San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
látom egyesek befejezték a szezont, mások meg zöld Georgia Bulldogs jeleket raktak ki 😀
többieknek még van tippjáték? 😊

23-17 ide, Go 9ers!

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Elsősorban az orvos, nem a szurker szólt belőlem 😊
diverdoc
Dilfert nem csípem túlzottan, de mivel szoros a kötelék a csapat és közte, érdemes ezen elfilózni amit mondott, és ebben egyetértek.
 www.ninersnation.com/2014/12/8/7355455/trent-dilfer-on-colin-kaepernick-he-just-needs-a-big-old-hug

I know the kid, I believe in the kid, he needs to be rehabilitated. That staff has done a horrible job. Now listen, I'm gonna get ripped for saying this, I'm going to go back to the Bay Area and they'll say, "Dilfer ripped Harbaugh and Geep and Roman". I like those guys, ok? They've done a horrible job developing Kap. They approached it the wrong way. They had it right for a while when they had some pistol in the offense, when they didn't try to put him under center all the time, when they're running more movement, fluid type pass concepts. Now it's become a target offense. This is some high level conversation.

Maybe the biggest thing is look at Kap. Go back and look at an interview when he was at Nevada-Reno, his freshman, sophomore year, and his confidence, personality. The kid's a great kid. The kid has a soul. The kid is charismatic, he's fun, he's fun-loving. He gets along with everybody. The different cultures around the locker room. He's different. He's been hardened and broken by the NFL from a mental standpoint, from a social awareness standpoint. He just needs a big old hug. He needs a coach that will come in there, I wish Mike Holmgren was still in the NFL. He needs a Mike Holmgren that can come in and tell him how good he can be. And listen, kid, I got the tools to make you good again.

Colin still has a chance, it's just, it's been, my vocabulary is killing me here. I don't have the vocabulary to explain. He's just been beaten down to a place where he's not himself anymore. And now you see it unfortunately, when you get beat down emotionally and socially that much, and mentally, this is the result on the football field. I know it sounds very esoteric, that's what it is.petey
nagyon szívemből szólt Dilfer

pont ez az amire szüksége van, ez az érzékenység az amivel olyan dolgokat is alkothat mint tavaly, és amit támogatni kell mert hiába kökemény világ sport profizmus, ő is ember, egy nagy gyerek, aki követhet el hibákat de könyörgöm nagy súlyt kapott a vállára. Nem állok be a Kap haterek táborába, bízom benne és abban hogy a csapatvezetés megtalálja a módját hogy átlendítse a holtponton...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Vigyázzatok, mert diverdoc titeket is átirányít máshova, ez így már három soccerrel kapcsolatos komment, aminek semmi köze a 49ers-hez!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Bocs a Borussiásoktól , csak példaként hoztam fel , az a dolog is érthetetlen számomra.
És tényleg nem utolsók , de azt a ligát nem követem hétről-hétre , de a múltkor amikor ránéztem , ezt láttam , és nem hittem a szememnek...
Gurulós foci off befelyezve tőlem...
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Nem ellenetek beszéltem , csak szerettem volna felhívni a figyelmet arra , hogy sajnos a sport ilyen. Nézzétek meg a gurulós fociban a Dortmundot. 2 éve BL döntőt játszott , most meg tökutolsó a Bundesligában. Ott se működik valami.Harlequin
ez kulon fajo pont dortmundoskent..egyebkent pentek ota nem vagyunk utolsok, viszont akar konnyen lehetunk az az elso masodosztalyu csapat, akik nyerik a BL-t 😛Vegita
Én is BvB fan vagyok pedig itt élek München mellett 😊Kollegáim szeretnek is érte..amit mostanában kapok,ne tudd meg.
Azonban se másodosztály nem lesz,se BL győzelem 😊
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nem ellenetek beszéltem , csak szerettem volna felhívni a figyelmet arra , hogy sajnos a sport ilyen. Nézzétek meg a gurulós fociban a Dortmundot. 2 éve BL döntőt játszott , most meg tökutolsó a Bundesligában. Ott se működik valami.Harlequin
ez kulon fajo pont dortmundoskent..egyebkent pentek ota nem vagyunk utolsok, viszont akar konnyen lehetunk az az elso masodosztalyu csapat, akik nyerik a BL-t 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Én azért 1-2 dolgot nem értek.
Van egy gyengébb idényünk , és mindenki agyba-főbe ekézi a csapatot , egyéni és mentális hibákra hivatkoztok. Harlequin
Tévedsz nem ekézzük a csapatot. Csak pont amiket leírsz, hogy mi VOLT az elmúlt 3 évben, az az ami teljesen megváltozott és eltünt. Pont amiket leírsz, ami jó volt, amivel nyertünk az hiányzik teljesen. Kaeppel kapcsolatban pedig teljesen féreértettél: nem szidtam, sőt. Főleg nem mentalis okokra hivatkozva. Én a mentalis okokra hivatkozva próbáltam megvilágítani a szar szereplését. Ahogy a petey által linkelt cikk, ahogy az én korábbi megynyilvánulásaim is tükrözik bízunk mi ebben a srácban.diverdoc
Nem kifejezetten rátok gondoltam , sőt , inkább senkire sem céloztam a hozzászólásommal. Csak arra szerettem volna rávilágítani , hogy szerintem jó ez a csapat , csak valamiért nem működik. Az általános levertség az , ami érthető , az idei produktum után , de szerintem még korai temetni a csapatot , Kaep-et. Sok mindent mondtak róla , pontatlan , one read option , nem tud passzolni , stb. Ezek mindegyikéra volt ellenpélda is jócskán.
Ezt a levertséget szerettem volna kicsit feloldani a példákkal , amit említettem. Arra céloztam hogy ezeket a csapat nem felejtette el , véletlen sem lehetett , és ha egyszer megcsinálták , megcsinálhatják még egyszer.
Én is szomorú és csalódott vagyok , mert minimum újabb konfdöntőt vártam , és szerintem nem az elfogultságom miatt , erre a 13. héten búcsút mondhatunk a PO-nak is.
De én azt hiszem , ha odaát megtalálják és kijavítják a hibákat , akkor igenis EZ a csapat EZZEL a játékosállománnyal tényező lehet!!!
Nem ellenetek beszéltem , csak szerettem volna felhívni a figyelmet arra , hogy sajnos a sport ilyen. Nézzétek meg a gurulós fociban a Dortmundot. 2 éve BL döntőt játszott , most meg tökutolsó a Bundesligában. Ott se működik valami.Harlequin
semmi gond, értjük mit akarsz mondani. belefér egy gyenge idény, mert ugye nem robotok játszanak.
a gond azzal van, ha tudod azt, hogy mire képesek és belefér 1-1 gyenge meccs, de a többit stabilan hozzák az ok, viszont itt
folyamatosan megyünk le a lejtőn. WASH, NYG, OAK, CHI, STL mind mind olyan meccs volt amiket bőven kellett volna hozni, mások bucira verték ezeket a csapatokat, mi pedig vért izzadva nyertünk, már ha sikerült...
látványosan csúszunk lejjebb, és nem látunk olyant ami megállítana minket. jól mondod, nem felejtettek el játszani, csak nincs aki megtanítja őket hogyan kell mindig egy picit tovább fejlődni, újítani, nem kiszámítható lenni. és itt nem kerek valami. csak nem tudni mi pontosan. ezért mondjuk, hogy legyen egy nagytakarítás és kezdjük tiszta lappal. ha tetszik ha nem, fiatalítani kell őrült formában. új ezdő, új impulzus kell. nem engedhetjük meg hogy visszamenjünk a középszerűségbe. A Cards idehozta Arianst, szerintem ők lesznek hamarosan a kihívók. a Rams is jön fel talán jövőre jobban, a Hawksban is durva a védelem 2 éve, bár meglátjuk ott mi lesz majd ha esetleg Lynch elmegy O oldalon. szóval muszáj lépést tartani a divízióban.

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Én azért 1-2 dolgot nem értek.
Van egy gyengébb idényünk , és mindenki agyba-főbe ekézi a csapatot , egyéni és mentális hibákra hivatkoztok. Harlequin
Tévedsz nem ekézzük a csapatot. Csak pont amiket leírsz, hogy mi VOLT az elmúlt 3 évben, az az ami teljesen megváltozott és eltünt. Pont amiket leírsz, ami jó volt, amivel nyertünk az hiányzik teljesen. Kaeppel kapcsolatban pedig teljesen féreértettél: nem szidtam, sőt. Főleg nem mentalis okokra hivatkozva. Én a mentalis okokra hivatkozva próbáltam megvilágítani a szar szereplését. Ahogy a petey által linkelt cikk, ahogy az én korábbi megynyilvánulásaim is tükrözik bízunk mi ebben a srácban.diverdoc
Nem kifejezetten rátok gondoltam , sőt , inkább senkire sem céloztam a hozzászólásommal. Csak arra szerettem volna rávilágítani , hogy szerintem jó ez a csapat , csak valamiért nem működik. Az általános levertség az , ami érthető , az idei produktum után , de szerintem még korai temetni a csapatot , Kaep-et. Sok mindent mondtak róla , pontatlan , one read option , nem tud passzolni , stb. Ezek mindegyikéra volt ellenpélda is jócskán.
Ezt a levertséget szerettem volna kicsit feloldani a példákkal , amit említettem. Arra céloztam hogy ezeket a csapat nem felejtette el , véletlen sem lehetett , és ha egyszer megcsinálták , megcsinálhatják még egyszer.
Én is szomorú és csalódott vagyok , mert minimum újabb konfdöntőt vártam , és szerintem nem az elfogultságom miatt , erre a 13. héten búcsút mondhatunk a PO-nak is.
De én azt hiszem , ha odaát megtalálják és kijavítják a hibákat , akkor igenis EZ a csapat EZZEL a játékosállománnyal tényező lehet!!!
Nem ellenetek beszéltem , csak szerettem volna felhívni a figyelmet arra , hogy sajnos a sport ilyen. Nézzétek meg a gurulós fociban a Dortmundot. 2 éve BL döntőt játszott , most meg tökutolsó a Bundesligában. Ott se működik valami.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én azért 1-2 dolgot nem értek.
Van egy gyengébb idényünk , és mindenki agyba-főbe ekézi a csapatot , egyéni és mentális hibákra hivatkoztok. Harlequin
Tévedsz nem ekézzük a csapatot. Csak pont amiket leírsz, hogy mi VOLT az elmúlt 3 évben, az az ami teljesen megváltozott és eltünt. Pont amiket leírsz, ami jó volt, amivel nyertünk az hiányzik teljesen. Kaeppel kapcsolatban pedig teljesen féreértettél: nem szidtam, sőt. Főleg nem mentalis okokra hivatkozva. Én a mentalis okokra hivatkozva próbáltam megvilágítani a szar szereplését. Ahogy a petey által linkelt cikk, ahogy az én korábbi megynyilvánulásaim is tükrözik bízunk mi ebben a srácban.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elsősorban az orvos, nem a szurker szólt belőlem 😊
diverdoc
Dilfert nem csípem túlzottan, de mivel szoros a kötelék a csapat és közte, érdemes ezen elfilózni amit mondott, és ebben egyetértek.
 www.ninersnation.com/2014/12/8/7355455/trent-dilfer-on-colin-kaepernick-he-just-needs-a-big-old-hug

I know the kid, I believe in the kid, he needs to be rehabilitated. That staff has done a horrible job. Now listen, I'm gonna get ripped for saying this, I'm going to go back to the Bay Area and they'll say, "Dilfer ripped Harbaugh and Geep and Roman". I like those guys, ok? They've done a horrible job developing Kap. They approached it the wrong way. They had it right for a while when they had some pistol in the offense, when they didn't try to put him under center all the time, when they're running more movement, fluid type pass concepts. Now it's become a target offense. This is some high level conversation.

Maybe the biggest thing is look at Kap. Go back and look at an interview when he was at Nevada-Reno, his freshman, sophomore year, and his confidence, personality. The kid's a great kid. The kid has a soul. The kid is charismatic, he's fun, he's fun-loving. He gets along with everybody. The different cultures around the locker room. He's different. He's been hardened and broken by the NFL from a mental standpoint, from a social awareness standpoint. He just needs a big old hug. He needs a coach that will come in there, I wish Mike Holmgren was still in the NFL. He needs a Mike Holmgren that can come in and tell him how good he can be. And listen, kid, I got the tools to make you good again.

Colin still has a chance, it's just, it's been, my vocabulary is killing me here. I don't have the vocabulary to explain. He's just been beaten down to a place where he's not himself anymore. And now you see it unfortunately, when you get beat down emotionally and socially that much, and mentally, this is the result on the football field. I know it sounds very esoteric, that's what it is.petey
Köszi petey, nagyjából ezekre gondoltam amikor írtam. Csak az ölelésen kívül én további psziches támogatást is szükségesnek érzek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Én azért 1-2 dolgot nem értek.
Van egy gyengébb idényünk , és mindenki agyba-főbe ekézi a csapatot , egyéni és mentális hibákra hivatkoztok. Én messze nem értem ehhez a sporthoz annyira mint ti , néha azt sem értem , miről beszéltek. Alig 4 éve követem a sportot , de tudom hogy gyönyörű , látványos és iszonyú összetett. Annyi módon lehet megnyerni egy meccset , hogy szinte elmondani sem lehet.
Azt azért ne felejtsük el hogy EZ!!! a csapat játszott háromszor egymás után NFC konfdöntőt , egyszer SB-t. Ha jól tudom 5 éve mindenki a fél karját adta volna egy pozitív szezonért , annyira gyenge volt a csapat , és az egész NFCW , hogy innen került be először negatív mérleggel csapat a PO-ba.
De emlékezzünk kicsit pár momentumra.
Ez a csapat verte tavaly kétszer a lentebb istenített AR vezette Green Bayt! Nem akarom leszólni Rogerst , a legkomplexebb irányító a ligában , és tény hogy egy zseni , de MEGVERTÜK őket. Ráadásul hogy?! A nyitó meccsen Kaepernick valami 350 yardot passzolt ellenük!!! Az a Kaepernick passzolta szét őket , akinél most mentális hibákra , betegségre , intelligenciahiányra panaszkodik itt sok-sok ember. Ugyanez a QB az egyik rájátszásmeccsen 187 yardot futott ellenük , ami PO rekord egy irányítótól!
Vagy említhetném egy másik(ha jól emlékszem Falcons elleni) rájátszásmeccsünket , amikor Kaep a 3. playben dobott egy intet , lement , majd amikor visszajött , első playben dobott egy 30+-os pontos passzt. Akkor nyilatkozta róla Harbough , hogy egy hiba után csak megvonja a vállát , és megy tovább mint ha mi se történt volna , igazi győztes mentalitású srác. Azon a meccsen 17-0-ás félidő után nyertünk 21-17-re!
Félre ne értsétek , nem védeni akarom , csak arra hívnám fel a figyelmeteket , hogy nem hiszem hogy tehetség vagy adottságbéli problémák lehetnek a gyenge idény mögött. Nem tudom hogy mi , de nem ezek a fő okok(szerintem). Mint írtam , sok eleme van a játéknak , és ha 1-2 dolog nem stimmel , nincs eredményesség. Sok volt a sérültünk , eltiltottunk , volt szerződés-hiszti( Boone) , ez betehet bizonyos dolgoknak , nem volt CSAPAT a csapat. Hiába áll nagy nevekből és tehetségekből egy csapat , ha nem passzolnak 100%-osan a dolgok , nem fognak jönni az eredmények. Nézzétek meg pl. a Tampa Bay-t. Idénre nagyon bevásároltak , többen titkon PO csapatot vizionáltak , aztán mi lett belőlük? 2-11-el állnak , versenyben az 1/1-ért!!!
Én azt mondom , nem kell elkeseredni(bár a játékunk tényleg eléggé kilátástalan volt idén) , ez a csapat többre hivatott! Meg kell keresni , ki kell javítani a hibákat , és jöhet a quest for six!!!
GO NINERS!!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Elsősorban az orvos, nem a szurker szólt belőlem 😊
diverdoc
Dilfert nem csípem túlzottan, de mivel szoros a kötelék a csapat és közte, érdemes ezen elfilózni amit mondott, és ebben egyetértek.
 www.ninersnation.com/2014/12/8/7355455/trent-dilfer-on-colin-kaepernick-he-just-needs-a-big-old-hug

I know the kid, I believe in the kid, he needs to be rehabilitated. That staff has done a horrible job. Now listen, I'm gonna get ripped for saying this, I'm going to go back to the Bay Area and they'll say, "Dilfer ripped Harbaugh and Geep and Roman". I like those guys, ok? They've done a horrible job developing Kap. They approached it the wrong way. They had it right for a while when they had some pistol in the offense, when they didn't try to put him under center all the time, when they're running more movement, fluid type pass concepts. Now it's become a target offense. This is some high level conversation.

Maybe the biggest thing is look at Kap. Go back and look at an interview when he was at Nevada-Reno, his freshman, sophomore year, and his confidence, personality. The kid's a great kid. The kid has a soul. The kid is charismatic, he's fun, he's fun-loving. He gets along with everybody. The different cultures around the locker room. He's different. He's been hardened and broken by the NFL from a mental standpoint, from a social awareness standpoint. He just needs a big old hug. He needs a coach that will come in there, I wish Mike Holmgren was still in the NFL. He needs a Mike Holmgren that can come in and tell him how good he can be. And listen, kid, I got the tools to make you good again.

Colin still has a chance, it's just, it's been, my vocabulary is killing me here. I don't have the vocabulary to explain. He's just been beaten down to a place where he's not himself anymore. And now you see it unfortunately, when you get beat down emotionally and socially that much, and mentally, this is the result on the football field. I know it sounds very esoteric, that's what it is.

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Bowman aktiválva.Beki
na ez meglepetés, azt hittem marad rehabon...Josszi
Nem nagyon értem, én is úgy gondoltam, erre a 3 meccsre már nem aktiválják. Bár ez még korántsem jelenti, hogy játszani fog.diverdoc
Vince McDonald ment IR-re,és van egy olyan érzésem hogy a szurkolókat akarják ezzel picit boldogabbá tenni,motiválni.
Szerintem nem fog már ebben a szezonban pályára kerülni.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bowman aktiválva.Beki
na ez meglepetés, azt hittem marad rehabon...Josszi
Nem nagyon értem, én is úgy gondoltam, erre a 3 meccsre már nem aktiválják. Bár ez még korántsem jelenti, hogy játszani fog.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)Vrijbloed
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintemJosszi
Nem egy interju alapján mondom. Folyamat alapján. az első ilyen gondolatom talán a denveri zakó utáni interjunál volt. Nem volt normális az a letargia ami belőle áradt. Feleségemnek mutattam a videot, kivülállóként, hogy ítéli meg (ő nálam sokkal többet foglalkozik psziches kórképekkel), és ő is eléggé kórosnak látta. Mentálisan nem bírja el ezt a terhet Kaep. Olyan hárító mechanizmusokat vesz fel és a metakommunikációja is azt sugallja ami nem a teljes mentalis jóléte mellett szól. Az az ominózus 80 szavas riport csak a jéghegy csúcsa volt. Az újságírok nagy része ezért kikezdte, de sztem rosszul látták nem a flegmaság és nemtörődömség, leszarás motiválta. Ez egy tipikus hárítómechanizmus. Letargikusság, önmarcangolás, kóros hárítás, ez mellett twitteren a muszklis nevetős posztok helyett semmi, vagy max az, hogy hiányzik dady, hogy nincs ott a meccsén. A hangulat változásai igen erősek, szerintem bipoláris a srác (depresszio, dysthymia, cyclothymia stb). Nem mondom, hogy pszichotikus sőt közelről sem az, de megítélésem szerint mental hygiénés segítségre szorul, de sztem ezt látják Friscoban is. Sajnos a terhelés ezen rontani tud. Hóksz ellen nem játszatnám. Sokan vszínű ellnetétesnek vélhetik, hogy ez rosszat tenne neki, de a nyugalom és a bizonyítási kényszer hiánya, most aranyat érne.
Nem vagyok pszichiáter, lehet, hogy rosszul véleményezem, de sok hasonlót láttam, ezek alapján gondolom így.diverdoc
azért ezt erősnek érzem, ahogy a pihentetést is, kezdjen Gabbert??? Na az a beteges cucc :#
Van vissza 3 meccs, igenis nyomja végig, küszködjön, szenvedjen...aztán ha nem képes ennek az elviselésére, akkor ennyi volt... Nem vagyok Kaep ellen, sőt nagyon is bízom benne, ez profi sport, aki nem bírja hosszú távon a terhelést az nem alkalmas erre a játékra. Azok kihullanak. Azt nem lehet az NFL-ben, hogy pár meccsenként mentális pihenőt kell tartani.
Akik igazán mentális kezelésre szorulnak azok mi vagyunk szurkolók. Az elmúlt 3 évben javult az állapotunk már-már azt hittük a siker újra osztályrészünk lehet......most enyhe visszaesést és bizonytalanságot érzek....az erőben 😀Alabama Niners
Elsősorban az orvos, nem a szurker szólt belőlem 😊
Egyébként sztem tok mindegy ki kezd hétvégén. 3 pont Gabberttel is összejöhet, több Kaeppel sem biztos. En bízom a srác ban fejben helyre rakják es jövőre más OC mellett meg örülhetünk neki. Profi sport persze, de emberek. Az, ha esetleg nem bírja nem csak az ő alkalmatlanságát jelentené.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Bowman aktiválva.Beki
na ez meglepetés, azt hittem marad rehabon...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Bowman aktiválva.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
JayB
forever faitfull 😀 win or lose doesnt matter

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)Vrijbloed
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintemJosszi
Nem egy interju alapján mondom. Folyamat alapján. az első ilyen gondolatom talán a denveri zakó utáni interjunál volt. Nem volt normális az a letargia ami belőle áradt. Feleségemnek mutattam a videot, kivülállóként, hogy ítéli meg (ő nálam sokkal többet foglalkozik psziches kórképekkel), és ő is eléggé kórosnak látta. Mentálisan nem bírja el ezt a terhet Kaep. Olyan hárító mechanizmusokat vesz fel és a metakommunikációja is azt sugallja ami nem a teljes mentalis jóléte mellett szól. Az az ominózus 80 szavas riport csak a jéghegy csúcsa volt. Az újságírok nagy része ezért kikezdte, de sztem rosszul látták nem a flegmaság és nemtörődömség, leszarás motiválta. Ez egy tipikus hárítómechanizmus. Letargikusság, önmarcangolás, kóros hárítás, ez mellett twitteren a muszklis nevetős posztok helyett semmi, vagy max az, hogy hiányzik dady, hogy nincs ott a meccsén. A hangulat változásai igen erősek, szerintem bipoláris a srác (depresszio, dysthymia, cyclothymia stb). Nem mondom, hogy pszichotikus sőt közelről sem az, de megítélésem szerint mental hygiénés segítségre szorul, de sztem ezt látják Friscoban is. Sajnos a terhelés ezen rontani tud. Hóksz ellen nem játszatnám. Sokan vszínű ellnetétesnek vélhetik, hogy ez rosszat tenne neki, de a nyugalom és a bizonyítási kényszer hiánya, most aranyat érne.
Nem vagyok pszichiáter, lehet, hogy rosszul véleményezem, de sok hasonlót láttam, ezek alapján gondolom így.diverdoc
Igy mar jobban ertem... ahonnan jott ugye adoptaltak apjat nem ismeri stb stb... hirtelen (sok evnyi kemeny munka utan persze) a majdnem csucs elerese (sb es nfc donto ahol elvileg hibaztattak eleget) az apa kepre hasonlito Harbough aki bizott benne es aki most szinten elhagyja. Ezek nyomot hagynanak egy egeszseges szemelyisegen is. O nem alkohollal oldja a feszultseget vagy verekedesekkel ahhoz tul erzekeny szemelyiseg...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)Vrijbloed
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintemJosszi
Nem egy interju alapján mondom. Folyamat alapján. az első ilyen gondolatom talán a denveri zakó utáni interjunál volt. Nem volt normális az a letargia ami belőle áradt. Feleségemnek mutattam a videot, kivülállóként, hogy ítéli meg (ő nálam sokkal többet foglalkozik psziches kórképekkel), és ő is eléggé kórosnak látta. Mentálisan nem bírja el ezt a terhet Kaep. Olyan hárító mechanizmusokat vesz fel és a metakommunikációja is azt sugallja ami nem a teljes mentalis jóléte mellett szól. Az az ominózus 80 szavas riport csak a jéghegy csúcsa volt. Az újságírok nagy része ezért kikezdte, de sztem rosszul látták nem a flegmaság és nemtörődömség, leszarás motiválta. Ez egy tipikus hárítómechanizmus. Letargikusság, önmarcangolás, kóros hárítás, ez mellett twitteren a muszklis nevetős posztok helyett semmi, vagy max az, hogy hiányzik dady, hogy nincs ott a meccsén. A hangulat változásai igen erősek, szerintem bipoláris a srác (depresszio, dysthymia, cyclothymia stb). Nem mondom, hogy pszichotikus sőt közelről sem az, de megítélésem szerint mental hygiénés segítségre szorul, de sztem ezt látják Friscoban is. Sajnos a terhelés ezen rontani tud. Hóksz ellen nem játszatnám. Sokan vszínű ellnetétesnek vélhetik, hogy ez rosszat tenne neki, de a nyugalom és a bizonyítási kényszer hiánya, most aranyat érne.
Nem vagyok pszichiáter, lehet, hogy rosszul véleményezem, de sok hasonlót láttam, ezek alapján gondolom így.diverdoc
azért ezt erősnek érzem, ahogy a pihentetést is, kezdjen Gabbert??? Na az a beteges cucc :#
Van vissza 3 meccs, igenis nyomja végig, küszködjön, szenvedjen...aztán ha nem képes ennek az elviselésére, akkor ennyi volt... Nem vagyok Kaep ellen, sőt nagyon is bízom benne, ez profi sport, aki nem bírja hosszú távon a terhelést az nem alkalmas erre a játékra. Azok kihullanak. Azt nem lehet az NFL-ben, hogy pár meccsenként mentális pihenőt kell tartani.
Akik igazán mentális kezelésre szorulnak azok mi vagyunk szurkolók. Az elmúlt 3 évben javult az állapotunk már-már azt hittük a siker újra osztályrészünk lehet......most enyhe visszaesést és bizonytalanságot érzek....az erőben 😀
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)Vrijbloed
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintemJosszi
Nem egy interju alapján mondom. Folyamat alapján. az első ilyen gondolatom talán a denveri zakó utáni interjunál volt. Nem volt normális az a letargia ami belőle áradt. Feleségemnek mutattam a videot, kivülállóként, hogy ítéli meg (ő nálam sokkal többet foglalkozik psziches kórképekkel), és ő is eléggé kórosnak látta. Mentálisan nem bírja el ezt a terhet Kaep. Olyan hárító mechanizmusokat vesz fel és a metakommunikációja is azt sugallja ami nem a teljes mentalis jóléte mellett szól. Az az ominózus 80 szavas riport csak a jéghegy csúcsa volt. Az újságírok nagy része ezért kikezdte, de sztem rosszul látták nem a flegmaság és nemtörődömség, leszarás motiválta. Ez egy tipikus hárítómechanizmus. Letargikusság, önmarcangolás, kóros hárítás, ez mellett twitteren a muszklis nevetős posztok helyett semmi, vagy max az, hogy hiányzik dady, hogy nincs ott a meccsén. A hangulat változásai igen erősek, szerintem bipoláris a srác (depresszio, dysthymia, cyclothymia stb). Nem mondom, hogy pszichotikus sőt közelről sem az, de megítélésem szerint mental hygiénés segítségre szorul, de sztem ezt látják Friscoban is. Sajnos a terhelés ezen rontani tud. Hóksz ellen nem játszatnám. Sokan vszínű ellnetétesnek vélhetik, hogy ez rosszat tenne neki, de a nyugalom és a bizonyítási kényszer hiánya, most aranyat érne.
Nem vagyok pszichiáter, lehet, hogy rosszul véleményezem, de sok hasonlót láttam, ezek alapján gondolom így.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.JayB
 instagram.com/p/wYCN3_jERd/
ezt csak ugy gondoltam posztolom 😛 tobb mindennel nem ertek egyet, de ez ilyen, kinek mi 😉 egy viszont biztos, Rodgers nagy zseni, nagyon szeretem a jatekat.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ezt mondom, Jimbo rettenetesen fafejű, a végletekig lojális Romanhoz, és nem hajlandó beismerni a hibáit. 😕
ettől függetlenül sokat köszönhetünk neki. remélem, mint írtam innen felfelé lépünk egy olyan edzői stábbal aki azt a picit, de hatalmasat meg tudja ugrani. Kapról én sem mondok le, ahogy Alexról sem Jimbo. de ugye ha az új stáb akar draftolni QB-t akkor az lesz. Mariotat nem bánnám, ki tudja mit csúszhat.petey
igen ezt mantrázom a haveromnak... hogy akkor tavalyi év mi volt?? amikor volt 1 Boldin meg Davis és más alig.... vagy a PO menetelés???

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Első snap után rögtön int. Na itt gondoltam, hogy kikapcsolom. De ahogy red is írta, ez a mi csapatunk. Úgyhogy még szenvedtem. Az hogy fos az O# cakkpakk azt tudtuk. De valahogy most az volt az érzésem, hogy a D# sem tette oda magát. Mintha az lett volna bennük, hogy unjuk a banánt, hogy mindig mi húzzuk ki a csapatot a szarból, állandóan pályán vagyunk a folyamatos puntok után. Nem tudom elképzelni, hogy edzőbuktatásra, tankolásra játszana egy csapat, de ennek ellenére ezt éreztem. Kaep elsősorban pszichesen alkalmatlan erre a feladatra. Összezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
Harbaughn a teljes tanácstalanságot láttam, és elértem arra a pontra, hogy én is úgy gondolom menthetetlen.
DE mással sem hiszem, hogy jobb lessz. Fosok a jövőtől. Petey ahogy írta a Nolanos, Szamurájos időket vizionálom én is. Ebben a csapatban (edzők + játékosok) ez az elmúlt 3 év volt benne (meg talán egy icipicivel több, ami sajnos nem jött össze). Nagyon sajnálom hogy a nagy öregek (mint Gore, Cowboy, Willis, Bowman stb) nem tudtak gyűrűt nyerni.Mert ennek mostanában a közelében sem leszünk.
Szomorú vagyok és mocskosul csalódott. De ez van. A CLinken a mészárlást nem nézem végig, de a többi L-t igen. És szurkolok. GO NINERS, FAITHFULLdiverdoc
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintem

The Amazing Racoon