Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is ugyanígy gondolom. A tavalyi szezon előtt lettem "teljes értékű" Pittsburgh-szurkoló, úgyhogy azok után, hogy az előző idényben lemaradtunk a rájátszásról, az idei teljesítménnyel már így is maximálisan elégedett vagyok. Azért egy PO-meccset még jó lenne megnyerni, főleg a Ravens ellen, onnantól viszont ahogy mondod, már "csak örömjáték".vassadi27
Ezt sosem értettem,hogyan lehet PO Wildcard-Divround szintre belőni az elvárásokat.
Itt már minden olyan képlékeny, a sorsolástól kezdve a pillanatnyi formáig,hogy szezon előtt / közben szvsz nem lehet elvárni,hogy na majd a Wildcardbon jussunk tovább, aztán elértük amit akartunk. És ezt nem vitaindítóként írom.
A PO-ba jutás jobb és univerzálisabb mérce, de igazából mindenki saját maga határozza meg azt a pontot ami már elég.
Más: Sokáig úgy voltam vele,hogy a Steelers jobban feküdne a Pats-nek, de szvsz Mendenhall -elnézést,ha rosszul írom- megállítása ezzel a DL sorral most bővn nehezebb feladat lesz mint Rice-é. Azért nektek is és a ravensnek is egy kalappal.undisputedly
Nem ez a mérce, szerintem Soldi itt gondolt a viharvert szezonunkra - Aaron Smith kiesésével, Keisel a regular több, mint harmadán nem játszott, BB eltiltása év elején, Starks IR + többi sérülés köövetkeztében okádék fal . . . A Ravens ellen csalódás lenne av ereség, de ha eljutunk az AFC döntőbe - ahol szerintem az ellenfélre a Pats vár, Jets szrukolók nem megsértődni -, és jelenleg a bostoniaknak áll a zászló úgy mindent egybevetve.kishaszi
Pontosan erre gondoltam. Persze evéd közben jön meg az étvágy és nem fogok örülni, ha kikapunk az AFC-döntőben, de azt hiszem, ha ez a csapat eljut odáig, akkor ez már siker. Hogy onnan lesz-e még nagyobb siker, az már más kérdés, de a szezonra már mindenképpen sikerként fogok gondolni.

Ha kikapunk a Ravens-től, akkor viszont keserű lesz a szám íze, mert őket azért illene verni, mind a rivalizálás miatt, mind azért, mert jobb csapat vagyunk a labda mindkét oldalán. Mindössze erről elmélkedtem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én is ugyanígy gondolom. A tavalyi szezon előtt lettem "teljes értékű" Pittsburgh-szurkoló, úgyhogy azok után, hogy az előző idényben lemaradtunk a rájátszásról, az idei teljesítménnyel már így is maximálisan elégedett vagyok. Azért egy PO-meccset még jó lenne megnyerni, főleg a Ravens ellen, onnantól viszont ahogy mondod, már "csak örömjáték".vassadi27
Ezt sosem értettem,hogyan lehet PO Wildcard-Divround szintre belőni az elvárásokat.
Itt már minden olyan képlékeny, a sorsolástól kezdve a pillanatnyi formáig,hogy szezon előtt / közben szvsz nem lehet elvárni,hogy na majd a Wildcardbon jussunk tovább, aztán elértük amit akartunk. És ezt nem vitaindítóként írom.
A PO-ba jutás jobb és univerzálisabb mérce, de igazából mindenki saját maga határozza meg azt a pontot ami már elég.
Más: Sokáig úgy voltam vele,hogy a Steelers jobban feküdne a Pats-nek, de szvsz Mendenhall -elnézést,ha rosszul írom- megállítása ezzel a DL sorral most bővn nehezebb feladat lesz mint Rice-é. Azért nektek is és a ravensnek is egy kalappal.undisputedly
Nem ez a mérce, szerintem Soldi itt gondolt a viharvert szezonunkra - Aaron Smith kiesésével, Keisel a regular több, mint harmadán nem játszott, BB eltiltása év elején, Starks IR + többi sérülés köövetkeztében okádék fal . . . A Ravens ellen csalódás lenne av ereség, de ha eljutunk az AFC döntőbe - ahol szerintem az ellenfélre a Pats vár, Jets szrukolók nem megsértődni -, és jelenleg a bostoniaknak áll a zászló úgy mindent egybevetve.kishaszi
Nektek is viharvert szezonotok volt eddig az biztos 😊 De hát jól menedzseltétek a bajokat.
@Deny79: Persze itt bármi megtörténeht ,de papíron a Pats erősebb ,jetses szájkaraté ide vagy oda. Azért a szurkolókra jellemző,hogy számolgatnak előre, én is ezt tettem.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Ezt sosem értettem,hogyan lehet PO Wildcard-Divround szintre belőni az elvárásokat.
Itt már minden olyan képlékeny, a sorsolástól kezdve a pillanatnyi formáig,hogy szezon előtt / közben szvsz nem lehet elvárni,hogy na majd a Wildcardbon jussunk tovább, aztán elértük amit akartunk. És ezt nem vitaindítóként írom.
A PO-ba jutás jobb és univerzálisabb mérce, de igazából mindenki saját maga határozza meg azt a pontot ami már elég.
Más: Sokáig úgy voltam vele,hogy a Steelers jobban feküdne a Pats-nek, de szvsz Mendenhall -elnézést,ha rosszul írom- megállítása ezzel a DL sorral most bővn nehezebb feladat lesz mint Rice-é. Azért nektek is és a ravensnek is egy kalappal.undisputedly
Azt nem tudom, hogy Soldi miért gondolja így, ezt vele beszéld meg; én viszont elmagyaráztam, hogy nekem miért voltak ezek az elvárásaim, úgyhogy részemről le van zárva a dolog.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha itt nyerünk, mi elértük, amit ettől a szezontól várhattunk, onnantól már minden meccs ajándék a számomra. De ezt meg kell nyerni.Soldados
Én is ugyanígy gondolom. A tavalyi szezon előtt lettem "teljes értékű" Pittsburgh-szurkoló, úgyhogy azok után, hogy az előző idényben lemaradtunk a rájátszásról, az idei teljesítménnyel már így is maximálisan elégedett vagyok. Azért egy PO-meccset még jó lenne megnyerni, főleg a Ravens ellen, onnantól viszont ahogy mondod, már "csak örömjáték".vassadi27
Ezt sosem értettem,hogyan lehet PO Wildcard-Divround szintre belőni az elvárásokat.
Itt már minden olyan képlékeny, a sorsolástól kezdve a pillanatnyi formáig,hogy szezon előtt / közben szvsz nem lehet elvárni,hogy na majd a Wildcardbon jussunk tovább, aztán elértük amit akartunk. És ezt nem vitaindítóként írom.
A PO-ba jutás jobb és univerzálisabb mérce, de igazából mindenki saját maga határozza meg azt a pontot ami már elég.
Más: Sokáig úgy voltam vele,hogy a Steelers jobban feküdne a Pats-nek, de szvsz Mendenhall -elnézést,ha rosszul írom- megállítása ezzel a DL sorral most bővn nehezebb feladat lesz mint Rice-é. Azért nektek is és a ravensnek is egy kalappal.undisputedly
Nem ez a mérce, szerintem Soldi itt gondolt a viharvert szezonunkra - Aaron Smith kiesésével, Keisel a regular több, mint harmadán nem játszott, BB eltiltása év elején, Starks IR + többi sérülés köövetkeztében okádék fal . . . A Ravens ellen csalódás lenne av ereség, de ha eljutunk az AFC döntőbe - ahol szerintem az ellenfélre a Pats vár, Jets szrukolók nem megsértődni -, és jelenleg a bostoniaknak áll a zászló úgy mindent egybevetve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Más: Sokáig úgy voltam vele,hogy a Steelers jobban feküdne a Pats-nek, de szvsz Mendenhall -elnézést,ha rosszul írom- megállítása ezzel a DL sorral most bővn nehezebb feladat lesz mint Rice-é. Azért nektek is és a ravensnek is egy kalappal.undisputedly
Azért előtte csak jusson tovább a Pats a Jets ellen...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha itt nyerünk, mi elértük, amit ettől a szezontól várhattunk, onnantól már minden meccs ajándék a számomra. De ezt meg kell nyerni.Soldados
Én is ugyanígy gondolom. A tavalyi szezon előtt lettem "teljes értékű" Pittsburgh-szurkoló, úgyhogy azok után, hogy az előző idényben lemaradtunk a rájátszásról, az idei teljesítménnyel már így is maximálisan elégedett vagyok. Azért egy PO-meccset még jó lenne megnyerni, főleg a Ravens ellen, onnantól viszont ahogy mondod, már "csak örömjáték".vassadi27
Ezt sosem értettem,hogyan lehet PO Wildcard-Divround szintre belőni az elvárásokat.
Itt már minden olyan képlékeny, a sorsolástól kezdve a pillanatnyi formáig,hogy szezon előtt / közben szvsz nem lehet elvárni,hogy na majd a Wildcardbon jussunk tovább, aztán elértük amit akartunk. És ezt nem vitaindítóként írom.
A PO-ba jutás jobb és univerzálisabb mérce, de igazából mindenki saját maga határozza meg azt a pontot ami már elég.
Más: Sokáig úgy voltam vele,hogy a Steelers jobban feküdne a Pats-nek, de szvsz Mendenhall -elnézést,ha rosszul írom- megállítása ezzel a DL sorral most bővn nehezebb feladat lesz mint Rice-é. Azért nektek is és a ravensnek is egy kalappal.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Ha itt nyerünk, mi elértük, amit ettől a szezontól várhattunk, onnantól már minden meccs ajándék a számomra. De ezt meg kell nyerni.Soldados
Én is ugyanígy gondolom. A tavalyi szezon előtt lettem "teljes értékű" Pittsburgh-szurkoló, úgyhogy azok után, hogy az előző idényben lemaradtunk a rájátszásról, az idei teljesítménnyel már így is maximálisan elégedett vagyok. Azért egy PO-meccset még jó lenne megnyerni, főleg a Ravens ellen, onnantól viszont ahogy mondod, már "csak örömjáték".
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
héttől Penguins meccs a debil bostoniak ellen, aztán jöhet a Ravens...remélhetőleg jó kis este lesz.Tibi76
Penguinst adja vmi esetleg, vagy stream?Soldados
atdhe

és meccs előtt nem sokkal valszeg lesz más stream is márkishaszi
itt is lehet majd:
http://www.fromsport.com/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
héttől Penguins meccs a debil bostoniak ellen, aztán jöhet a Ravens...remélhetőleg jó kis este lesz.Tibi76
Penguinst adja vmi esetleg, vagy stream?Soldados
atdhe

és meccs előtt nem sokkal valszeg lesz más stream is már

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az normális hogy már most remeg a gyomrom az esti meccs kapcsán? 😀
Alig várom már :cool:The terrible towel
Egyél valamit😀

Soldi: egyetértek, de ha itt nyerünk, akkor már javítani kéne a Pats ellen is😊 attól függetlenül, hogy messze nem mi lennénk az esélyesek, ha túljutunk a Hollókon.kishaszi
Én is egyetértek, de az már nem lesz csalódás. De ez most az lenne, legalábbis nekem mindenképpen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
héttől Penguins meccs a debil bostoniak ellen, aztán jöhet a Ravens...remélhetőleg jó kis este lesz.Tibi76
Penguinst adja vmi esetleg, vagy stream?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
héttől Penguins meccs a debil bostoniak ellen, aztán jöhet a Ravens...remélhetőleg jó kis este lesz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az normális hogy már most remeg a gyomrom az esti meccs kapcsán? 😀
Alig várom már :cool:The terrible towel
Egyél valamit😀

Soldi: egyetértek, de ha itt nyerünk, akkor már javítani kéne a Pats ellen is😊 attól függetlenül, hogy messze nem mi lennénk az esélyesek, ha túljutunk a Hollókon.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egy dologtól tartok, mégpedig hogy Flacco nagyon jó napot fog ki és szétdobál minket leginkább rövid passzokkal. De csak nem így lesz.
Tippem 20-17 ide, végén BB vezette győztes drive-al.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha itt nyerünk, mi elértük, amit ettől a szezontól várhattunk, onnantól már minden meccs ajándék a számomra. De ezt meg kell nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Az normális hogy már most remeg a gyomrom az esti meccs kapcsán? 😀
Alig várom már :cool:
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 517 — 毎日何かを学ぶ
A heti női szemmel:
http://steelers.hu/noi-szemmel-ravens-vs-steelers/
Valamint a Game Day is felkerült.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
jó h benéztem ide, aszittem holnap lesz😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 517 — 毎日何かを学ぶ
Ahogy a fő oldalon olvashattuk Ray Rice rosszul lett edzés után. Természetesen jobbulást neki, de az ilyen apróságot itt a PO-ban eldönthetik a párharcokat. Ma estea Chilli bárban (Bp. VII. Damjanich ut. 11-13) várunk mindenkit aki a csapatért akar szorítani és tekerni akarja a törölközőt. Legyünk minél többen, hogy a srácok "érezzék" a támogatást.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Troy és B-Mac probable, azaz mindkettő játszik, bár ez nem is volt kérdés. Aaron Smith pedig Doubtful!!! Most először nem out! Persze nem fog játszani most, de ez már vmi haladás azért. 😊

A Ravens-nél Matt Birk, a kezdő center Q. Nem is edzett pénteken, ez érdekes lehet, mert ha nem ő lesz a center, abból nagy bajai lehetnek a Ravens-nek, egyrészt az összeszokottság hiányából fakadó rossz snapek folytán, illetve hát sztem Hamptonék reggelire megesznek egy csere centert, míg ugye Matt Birköt azért nem könnyen fogyasztják, mert hát mégiscsak a liga egyik legjobb C-je. Amúgy Chris Carr CB és Tom Zbikowski S szintén questionable.Soldados
Egy kicsit nagy lyuk lenne,ha csere C-Chester és csere LG -Moll lenne ott egymás mellett... :o :/
Az átlag alatti OL-ből csak Birk és Yanda,akiket dícsérni lehet.A többiek teljesítménye ,hullámzó?Legyen csak ennyi 😛

sutianap,a fogadás a tied 😊 ,majd beszélünk róla.
Viszont van egy rossz hírem,pünkösdi királyság ez 😛 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy és B-Mac probable, azaz mindkettő játszik, bár ez nem is volt kérdés. Aaron Smith pedig Doubtful!!! Most először nem out! Persze nem fog játszani most, de ez már vmi haladás azért. 😊

A Ravens-nél Matt Birk, a kezdő center Q. Nem is edzett pénteken, ez érdekes lehet, mert ha nem ő lesz a center, abból nagy bajai lehetnek a Ravens-nek, egyrészt az összeszokottság hiányából fakadó rossz snapek folytán, illetve hát sztem Hamptonék reggelire megesznek egy csere centert, míg ugye Matt Birköt azért nem könnyen fogyasztják, mert hát mégiscsak a liga egyik legjobb C-je. Amúgy Chris Carr CB és Tom Zbikowski S szintén questionable.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Troy Polamalu of the Pittsburgh Steelers is named the AFC Defensive Player of the Year by NFL 101 Awards, a national media committee, comprised of 101 sportswriters and broadcasters who cover the NFL.Soldados
Nah, már csak az Associated Pressnek kell így gondolnia 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy Polamalu of the Pittsburgh Steelers is named the AFC Defensive Player of the Year by NFL 101 Awards, a national media committee, comprised of 101 sportswriters and broadcasters who cover the NFL.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lemondása óta először jelen volt a Steelers edzésén Cowher. Mint a CBS elemzője Harrisonnal, BB-vel és Warddal csinált interjút. Érdekes lehetett riporter-interjúalanyként beszélgetni. 😊 Amúgy természetesen nagy szeretettel fogadták a játékosok és a vezetők is.Soldados
Volt head-to-head?😀 Mondjuk hiába, azt az állkapcsot még Harrison se merné lefejelni szerintem😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lemondása óta először jelen volt a Steelers edzésén Cowher. Mint a CBS elemzője Harrisonnal, BB-vel és Warddal csinált interjút. Érdekes lehetett riporter-interjúalanyként beszélgetni. 😊 Amúgy természetesen nagy szeretettel fogadták a játékosok és a vezetők is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!