Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Egyik csapat sem fog jó eséllyel ellenetek játszani ugyh arra bazírozni hogy majd ti gyengébbek lssztek mint a chargers sztem elég hülyeseg. Vagy raiders-steelers főcsoport döntőt szeretnének? Sok sikert hozzá...Nyilván azért, mert nem is akartak X-et, mint a példa mutatja. Nehéz ebben a sport-ban úgy döntetlent játszani, hogy ne látszódjon a szándék.Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....Annyira nem hogy ott már felelőtlensèg volt kb hogy rúgtak. Brutál jó meccs volt, úgy lehetett volna x hogy senki egy szót sem szólhatott volna rájuk.
polamalu
davemayer
Amúgy egyik csapat sem akarta a másikat a PO-ba és inkább a nyilván gyengébb Steelers-et szerették volna ellenfélnek, ha lehet választani.
Én bármelyik csapat helyébe a Steelers-t választanám egyébként.
Persze nyilván ez PO lesz, nekünk már ajándék csak, de a tény az tény, hogy a szezon meglepetése lett ez így nekünk.
Klaci79
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Bárkit szívesebben vinne Po-ba a Raiders mint minket ez csak hab volt nekik a tortán.Nyilván azért, mert nem is akartak X-et, mint a példa mutatja. Nehéz ebben a sport-ban úgy döntetlent játszani, hogy ne látszódjon a szándék.Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....Annyira nem hogy ott már felelőtlensèg volt kb hogy rúgtak. Brutál jó meccs volt, úgy lehetett volna x hogy senki egy szót sem szólhatott volna rájuk.
polamalu
davemayer
Amúgy egyik csapat sem akarta a másikat a PO-ba és inkább a nyilván gyengébb Steelers-et szerették volna ellenfélnek, ha lehet választani.
Én bármelyik csapat helyébe a Steelers-t választanám egyébként.
Persze nyilván ez PO lesz, nekünk már ajándék csak, de a tény az tény, hogy a szezon meglepetése lett ez így nekünk.
Klaci79
több mint 4 éve
Nyilván azért, mert nem is akartak X-et, mint a példa mutatja. Nehéz ebben a sport-ban úgy döntetlent játszani, hogy ne látszódjon a szándék.Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....Annyira nem hogy ott már felelőtlensèg volt kb hogy rúgtak. Brutál jó meccs volt, úgy lehetett volna x hogy senki egy szót sem szólhatott volna rájuk.
polamalu
davemayer
Amúgy egyik csapat sem akarta a másikat a PO-ba és inkább a nyilván gyengébb Steelers-et szerették volna ellenfélnek, ha lehet választani.
Én bármelyik csapat helyébe a Steelers-t választanám egyébként.
Persze nyilván ez PO lesz, nekünk már ajándék csak, de a tény az tény, hogy a szezon meglepetése lett ez így nekünk.
több mint 4 éve
Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....Annyira nem hogy ott már felelőtlensèg volt kb hogy rúgtak. Brutál jó meccs volt, úgy lehetett volna x hogy senki egy szót sem szólhatott volna rájuk.
polamalu
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Carson fizujáról a csekket azért feladnám postán vegasba. Meg a HCnak is hogy nem térdeltetett...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Igazából az már nem fog idegesíteni. Ez amit letettünk már így is 120%-a annak amire ez a gárda a szezon előtt képesnek látszottNohát mèg izgi volt 😁Jah...azért izgultunk, hogy jövő héten újra feltörölhesse a padlót velünk a Chiefs 😀
dande
Klaci79
több mint 4 éve
Nohát mèg izgi volt 😁Jah...azért izgultunk, hogy jövő héten újra feltörölhesse a padlót velünk a Chiefs 😀
dande
több mint 4 éve
Hát...5 perccel a vége előtt 15 pontos Raiders vezetésnél azt gondoltam megvan....erre még + nettó 15 perc szívroham....Mert dolgozol és kezdtél volna álmosodni, gondolták feldobják a műszakod 😀
DANIEL CARLSON FOR THE WIN.
— NFL (@NFL) January 10, 2022
What a way to end the 2021 season! #LACvsLV #RaiderNation pic.twitter.com/LpERrW7WQ6
Klaci79
több mint 4 éve
Nohát mèg izgi volt 😁
több mint 4 éve
Hát...5 perccel a vége előtt 15 pontos Raiders vezetésnél azt gondoltam megvan....erre még + nettó 15 perc szívroham....DANIEL CARLSON FOR THE WIN.
— NFL (@NFL) January 10, 2022
What a way to end the 2021 season! #LACvsLV #RaiderNation pic.twitter.com/LpERrW7WQ6
több mint 4 éve
2 másodperc 😊
több mint 4 éve
Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....
több mint 4 éve
po
több mint 4 éve
PO....hát ezt ki kellett szurkolni basszameg....
több mint 4 éve
Az kemény!!!Az NFC mindig erosebbbb, nem tuttad?
Itt vannak a PO (aspiráns) csapatok pontaránya:
AFC NFC
Bills +177 Cowboys +172
Pats +168 Bucs +134
Chiefs +116 Cards +91
Bengals +84 Rams +91
Titans +65 Packers +79
Chargers +18 Eagles +59
#Steelers -55 Saints +19
Klaci79

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam
6 508
ennél még látványosabb lenne, ha a po csapatok első 3 negyedes pontarányát mutatnák. az nektek szerintem -150 körül lehet.Az kemény!!!Kurva nagy anomália, hogy PO helyen vagyunk 😀
Itt vannak a PO (aspiráns) csapatok pontaránya:
AFC NFC
Bills +177 Cowboys +172
Pats +168 Bucs +134
Chiefs +116 Cards +91
Bengals +84 Rams +91
Titans +65 Packers +79
Chargers +18 Eagles +59
#Steelers -55 Saints +19
Klaci79
tenorx
több mint 4 éve
Az kemény!!!Kurva nagy anomália, hogy PO helyen vagyunk 😀
Itt vannak a PO (aspiráns) csapatok pontaránya:
AFC NFC
Bills +177 Cowboys +172
Pats +168 Bucs +134
Chiefs +116 Cards +91
Bengals +84 Rams +91
Titans +65 Packers +79
Chargers +18 Eagles +59
#Steelers -55 Saints +19
Klaci79
több mint 4 éve
Az kemény!!!Itt vannak a PO (aspiráns) csapatok pontaránya:
AFC NFC
Bills +177 Cowboys +172
Pats +168 Bucs +134
Chiefs +116 Cards +91
Bengals +84 Rams +91
Titans +65 Packers +79
Chargers +18 Eagles +59
#Steelers -55 Saints +19
több mint 4 éve
Vagy a nyugdíjbiztosítót hívja, hogy lesz még 1 hét, azt is számítják bele, nem mindegy az az 1 dollár plusz.A háttérben Ben elkezdte lemondani a jövő heti családi programot 😀Mike Tomlin dancing #Steelers pic.twitter.com/VVh2uQanmG
— Steelers Depot 7⃣ (@Steelersdepot) January 9, 2022
Klaci79
astroid
Poloska vagyok.
több mint 4 éve
A háttérben Ben elkezdte lemondani a jövő heti családi programot 😀Mike Tomlin dancing #Steelers pic.twitter.com/VVh2uQanmG
— Steelers Depot 7⃣ (@Steelersdepot) January 9, 2022
Klaci79
több mint 4 éve
Mike Tomlin dancing #Steelers pic.twitter.com/VVh2uQanmG
— Steelers Depot 7⃣ (@Steelersdepot) January 9, 2022
több mint 4 éve
Az nem is kérdésAkkor már tavaly is az év védője volt 😊Csak akkor ha nem csinál sacket a PO-ban.Watt sack rekord hízlalásban benne lehet az esetleges PO meccs is?Nem! Elkülönülnek az alapszakasz és a rájátszás statisztikák.
astroid
Szokol
Ha csinál, akkor nekünk ő a single-season sack rekorder, és nem érdekes hogy mit gondolnak mások. 😊
Jan
Reggio1914
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Akkor már tavaly is az év védője volt 😊Csak akkor ha nem csinál sacket a PO-ban.Watt sack rekord hízlalásban benne lehet az esetleges PO meccs is?Nem! Elkülönülnek az alapszakasz és a rájátszás statisztikák.
astroid
Szokol
Ha csinál, akkor nekünk ő a single-season sack rekorder, és nem érdekes hogy mit gondolnak mások. 😊
Jan
több mint 4 éve
Csak akkor ha nem csinál sacket a PO-ban.Watt sack rekord hízlalásban benne lehet az esetleges PO meccs is?Nem! Elkülönülnek az alapszakasz és a rájátszás statisztikák.
astroid
Szokol
Ha csinál, akkor nekünk ő a single-season sack rekorder, és nem érdekes hogy mit gondolnak mások. 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Testament of Big BenJelenések Könyve
Bizony mondomnéktek, elkövetketzik az eljövetel. Mert hiszitek avagy nem az isteni Elrendelés, az El van Randle-ve, mégha Kléjpúlnak látszik is. Eljövende elsőként a sátán bugyraiból a pótsátán, kinek neve nem hangozhaték el e szentséges falak közt. Nem lészen bennettek sem erő, sem nyihogás sem bolhás kutyának morgása, mert a gonosz erős. Mikor jövend a második, kinek neve Endrúz bizony bajba lesztek Fijaim, ha nem sikosítjátok az ő cipőit, s nem homályosítjátok amaz első, aki a pótelső, de második... látásának mezejit. Szóval térdre kutyák, mer jő a harmadik az Aranytorkú, a Remegettlenláb, kit nevezétek Tüker néven, s ő nem hibáz, bár a szeplőtelen szüzannya rohassza rá az égboltot. S akkor eljövend ismét, mikor már hideg levegőt fingtok, de nagyon kicsiny, ami jő, elképesztően piciny, a benjámin bejáminja, mint mikor fagyos tóba menétek, s az összehúzódék. S még már akarna mégösszébbhúzódni. De nem lesz hova, akkor a benjaminotok, a tietek, csíkos gatyájával együtt, mer az a tietek is csodát tesz mer megnyílik nektek, elsőre nem, semnem másodikra, de harmadikra mindék. Vagy negyedikre, esetleg, hogy kiégessétek a szíveteket az infarktusaitokba, hogy a Kánaán eljöhessen, a Boz, mer ő berakja, s higgyétek Fijaim hetvenről is berakta volna...
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak