Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szerintem nem fogják támadni a stábot, mert igazából semmi sem múlt azon hogy rosteren tartották. Nélküle is ligaelső a D minden lényeges mutatóban.

Csoportgyőzelem, PO kiemelés megvan, akkor mi alapja lenne bármilyen kritikának? És különben is, ki kellett volna a rosterre, akivel sokkal jobbak lettünk volna?Jan
Csak Thaddeus Gibsontól kellett megválnunk emiatt... De kittlinek van igaza, emberileg ez az út volt a helyes, és emiatt szerintem nem érheti szó a stábot (még akkor se, ha nem jutunk SB-be, és/vagy ha mondjuk Gibson idővel a liga egyik legjobb OLB-jévé válik).
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ha bejutunk nem is kérdés, hogy megérte-e- rosteren tartani, ha nem szerintem sokan fogják támadni a stábot amiért nem került, szerintem is helyesen, IR-re. Sajnálom, hogy nem tud hamarabb játszani 😕polamalu
Szerintem nem fogják támadni a stábot, mert igazából semmi sem múlt azon hogy rosteren tartották. Nélküle is ligaelső a D minden lényeges mutatóban.

Csoportgyőzelem, PO kiemelés megvan, akkor mi alapja lenne bármilyen kritikának? És különben is, ki kellett volna a rosterre, akivel sokkal jobbak lettünk volna?
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ó igen...
Talán az egyetlen téma, amiben a két csapat szurkolótábora egyetért 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Úgy vagyok vele, hogy bármelyik csapat jut is tovább szombaton, döngölje bele Bradyt a földbe. 😛Vrijbloed
Teljesen egyetértek a holló rajongó úrral!!!!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha bejutunk nem is kérdés, hogy megérte-e- rosteren tartani, ha nem szerintem sokan fogják támadni a stábot amiért nem került, szerintem is helyesen, IR-re. Sajnálom, hogy nem tud hamarabb játszani 😕polamalu
Sztem meg abszolút nem azon az 1 roster helyen fog múlni - eddig legalábbis semmi para -, ha bejutunk ha nem, egy ilyen korszakos játékos igenis megérdemli az esélyt.
A sajtó meg elmehet a sunyiba ha ezért kezdik ki a stábot.....
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ha bejutunk nem is kérdés, hogy megérte-e- rosteren tartani, ha nem szerintem sokan fogják támadni a stábot amiért nem került, szerintem is helyesen, IR-re. Sajnálom, hogy nem tud hamarabb játszani 😕polamalu
Ha szigorúan csak az "anyagi" oldalát tekintjük akkor IR-re kellett volna tenni. Szerencsére azért ebben az elüzletiesedett sportvilágban vannak még olyan csapatok, ahol az emberi, érzelmi tényező is szerepet játszik.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ha bejutunk nem is kérdés, hogy megérte-e- rosteren tartani, ha nem szerintem sokan fogják támadni a stábot amiért nem került, szerintem is helyesen, IR-re. Sajnálom, hogy nem tud hamarabb játszani 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Smith a legjobb forgatókönyv szerint is legfeljebb csak a Super Bowlon fog játszani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Érdekes, hogy nem szeret ellenük játszani, miközben 4 éve nem ismeri a vereség fogalmát ellenük. 😊Soldados
A kettő nem feltétlen zárja ki egymást. 😊 😉 😛

Úgy vagyok vele, hogy bármelyik csapat jut is tovább szombaton, döngölje bele Bradyt a földbe. 😛Vrijbloed
Kezdjünk gyűjtésbe... nem fogják bírni a srácok a Goofdell-cetliket...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Érdekes, hogy nem szeret ellenük játszani, miközben 4 éve nem ismeri a vereség fogalmát ellenük. 😊Soldados
A kettő nem feltétlen zárja ki egymást. 😊 😉 😛

Úgy vagyok vele, hogy bármelyik csapat jut is tovább szombaton, döngölje bele Bradyt a földbe. 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mivel Timmons a leggyorsabb emberünk, így tuti övé Rice. Heap-re pedig Troy jut. Nem mondanám, hogy bármelyik párharctól összefosnám magam, még ha részleges sikeretek nyilvánvalóan lesz is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nehéz kérdés, mert egy félig sérült OL ellen elvileg elég, ha igen erőteljes blitz van... akkor elég lenne TE-re Troj...
Több szempontból is nagyon izgalmas kis meccs lesz ez.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha esetleg mindketten font vannak, Heap es Rice, akkor Timmonsnak melyik ember fogasa lehet inkabb a feladata? (en Heap-re tippelnek.. vagy ugymond cakkpakk TE poszt) - vagy az megkockaztatjatok csak Polamaluval?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez sok mindentől függ. 2008-ban és most is, nekünk szükségünk volt a pihenőhétre a sérülések miatt. Tehát mi jól jártunk, örültünk a pihenő hétnek. De pl 2005-ben meg jó volt "hot csapatként" végigmenetelni. De ismétlem, idén örülhetünk a pihenőnek. Innen már csak Tomlinon múlik, hogy ne látszódjon az egy hét kiesés, ahogy 2008-ban sem látszott.

Amitől kissé tartok, hogy KC-s 2. félidő nagyon nagy önbizalommal vértezte fel a Ravens-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
100%ig edző kérdés szvsz. Egy jó edző tűzben tudja ilyenkor is tartani a csapatát és nem engedi, hogy ellazuljanak. Tomlin erre maximálisan alkalmas.FViktor93
Nem is arra gondoltam, hogy tűzben tudja-e valaki tartani a játékosait, hanem hogy a meccsen melyik lehet előnyösebb. Nem akarok előre inni a medve bőrére, úgyhogy nem is szeretek ilyen dolgokat leírni, de egy ilyen kemény, D-orientált csatában talán a pihentség ér többet. Erre vagyok kíváncsi, hogy más erről hogyan vélekedik.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Soldi, 'pihentség vs. lendületben' faktorról mi a véleményed?vassadi27
100%ig edző kérdés szvsz. Egy jó edző tűzben tudja ilyenkor is tartani a csapatát és nem engedi, hogy ellazuljanak. Tomlin erre maximálisan alkalmas.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Soldi, 'pihentség vs. lendületben' faktorról mi a véleményed?
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A Ravens DL szokás szerint dominálni fogja a Steelers OL-t. Elsősorban Suggs-Scott és Ngata/Gregg-Pouncey párharcok nagyon gázosak.

Mendyt 60 yardra saccolom, kivéve ha lesz egy nagy futása. Nem lehetetlen ez ellen a Ravens D ellen, ezt láthattuk KC-ben is. De elsősorban mindig passzal és azon belül is nagy passzjátékokkal tudjuk megverni őket.

Eleinte a big playeket akarjuk majd elkerülni, ha előnybe kerülünk és megöltük a futást, azaz passzra kényszerítettük a Ravens, akkor jönnek majd a blitzek, vagy akkor, ha fokozódik a helyzet, ez akár a vezetésüknél is lehet. Pontos időpontot nem tudok írni, a meccs alakulásától is függ, de lesz sikerünk a blitzek terén. Flaccót sackekbe és hibákba kell hajszolni, eddig ez mindig sikerült, most miért ne menne? 😊

BB idén nagyon labdabiztos, egyrészt nagyon rég volt egyáltalán INT-je és amit amúgy is ki akartam emelni, hogy Ed reed helyét nagyon jól méri fel a pályán, asszem mindössze egyetlen INT-et dobott Reednek karrierje során. Ettől nem igazán tartok, inkább ő szokott nagy playeket gyártani a Ravens D ellen, minthogy a Ravens D gyártson nagy playeket rajta.

Röviden ennyi.Soldados
Azért utóbbi pár meccsen nem egy és nem kettő olyan dobása volt ami a védő kezébe ment csak ügyetlenek voltak. Szóval statisztikába tényleg makulátlan, de itt ha lehet ne bízzon a védők kezébe 😊

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A steelers.hu-n van egy Troy-Reed összehasonlítás és egy matchup is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Ravens DL szokás szerint dominálni fogja a Steelers OL-t. Elsősorban Suggs-Scott és Ngata/Gregg-Pouncey párharcok nagyon gázosak.

Mendyt 60 yardra saccolom, kivéve ha lesz egy nagy futása. Nem lehetetlen ez ellen a Ravens D ellen, ezt láthattuk KC-ben is. De elsősorban mindig passzal és azon belül is nagy passzjátékokkal tudjuk megverni őket.

Eleinte a big playeket akarjuk majd elkerülni, ha előnybe kerülünk és megöltük a futást, azaz passzra kényszerítettük a Ravens, akkor jönnek majd a blitzek, vagy akkor, ha fokozódik a helyzet, ez akár a vezetésüknél is lehet. Pontos időpontot nem tudok írni, a meccs alakulásától is függ, de lesz sikerünk a blitzek terén. Flaccót sackekbe és hibákba kell hajszolni, eddig ez mindig sikerült, most miért ne menne? 😊

BB idén nagyon labdabiztos, egyrészt nagyon rég volt egyáltalán INT-je és amit amúgy is ki akartam emelni, hogy Ed reed helyét nagyon jól méri fel a pályán, asszem mindössze egyetlen INT-et dobott Reednek karrierje során. Ettől nem igazán tartok, inkább ő szokott nagy playeket gyártani a Ravens D ellen, minthogy a Ravens D gyártson nagy playeket rajta.

Röviden ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdekes, hogy nem szeret ellenük játszani, miközben 4 éve nem ismeri a vereség fogalmát ellenük. 😊Soldados
de a statjai elég szarok 50-55%passrating, sok sack, kevés TD, szar ratingek
mindegy biztos valami libával beszélt és kedves akart lenni 😂sutianap
Ez mind szép és igaz, de a lényeg ez: WWWWWWSoldados
Soldi irsz valami mecsupokat?
Kugler vs. HalottingGatya érdekelne
Mandy vs. Ravens rushD - 80 vagy 40 y lesz
LeBeau mikor teszi rá a nyomást Falkóra - második félidőben inditjuk a blicchengert
BB vs. INT

köszönettel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes, hogy nem szeret ellenük játszani, miközben 4 éve nem ismeri a vereség fogalmát ellenük. 😊Soldados
de a statjai elég szarok 50-55%passrating, sok sack, kevés TD, szar ratingek
mindegy biztos valami libával beszélt és kedves akart lenni 😂sutianap
Ez mind szép és igaz, de a lényeg ez: WWWWWW


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdekes, hogy nem szeret ellenük játszani, miközben 4 éve nem ismeri a vereség fogalmát ellenük. 😊Soldados
de a statjai elég szarok 50-55%passrating, sok sack, kevés TD, szar ratingek
mindegy biztos valami libával beszélt és kedves akart lenni 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes, hogy nem szeret ellenük játszani, miközben 4 éve nem ismeri a vereség fogalmát ellenük. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
BB nyilatkozott a Báltimore Szánnak - aszongya nem komál a Hollók ellen játszani.
Hát részben igaza van, a hijja a dolognak annyi, hogy nem a Falkógyerekkel együtt nyilatkoztak, mert TúlKúlDzsó tutti kétszer annyit lesz háton plussz ugye lógunk még egy parasztlengővel.
Jajám megy az altatás szépen, álmoggy kicsi Vargyam, BigBeng bácsi nem szeret játcani veled - csaknehogy 400 bekapott passyard süljön ki a kezéből. Aluggyatok csak kicsi rút madárkáim! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak