San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Release-DT-Ray-McDonald/dbb0e0f6-d3e7-4541-971d-2f2f5b9c3454

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ray McDonald házában volt házkutatás valami nemi erőszakos ügyben, de nem ő volt a gyanúsított.
Viszont most telt be a pohár és Baalke jelentette be hogy kirakták a csapatból.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.sportsoutwest.com/2014/12/17/nfl-2014-should-the-49ers-move-on-from-jim-harbaugh/
Jim ekézése előtt egy kis infó... nem tudom ki jön helyette, de ezt felülmúlni csak egy gyűrűvel lehet...
szerintem

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
amennyit huhogtam paráztam a secondary miatt, annyira kellemes csalódás volt a teljesítményük, Bethea jól összefogta a fiatalokat és WHitnerel ellentétben ha szerelt keményen de szabályosan csinálta. Cowboynak még egy éve van és Fangio azt mondta ha kell nyáron lemegy hozzá horgászni és sörözni hogy maradásra bírja.Josszi
amennyiben Fangio is marad.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.red6t6
köszi, ezt értem szabály szerint. viszont az elapás után ment még vagy 3 lépést mikor kapta a hitet. nekem nincs bajom ezekkel akár kapjuk akár adjuk, mivel nem dirty mód ment Reid. ez lenne a foci. csak azért kérdem, mert a Seahawks(jajj majdnem Seacocksot írtam 😛) védelme meg ezért van az egekbe magasztalva. Reid ezzel a két megmozdulással, ami 2 sárgát eredményezett meg akarta adni az alaphangot.
ez van. csak érdekességképp kérdeztem, köszipetey
teljesen egyetértek, ha ilyet kapna egy játékosunk nem sírnék, szerintem ez tök szabályos volt, ettől is szép a foci. Kaptunk már ilyet, de nem fújták be. Ebben a drive-ban kapott Reid 2x15 yardot, az egyik ez volt, a másik amikor a pálya szélén (talán tényleg kicsit kívül) lökött.

A védelemmel nincs gond illetve a fiatalítás is eléggé megoldott, Ian Williams, Dial, Lynch, Reid, Borland, Moody, Tank, D. Johnson. A többi kezdő sem túl öreg egyedül Cowboy aki az.
A DB szekciót erősíteném, mert a Brock, Cully, Cox tengely mellé elfér még az erősítés.Alabama Niners
amennyit huhogtam paráztam a secondary miatt, annyira kellemes csalódás volt a teljesítményük, Bethea jól összefogta a fiatalokat és WHitnerel ellentétben ha szerelt keményen de szabályosan csinálta. Cowboynak még egy éve van és Fangio azt mondta ha kell nyáron lemegy hozzá horgászni és sörözni hogy maradásra bírja.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.red6t6
köszi, ezt értem szabály szerint. viszont az elapás után ment még vagy 3 lépést mikor kapta a hitet. nekem nincs bajom ezekkel akár kapjuk akár adjuk, mivel nem dirty mód ment Reid. ez lenne a foci. csak azért kérdem, mert a Seahawks(jajj majdnem Seacocksot írtam 😛) védelme meg ezért van az egekbe magasztalva. Reid ezzel a két megmozdulással, ami 2 sárgát eredményezett meg akarta adni az alaphangot.
ez van. csak érdekességképp kérdeztem, köszipetey
teljesen egyetértek, ha ilyet kapna egy játékosunk nem sírnék, szerintem ez tök szabályos volt, ettől is szép a foci. Kaptunk már ilyet, de nem fújták be. Ebben a drive-ban kapott Reid 2x15 yardot, az egyik ez volt, a másik amikor a pálya szélén (talán tényleg kicsit kívül) lökött.

A védelemmel nincs gond illetve a fiatalítás is eléggé megoldott, Ian Williams, Dial, Lynch, Reid, Borland, Moody, Tank, D. Johnson. A többi kezdő sem túl öreg egyedül Cowboy aki az.
A DB szekciót erősíteném, mert a Brock, Cully, Cox tengely mellé elfér még az erősítés.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305


a mi beastünk - Lynchpetey
Brooks helyere? így is ment a hiszti... cutolni Brooksot 2015 jun.1. után 2millió körüli deadmoney lenne, trade?
vagy nyáron megdolgozik a kezdő pozícióért Lynchel?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár


a mi beastünk - Lynch

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.red6t6
köszi, ezt értem szabály szerint. viszont az elapás után ment még vagy 3 lépést mikor kapta a hitet. nekem nincs bajom ezekkel akár kapjuk akár adjuk, mivel nem dirty mód ment Reid. ez lenne a foci. csak azért kérdem, mert a Seahawks(jajj majdnem Seacocksot írtam 😛) védelme meg ezért van az egekbe magasztalva. Reid ezzel a két megmozdulással, ami 2 sárgát eredményezett meg akarta adni az alaphangot.
ez van. csak érdekességképp kérdeztem, köszi

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Tank is coming for you. Istenem, ha jövőre felgyógyul mindenki a védelemből...
és még egy kis Tank love fest 😍
 www.youtube.com/watch?v=VSY2nRqD3ecpetey
Petey, a védelem idén sem volt rossz.... és jó lehet ő föleg ha pl Cowboy is visszavonul jövőre 😕 amúgy 3rd hely yardokban, passz ellen 3, futás ellen 8. talán? jó lenne már az offensebe invesztálni valamit 😀 draftot mert így jövőre nem lesz SB hazai pályán, illetve lesz csak nem nekünk...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
pár szösszenet


egy jó írás a hogyan fajult el a kapcsolat York, Baalke és Harbough között...
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2014/12/16/jed-york-trent-baalke-couldve-handled-much-better-still-planned-harbaugh-free-future/

1.
Baalke York bizalmi embere, nem is lehetne máshogy GM, amikor Jim több pénz akart akkor kapott 2 év pluszt a 4 év helyett nem top fizetésért, miközben felépült egy stadion 1,3 milliárd dollárért, közben a viszonyuk amig nem volt felhőtlen Baalkeval tovább romlott, York Baalkeval együtt jutott arra hogy nem kap kiemelt pénzt amíg nem nyer SB-t. Közben mint egy átlagos közösségben kiszivárogtak infók, a játékosok tudták már a nyáron hogy Jim valószinű menni fog, vagy trade vagy ha pocsék szezon lesz valószínű előbb. Ez igazán jót tett a csapatszellemnek, gratula annak aki szivárogtatta ki a belső infókat a játékosok közötti ellentétekről vagy hogy Jim bácsi kinek mit tiltott meg amitől ment a hiszti... aminek lehet következménye is volt a nyári Davis, Boone holdout, Boone játékán meg is látszott ez a szezon első felében, Davisről meg... hát láttátok mint megbízható menekülési pont Kapnek 😀 ha jól emlékszem 42 kisérletből 6 drop? a megbízható blokkolása is lelketlenül és pontatlanul működött...
66 TE-ből a 61 helyen áll ebben a mutatóban azok között akik leaglább 25 snapben fent voltak, értem én hogy festészet, meg jamba juice... de így nem lesz maradása.
ja és ez meg is látszott a futójátékunkon.
 bleacherreport.com/articles/2302163-if-the-san-francisco-49ers-arent-going-to-use-vernon-davis-they-should-move-on
itt van pár video, ahogy nem blokkol.... illetve szemmel veréssel próbálkozik... 😀


2.
Crabtree szintén pocsék szezont zárt, kedvetlenül enerváltan játszott. Csiripelik a madarak hogy menne Texasba... Stevie Johnson nem fogja tudni pótolni, tehát kell egy jó WR aki gyors is még tudja nyújtani a pályát, Boldin jó h megbízható de már 36 éves lesz, kéne a jövőre gondolva hozni vagy draftolni valakit.

3.Gore és Hyde
Kendall Hunter jövőre felépül így meg lesz a tartalék RB, kérdés megkapja e Gore a 2 év szerződést amit szeretne és nem akar egyelőre 2. számú RB lenni tehát ez a legyen mentorra Hyde-nak kevesebb pénzért nem tudom működni fog e... Gore nem tervezi a visszavonálást ha nálunk szar ajánlatot kap menni fog tovább mert úgy érzi van még benne 2 jó szezon.

4.jövő évi cap, avagy mi legyen a veteránokkal
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-face-decisions-high-priced-vets

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
gyakorlatilag a mellkasával vállon lökte... passz. nem tarolta le...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár






Tank is coming for you. Istenem, ha jövőre felgyógyul mindenki a védelemből...

és még egy kis Tank love fest 😍


több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Hát persze hogy tudjuk.Undi megmondta hogy ilyenektől maradnak maradandó sérülései a játékosokanak 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár


valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
na úgy néz ki Pitbull(Borland) is befejezte a szezont

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 680
Osgood IR-re került (eltört a keze) és jött helyette Desmond Bishop (ILB) aki nálunk volt egy rövid ideig.Fucu
Bishop nálunk nagy király volt, nem is értettem miért engedtük el..
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Osgood IR-re került (eltört a keze) és jött helyette Desmond Bishop (ILB) aki nálunk volt egy rövid ideig.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
VD rúdja is inkább kifelé áll nálam minthogy újabb esélyt kapjongaborik
jah, pedig ha felszivna magat, kb. itt fejezne be a palyafutasat, olyan szinten, mint Gates a Csardzsinal. de igy, ki kell vagni ot is. szo nelkul.Vegita
Nekem az nem opció, hogy egyszerre küldjük el az O-stáb vezetőit, és a játékosokat is. A kettő egyszerre nem lehet hibás. Vagy új stratégia mellé voksolok a meglévő (na jó, kicsit ráncfelvarrt) kerettel, vagy a játékosokon akarom elverni a port, de a kettő egyszerre nem jó ötlet.szaszia
egy jatekosrol beszeltem, nem az osszesrol.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hyde és Borland MRI boka ill. boka és térd sérülés gyanúja miatt. Gore már rendben, megy az ilyenkor szokásos protokol, jó lenne még látni játszani mind a 2 meccsen. Mert lehet többet nem fogjuk Niners mezben mezben futni blokkolni látni... ha belegondoltok a sok futott yard és szerzett pont mellett hányszor blokkolt kulcs szituációkban főleg Kapnek az elmúlt 2,5 évben? most is próbált Reid visszahordásánál,
még Kap mondta Goreról a tavalyi GB elleni PO győzelem után: "He’s one of the best, whether it’s lead blocking on a scramble or pass protection," Kaepernick said of Gore's blocking. "He’s one of the best in the league at what he does.”
most sajnos sérülés lett a vége de odatette magát ahogy mindig az elmúlt 10 szezon alatt.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Baalke és Harb egyelőre csak a hátralévő meccsekről és a rosterről beszélgettek.
majd megtudjuk a szezon végén a fontos döntéseket (marad vagy megy Jimbó bá)
 blogs.mercurynews.com/49ers/2014/12/15/trent-baalke-said-he-met-with-jim-harbaugh-focus-is-on-finishing-9-7/

 www.mercurynews.com/marcus-thompson/ci_27142492/thompson-49ers-put-ego-clashes-before-winning?source=rss
egy elemzés... a lélektani oldalról

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305


 www.nfl.com/news/story/0ap3000000444318/article/blandino-roughing-penalty-on-hit-to-wilson-incorrectJosszi
ezekrol mindig az a velemenyem, hogy ha ott figyelunk a RZ-ban, akkor tegyunk fel 7 pontot es a 21-nel mar nem izgat ez senkit. csak ha ennyire recseg a szeker, akkor mindig van valami, amiben csunghetunk, hogy de ha nem fujjak be.. sajnos ez van, befujtak, maskor is, rendre!Vegita
Igazad van. A vedelem megtette a magaet most is... erre jo pelda e GIF

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
VD rúdja is inkább kifelé áll nálam minthogy újabb esélyt kapjongaborik
jah, pedig ha felszivna magat, kb. itt fejezne be a palyafutasat, olyan szinten, mint Gates a Csardzsinal. de igy, ki kell vagni ot is. szo nelkul.Vegita
Nekem az nem opció, hogy egyszerre küldjük el az O-stáb vezetőit, és a játékosokat is. A kettő egyszerre nem lehet hibás. Vagy új stratégia mellé voksolok a meglévő (na jó, kicsit ráncfelvarrt) kerettel, vagy a játékosokon akarom elverni a port, de a kettő egyszerre nem jó ötlet.szaszia
most az edzőkön kell elverni a port.....legközelebb ( ha lesz ilyen) a játékosokon
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
VD rúdja is inkább kifelé áll nálam minthogy újabb esélyt kapjongaborik
jah, pedig ha felszivna magat, kb. itt fejezne be a palyafutasat, olyan szinten, mint Gates a Csardzsinal. de igy, ki kell vagni ot is. szo nelkul.Vegita
Nekem az nem opció, hogy egyszerre küldjük el az O-stáb vezetőit, és a játékosokat is. A kettő egyszerre nem lehet hibás. Vagy új stratégia mellé voksolok a meglévő (na jó, kicsit ráncfelvarrt) kerettel, vagy a játékosokon akarom elverni a port, de a kettő egyszerre nem jó ötlet.