San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

Érdekes ez a 30 ember játszott mk oldalon. Most is érdekes lesz a secondaryjük ellen.diverdoc
ez tényleg metál, kíváncsi leszek pl. Brownra. én kiegyeznék a 17 - 9-el most is.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Érdekes ez a 30 ember játszott mk oldalon. Most is érdekes lesz a secondaryjük ellen.
Meg vmi hasonló eredményt várok mint legutóbb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Van az intoleranciának az a fajtája, amit nehezen tudok tolerálni, úgyhogy ökölbe szorított kézzel ezt most megpróbálom elengedni a fülem mellett. Ha neked ez az offolás és a trollkodás, kívánom, hogy ennél jobban ne is részesülj itt a bowl.hu-nbaggio
Lehet, hogy neked ez furcsa, de ezen a topikon itt többen vagyunk, akik szeretjük ennek a topiknak a csapatát. És tisztában vagyunk vele, hogy idén impotens a támadójátékunk, erről sokat kommentelgetünk beszélgetünk.Frusztrál is minket hogy nagy valószínűséggel ezen megy el a PO. Erre jössz és beraksz egy kinyújtott nyelves szmájlival kísért képet, ami azon poénkodik, hogy egy egyetemi csapat több pontot szerzett a stadionunkban mint mi magunk. Mi volt a célod? Információközlés? Ugyan már. Mi ez ha nem trollkodás? Hidd el sokunknak bassza a csőrét! Hidd el Alabama is ezért reagált.
Majd utána itt osztod az észt különböző egyetemi focicsapatokról, akiket 6-6os csapatok szétpasszolnak, Auburnről, FSU-rol Baylorrol meg tudom én még mely csapatokról, egyetemi playoffról irsz. Mi ez ha nem offolás. Nem érdekel. telefonon szar net viszonyok között, kedvenc csapatom topikját próbálom megnézni, és pörgethetem a baszkolódó képet meg az egyetemi foci híreit.
A képnek legalább volt niners vonatkozása (jót röhögtünk rajta), ezért írtam, hogy köszönjük az infot (hisz nem trollkodásnak szántad), de aminek már tényleg semmi köze ehhez a csapathoz, azt az arra megfelelő topikba tedd. Még JJ korodban admin voltál, ne kelljen elmagyarázni mi az off és mi nem!
Erre jössz a reakcióddal, hogy nem fogadod meg. A "bocs az offért srácok" persze túl inteligens lett volna.
Intoleranciának a magas fokáról beszélsz, mert ezt szóvá teszem?
Szóval enged ki az öklödet, dőlj hátra és gondolkozzál el ezen! És ha reagálni akarsz vidd az off topikba, vagy a gyűlölködjünkbe, vagy az NCAA Oregonba. Részemről ez ennyi, jelen pillanatban jobban érdekel, hogy holnap mit játszunk a Raiderssel, mint a Baylor TCU meccs.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Van az intoleranciának az a fajtája, amit nehezen tudok tolerálni, úgyhogy ökölbe szorított kézzel ezt most megpróbálom elengedni a fülem mellett. Ha neked ez az offolás és a trollkodás, kívánom, hogy ennél jobban ne is részesülj itt a bowl.hu-nbaggio
Lenne egy kérdésem , barátom.
Amikor hőn szeretett csapatod sztárjátékosát , AP-t eltiltották , mert véresre verte a saját gyerekét , melyik Niner copy-pastézott be a Vikings topikra képeket megvert gyerekekről?
Köszönöm , leülhetsz!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 078 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Van az intoleranciának az a fajtája, amit nehezen tudok tolerálni, úgyhogy ökölbe szorított kézzel ezt most megpróbálom elengedni a fülem mellett. Ha neked ez az offolás és a trollkodás, kívánom, hogy ennél jobban ne is részesülj itt a bowl.hu-n


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akkor oszd itt is az észt a niners topikon az FSU 6-6, ról az Alabama Auburn vagy TCU meccsről, offold szét, trollkodj.Gratulálok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 078 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Köszönöm a javaslatot, nem fogadom meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönjük, hogy megosztottad velünk, hogy az oregon mennyivel jobb santa claraban mint a 49ers, továbbiakhoz javaslom a
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
topikot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 078 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀petey
:p (még egy TD-vel 110 lett amúgy)

baggio
ritka harmatos volt az Oregon, mi lesz velük, ha szembetalálkoznak egy olyan csapattal amelyiknek van normális védelme is?
Ezen a meccsen Mariota messze nem volt meggyőző számomra.Alabama Niners
Arra a Bamára gondolsz, akik 44 pontot kaptak az Auburntől? Vagy az FSU-ra, akiket 6-6-os csapatok passzoltak szét, esetleg a Baylorra/TCU-ra, akik 61-58-as meccset játszottak egymással? 😊 Nincs kiemelkedő csapat idén, bármi lehet a PO-ban.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀petey
:p (még egy TD-vel 110 lett amúgy)

baggio
ritka harmatos volt az Oregon, mi lesz velük, ha szembetalálkoznak egy olyan csapattal amelyiknek van normális védelme is?
Ezen a meccsen Mariota messze nem volt meggyőző számomra.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 078 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀petey
:p (még egy TD-vel 110 lett amúgy)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
hajnali háromtól a FOX-on! 😊

baggio
szóval Mariota szokja a hazai gyepet, hogy majd jövőre ne legyen gondja? 😀😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 078 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
hajnali háromtól a FOX-on! 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉petey
jó az a profil kép 😀Josszi
mondtam ideje a cserének a múlt heti gyalázat után.
:cool:

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article4272971.html
Borland a november újonca!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉petey
jó az a profil kép 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 210
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?he7edik
minimum első körös, de minek menne olyan csapathoz akinek nincs első körös pickje? 😀

meg aztán Jimbó túl büszke lenne ahhoz hogy eltrédeljék. inkább kirúgatja magát.petey
Épp az 1/1-re hajtunk 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?he7edik
minimum első körös, de minek menne olyan csapathoz akinek nincs első körös pickje? 😀

meg aztán Jimbó túl büszke lenne ahhoz hogy eltrédeljék. inkább kirúgatja magát.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.vassadi
ami szimpatikus a filozófiájában hogy eléggé balanszban van a run/passz. na meg a hurry up, no-huddle. Kap szerintem ebben tudna élni.
más kérdés hogy szerintem úgysem jön.petey
Egy évvel ezelőtt mondjuk nem így nézett ki a dolog. 😊 De az igaz, hogy idén egy rutinosabb irányítóval és minőségi skill playerekkel már kiegyensúlyozottabb offense-t tudott játszatni.

Malzahn college-ban futtatott sémájába szerintem is tökéletesen illene Kaepernick; kérdés, hogy az NFL-ben mennyit változna a rendszere. De azt én se tartom valószínűnek, hogy Malzahn a következő szezonban NFL HC lesz.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.vassadi
ami szimpatikus a filozófiájában hogy eléggé balanszban van a run/passz. na meg a hurry up, no-huddle. Kap szerintem ebben tudna élni.
más kérdés hogy szerintem úgysem jön.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HCpetey
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált. Az, hogy tavaly döntős volt az Auburn földöntúli mázlik sorozatának volt köszönhető, az SC elleni elkapás, a Bama elleni kick six. Idén messze nem ragyognak annyira.
Olyan OC kell aki tudja használni Kaepet, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt hozzon lábon és passzal is. Amennyiben el tudnánk érni a 250y passz + 60-70y futást vele, ami messze nem elképzelhetetlen, stabil PO csapat lennénk.