Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Valaki összefoglalja nekem az utóbbi 4 nap eseményeit?tenorx
Azon túl hogy vége lett csütörtökön a TC-nek és túlvagyunk a Giants elleni ps meccsen nem sok minden történt.
A lényeg, hogy nem volt komoly sérülés.
A meccs jó volt, lényegi változások nem történtek a DC-on, egyedül Redman és Pouncey lépett előre második számú futóvá ill "majdnem" kezdő centerré. Sepu kickoffjai nem voltak jók, a cover team nem az igazi, az OL továbbra is gyenge, a kezdők ugyanazok voltak G-ban és T-ben, a D stabil. Worilds bemutatkozott, nem okozott csalódást. Az "új" BB kezdett, jó formában van, jól irányította az O-t, dobott ugyan egy int-et, de azt a ps számlájára írhatjuk. DD és Lefty is kifejezetten jó volt.
Más nem nagyon jut eszembe.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
WR versenyben van egy olyan érzésem, hogy Sanders nagyon előkelő helyen lesz a rangsorban.
Rendre jól teljesít, és meglehetősen jókat róla olvasni.
Ward és Wallace az alap kezdő, de utána elég nagy a kavalkád szerintem.

RB versenyben én úgy érzem Redmant már csak egy sérülés kergetheti le a rosterről semmi más. Rövid yardokat nagyon jól megoldja, igazi red zone player.Darth
Nincs itt nagyon kérdés.

Ward-Wallace a 2 kezdő, Randle El a slot. Sanders és Battle a 4/5. WR. A 6. Wr posztért pedig Brown és Logan harcol, de szvsz nem kérdés, hogy Brown fog nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki összefoglalja nekem az utóbbi 4 nap eseményeit?
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
WR versenyben van egy olyan érzésem, hogy Sanders nagyon előkelő helyen lesz a rangsorban.
Rendre jól teljesít, és meglehetősen jókat róla olvasni.
Ward és Wallace az alap kezdő, de utána elég nagy a kavalkád szerintem.

RB versenyben én úgy érzem Redmant már csak egy sérülés kergetheti le a rosterről semmi más. Rövid yardokat nagyon jól megoldja, igazi red zone player.

több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/Soldados
Valamelyik nap visszaolvastam az előző draftunkat és az arra érkező kommentjeinket, Urbikban akkor nagyon bíztunk, de úgy látszik, csak egy ordas nagy bust a srác. Pedig bíztam benne nagyon :/Szokol
Ubrikban én is bíztam, bízok, hogy sikerül valamit alkotni.
Viszont eddig semmi pozitívumot nem lehetett róla olvasni, így szerintem PS lesz a srác.Darth
Azért még várjunk egy kicsit ezzel a PS-szel. Jelenleg Urbik a 3. ember RG-ban. Pouncey az eddigi 2 meccsen a snapjeinek 95%-át centerben kapta, vele ott számolunk, Essex volt a kezdő RG, Legursky a 2. és utána Urbik. Más nem is kapott snapet RG-ben (Dorian Brooks 2 percét kivéve az első meccs legvégén)! Foster meglepetésre eddig egy RT snaptől eltekintve csak LG-ban kapott szerepet. Jelenleg Legursky áll jobban Urbikkal szemben, de sztem még nincs lefutva a párharc. Bár ahogy Soldi is írta, a FB opció is Legursky javára válik, mondjuk még csak 1 ilyen snap volt a 2 meccsen.

A Giants meccsről is készült amúgy pozíciós táblázat:
http://www.steelersdepot.com/wp-content/uploads/2010/08/steelersgiantsdefenseparticipation.jpg
http://www.steelersdepot.com/wp-content/uploads/2010/08/steelersgiantsoffense.jpg


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/Soldados
Valamelyik nap visszaolvastam az előző draftunkat és az arra érkező kommentjeinket, Urbikban akkor nagyon bíztunk, de úgy látszik, csak egy ordas nagy bust a srác. Pedig bíztam benne nagyon :/Szokol
Ubrikban én is bíztam, bízok, hogy sikerül valamit alkotni.
Viszont eddig semmi pozitívumot nem lehetett róla olvasni, így szerintem PS lesz a srác.

több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/Soldados
Valamelyik nap visszaolvastam az előző draftunkat és az arra érkező kommentjeinket, Urbikban akkor nagyon bíztunk, de úgy látszik, csak egy ordas nagy bust a srác. Pedig bíztam benne nagyon :/
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell - 26 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 1-gyel több fő, mint az 53... Tehát egy ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.Soldados
Frankó az új oldal!!!
O-t én is így tippelem, de hol van Essex 😊 ? Én tutira veszem, hogy 9 falember lesz rosteren. Minden efelé mutat, ezt sulykolják az edzők. Több posztos falembereket akar a stáb. Emiatt nem lesz bent Hartwig, akit még két ps meccs alatt teljesen elveszti a kezdő pozit, csereként meg csak egy posztos lenne. De a csókos Essex bent lesz, szóval még a C/G backup posztért zajló Urbik-Legursky párharc vesztese a is ps/repcsi.
A D-ben sztem Sly lesz Frazier helyén, az Eason-Harris csata vesztese, valszeg Harris megy a ps-be, és így jó lesz a létszám. Crezdon Butler még nagyon C csapatos, de még benne bízom, hogy bekavar (MelegVili meg kikavar 😊 ). És Cro-ban még bízom, bár nemrégi waivelése nem bíztató, de a meccseken eddig jobb Mundy-nál. Hátha.Robilluma
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 772 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell - 26 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 1-gyel több fő, mint az 53... Tehát egy ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.Soldados
Hát azt nagyon remélem, hogy Redman rosteren lesz. nagyon faszán tolja eddig szerintem. A hartwig tradeben is van ráció abban az esetben, ha elbukja a pos.battlet Puncival szemben.Remélem így lesz 😊

" class="embed">
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell - 26 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 1-gyel több fő, mint az 53... Tehát egy ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.Soldados
Frankó az új oldal!!!
O-t én is így tippelem, de hol van Essex 😊 ? Én tutira veszem, hogy 9 falember lesz rosteren. Minden efelé mutat, ezt sújkolják az edzők. Több posztos falembereket akar a stáb. Emiatt nem lesz bent Hartwig, akit még két ps meccs alatt teljesen elveszti a kezdő pozit, csereként meg csak egy posztos lenne. De a csókos Essex bent lesz, szóval még a C/G backup posztért zajló Urbik-Legursky párharc vesztese a is ps/repcsi.
A D-ben sztem Sly lesz Frazier helyén, az Eason-Harris csata vesztese, valszeg Harris megy a ps-be, és így jó lesz a létszám. Crezdon Butler még nagyon C csapatos, de még benne bízom, hogy bekavar (MelegVili meg kikavar 😊 ). És Cro-ban még bízom, bár nemrégi waivelése nem bíztató, de a meccseken eddig jobb Mundy-nál. Hátha.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell +Essex - 27 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 2-vel több fő, mint az 53... Tehát 2 ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/Urbik/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
-