Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
majdnem úgy túlzol ahogy én szoktam, de egyet kell értsek. egyáltalán nem jó csapat a Ravens, és én sem értem a mérleget. ha nem is sima de Kansas továbbjutást várok.gabtsi
Én szvsz tényeket mondtam. Yardok, pontok, ellenfelek. Igazándiból leginkább talán az a túlzás, hogy átlagon felüli offense van Baltimore-ban.

Ken Anderson a tavalyi idény után visszavonult.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
majdnem úgy túlzol ahogy én szoktam, de egyet kell értsek. egyáltalán nem jó csapat a Ravens, és én sem értem a mérleget. ha nem is sima de Kansas továbbjutást várok.

szerk: Ken Anderson visszavonult ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Blitzburgh 2010: http://www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/09000d5d81d6e8bd/Playoff-Anatomy-Steelers-blitzburgh-D

Más: egyszerűen nem értem ezt a Ravens-hype-ot, ami most megy, hogy velük nem akar senki a PO-ban játszani... Őszinte leszek, az AFC leggyengébb PO-csapata. Miért? Átlagon felüli O, átlagon felüli D, de egyik sem elit, egyikben sincs meg a gyilkos ösztön, hogy befejezze a meccset. A PO-ban kevés az átlagon felüli, oda az kell, hogy legyen olyan egységed, amelyik képes a sorsdöntő pillanatban nagyot húzni, nagy playt csinálni és befejezni a meccset. Ezt egyedül Ed Reed tudja a Hollóknál, azon kívül ez egy átlagon felüli, de semmiben sem kiemelkedő csapat. Még a tekintetben sem, ha lebontjuk a védelmet és a támadósort futásra és passzra. Ezen 4 aspektusban sem kiemelkedő. Egyikben sem. Semmi extrát nem tud ez a csapat. Idény elején azt mondtam, hogy a liga legtúlértékeltebb csapata. Most azt mondom, hogy ezt még szorozzuk meg 10-zel. És ezt tartom a 12-4 ellenére is.

A Steelersnél mindenki azt emlegeti, hogy scoring points... Mi a fasz? Akkor maradjunk a tényeknél: a Steelers több pontot csinált és több TD-t ért el, mint a Ravens. Akkor miért is nálunk emlegtik ezt? És akkor még egy kis adalék ehhez. A schedule-ben ugyebár 2 különbség van. Titans helyett Colts, Raiders helyett Broncos. Melyik ellen nehezebb pontot csinálni? No question: Raiders és Titans. Tehát annak ellenére nekünk van több pontunk, annak ellenére mi szereztünk több yardot, hogy a 2 különböző meccsen mi találkoztunk jobb védelmekkel. Akkor mi a f.szról beszélnek? Komolyan számomra érthetetlen.

Arról már nem beszélek, hogy mennyivel kevesebb pontot kaptunk, mennyivel kevesebb yardot nyalunk, mennyivel erősebb a védelmünk... Szánalmasnak találom ezt a Ravens hype-ot, most sokkal inkább, mint az idény elején, amikor ezt rá lehetett fogni a jó idényre és az off-season erősítéseire.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lement az utolsó meccs is, így felfrissítem a LeBeau-méltatásom. 😊 (FRISSÍTVE a 7 évre vonatkozó megjegyzés rovat, plusz kiegészítve idei megjegyzésekkel)

LeBeau 2004-ben érkezett vissza hozzánk, Steelers Defense 2004:
Aaron Smith, Hampton, von Oelhoffen - Joey Porter, Foote, Warrior, Haggans - Ike, Polamalu, Hope, Townsend - ebből 6-an most is nálunk, 5-en kezdők, 3-an máshol kezdők, 1 visszavonult, 1 csere.

Steelers Defense 2010:
Aaron Smith, Hampton, Keisel - Harrison, Timmons, Warrior, Woodley - Ike, Polamalu, Clark, B-Mac - A 6 új kezdőből 3-an már 2004-ben is a csapat tagjai voltak, a 3 abszolút új közül 1 FA és 1-1 első és második körös pick 2006-ból.

Jól látható, Coach Dad az elmúlt 7 évben nemcsak névleg, hanem játékosállományát tekintve is ugyanazt az egységet irányítja. Szinte példátlan, hogy egy egységet így egyben tudjon tartani egy csapat. De a 2000-es évek Steelersének motorja a Defense, az a Defense, amelyet Dick LeBeau irányít - addig, ameddig csak akarja.

2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
pass yard 177,2 (4.) 198 (16.) 212,1 (20.) 176,5 (3.) 156,9 (1.) 215,4 (16.) 214,1 (12.)
yd/attempt 6,3 (2.) 6,3 (4.) 6,8 (16.) 5,7 (1.) 5,4 (1.) 6,9 (15.) 6,3 (1.)
rush yard 81,2 (1.) 86 (3.) 88,2 (3.) 89,9 (3.) 80,2 (2.) 89,9 (3.) 62,8 (1.)
yd/carry 3,6 (2.) 3,4 (1.) 3,5 (3.) 4 (13.) 3,3 (1.) 3,9 (5.) 3,0 (1.)
total yard 258,4 (1.) 284 (4.) 300,3 (9.) 266,4 (1.) 237,2 (1.) 305,3 (5.) 276,8 (2.)
yd/play 4,7 (3.) 4,6 (4.) 4,9 (9.) 4,6 (3.) 3,9 (1.) 5,1 (10.) 4,5 (1.)
sack 41 (7.) 47 (3.) 39 (11.) 36 (13.) 51 (2.) 47 (2.) 48 (1.)
3rd down 33% (6.) 40% (20.) 39% (19.) 40% (20.) 31% (1.) 42% (28.) 34% (3.)
turnover 32 30 29 25 29 22 35
pont/game 15,7 (1.) 16,1 (3.) 19,7 (11.) 16,8 (2.) 13,9 (1.) 20,2 (12.) 14,5 (1.)

Ez egy korszakos védelem, ha 2020-at írnánk legendaként élne. Nem mondom, hogy utoléri a Steel Curtaint, mert azt nem lehet utolérni, de méltán vívta ki magának azt a rangot, hogy ezt az egységet is Steel Curtainnek nevezzék. Döbbenetes számok sorjáznak egymás után

Pár érdekesség a 7 évről:
- scoring defense 3-szor 1., 5-ször dobogón, de sose volt rosszabb, mint 20,2 bekapott pont.
- sokan azt hiszik, a passz elleni védekezés évek óta neuralgikus pont: háromszor a liga legjobbja (mindhárom az utolsó 4 évben 😉), kétszer 2., egyszer 4. legjobb a ligában. (a yd/attempt a sokat mondó stat, nem a yd/meccs) Sose volt 7-esnél rosszabb átlag
- de pass yd/meccsben is háromszor volt TOP5-ös egység, egyszer ebben is a legjobb. De sose volt 216-nál rosszabb
- futás ellen (yd/carry) háromszor legjobb, egyszer 2., egyszer 3., egyszer 5. Soha nem volt 4-es átlag felett
- de yardban MINDEN ÉVBEN TOP3... Soha nem érte el a 90 yardot! WTF? Soha senkinek nem volt ilyen korszakosan jobb futás elleni védelme.
- total yd? MINDEN ÉVBEN TOP10, hatszor TOP5, háromszor a legjobb. Valaki megkérdőjelezi a D korszakos mivoltát?
- sokan azt hiszik, hogy a Steelers mindene a sack. Nem. A NYOMÁS!!! Sackekben "csak" négyszer volt dobogón és csak idén lett első.
- A 2008-as esztendőt pedig külön kiemelném, MINDEN főbb mutatóban TOP2, de inkább a legjobb! Minden idők egyik legjobb védelme. 3,9-es yd/play a XXI. század futballjában!? WTF!

Pár idei megjegyzés:
- LEGJOBB PASSZ ELLENI védekezés. Igen, legjobbak voltunk passz ellen.
- Legjobb futás elleni védekezés, ez történelmileg is kiemelkedő, csak a Ravens 2000-es D-je volt ennél jobb a modern érát nézve. Mindezt úgy, hogy Keisel 6, Aaron 10, Hampton 1-2 meccset kihagyott, azaz a kezdő DL-ből mindenki volt sérült.
- LeBeau regnálásának legtöbb turnoverét gyártottuk 35-tel.
- MINDEN főbb mutatóban dobogó, de 1-2 KIVÉTELTŐL ELTEKINTVE (3rd down, total yd) első. (Pass yd/game messze nem olyan kiemelkedően fontos, mint már írtam a yd/attempt sokkal árulkodóbb, abban pedig ugyebár elsők vagyunk)
- Egy fokkal, de tényleg csak egy fokkal marad el ez a D a 2008-astól. Talán annyival, hogy Aaron Smith 10, Troy 2 meccsre kidőlt. Ezt legjobban a yd/play mutató fejezi ki, de ugyanúgy ahogy 2008-ban, szinte mindenben első a Steelers D.
- Tehát a 2008-as D legendás, a 2010-es (és a 2004-es) pedig az adott év legjobbja volt.

Pronózis:
- Ez az egység bármire képes lehet - főleg ha Aaron is vissza tudna térni! Three steps remain to Seventh Heaven!

Nem tudok mást mondani, mint Ron Jaworski:
"Dick LeBeau is arguably the best ever to coach defense. … He has done it on such a consistent basis over a long period of time".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Interjú-részlet no vajon kivel:

How meaningful would it be to return to Dallas and play in Super Bowl XLV?

"That's the ultimate goal to win the Super Bowl -- not just go; I want to win it. I don't care if it was in Europe, as long as I win the Super Bowl."

Beszédes a ragzás: "I" nem "we" bocsánatos bűn, motivációról árulkodikSpy
Ha ezt Crosby nyilatkozta volna a Penguinsben, akkor már egy önző, nagyképű köcsög lenne...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 17. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1930

Jövő héten év végi extra kiadás!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Interjú-részlet no vajon kivel:

How meaningful would it be to return to Dallas and play in Super Bowl XLV?

"That's the ultimate goal to win the Super Bowl -- not just go; I want to win it. I don't care if it was in Europe, as long as I win the Super Bowl."

Beszédes a ragzás: "I" nem "we" bocsánatos bűn, motivációról árulkodik
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Steelers is azt akarja, hogy jövőhéten tudjak BSZt tanulni 😊
Gratula a csapatnak, már csak 3 győzelmet kell behúzni 😊tenorx
Csak nem VIK-es vagy?pherczeg
De 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Steelers is azt akarja, hogy jövőhéten tudjak BSZt tanulni 😊
Gratula a csapatnak, már csak 3 győzelmet kell behúzni 😊tenorx
Csak nem VIK-es vagy?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez vili, de ez a cidri idő inkább a run heav, smash mouth footballnak kedvez, attól meg picsamessze vagyunk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nekem mindegy ki jön 15-én, csak két dolgot kérek.
Kurva hideg legyen és havazzon.
Amúgy van rá esély.Tibi76
Azzal jól megszoptuk a Browns ellen is tavaly😛
Valahogy ez a mítosz kezd szertefoszlani. A Chargers se azért kapott ki, mert nem bírták a hideget, aztán volt még 1-2 "meleg" csapat, akik ellen szenvedtünk otthon...kishaszi
én imádom az olyan meccseket, nem elsősorban a győzelem érdekében.
amúgy amelyik csapat igazán fasza, azt nem zavarja, hogy dome, vagy hideg, eső, hó, szél...2006. január-február.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem mindegy ki jön 15-én, csak két dolgot kérek.
Kurva hideg legyen és havazzon.
Amúgy van rá esély.Tibi76
Azzal jól megszoptuk a Browns ellen is tavaly😛
Valahogy ez a mítosz kezd szertefoszlani. A Chargers se azért kapott ki, mert nem bírták a hideget, aztán volt még 1-2 "meleg" csapat, akik ellen szenvedtünk otthon...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A mi meccsünk egyébként január 15-én, szombaton, 22:30-kor lesz.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nekem mindegy ki jön 15-én, csak két dolgot kérek.
Kurva hideg legyen és havazzon.
Amúgy van rá esély.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A meccshez nem nagyon szeretnék semmit hozzáfűzni, elég annyi, hogy elsöprőek voltunk. Nagy teljesítmény ez a 12-4 és a bye week kiharcolása a Soldi által is felsorolt körülmények ismeretében. Szerintem Troy azzal, hogy leszedte McCoy második passzát, le is zárta a DPOY körüli kérdéseket. 😉

A PO-kilátásokról:
Jets - Velük nem találkozhatunk a divisional roundban.
Colts - Ha továbbjutnak, mindenképpen velük játszunk. Rossz matchupok, igaz, de ennek ellenére én valahogy mégsem tartok tőlük annyira, bár a másik párharc továbbjutóval jobban járnánk.
Ravens, Chiefs - A realitásokat nézve inkább a 'hollók' továbbjutása várható, örülnék, ha velük kerülnénk össze a divisional roundban. Ez tűnik a leginkább "járható útnak", az AFC döntőjében pedig akkor jöhetne, ha már egyszer muszáj, a Pats, vagy adott esetben a Jets (itt utóbbi tűnik "kényelmesebbnek").

Az alapszakasz lezárultával a jövő évi ellenfeleink sora is megvan már, a csoportmeccseken túl játszunk a Patriots-al, a Chiefs-el, az AFC South-al (Colts, Jaguars, Titans, Texans), és az NFC Westtel (Cardinals, 49ers, Seahawks, Rams). A Chiefs-el azt hiszem jól jártunk, Pats-Colts kemény lesz, de ezt ellensúlyozza némileg, hogy a liga leggyengébb divíziójával meccselünk az NFC-ből. Tudom, hogy hülyeség és felesleges most ezzel foglalkozni, de most azt mondanám, minimum egy 12-4 jövőre is kihozható ebből. De most első a PO. 😉

Go Steelers!vassadi27
Én is 12-4-et számoltam délelőtt magamban, annyi különbséggel, hogy én a Ravenst vettem 1-1-re a Jags vereség helyett. Azonban nem szabad elfelejteni azt a tényt, hogy Coach Dad már elvileg így is túlórázott, és a védelem se lett fiatalabb, Timmons ide, Woodley oda. Szóval én nagyon nem jósolgatnék, pláne, hogy a PO még előttünk van, még a jövő nagyon képlékeny.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A meccshez nem nagyon szeretnék semmit hozzáfűzni, elég annyi, hogy elsöprőek voltunk. Nagy teljesítmény ez a 12-4 és a bye week kiharcolása a Soldi által is felsorolt körülmények ismeretében. Szerintem Troy azzal, hogy leszedte McCoy második passzát, le is zárta a DPOY körüli kérdéseket. 😉

A PO-kilátásokról:
Jets - Velük nem találkozhatunk a divisional roundban.
Colts - Ha továbbjutnak, mindenképpen velük játszunk. Rossz matchupok, igaz, de ennek ellenére én valahogy mégsem tartok tőlük annyira, bár a másik párharc továbbjutóval jobban járnánk.
Ravens, Chiefs - A realitásokat nézve inkább a 'hollók' továbbjutása várható, örülnék, ha velük kerülnénk össze a divisional roundban. Ez tűnik a leginkább "járható útnak", az AFC döntőjében pedig akkor jöhetne, ha már egyszer muszáj, a Pats, vagy adott esetben a Jets (itt utóbbi tűnik "kényelmesebbnek").

Az alapszakasz lezárultával a jövő évi ellenfeleink sora is megvan már, a csoportmeccseken túl játszunk a Patriots-al, a Chiefs-el, az AFC South-al (Colts, Jaguars, Titans, Texans), és az NFC Westtel (Cardinals, 49ers, Seahawks, Rams). A Chiefs-el azt hiszem jól jártunk, Pats-Colts kemény lesz, de ezt ellensúlyozza némileg, hogy a liga leggyengébb divíziójával meccselünk az NFC-ből. Tudom, hogy hülyeség és felesleges most ezzel foglalkozni, de most azt mondanám, minimum egy 12-4 jövőre is kihozható ebből. De most első a PO. 😉

Go Steelers!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hatalmas Gratuláció a csapatnak az alapszakaszért!!! 😊 Ilyen hányattatott szezon közepette is behúztuk a csoportot. Ez komoly férfi munka volt.

Külön köszönet a riválisok grtulációjáért!!!

Már csak 3 meccset kell hozni. 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀 Érthető.

Egyébként jön valaki közös meccsnézésre? Én mindenképp kinézek.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Mégegyszer gratulálok akkor innen is a kezdeményezőknek, nagyon szép dolog. Regeltem is gyorsan a steelers.hu-n, jó látni, hogy ennyien követik a Steelerst 😊 Nem akarod őket átcsábítani ide? Levernék a Patseseket 😊tenorx
Nem kell őket átcsábítani és nem is cél, a két oldalnak párhuzamosan kell működnie, mert mi csak a Steelersel foglalkozunk itt pedig a teljes NFL és NCAA lefedésre kerül. Aki pedig szeretne fórumozni ismeri az oldalt és biztosan megtette már.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Várj. lemaradtam valamiről. Nem tudom mit hallottál, mert már aludtam. Segítesz?polamalu
Beolvasták, hogy a steelers.hu szerkesztősége Terrible Towelt + mezt adott egy Down-kóros srácnak 😊tenorx
Ja igen ez az ötlet Kuhn Laci szerkesztő barátom fejéből pattant ki mert egy sport tv-s közvetítésnél hallotta, hogy egy bentlakásos intézményben minden hétvégén összeülnek a gyerekek és közösen nézik a meccset. Bemondták Ricsiék, hogy egyikük Steelers rajongó. Úgy gondoltuk, hogy ezzel megszépítjük a karácsonyát.
Az érdem az ötlet szülőjéé, a kivitelezés Urbanczyk Andrásé az oldal tulajdonosáé és főszerkesztőjéé.
Én is támogattam a dolgot, de ebben a távolság miatt nem tudtam tevékenyen részt venni.polamalu
Mégegyszer gratulálok akkor innen is a kezdeményezőknek, nagyon szép dolog. Regeltem is gyorsan a steelers.hu-n, jó látni, hogy ennyien követik a Steelerst 😊 Nem akarod őket átcsábítani ide? Levernék a Patseseket 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/k-o-az-utolso-alapszakasz-meccsen/
Mivel igazán nem láttam értelmét mélyen elemezni ezért csak pár gondolat a találkozóról.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Minden idők 2. legjobb rush Defense-nek rekordjairól (azt azért sajnálom, hogy 4 yarddal átcsúsztunk az 1000-es határon), a jövő évi ellenfelekről, egyéb érdekes statisztikákról és rekordokról: http://www.post-gazette.com/pg/11003/1115193-66.stm

20. divíziógyőzelem, amely a legtöbb az 1970-es NFL-AFL egyesülés óta. :cool:Soldados
Nekem úgy rémlik, hogy a közvetítésben az volt, hogy volt másik 4 jobb is, de lehet, hogy ez a stat akkor a SB korszakra vonatkozik?!kishaszi
Asszem a 40-es és 50-es évekből volt ott még adat.
De igazából engem nem nagyon érdekel a statisztika. Az már csak hab a tortán ha számokban is kimutatják, hogy ez egy iszonyat jó D.
hoppá, már meg is lett válaszolva.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Minden idők 2. legjobb rush Defense-nek rekordjairól (azt azért sajnálom, hogy 4 yarddal átcsúsztunk az 1000-es határon), a jövő évi ellenfelekről, egyéb érdekes statisztikákról és rekordokról: http://www.post-gazette.com/pg/11003/1115193-66.stm

20. divíziógyőzelem, amely a legtöbb az 1970-es NFL-AFL egyesülés óta. :cool:Soldados
Nekem úgy rémlik, hogy a közvetítésben az volt, hogy volt másik 4 jobb is, de lehet, hogy ez a stat akkor a SB korszakra vonatkozik?!

Mindenesetre a legjobb volt a Steelers D sackekben, kapott pontokban, futás elleni védekezésben, 20+ futás mutató, 40+ futás mutató (mondjuk ilyet 5 másik csapat is elér idén), rush TD (holtverseny a Ravensszel 5)

Passzolt TD-ben 3., INT 5. (21, holtverseny a Medvékkel)kishaszi
A másik két legjobb az a 12 meccses alapszakasz időkben volt. Azért azt összehasonlítani a 16-al nem túl etikus 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Minden idők 2. legjobb rush Defense-nek rekordjairól (azt azért sajnálom, hogy 4 yarddal átcsúsztunk az 1000-es határon), a jövő évi ellenfelekről, egyéb érdekes statisztikákról és rekordokról: http://www.post-gazette.com/pg/11003/1115193-66.stm

20. divíziógyőzelem, amely a legtöbb az 1970-es NFL-AFL egyesülés óta. :cool:Soldados
Nekem úgy rémlik, hogy a közvetítésben az volt, hogy volt másik 4 jobb is, de lehet, hogy ez a stat akkor a SB korszakra vonatkozik?!

Mindenesetre a legjobb volt a Steelers D sackekben, kapott pontokban, futás elleni védekezésben, 20+ futás mutató, 40+ futás mutató (mondjuk ilyet 5 másik csapat is elér idén), rush TD (holtverseny a Ravensszel 5)

Passzolt TD-ben 3., INT 5. (21, holtverseny a Medvékkel)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Minden idők 2. legjobb rush Defense-nek rekordjairól (azt azért sajnálom, hogy 4 yarddal átcsúsztunk az 1000-es határon), a jövő évi ellenfelekről, egyéb érdekes statisztikákról és rekordokról: http://www.post-gazette.com/pg/11003/1115193-66.stm

20. divíziógyőzelem, amely a legtöbb az 1970-es NFL-AFL egyesülés óta. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!