Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A fórum azért van hogy emberek megvitassák nézőpontjaikat egy-egy dologgal kapcsolatban. Ez néha kicsit morcosra sikerül, de ez benne van a pakliban 😊 És ezekből a vitákból lehet ám tanulni is 😉nDRo
Ebben igazad van. Szerencsére rengeteg olyan hozzászólás van amiből tudok tanulni. Viszont mindig akad valaki aki beleköt Soldi sajátos stílusába és utána ez hosszú oldalakon keresztüli parttalan vitát eredményez.kittli
Azért tegyük hozzá, hogy ha Soldi sem könyökig fikázna a sajátos stílusával akkor lehet kevesebb lenne az affér.... 😉deepsilver
Khm. Mit is fikáztam? Patset? Nem. Ravens-t? Nem. Legalábbis nem érzem fikázásnak amit írtam róluk. Tényeket, adatokat, pontokat, yardokat, ellenfeleket írtam.

Én rettenetesen sajnálom, ha vki ezt fikázásnak veszi, meg azt is, ha saját csapata győzelmét kisebbítve érzi. Pedig egyik sem igaz, csak egyesek ezt bele akarják látni az írásomba. 😉 De ez már nem az én bajom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én vagyok a hülye, hogy olvasom.kittli
A fórum azért van hogy emberek megvitassák nézőpontjaikat egy-egy dologgal kapcsolatban. Ez néha kicsit morcosra sikerül, de ez benne van a pakliban 😊 És ezekből a vitákból lehet ám tanulni is 😉nDRo
Ebben igazad van. Szerencsére rengeteg olyan hozzászólás van amiből tudok tanulni. Viszont mindig akad valaki aki beleköt Soldi sajátos stílusába és utána ez hosszú oldalakon keresztüli parttalan vitát eredményez.kittli
Azért tegyük hozzá, hogy ha Soldi sem könyökig fikázna a sajátos stílusával akkor lehet kevesebb lenne az affér.... 😉
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én vagyok a hülye, hogy olvasom.kittli
A fórum azért van hogy emberek megvitassák nézőpontjaikat egy-egy dologgal kapcsolatban. Ez néha kicsit morcosra sikerül, de ez benne van a pakliban 😊 És ezekből a vitákból lehet ám tanulni is 😉nDRo
Ebben igazad van. Szerencsére rengeteg olyan hozzászólás van amiből tudok tanulni. Viszont mindig akad valaki aki beleköt Soldi sajátos stílusába és utána ez hosszú oldalakon keresztüli parttalan vitát eredményez.kittli
Láttam én már Soldi vitát Pats-Steelers meccs után. Szó volt a vakoldal komplett sérüléséről is, pats védelemről, mindenről...
Volt amiben igazat adtam neki volt amiben nem, ezért fórum 😊
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Én vagyok a hülye, hogy olvasom.kittli
A fórum azért van hogy emberek megvitassák nézőpontjaikat egy-egy dologgal kapcsolatban. Ez néha kicsit morcosra sikerül, de ez benne van a pakliban 😊 És ezekből a vitákból lehet ám tanulni is 😉nDRo
Ebben igazad van. Szerencsére rengeteg olyan hozzászólás van amiből tudok tanulni. Viszont mindig akad valaki aki beleköt Soldi sajátos stílusába és utána ez hosszú oldalakon keresztüli parttalan vitát eredményez.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.undisputedly
Mondjuk pont itt nem nagyon olvashatsz ilyet, de biztos én emlékszem rosszul.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én vagyok a hülye, hogy olvasom.kittli
A fórum azért van hogy emberek megvitassák nézőpontjaikat egy-egy dologgal kapcsolatban. Ez néha kicsit morcosra sikerül, de ez benne van a pakliban 😊 És ezekből a vitákból lehet ám tanulni is 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az,hogy bemásolsz két statisztikát, az nem alátámasztás. Addig meg főleg nem, amíg azonnal lehet mutatni két olyat ami pont az ellenkezőjét bizonyítja. Attól,hogy most leírod minden vereségetek jogos volt, a következő alkalommal megint kikelsz majd az ellenfél ellen,ahogyan tetted ezt a vereségeitek többségénél. Azt én sem várom el tőled,hogy mellőzd a személyeskedést, hiú ábránd lenne azt gondolni,hogy lehet veled úgy is diskurálni,hogy a következő hsz-ben nem kapja meg az ember hogy " Emese, ülj le egyes, szar vagy, rossz vagy, nem értesz hozzá,hülye vagy, ez a sport nem neked való"

Ja és a kedvencem: Tanulj meg olvasni 😊undisputedly
Egyszer sem keltem ki. Az, hogy Te mást akarsz olvasni, mint amit írok, az a Te bajod. A vereség mindannyiszor jogos volt, mindannyiszor gratuláltam az ellenfélnek a megérdemelt sikerhez. Én a vereség okait írom le.

A személyeskedésről csak annyit, hogy emlékeim szerint Te jöttél ide, és a HSZ-ed egyetlen üzenete annyi volt, hogy belém kötéttél. Ezek után nem tudom, mit vársz. És de, az alátámasztás méghozzá vastagon, hogy Flacco-nak van kemény 5 darab GW-drive-ja, vagy hogy BB-vel 4 éve nem kaptunk ki tőlük. Sztem kicsit több meccsét láttam mindkét gárdának, mint Te és sok mindent tudok Flaccóra mondani, de azt nem, hogy kiélezett szituban jól teljesítene és ezt bizony a számok is vastagon alátámasztják.Soldados
Nem mondtam,hogy több meccsét láttam a két gárdának mint Te, és nyilván nem a szubjektív latolgatásaidra reagáltam.
Arra azonban igen,hogy megint próbáltad elvitatni egy csapat érdemét , jelen esetben a Baltimore GW drive-ját. És azt is tartom,hogy állandó jelleggel törekszel arra,hogy a Steelers vereségeit magyarázd a csapaton kívül álló okokkal, mint ahogyan tetted azt az O# falatok kidőlésénél is.
Nem várok konszenzust, nem azért írtam. Baltimore fan sem vagyok, az egyetlen ok amiért hozzászóltam a témához,hogy erre felhívjam a figyelmedet.undisputedly
Most erre mit mondjak? Leírom, hogy jogos győzelmet aratott az ellenfél. Ezt megtettem a Ravens-nél és Patsnél is, sőt utóbbinál azt írtam, hogy az eredmény ránk nézve hízelgő. De nyilván megpróbáltam elvitatni bárkinek is az érdemeit... Emellett leírtam, hogy mi volt az oka a vereségnek. Ravens-nél egyértelműen Ben hiánya, mert vele meglett volna az az egyetlen nyamvadt 1st down, ami hiányzott a 4. számú QB-tól. Ellenetek pedig az első meccsünk volt Jonathan Scott-tal LT pozícióban, ráadásul pont akkor a kezdő LG, Kemo sem játszott. Ezek tények.

Veheted Te ezt annak, aminek akarod, de a Pats és a Ravens az adott meccsen megérdemelten nyert (ahogy a Saints és a Jets is), én meg leírtam, hogy miben látom a vereség okát. Mindenkinek azt kell legyőznie, aki éppen szembejön. A Pats-nek és a Ravens-nek éppen ez a Steelers volt ellenfél, megtették, gratuláltam a szép sikerhez. De akkor ezek szerint nem szabad olyan tényeket írni, hogy a OL komplett vakoldala hiányzott, mert akkor Te és társaid azt hiszitek, hogy azzal kisebbítve van a győzelmetek értéke? Nem, a W az W. De ettől még tény, hogy nem volt se LT-nk, se LG-nk.

Olvasd azt, amit írok és ne akarj mögötte olyan tartalmat látni, ami nincs leírva... És akkor talán nem jössz ide csak azért, hogy kötözködj.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az,hogy bemásolsz két statisztikát, az nem alátámasztás. Addig meg főleg nem, amíg azonnal lehet mutatni két olyat ami pont az ellenkezőjét bizonyítja. Attól,hogy most leírod minden vereségetek jogos volt, a következő alkalommal megint kikelsz majd az ellenfél ellen,ahogyan tetted ezt a vereségeitek többségénél. Azt én sem várom el tőled,hogy mellőzd a személyeskedést, hiú ábránd lenne azt gondolni,hogy lehet veled úgy is diskurálni,hogy a következő hsz-ben nem kapja meg az ember hogy " Emese, ülj le egyes, szar vagy, rossz vagy, nem értesz hozzá,hülye vagy, ez a sport nem neked való"

Ja és a kedvencem: Tanulj meg olvasni 😊undisputedly
Egyszer sem keltem ki. Az, hogy Te mást akarsz olvasni, mint amit írok, az a Te bajod. A vereség mindannyiszor jogos volt, mindannyiszor gratuláltam az ellenfélnek a megérdemelt sikerhez. Én a vereség okait írom le.

A személyeskedésről csak annyit, hogy emlékeim szerint Te jöttél ide, és a HSZ-ed egyetlen üzenete annyi volt, hogy belém kötéttél. Ezek után nem tudom, mit vársz. És de, az alátámasztás méghozzá vastagon, hogy Flacco-nak van kemény 5 darab GW-drive-ja, vagy hogy BB-vel 4 éve nem kaptunk ki tőlük. Sztem kicsit több meccsét láttam mindkét gárdának, mint Te és sok mindent tudok Flaccóra mondani, de azt nem, hogy kiélezett szituban jól teljesítene és ezt bizony a számok is vastagon alátámasztják.Soldados
Nem mondtam,hogy több meccsét láttam a két gárdának mint Te, és nyilván nem a szubjektív latolgatásaidra reagáltam.
Arra azonban igen,hogy megint próbáltad elvitatni egy csapat érdemét , jelen esetben a Baltimore GW drive-ját. És azt is tartom,hogy állandó jelleggel törekszel arra,hogy a Steelers vereségeit magyarázd a csapaton kívül álló okokkal, mint ahogyan tetted azt az O# falatok kidőlésénél is.
Nem várok konszenzust, nem azért írtam. Baltimore fan sem vagyok, az egyetlen ok amiért hozzászóltam a témához,hogy erre felhívjam a figyelmedet.undisputedly
Az O fal kidőlése miért csapaton kívül álló ok?? Elég vastagon benne van a vereségekbe hogy ott gyenge a csapat. Viszont ha ott erős lenne akkor máshol lenne gyenge, nincs olyan csapat ahol minden poszton mindenki a legjobb.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha már azt sem tudod felfogni, hogy mindig jogosan kaptunk ki, akkor nagy baj lehet... Azt már nem is várom tőled, hogy a tényeket, statisztikákat felfogd, amikkel alátámasztom mondandómat minden esetben.Soldados
Az,hogy bemásolsz két statisztikát, az nem alátámasztás. Addig meg főleg nem, amíg azonnal lehet mutatni két olyat ami pont az ellenkezőjét bizonyítja. Attól,hogy most leírod minden vereségetek jogos volt, a következő alkalommal megint kikelsz majd az ellenfél ellen,ahogyan tetted ezt a vereségeitek többségénél. Azt én sem várom el tőled,hogy mellőzd a személyeskedést, hiú ábránd lenne azt gondolni,hogy lehet veled úgy is diskurálni,hogy a következő hsz-ben nem kapja meg az ember hogy " Emese, ülj le egyes, szar vagy, rossz vagy, nem értesz hozzá,hülye vagy, ez a sport nem neked való"

Ja és a kedvencem: Tanulj meg olvasni 😊undisputedly
Egyszer sem keltem ki. Az, hogy Te mást akarsz olvasni, mint amit írok, az a Te bajod. A vereség mindannyiszor jogos volt, mindannyiszor gratuláltam az ellenfélnek a megérdemelt sikerhez. Én a vereség okait írom le.

A személyeskedésről csak annyit, hogy emlékeim szerint Te jöttél ide, és a HSZ-ed egyetlen üzenete annyi volt, hogy belém kötéttél. Ezek után nem tudom, mit vársz. És de, az alátámasztás méghozzá vastagon, hogy Flacco-nak van kemény 5 darab GW-drive-ja, vagy hogy BB-vel 4 éve nem kaptunk ki tőlük. Sztem kicsit több meccsét láttam mindkét gárdának, mint Te és sok mindent tudok Flaccóra mondani, de azt nem, hogy kiélezett szituban jól teljesítene és ezt bizony a számok is vastagon alátámasztják.Soldados
Nem mondtam,hogy több meccsét láttam a két gárdának mint Te, és nyilván nem a szubjektív latolgatásaidra reagáltam.
Arra azonban igen,hogy megint próbáltad elvitatni egy csapat érdemét , jelen esetben a Baltimore GW drive-ját. És azt is tartom,hogy állandó jelleggel törekszel arra,hogy a Steelers vereségeit magyarázd a csapaton kívül álló okokkal, mint ahogyan tetted azt az O# falatok kidőlésénél is.
Nem várok konszenzust, nem azért írtam. Baltimore fan sem vagyok, az egyetlen ok amiért hozzászóltam a témához,hogy erre felhívjam a figyelmedet.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Én vagyok a hülye, hogy olvasom.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazad van, így tényleg könnyebb.undisputedly
Ha már azt sem tudod felfogni, hogy mindig jogosan kaptunk ki, akkor nagy baj lehet... Azt már nem is várom tőled, hogy a tényeket, statisztikákat felfogd, amikkel alátámasztom mondandómat minden esetben.Soldados
Az,hogy bemásolsz két statisztikát, az nem alátámasztás. Addig meg főleg nem, amíg azonnal lehet mutatni két olyat ami pont az ellenkezőjét bizonyítja. Attól,hogy most leírod minden vereségetek jogos volt, a következő alkalommal megint kikelsz majd az ellenfél ellen,ahogyan tetted ezt a vereségeitek többségénél. Azt én sem várom el tőled,hogy mellőzd a személyeskedést, hiú ábránd lenne azt gondolni,hogy lehet veled úgy is diskurálni,hogy a következő hsz-ben nem kapja meg az ember hogy " Emese, ülj le egyes, szar vagy, rossz vagy, nem értesz hozzá,hülye vagy, ez a sport nem neked való"

Ja és a kedvencem: Tanulj meg olvasni 😊undisputedly
Egyszer sem keltem ki. Az, hogy Te mást akarsz olvasni, mint amit írok, az a Te bajod. A vereség mindannyiszor jogos volt, mindannyiszor gratuláltam az ellenfélnek a megérdemelt sikerhez. Én a vereség okait írom le.

A személyeskedésről csak annyit, hogy emlékeim szerint Te jöttél ide, és a HSZ-ed egyetlen üzenete annyi volt, hogy belém kötéttél. Ezek után nem tudom, mit vársz. És de, az alátámasztás méghozzá vastagon, hogy Flacco-nak van kemény 5 darab GW-drive-ja, vagy hogy BB-vel 4 éve nem kaptunk ki tőlük. Sztem kicsit több meccsét láttam mindkét gárdának, mint Te és sok mindent tudok Flaccóra mondani, de azt nem, hogy kiélezett szituban jól teljesítene és ezt bizony a számok is vastagon alátámasztják.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszönjük Emese. Tanulj olvasni. Ha nem megy, vegyél kifestőt.Soldados
Igazad van, így tényleg könnyebb.undisputedly
Ha már azt sem tudod felfogni, hogy mindig jogosan kaptunk ki, akkor nagy baj lehet... Azt már nem is várom tőled, hogy a tényeket, statisztikákat felfogd, amikkel alátámasztom mondandómat minden esetben.Soldados
Az,hogy bemásolsz két statisztikát, az nem alátámasztás. Addig meg főleg nem, amíg azonnal lehet mutatni két olyat ami pont az ellenkezőjét bizonyítja. Attól,hogy most leírod minden vereségetek jogos volt, a következő alkalommal megint kikelsz majd az ellenfél ellen,ahogyan tetted ezt a vereségeitek többségénél. Azt én sem várom el tőled,hogy mellőzd a személyeskedést, hiú ábránd lenne azt gondolni,hogy lehet veled úgy is diskurálni,hogy a következő hsz-ben nem kapja meg az ember hogy " Emese, ülj le egyes, szar vagy, rossz vagy, nem értesz hozzá,hülye vagy, ez a sport nem neked való"

Ja és a kedvencem: Tanulj meg olvasni 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ehhez képest a GW driveot is próbáltad kimagyarázni. "persze nálunk Batch játszott" Igen, mert a Ravensnek bocsánatot kellene kérnie,hogy Flacco nem egy nyilvánvalóan szar ember, akit eltiltanak. Persze ez is a Steelers frencsájzon kívül áll.
"Az nem GW drive mert kivédekeztük előtte, és csak utána tudta megcsinálni" Ne is haragudj de a GW drive az gw drive. Akkor kellett volna kivédekezni. És ez így megy minden más csapattal kapcsolatos hszeidnél. Nem tudom mit jelent a "fröcsögni",de ha jól gondolom, akkor pont te követed el azzal,hogy más csapatokat húzol le, mert nem tudod elviselni,hogy nagyobb figyelmet kapnak / hogy gw driveot vezetnek, stbstb...undisputedly
Köszönjük Emese. Tanulj olvasni. Ha nem megy, vegyél kifestőt.Soldados
Igazad van, így tényleg könnyebb.undisputedly
Ha már azt sem tudod felfogni, hogy mindig jogosan kaptunk ki, akkor nagy baj lehet... Azt már nem is várom tőled, hogy a tényeket, statisztikákat felfogd, amikkel alátámasztom mondandómat minden esetben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az összes vereségünk jogos és megérdemelt volt. Tanulj meg értelmezve olvasni... Fröcsögni kár idejönni.Soldados
Ehhez képest a GW driveot is próbáltad kimagyarázni. "persze nálunk Batch játszott" Igen, mert a Ravensnek bocsánatot kellene kérnie,hogy Flacco nem egy nyilvánvalóan szar ember, akit eltiltanak. Persze ez is a Steelers frencsájzon kívül áll.
"Az nem GW drive mert kivédekeztük előtte, és csak utána tudta megcsinálni" Ne is haragudj de a GW drive az gw drive. Akkor kellett volna kivédekezni. És ez így megy minden más csapattal kapcsolatos hszeidnél. Nem tudom mit jelent a "fröcsögni",de ha jól gondolom, akkor pont te követed el azzal,hogy más csapatokat húzol le, mert nem tudod elviselni,hogy nagyobb figyelmet kapnak / hogy gw driveot vezetnek, stbstb...undisputedly
Köszönjük Emese. Tanulj olvasni. Ha nem megy, vegyél kifestőt.Soldados
Igazad van, így tényleg könnyebb.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.undisputedly
Az összes vereségünk jogos és megérdemelt volt. Tanulj meg értelmezve olvasni... Fröcsögni kár idejönni.Soldados
Ehhez képest a GW driveot is próbáltad kimagyarázni. "persze nálunk Batch játszott" Igen, mert a Ravensnek bocsánatot kellene kérnie,hogy Flacco nem egy nyilvánvalóan szar ember, akit eltiltanak. Persze ez is a Steelers frencsájzon kívül áll.
"Az nem GW drive mert kivédekeztük előtte, és csak utána tudta megcsinálni" Ne is haragudj de a GW drive az gw drive. Akkor kellett volna kivédekezni. És ez így megy minden más csapattal kapcsolatos hszeidnél. Nem tudom mit jelent a "fröcsögni",de ha jól gondolom, akkor pont te követed el azzal,hogy más csapatokat húzol le, mert nem tudod elviselni,hogy nagyobb figyelmet kapnak / hogy gw driveot vezetnek, stbstb...undisputedly
Köszönjük Emese. Tanulj olvasni. Ha nem megy, vegyél kifestőt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. Soldados
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.undisputedly
Az összes vereségünk jogos és megérdemelt volt. Tanulj meg értelmezve olvasni... Fröcsögni kár idejönni.Soldados
Ehhez képest a GW driveot is próbáltad kimagyarázni. "persze nálunk Batch játszott" Igen, mert a Ravensnek bocsánatot kellene kérnie,hogy Flacco nem egy nyilvánvalóan szar ember, akit eltiltanak. Persze ez is a Steelers frencsájzon kívül áll.
"Az nem GW drive mert kivédekeztük előtte, és csak utána tudta megcsinálni" Ne is haragudj de a GW drive az gw drive. Akkor kellett volna kivédekezni. És ez így megy minden más csapattal kapcsolatos hszeidnél. Nem tudom mit jelent a "fröcsögni",de ha jól gondolom, akkor pont te követed el azzal,hogy más csapatokat húzol le, mert nem tudod elviselni,hogy nagyobb figyelmet kapnak / hogy gw driveot vezetnek, stbstb...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.Jan
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. Soldados
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.undisputedly
Az összes vereségünk jogos és megérdemelt volt. Tanulj meg értelmezve olvasni... Fröcsögni kár idejönni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ja. 1-1 playre jók ezek. Meg tényleg kiváló játékosok egytől egyig. De meccsdöntő igazán big play? Turnover? GW TD az utolsó percben? Erről szól a PO. Ezt az X-faktort én egyedül Reedben látom.

De valóban ez egy szubjektív vélemény volt, amelyet objektív tényekkel igazoltam. 😊Soldados
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.Jan
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. Soldados
Gondolom nehéz lenne egyszer elismerni,hogy valaki jobb a Steelersnél. Még hacsak egy gamewinning drive-ról van szó.
Jó-jó tudom, nincs olyan csapat amely jogosan verné el a Steelerst, mert a Steelers csak akkor kap ki ha ők úgy akarják.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na ez kimaradt. mindenesetre sajnos jó munkát végzett.

szóval van ott még azért kiemelkedő pár játékos/egység, aki képes jó teljesítménnyel meccseket eldönteni.

Ngata, Rice, Boldin, a támadófal sem rossz. és azért még Lewis is oda tudja tenni magát ha kell, Suggs meg remélem ott rohadjon meg ahol van.gabtsi
Ja. 1-1 playre jók ezek. Meg tényleg kiváló játékosok egytől egyig. De meccsdöntő igazán big play? Turnover? GW TD az utolsó percben? Erről szól a PO. Ezt az X-faktort én egyedül Reedben látom.

De valóban ez egy szubjektív vélemény volt, amelyet objektív tényekkel igazoltam. 😊Soldados
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.Jan
Joe Flacco 3 éve alatt vezetett 5, azaz öt GW-drive-ot.

És olyannyira nem vagyok feledékeny, hogy azon a meccsen egy GW-drive-ot kivédekeztünk, majd mindösszesen egyetlen 1st downra voltunk a győzelemtől egy bizonyos Charlie Batch 4. számú QB-val. Ez nem sikerült és a 2. eséllyel valóban éltek. De a tény az, hogy BB-vel a fedélzeten 2007 óta nem győzött a Ravens ellenünk. 😊 És sztem ez nem lett volna másként a 4. héten sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
na ez kimaradt. mindenesetre sajnos jó munkát végzett.

szóval van ott még azért kiemelkedő pár játékos/egység, aki képes jó teljesítménnyel meccseket eldönteni.

Ngata, Rice, Boldin, a támadófal sem rossz. és azért még Lewis is oda tudja tenni magát ha kell, Suggs meg remélem ott rohadjon meg ahol van.gabtsi
Ja. 1-1 playre jók ezek. Meg tényleg kiváló játékosok egytől egyig. De meccsdöntő igazán big play? Turnover? GW TD az utolsó percben? Erről szól a PO. Ezt az X-faktort én egyedül Reedben látom.

De valóban ez egy szubjektív vélemény volt, amelyet objektív tényekkel igazoltam. 😊Soldados
Feledékeny vagy. 😉
GW TD az utolsó percben? Asszem pont ellenünk csinálták meg az első meccsen.

De ettől függetlenül szerintem is kissé túlértékelt csapat.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/smith-appears-to-be-a-longshot-for-opening-playoff-game/33610/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
no nézzük a számokat
a rájátszásban a Nyúlinglend mellett 21-14, nekünk van az legjobb mutatónk 31-19 - nagy levegő
NFC-ben meg ez alapján tehetjük a Grinbéj-t 25-16


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Vagy valaki más csaját 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Úgy tűnik BB megfogadta sokak tanácsát, és megállapodik, eljegyezte a barátnőjét: http://www.steelersdepot.com/2011/01/report-ben-roethlisberger-engaged-to-ashley-harlan/ (mondjuk utána meg is cáfolta gyorsan, szóval talán mégse)tenorx
lehet, hogy egy másik csaját jegyezte el
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy tűnik BB megfogadta sokak tanácsát, és megállapodik, eljegyezte a barátnőjét: http://www.steelersdepot.com/2011/01/report-ben-roethlisberger-engaged-to-ashley-harlan/ (mondjuk utána meg is cáfolta gyorsan, szóval talán mégse)