San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lenne egy kérdésem , barátom.
Amikor hőn szeretett csapatod sztárjátékosát , AP-t eltiltották , mert véresre verte a saját gyerekét , melyik Niner copy-pastézott be a Vikings topikra képeket megvert gyerekekről?
Köszönöm , leülhetsz!Harlequin
Nem érdekli sztem az NFL.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

Érdekes ez a 30 ember játszott mk oldalon. Most is érdekes lesz a secondaryjük ellen.diverdoc
ez tényleg metál, kíváncsi leszek pl. Brownra. én kiegyeznék a 17 - 9-el most is.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Érdekes ez a 30 ember játszott mk oldalon. Most is érdekes lesz a secondaryjük ellen.
Meg vmi hasonló eredményt várok mint legutóbb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Van az intoleranciának az a fajtája, amit nehezen tudok tolerálni, úgyhogy ökölbe szorított kézzel ezt most megpróbálom elengedni a fülem mellett. Ha neked ez az offolás és a trollkodás, kívánom, hogy ennél jobban ne is részesülj itt a bowl.hu-nbaggio
Lehet, hogy neked ez furcsa, de ezen a topikon itt többen vagyunk, akik szeretjük ennek a topiknak a csapatát. És tisztában vagyunk vele, hogy idén impotens a támadójátékunk, erről sokat kommentelgetünk beszélgetünk.Frusztrál is minket hogy nagy valószínűséggel ezen megy el a PO. Erre jössz és beraksz egy kinyújtott nyelves szmájlival kísért képet, ami azon poénkodik, hogy egy egyetemi csapat több pontot szerzett a stadionunkban mint mi magunk. Mi volt a célod? Információközlés? Ugyan már. Mi ez ha nem trollkodás? Hidd el sokunknak bassza a csőrét! Hidd el Alabama is ezért reagált.
Majd utána itt osztod az észt különböző egyetemi focicsapatokról, akiket 6-6os csapatok szétpasszolnak, Auburnről, FSU-rol Baylorrol meg tudom én még mely csapatokról, egyetemi playoffról irsz. Mi ez ha nem offolás. Nem érdekel. telefonon szar net viszonyok között, kedvenc csapatom topikját próbálom megnézni, és pörgethetem a baszkolódó képet meg az egyetemi foci híreit.
A képnek legalább volt niners vonatkozása (jót röhögtünk rajta), ezért írtam, hogy köszönjük az infot (hisz nem trollkodásnak szántad), de aminek már tényleg semmi köze ehhez a csapathoz, azt az arra megfelelő topikba tedd. Még JJ korodban admin voltál, ne kelljen elmagyarázni mi az off és mi nem!
Erre jössz a reakcióddal, hogy nem fogadod meg. A "bocs az offért srácok" persze túl inteligens lett volna.
Intoleranciának a magas fokáról beszélsz, mert ezt szóvá teszem?
Szóval enged ki az öklödet, dőlj hátra és gondolkozzál el ezen! És ha reagálni akarsz vidd az off topikba, vagy a gyűlölködjünkbe, vagy az NCAA Oregonba. Részemről ez ennyi, jelen pillanatban jobban érdekel, hogy holnap mit játszunk a Raiderssel, mint a Baylor TCU meccs.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Van az intoleranciának az a fajtája, amit nehezen tudok tolerálni, úgyhogy ökölbe szorított kézzel ezt most megpróbálom elengedni a fülem mellett. Ha neked ez az offolás és a trollkodás, kívánom, hogy ennél jobban ne is részesülj itt a bowl.hu-nbaggio
Lenne egy kérdésem , barátom.
Amikor hőn szeretett csapatod sztárjátékosát , AP-t eltiltották , mert véresre verte a saját gyerekét , melyik Niner copy-pastézott be a Vikings topikra képeket megvert gyerekekről?
Köszönöm , leülhetsz!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Van az intoleranciának az a fajtája, amit nehezen tudok tolerálni, úgyhogy ökölbe szorított kézzel ezt most megpróbálom elengedni a fülem mellett. Ha neked ez az offolás és a trollkodás, kívánom, hogy ennél jobban ne is részesülj itt a bowl.hu-n


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akkor oszd itt is az észt a niners topikon az FSU 6-6, ról az Alabama Auburn vagy TCU meccsről, offold szét, trollkodj.Gratulálok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Köszönöm a javaslatot, nem fogadom meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönjük, hogy megosztottad velünk, hogy az oregon mennyivel jobb santa claraban mint a 49ers, továbbiakhoz javaslom a
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
topikot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀petey
:p (még egy TD-vel 110 lett amúgy)

baggio
ritka harmatos volt az Oregon, mi lesz velük, ha szembetalálkoznak egy olyan csapattal amelyiknek van normális védelme is?
Ezen a meccsen Mariota messze nem volt meggyőző számomra.Alabama Niners
Arra a Bamára gondolsz, akik 44 pontot kaptak az Auburntől? Vagy az FSU-ra, akiket 6-6-os csapatok passzoltak szét, esetleg a Baylorra/TCU-ra, akik 61-58-as meccset játszottak egymással? 😊 Nincs kiemelkedő csapat idén, bármi lehet a PO-ban.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀petey
:p (még egy TD-vel 110 lett amúgy)

baggio
ritka harmatos volt az Oregon, mi lesz velük, ha szembetalálkoznak egy olyan csapattal amelyiknek van normális védelme is?
Ezen a meccsen Mariota messze nem volt meggyőző számomra.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀petey
:p (még egy TD-vel 110 lett amúgy)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
hajnali háromtól a FOX-on! 😊

baggio
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
hajnali háromtól a FOX-on! 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉petey
jó az a profil kép 😀Josszi
mondtam ideje a cserének a múlt heti gyalázat után.
:cool:

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article4272971.html
Borland a november újonca!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉petey
jó az a profil kép 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 212
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?he7edik
minimum első körös, de minek menne olyan csapathoz akinek nincs első körös pickje? 😀

meg aztán Jimbó túl büszke lenne ahhoz hogy eltrédeljék. inkább kirúgatja magát.petey
Épp az 1/1-re hajtunk 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?he7edik
minimum első körös, de minek menne olyan csapathoz akinek nincs első körös pickje? 😀

meg aztán Jimbó túl büszke lenne ahhoz hogy eltrédeljék. inkább kirúgatja magát.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.vassadi
ami szimpatikus a filozófiájában hogy eléggé balanszban van a run/passz. na meg a hurry up, no-huddle. Kap szerintem ebben tudna élni.
más kérdés hogy szerintem úgysem jön.petey
Egy évvel ezelőtt mondjuk nem így nézett ki a dolog. 😊 De az igaz, hogy idén egy rutinosabb irányítóval és minőségi skill playerekkel már kiegyensúlyozottabb offense-t tudott játszatni.

Malzahn college-ban futtatott sémájába szerintem is tökéletesen illene Kaepernick; kérdés, hogy az NFL-ben mennyit változna a rendszere. De azt én se tartom valószínűnek, hogy Malzahn a következő szezonban NFL HC lesz.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.vassadi
ami szimpatikus a filozófiájában hogy eléggé balanszban van a run/passz. na meg a hurry up, no-huddle. Kap szerintem ebben tudna élni.
más kérdés hogy szerintem úgysem jön.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.