Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
volt akinek így sikerült:

Klaci79
Ja a csevegőbe megy h Wattnak beírtak a Browns ellen ,csak úgy' egy sacket!
Mindig bele kell kötni vmibe!
Ez a Strahan sack meg egy Vicc!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
volt akinek így sikerült:
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
KC ellen nyertünk nem is nagyon rég PO meccset, csak FG-kkal. Na mondjuk most egy ugyanilyen eredményhez gyorsan klónozni kellene Heywardot és Wattot, hogy a front7-t csak ők alkossák 😀

Nem gondoltam volna hogy idén még fogok Steelers meccsen izgulni de sikerült 😊 Hihetetlen ami történt, az öreg róka még tudott egyet marni 😀

Ami most jön már csak a meghajlás lesz az előadás után, lesz ami lesz. Csak ne verjenek cipóra... valahogy le kellene rángatni a mi szintünkre őket egy jó dagonyázós birkózásba, na talán akkor lehetne izgulni meccs végén is.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Káoszba fullasztjuk a meccset, amihez értünk, hiszen a Northból jövünk, a zűrzavar a mi terepünk, ott pedig már a rutin számít
Willie Parker
Egyszerűen nem tudok kishitű lenni azután, hogy a hosszabbításban megoldott kèt harmadik és hosszút valamint egy negyedik és nyolcat. Persze a hitem arra elég, hogy két labdán belül leszünk, de az is valami...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Káoszba fullasztjuk a meccset, amihez értünk, hiszen a Northból jövünk, a zűrzavar a mi terepünk, ott pedig már a rutin számít
több mint 4 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
Agyonvered Mahomes-t, ami nem esélytelen, persze attól még országos 1-es az a meccs.
empty taxi
a D valahogy mukodni fog. A passrush talan a legjobb resze a D-nek is, tehat akar el is juthatnak Mahomes-ig.
Az O-ra volnek kivancsi...en abban nem latok semmi olyat, amivel konzisztensen tudnank haladni. Mi a KC gyengeje, ha van olyan?
xtaki
Watt nyom 4 - 5 sacket, ettől ideges lesz mahó gyerek dob egy - két int-et. Wizard of Boz bever 3-5 Fg-t. Futunk 2-3 Td-t 😊 ééés akkor felébredünk. 😊 Ne legyen megalázó és haljunk meg àllva és akkor nem lesz hiànyérzetem.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
Agyonvered Mahomes-t, ami nem esélytelen, persze attól még országos 1-es az a meccs.
empty taxi
a D valahogy mukodni fog. A passrush talan a legjobb resze a D-nek is, tehat akar el is juthatnak Mahomes-ig.
Az O-ra volnek kivancsi...en abban nem latok semmi olyat, amivel konzisztensen tudnank haladni. Mi a KC gyengeje, ha van olyan?
xtaki
Ha elhiszik, hogy nincs gyengèjük, de ennèl azèrt tapasztaltabb emberek vannak ott 😛 illetve ha lankad a koncentráció, amire hajlamosak, kicsit túl lazán venni a dolgokat (nem nagykèpűsègbôl)
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
Agyonvered Mahomes-t, ami nem esélytelen, persze attól még országos 1-es az a meccs.
empty taxi
a D valahogy mukodni fog. A passrush talan a legjobb resze a D-nek is, tehat akar el is juthatnak Mahomes-ig.
Az O-ra volnek kivancsi...en abban nem latok semmi olyat, amivel konzisztensen tudnank haladni. Mi a KC gyengeje, ha van olyan?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
Agyonvered Mahomes-t, ami nem esélytelen, persze attól még országos 1-es az a meccs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Örülök hogy bejutottunk, de ennyi, nem várom a meccset... Az agyon szopkodott KC pofozó zsákjának lenni engem nagyon elkeserít, remélem legalább jó meccse lesz BigBennek, ad 1 2 TD passzt, nem verik agyon és 3 TDn belül maradunk
Sifur
Higgyetek, s megtelik a gatyátok!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 134
Örülök hogy bejutottunk, de ennyi, nem várom a meccset... Az agyon szopkodott KC pofozó zsákjának lenni engem nagyon elkeserít, remélem legalább jó meccse lesz BigBennek, ad 1 2 TD passzt, nem verik agyon és 3 TDn belül maradunk

Szerkesztette: Sifur
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Amikor Watt megcsinálta a sacket..

Amikor Rőtlis kiosztotta a TD passzt..

Amikor Sutton lekapta Andrews elől az intet..

Amikor Fitz kiütötte Brown kezéből a labdát..

Amikor Lőcs kiosztotta a 4. és 8-at..

Na akkor azért állt a pöcök rendesen! 😁
Szokol
es meg ebron se volt a lathataron! 😊
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Amikor Watt megcsinálta a sacket..

Amikor Rőtlis kiosztotta a TD passzt..

Amikor Sutton lekapta Andrews elől az intet..

Amikor Fitz kiütötte Brown kezéből a labdát..

Amikor Lőcs kiosztotta a 4. és 8-at..

Na akkor azért állt a pöcök rendesen! 😁
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Micsoda készülés!!!
A játékosok, nem tudom, hogy pontosan hány játékos, ma mennek edzeni és nem akarnak pihenőnapot tartani, segítve a felkészülést a Chiefs ellen.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
A Haden-Whitherspoon-Haden trió már NFL szintű CB triónak néz ki, de távol áll azért az elittől és főleg sebességben van lemaradás és itt mondjuk egy Hill-lel szemben óriási lesz a missmatch, ahogy az ILB duónk és kontra mindenki kapcsán.
Klemó
Ennél már csak a Haden-Haden-Haden trió lenne jobb :p
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hullanak az edzők/GM-ek ahogy kell.
Jó lenne valakit leakasztani OC-nak, mert Canadában már nem bízom. Persze most még a nyugalom tengere van nálunk.
Klaci79
Azért ha az eredményt nézem ahová jutottunk milyen kerettel kb. semmilyen edzői vagy koordinátori poszton nem lesz semmilyen csere ezt el lehet könyvelni azzal, hogy PO ba jutás lett a vége. Szép is jó is meg minden de ennek kb ez lesz az "ára". A Colbertről szóló hírek is pletykának bizonyultak aminek azért örülök.
Razi
What, Colbert mégse vonul vissza?

Amúgy Canadát szerintem egy év után nem vágjuk ki, én DC poszton reménykedem, hogy lesz változás.
tenorx
Visszavonul a draft után...nekem nincs más infóm.
DC poszton nem is nagyon reménykedem. A Tuitt-Alualu sérülés Williams visszavonulás és Bush formahanyatlás megmenti a seggét Butlernek.
Különösen, hogy év végére azért a Haden-Witherspoon-Sutton egész pofásan nézett ki.
Mahomes majd jól pofán is vágja őket...
Klaci79
A védelem felől Tomlin diszponál, ez kideült a múltkor. Nem ő hívja a játákokat, de a fontosabb döntéseket ő hozza meg. Addig itt szerintem nem lesz változás, míg Rooney, vagy az új GM ezt nem várja el a HC-tól. (nem fogja) Az OC már érdekesebb, mert azért azt lehetett látni, hogy amíg a meccs eleje volt a gameplan-nel, addíg szenvedtünk ebben az évben és ahogy az improvizáció bejött úgy javultunk fel. Sok múlik azon itt, hogy Ben hogy és milyen véleménnyel hagyja itt a hajót. Én nem zárom ki, hogy Canada helyett keresünk mást, de ennek így a PO-val kevesebb esélyét látom.

A Haden-Whitherspoon-Haden trió már NFL szintű CB triónak néz ki, de távol áll azért az elittől és főleg sebességben van lemaradás és itt mondjuk egy Hill-lel szemben óriási lesz a missmatch, ahogy az ILB duónk és kontra mindenki kapcsán.

Ússzuk meg a likvidálást Ben ucsó meccsén, nekem ennyi a kívánalmam jövő vasárnapra semmi más.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hullanak az edzők/GM-ek ahogy kell.
Jó lenne valakit leakasztani OC-nak, mert Canadában már nem bízom. Persze most még a nyugalom tengere van nálunk.
Klaci79
Azért ha az eredményt nézem ahová jutottunk milyen kerettel kb. semmilyen edzői vagy koordinátori poszton nem lesz semmilyen csere ezt el lehet könyvelni azzal, hogy PO ba jutás lett a vége. Szép is jó is meg minden de ennek kb ez lesz az "ára". A Colbertről szóló hírek is pletykának bizonyultak aminek azért örülök.
Razi
What, Colbert mégse vonul vissza?

Amúgy Canadát szerintem egy év után nem vágjuk ki, én DC poszton reménykedem, hogy lesz változás.
tenorx
Visszavonul a draft után...nekem nincs más infóm.
DC poszton nem is nagyon reménykedem. A Tuitt-Alualu sérülés Williams visszavonulás és Bush formahanyatlás megmenti a seggét Butlernek.
Különösen, hogy év végére azért a Haden-Witherspoon-Sutton egész pofásan nézett ki.
Mahomes majd jól pofán is vágja őket...
Klaci79
 steelersdepot.com/2022/01/report-steelers-gm-kevin-colbert-expected-to-retire-after-2022-nfl-draft/

Ott az update a végén senki nem mondott semmi olyat, hogy visszavonulna.

 www.post-gazette.com/sports/steelers/2022/01/09/pittsburgh-steelers-kevin-colbert-general-manager-contract-nfl-network-draft-ben-roethlisberger-retirement/stories/202201090184?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Szerkesztette: Razi
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hullanak az edzők/GM-ek ahogy kell.
Jó lenne valakit leakasztani OC-nak, mert Canadában már nem bízom. Persze most még a nyugalom tengere van nálunk.
Klaci79
Azért ha az eredményt nézem ahová jutottunk milyen kerettel kb. semmilyen edzői vagy koordinátori poszton nem lesz semmilyen csere ezt el lehet könyvelni azzal, hogy PO ba jutás lett a vége. Szép is jó is meg minden de ennek kb ez lesz az "ára". A Colbertről szóló hírek is pletykának bizonyultak aminek azért örülök.
Razi
What, Colbert mégse vonul vissza?

Amúgy Canadát szerintem egy év után nem vágjuk ki, én DC poszton reménykedem, hogy lesz változás.
tenorx
Visszavonul a draft után...nekem nincs más infóm.
DC poszton nem is nagyon reménykedem. A Tuitt-Alualu sérülés Williams visszavonulás és Bush formahanyatlás megmenti a seggét Butlernek.
Különösen, hogy év végére azért a Haden-Witherspoon-Sutton egész pofásan nézett ki.
Mahomes majd jól pofán is vágja őket...
Klaci79
Jó nekem is ez a draft utáni visszavonulás (vagyis nem visszavonulás, hanem lemondás van - simán lehet, hogy megy Carolinába) van meg - csak Razi írta, hogy pletykának bizonyult.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hullanak az edzők/GM-ek ahogy kell.
Jó lenne valakit leakasztani OC-nak, mert Canadában már nem bízom. Persze most még a nyugalom tengere van nálunk.
Klaci79
Azért ha az eredményt nézem ahová jutottunk milyen kerettel kb. semmilyen edzői vagy koordinátori poszton nem lesz semmilyen csere ezt el lehet könyvelni azzal, hogy PO ba jutás lett a vége. Szép is jó is meg minden de ennek kb ez lesz az "ára". A Colbertről szóló hírek is pletykának bizonyultak aminek azért örülök.
Razi
What, Colbert mégse vonul vissza?

Amúgy Canadát szerintem egy év után nem vágjuk ki, én DC poszton reménykedem, hogy lesz változás.
tenorx
Visszavonul a draft után...nekem nincs más infóm.
DC poszton nem is nagyon reménykedem. A Tuitt-Alualu sérülés Williams visszavonulás és Bush formahanyatlás megmenti a seggét Butlernek.
Különösen, hogy év végére azért a Haden-Witherspoon-Sutton egész pofásan nézett ki.
Mahomes majd jól pofán is vágja őket...
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hullanak az edzők/GM-ek ahogy kell.
Jó lenne valakit leakasztani OC-nak, mert Canadában már nem bízom. Persze most még a nyugalom tengere van nálunk.
Klaci79
Azért ha az eredményt nézem ahová jutottunk milyen kerettel kb. semmilyen edzői vagy koordinátori poszton nem lesz semmilyen csere ezt el lehet könyvelni azzal, hogy PO ba jutás lett a vége. Szép is jó is meg minden de ennek kb ez lesz az "ára". A Colbertről szóló hírek is pletykának bizonyultak aminek azért örülök.
Razi
What, Colbert mégse vonul vissza?

Amúgy Canadát szerintem egy év után nem vágjuk ki, én DC poszton reménykedem, hogy lesz változás.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hullanak az edzők/GM-ek ahogy kell.
Jó lenne valakit leakasztani OC-nak, mert Canadában már nem bízom. Persze most még a nyugalom tengere van nálunk.
Klaci79
Azért ha az eredményt nézem ahová jutottunk milyen kerettel kb. semmilyen edzői vagy koordinátori poszton nem lesz semmilyen csere ezt el lehet könyvelni azzal, hogy PO ba jutás lett a vége. Szép is jó is meg minden de ennek kb ez lesz az "ára". A Colbertről szóló hírek is pletykának bizonyultak aminek azért örülök.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hullanak az edzők/GM-ek ahogy kell.
Jó lenne valakit leakasztani OC-nak, mert Canadában már nem bízom. Persze most még a nyugalom tengere van nálunk.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Én, mint Tomlin kritikusa meg kell, hogy jegyezzem:
- van egy Vraber a Titansnál, aki egy átlagos csapatból, sok sérülttel csinált egy első helyen kiemelt csapatot,
- van egy Belichick, aki kicserélte a fél csapatát és újonc irányítóval rájátszásba jutott,
- van MLF a Packersnél, aki évről-évre kiválóan teljesít az NFC-ben,
- van Taylor, akivel ezer év után csoportot nyertek a Cicuskák
- és hát van Tomlin, akivel idén rájátszásba jutottunk.

Ez az öt HC top teljesítményt hozott ki a csapatukból idén. Innen kell jönnie az év edzőjének is! (Nálam Vraber amúgy)
Szokol
Szerintem az AFC-ben Vrabel az egyetlen aki szóba jöhet . Értem, hogy csoda, hogy bent vagytok de pont azért mert az O# kritikán aluli. Ilyen teljesítmény mellett nem kaphatja meg Tomlin.
Nálam MLF kapná, azok után amilyen az előszezonjuk volt én biztosra vettem, hogy katasztrofális lesz a szezonjuk, ahhoz képest meglett az 1. kiemelés.
Tarsi
Ez már nézőpont és értelmezés kérdése: én például akkor adnám MLF-nek a díjat, ha összehoztak volna egy kivételesen domináns szezont, hiszen Rodgers alapból biztosíték a pozitív szezonra. Mindemellett MLF érdemei elvitathatatlanok.
A másik négy, általam felsorolt viszont olyat hozott ki a keretéből, ami abszolút nem volt elvárható, erőn felül teljesítettek. Pl szerintem Ti kifejezetten alulteljesítettetek a szezonban, hiába hoztatok 10 meccset.
több mint 4 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Én, mint Tomlin kritikusa meg kell, hogy jegyezzem:
- van egy Vraber a Titansnál, aki egy átlagos csapatból, sok sérülttel csinált egy első helyen kiemelt csapatot,
- van egy Belichick, aki kicserélte a fél csapatát és újonc irányítóval rájátszásba jutott,
- van MLF a Packersnél, aki évről-évre kiválóan teljesít az NFC-ben,
- van Taylor, akivel ezer év után csoportot nyertek a Cicuskák
- és hát van Tomlin, akivel idén rájátszásba jutottunk.

Ez az öt HC top teljesítményt hozott ki a csapatukból idén. Innen kell jönnie az év edzőjének is! (Nálam Vraber amúgy)
Szokol
Szerintem az AFC-ben Vrabel az egyetlen aki szóba jöhet . Értem, hogy csoda, hogy bent vagytok de pont azért mert az O# kritikán aluli. Ilyen teljesítmény mellett nem kaphatja meg Tomlin.
Nálam MLF kapná, azok után amilyen az előszezonjuk volt én biztosra vettem, hogy katasztrofális lesz a szezonjuk, ahhoz képest meglett az 1. kiemelés.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jó napot!
Most végeztem az éjjeli meccs ismétlésevel. Mit éreztetek 4:30-al az OT vege előtt egálnál? 😃
Grat a bejutáshoz! ☺️
SirPub
Az semmi...akkor már túl voltam azon, hogy 5 perc alatt 15 pontot vert el a Raiders és már onnan kezdve nem hittem benne, hogy ezek a csapatok el tudják/akarják dönteni az egészet.
Tegnap este/éjjel kb 3 szívinfarktusom volt, értsd ezalatt, hogy 120 fölé ment az alapjáraton 54-es pulzusom, pedig már két hete eltemettem a PO-t.
Na mondjuk amikor a FG bement, tudtam volna egy nagyot ordítani, ha nem a munkahelyemen lettem volna, ahol megkértek, hogy kussoljak, mert más is visszanézné a mérkőzéseket, munkaidő után 😀