordást) gyakorlatilag az 5 yard környékéről volt 3 zászlónak köszönhetően. A meccsen az ucsó negyedig így alakultak a büntik, hogy 5-2 a Steelersnek, 8-4 a Steelersnek, később kapott 1-2-t a Ravens is, a vége még így is 10-8 Steelers- Ez mindent elmond folyamatában. A goal line szitu büntije durva belenyúlás ezt elismerem, de az előzményeket nézve, ha egált mondok, akkor is mi vagyunk a nagyvonalúak. Plusz a Mendenhall eset, aminél nem volt lent a térde - és ezen nem változtat az sem, hogy utána BB megcsinálta a TD passzt.kishaszi

A BB>Flacco dolgon meg nem érdemes vitatkozni, de azért BB 7 éve van a ligában, míg Flacco 3, így kár hasonlítgatni őket sztem. (amúgy sincs sok értelme 😊 )
több mint 13 éve
A bírók kritikán aluli teljesítményt nyújtottak (ezúttal kissé nektek kedvezve), iszonyat lerontva ezzel a meccs élvezeti értékét.Szesze
Írni akartam, hogy ha vki ezután a meccs után nekiáll a szokásos steelersnek csalnak dumával, akkor olyat írok, amiért a bant is vállalom.

Egyrészt a meccs végéig folyamatosan túlnyomóan a Steelerst büntették, ráadásul fontos first downokhoz jutottak és TD-hez is kapitális nagy holding befújása helyett, ahol pl. 3. és 20 lett volna nekik... Ott a Ward eset az UR büntivel, ahol aztán 3at ki lehetett volna osztani a ravens játékosoknak, ehelyett mi jöttünk a gólvonalról majdnem. A 3 első driveunk (beleértve a visszahordást) gyakorlatilag az 5 yard környékéről volt 3 zászlónak köszönhetően. A meccsen az ucsó negyedig így alakultak a büntik, hogy 5-2 a Steelersnek, 8-4 a Steelersnek, később kapott 1-2-t a Ravens is, a vége még így is 10-8 Steelers- Ez mindent elmond folyamatában. A goal line szitu büntije durva belenyúlás ezt elismerem, de az előzményeket nézve, ha egált mondok, akkor is mi vagyunk a nagyvonalúak. Plusz a Mendenhall eset, aminél nem volt lent a térde - és ezen nem változtat az sem, hogy utána BB megcsinálta a TD passzt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Érdekes, h semlegesként mennyire másként látja az ember a meccset 😊 Megértem a lelkesedést természetesen, tuti én is kiugrottam volna a bőrömből a BB passz után, de ezt a meccset sztem a Ravensnek le kellett volna hoznia.. más kérdés, h a sokadik ilyen elbukott meccsük idén ami tuti nem véletlen. Szép comeback volt, megmondom őszintén én nem gondoltam volna félidőben, h képesek lesztek megfordítani. A bírók kritikán aluli teljesítményt nyújtottak (ezúttal kissé nektek kedvezve), iszonyat lerontva ezzel a meccs élvezeti értékét.

Jah és remélem ha a Pats lesz az ellenfél a döntőben akkor leveritek őket, de én sokakkal ellentétben nem lepődnék meg, ha pofára esnének ma.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 514 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/a-hollogyalazas-margojara/
A meccsről pár sorban.
A fenti képek ki...szott nagyok. Megemeltem a Steelers-es sapkámat előtted. Amennyiben tudsz és időd engedi csinálhatnál valóban többekről is.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Semmit, mert ma a Jets elkeni a szájukat 😀laby
Csodálkoznék, ha így lenne. Ok, Ryan lehet kitalál valamit D-ben, de O-ban nem hiszem...kishaszi
Sanchez élete meccsét fogja játszani majd meglátjátok 😊laby
Hát,ahhoz még sokat kell aludni,hogy ekkora feladathoz felnőjön... 😛

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
Akkor én már továbbmennék, kaphatnék egyet a szakállasokból? BB, Hoke, Keisel? 😀😀😀

Deacon, nagyon nagy!

több mint 13 éve

Tegnap gyorsan csináltam egy ilyet a meccs utándeacon75
Elismerésem!
Egy Polamalu-t, és/vagy Ward-ot BB nem tudsz készíteni hasonló stílusban, szintén avatarnak, vagy akár háttérképnek is?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
no problem
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jó 😀 Gond lenne ha avatarként használnám? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó

Tegnap gyorsan csináltam egy ilyet a meccs után
több mint 13 éve
Jó meccs volt srácok. Grat hozzá. Megmondom őszintén egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy kikaptok. Végig az volt bennem, hogy BB és az offense úgyis megcsinálja és így is lett. Remélem jövő héten méltó ellenfelet kaptok a Patriotssal. Kíváncsi leszek mit fog csinálni a Dtek a Pats Offensével.FViktor93
Semmit, mert ma a Jets elkeni a szájukat 😀laby
Csodálkoznék, ha így lenne. Ok, Ryan lehet kitalál valamit D-ben, de O-ban nem hiszem...kishaszi
Sanchez élete meccsét fogja játszani majd meglátjátok 😊