San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Na szerintetek milyen lesz az idei Draft? Kár hogy Off.Cord-ot nem lehet draftolni..😕 O-falat azt szerintem megkéne erősíteni egy picikét.Coolearie
mindenképp kell OL mélység. kell még TE, RB, OLB és WR, DL sem árt majd. de ugye lesz még egy free agency és ennek fényében lesz a draft.

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 352 — . . .
Na szerintetek milyen lesz az idei Draft? Kár hogy Off.Cord-ot nem lehet draftolni..😕 O-falat azt szerintem megkéne erősíteni egy picikét.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
na akkor már több forrásból is hallani, hogy 24/48 órával a Cards meccs után megválnak Jimtől.

VD szavai: “There are a lot of distractions around here -- a lot of distractions,” Davis said. “All season long there were a lot of distractions.

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 352 — . . .
Hey mom.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)diverdoc
Baranya power! 4en vagyunk legalább már így.Alabama Niners
csinálhatnátok ilyen MO megyéi a Niners drukkerek arányában 😀 ti lennétek a tiszta red and gold megye 😀Josszi
😊
Gyurma, nb2, zidane csak az öregek közül itt a forumon aki hirtelen eszembe jut és pécsi és ez ellen a baranyai gold rush ellen protestálna 😊diverdoc
De te is tudod, hogy ország gyöngy 'ARANYA' , legszebb megye Baranya 😊
szaszia
KIVÉVE KOMLÓ!!!
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Én meg képviselem a vadkeletet 😀😀
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)diverdoc
Baranya power! 4en vagyunk legalább már így.Alabama Niners
csinálhatnátok ilyen MO megyéi a Niners drukkerek arányában 😀 ti lennétek a tiszta red and gold megye 😀Josszi
😊
Gyurma, nb2, zidane csak az öregek közül itt a forumon aki hirtelen eszembe jut és pécsi és ez ellen a baranyai gold rush ellen protestálna 😊diverdoc
De te is tudod, hogy ország gyöngy 'ARANYA' , legszebb megye Baranya 😊
És egyébként a San Francisco-i bordó-arany színű naplementéket idéző hangulatok kis hazánk déli, 'mediterrán' pécsi sarkában a legszebbek 😊 Pécsről szinte kötelező bordó-aranyba öltözni 😊
Szóval aki baranyai, és egy fekete-arany csapatnak drukkol, annak a nagyapja bányász volt.... 😊 (Ezek után már el sem merem mondani, hogy első, kézzel fogható NFL-es élményemet egy rokonomtól, New Orleans-ból hozott plakát volt... és sokáig a falamon lógott.... és a nagyapám bányász volt... de aztán szerencsére felkelt a nap, és észhez tértem 😊 )
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)diverdoc
Baranya power! 4en vagyunk legalább már így.Alabama Niners
csinálhatnátok ilyen MO megyéi a Niners drukkerek arányában 😀 ti lennétek a tiszta red and gold megye 😀Josszi
😊
Gyurma, nb2, zidane csak az öregek közül itt a forumon aki hirtelen eszembe jut és pécsi és ez ellen a baranyai gold rush ellen protestálna 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)diverdoc
Baranya power! 4en vagyunk legalább már így.Alabama Niners
csinálhatnátok ilyen MO megyéi a Niners drukkerek arányában 😀 ti lennétek a tiszta red and gold megye 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szerintem arra gondol, hogy mar tavaly is eleg sok idiota play hivasa volt a roma'nnak, iden ez pedig ugy beerett, hogy rendre cumiztunk. Jimbonak meg azert kell mennie, mert az o felelossege lett volnavaltoztatni a romannak a hozzaallasan, vagy kirugni.
en mondjuk mindent megtettem, hogy nyerjuk, mindenhol ellenunk fogadtam, nem is neztem a meccset eloben. ennel tobbre nem vagyok kepes.Vegita
35-21-nél mondtam a fiamnak, hogy kikapunk. Annyira benne volt az egész szezonunk ebben a meccsben! Ha nem fogyott volna el teljesen a védelmünk, ez azért meglett volna! Első félidő játékunk előtt le a kalappal! Ellington első jó meccse volt, aztán hamstring. Utána jöttek a szokásos dolgok. Meg rohadt sok pech. 4 és 10-nél az az Inman akinek eddig a meccsig elkapása sem volt megcsinálja, Rivers famblit nem tudjuk összeszedni, Staley nem tudja maga alatt tartani a Kaep famblit safetyért, OT-ben FG távolságban a fambli (meg első negyedben 2 yardon) stb.Sírva röhögtem a Davis visszafújt TD-ből hogy kaptunk mi egy TD-t rögtön. Na mindegy, szezonunknak tök mindegy, draftunknak meg jót tett, de azért jó lett volna nem negatív szezont produkálni, és Rivers azért mindent megtett a 8. W-kért. Ez van.diverdoc
ez.... reméljük Fortuna asszonyság ezzel le lett nekünk kötelezve a köv. szezonra 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szerintem arra gondol, hogy mar tavaly is eleg sok idiota play hivasa volt a roma'nnak, iden ez pedig ugy beerett, hogy rendre cumiztunk. Jimbonak meg azert kell mennie, mert az o felelossege lett volnavaltoztatni a romannak a hozzaallasan, vagy kirugni.
en mondjuk mindent megtettem, hogy nyerjuk, mindenhol ellenunk fogadtam, nem is neztem a meccset eloben. ennel tobbre nem vagyok kepes.Vegita
Gore és CK kitette a szívét a pályára, de ilyen viharvert OL-el, és a kifáradt csere cseréje védelemmel ennyit tudott adni a csapat. mellesleg a Chargers nagyot játszott főleg hogy talpraálltak a végén,de nekik az élethalál meccs volt..., a bíróknak is volt 1-2 megkérdőjelezhető ítélete... Boldin TD? VD td?, de ezt idén megszokhattuk...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nagyon kedvelem Jim-et és nem szívesen küldeném el, viszont olyan nincs, hogy taktikailag nullák vagyunk a második félidőben! Ebben ordas nagy felelőssége van. Sajnos ennek a jelei már tavaly is jelentkeztek már. Nem tud újítani, ami pedig menet az első időszakban. Nagyszerű szakembernek és kivételes mentornak tartom, a franchise történetének egyik legnagyobb húzása (Alex Smith/Kaep váltás) is az Ő nevéhez fűződik, a gond, hogy nem látszik hogyan tudna megújulni.Alabama Niners
GB: 34-28(20:14),Seahawks: 3-29(3-24),Colts:7-27( 17-0),Rams:35-11(21-8),Houston:34-3(13-3)
Cards:32-20(10-6),Titans:31-17(14-17),Jags:42-10(14-7),Panthers:9:10(3-9),Saints:20-23(10-9),
Washington:27-6(17-0),Rams:23-13(10-10),Seahawks:19-17(3-3),Tampa:33-14(16-7),
Atlanta:34-24(31-14),Cards:23-20(6-13)
PO:GB:23:20(10-10), Carolina:23-10(10-0),NFC final:Seahawks:17-23(7-20)

tavaly milyen jelek jelentkeztek???? hogy nem tud újítani?? akkor nem ugyanazt a szezont láttuk....
fent a tavalyi szezon: zárójelben a második félidőben szerzett pontok...Josszi
Szerintem tavaly még nem volt annyira gáz, hogy a második félidőben nem tudtunk váltani, az idén nagyon nagy baj lett. Tavaly volt egy stabil állat def, aki lehozta a meccset ha vezettünk. Az idén meg lesérültek.Csiriba
tavaly semmilyen ilyen gáz nem volt... nézd már meg a számokat

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szerintem arra gondol, hogy mar tavaly is eleg sok idiota play hivasa volt a roma'nnak, iden ez pedig ugy beerett, hogy rendre cumiztunk. Jimbonak meg azert kell mennie, mert az o felelossege lett volnavaltoztatni a romannak a hozzaallasan, vagy kirugni.
en mondjuk mindent megtettem, hogy nyerjuk, mindenhol ellenunk fogadtam, nem is neztem a meccset eloben. ennel tobbre nem vagyok kepes.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Nagyon kedvelem Jim-et és nem szívesen küldeném el, viszont olyan nincs, hogy taktikailag nullák vagyunk a második félidőben! Ebben ordas nagy felelőssége van. Sajnos ennek a jelei már tavaly is jelentkeztek már. Nem tud újítani, ami pedig menet az első időszakban. Nagyszerű szakembernek és kivételes mentornak tartom, a franchise történetének egyik legnagyobb húzása (Alex Smith/Kaep váltás) is az Ő nevéhez fűződik, a gond, hogy nem látszik hogyan tudna megújulni.Alabama Niners
GB: 34-28(20:14),Seahawks: 3-29(3-24),Colts:7-27( 17-0),Rams:35-11(21-8),Houston:34-3(13-3)
Cards:32-20(10-6),Titans:31-17(14-17),Jags:42-10(14-7),Panthers:9:10(3-9),Saints:20-23(10-9),
Washington:27-6(17-0),Rams:23-13(10-10),Seahawks:19-17(3-3),Tampa:33-14(16-7),
Atlanta:34-24(31-14),Cards:23-20(6-13)
PO:GB:23:20(10-10), Carolina:23-10(10-0),NFC final:Seahawks:17-23(7-20)

tavaly milyen jelek jelentkeztek???? hogy nem tud újítani?? akkor nem ugyanazt a szezont láttuk....
fent a tavalyi szezon: zárójelben a második félidőben szerzett pontok...Josszi
Szerintem tavaly még nem volt annyira gáz, hogy a második félidőben nem tudtunk váltani, az idén nagyon nagy baj lett. Tavaly volt egy stabil állat def, aki lehozta a meccset ha vezettünk. Az idén meg lesérültek.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nagyon kedvelem Jim-et és nem szívesen küldeném el, viszont olyan nincs, hogy taktikailag nullák vagyunk a második félidőben! Ebben ordas nagy felelőssége van. Sajnos ennek a jelei már tavaly is jelentkeztek már. Nem tud újítani, ami pedig menet az első időszakban. Nagyszerű szakembernek és kivételes mentornak tartom, a franchise történetének egyik legnagyobb húzása (Alex Smith/Kaep váltás) is az Ő nevéhez fűződik, a gond, hogy nem látszik hogyan tudna megújulni.Alabama Niners
GB: 34-28(20:14),Seahawks: 3-29(3-24),Colts:7-27( 17-0),Rams:35-11(21-8),Houston:34-3(13-3)
Cards:32-20(10-6),Titans:31-17(14-17),Jags:42-10(14-7),Panthers:9:10(3-9),Saints:20-23(10-9),
Washington:27-6(17-0),Rams:23-13(10-10),Seahawks:19-17(3-3),Tampa:33-14(16-7),
Atlanta:34-24(31-14),Cards:23-20(6-13)
PO:GB:23:20(10-10), Carolina:23-10(10-0),NFC final:Seahawks:17-23(7-20)

tavaly milyen jelek jelentkeztek???? hogy nem tud újítani?? akkor nem ugyanazt a szezont láttuk....
fent a tavalyi szezon: zárójelben a második félidőben szerzett pontok...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Én egyedül Romant küldeném el, de gyorsan, pl két nagy kővel a nyakában a Golden Gate hídról lefele, Jimbot nem bántanám. Ugyanis azért mert ez az év szar volt, attól még jó edzőnek tartom, ha nincs az a kyle williams fumble és Kaep int tavaly az nfc döntőkön akkor egy olyan edzőről beszélünk aki zsinórban 3 SB-re vitte a csapatot. Ehhez két dolog kell, a játékosok és az edzők. Inkább kicserélném a játékosokat, Cashtreet, VD-t, pár OL-t, megerősíteném a secondaryt, és megtartanám Goret egy két éves szerződéssel, mindegy nyugdíj alapot létrehozva neki (kérdés, hogy ő játszani akar vagy pénzt keresni. Ha utóbbi akkor maradhatna, ha játszani akar akkor mehetne, de a távozása nehéz döntés lenne így is, úgy is.) Kellene hozni egy jó OC-t, és feltápolni Kaepet, benne is hiszek az idei évtől eltekintve.Csiriba
Az ilyen meccsek miatt kell mennie Harbaughnak mint ez a mai. Ez edzői hiba és nem csak az OC hibája, ha egy szezon alatt a 2. félidőben szerünk összesen 2 TDt. Ilyen nincs!Alabama Niners
Abban egyet értek veled, hogy a 2 td a második félidőkben kevés, de most se Jim kezéből verték ki a labdát a hosszabbításban.Csiriba
ez igaz, csak hogyan jutottunk el oda, hogy ez számított egyáltalán! 28-7-ről nem jöhet vissza ellenfél, mert ott taktikai hiba van, oké, ha egyszer előfordul, pech, de egy egész szezonon keresztül, csak akkor nyerünk, ha szarrá verjük az ellenfelet az első félidőben? Parázni kell ha csak 21 (!!!!!) ponttal vezetünk a félidőben??? Nagyon kedvelem Jim-et és nem szívesen küldeném el, viszont olyan nincs, hogy taktikailag nullák vagyunk a második félidőben! Ebben ordas nagy felelőssége van. Sajnos ennek a jelei már tavaly is jelentkeztek már. Nem tud újítani, ami pedig menet az első időszakban. Nagyszerű szakembernek és kivételes mentornak tartom, a franchise történetének egyik legnagyobb húzása (Alex Smith/Kaep váltás) is az Ő nevéhez fűződik, a gond, hogy nem látszik hogyan tudna megújulni.Alabama Niners
úgy biztos nem hogy alá tesznek fentről.... kiszivárognak direktben infók stb stb.... nem kapott bizalmat a szezonban, és ezzel a csapatot is gyengítették az ismert körülmények ellenére (noAldon, hisztik a pénzek miatt a nyáron, balhék, és a kib sok sérülés)
ha neked ő a bűnbak megértem, max én nem értek veled egyet ebben...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
félidő után elmentem lefeküdni, most meg látom mekkorát változott az eredmény wow 😀 bár jobb is így draft szempontból a jövő évre kell készülnigaborik
én meg a félidőben értem haza 😀 te legalább győztes félidőt láttál, nagy csata volt... kár volt a fumbliért, Bruce Miller első fumblije volt amúgy.. volt egy gyönyörű harcos VD td amit chopblock by Frank + illegal formation miatt nem adtak meg.... volt egy kifáradt tizedelt védelem, a cserék cseréivel. viszont Ellington amit müvelt... azt hiszem Crab nem csak sérülése miatt álldogált sisak helyett satyiban a vonal mellett... szerintem menni fog.
nem egy vajaskenyér mérkőzés volt, a Chargers beleadott amít bírt ők a túlélésért küzdöttek... így ki lehetett kapni... bármilyen keserű is.
jah Franknek ez csak a 8. 1000yardos szezonja volt, de valószínű Niners mezben az utolsó 😕

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
35-21-nél mondtam a fiamnak, hogy kikapunk. Annyira benne volt az egész szezonunk ebben a meccsben! Ha nem fogyott volna el teljesen a védelmünk, ez azért meglett volna! Első félidő játékunk előtt le a kalappal! Ellington első jó meccse volt, aztán hamstring. Utána jöttek a szokásos dolgok. Meg rohadt sok pech. 4 és 10-nél az az Inman akinek eddig a meccsig elkapása sem volt megcsinálja, Rivers famblit nem tudjuk összeszedni, Staley nem tudja maga alatt tartani a Kaep famblit safetyért, OT-ben FG távolságban a fambli (meg első negyedben 2 yardon) stb.Sírva röhögtem a Davis visszafújt TD-ből hogy kaptunk mi egy TD-t rögtön. Na mindegy, szezonunknak tök mindegy, draftunknak meg jót tett, de azért jó lett volna nem negatív szezont produkálni, és Rivers azért mindent megtett a 8. W-kért. Ez van.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én egyedül Romant küldeném el, de gyorsan, pl két nagy kővel a nyakában a Golden Gate hídról lefele, Jimbot nem bántanám. Ugyanis azért mert ez az év szar volt, attól még jó edzőnek tartom, ha nincs az a kyle williams fumble és Kaep int tavaly az nfc döntőkön akkor egy olyan edzőről beszélünk aki zsinórban 3 SB-re vitte a csapatot. Ehhez két dolog kell, a játékosok és az edzők. Inkább kicserélném a játékosokat, Cashtreet, VD-t, pár OL-t, megerősíteném a secondaryt, és megtartanám Goret egy két éves szerződéssel, mindegy nyugdíj alapot létrehozva neki (kérdés, hogy ő játszani akar vagy pénzt keresni. Ha utóbbi akkor maradhatna, ha játszani akar akkor mehetne, de a távozása nehéz döntés lenne így is, úgy is.) Kellene hozni egy jó OC-t, és feltápolni Kaepet, benne is hiszek az idei évtől eltekintve.Csiriba
Az ilyen meccsek miatt kell mennie Harbaughnak mint ez a mai. Ez edzői hiba és nem csak az OC hibája, ha egy szezon alatt a 2. félidőben szerünk összesen 2 TDt. Ilyen nincs!Alabama Niners
Abban egyet értek veled, hogy a 2 td a második félidőkben kevés, de most se Jim kezéből verték ki a labdát a hosszabbításban.Csiriba
ez igaz, csak hogyan jutottunk el oda, hogy ez számított egyáltalán! 28-7-ről nem jöhet vissza ellenfél, mert ott taktikai hiba van, oké, ha egyszer előfordul, pech, de egy egész szezonon keresztül, csak akkor nyerünk, ha szarrá verjük az ellenfelet az első félidőben? Parázni kell ha csak 21 (!!!!!) ponttal vezetünk a félidőben??? Nagyon kedvelem Jim-et és nem szívesen küldeném el, viszont olyan nincs, hogy taktikailag nullák vagyunk a második félidőben! Ebben ordas nagy felelőssége van. Sajnos ennek a jelei már tavaly is jelentkeztek már. Nem tud újítani, ami pedig menet az első időszakban. Nagyszerű szakembernek és kivételes mentornak tartom, a franchise történetének egyik legnagyobb húzása (Alex Smith/Kaep váltás) is az Ő nevéhez fűződik, a gond, hogy nem látszik hogyan tudna megújulni.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Én egyedül Romant küldeném el, de gyorsan, pl két nagy kővel a nyakában a Golden Gate hídról lefele, Jimbot nem bántanám. Ugyanis azért mert ez az év szar volt, attól még jó edzőnek tartom, ha nincs az a kyle williams fumble és Kaep int tavaly az nfc döntőkön akkor egy olyan edzőről beszélünk aki zsinórban 3 SB-re vitte a csapatot. Ehhez két dolog kell, a játékosok és az edzők. Inkább kicserélném a játékosokat, Cashtreet, VD-t, pár OL-t, megerősíteném a secondaryt, és megtartanám Goret egy két éves szerződéssel, mindegy nyugdíj alapot létrehozva neki (kérdés, hogy ő játszani akar vagy pénzt keresni. Ha utóbbi akkor maradhatna, ha játszani akar akkor mehetne, de a távozása nehéz döntés lenne így is, úgy is.) Kellene hozni egy jó OC-t, és feltápolni Kaepet, benne is hiszek az idei évtől eltekintve.Csiriba
Az ilyen meccsek miatt kell mennie Harbaughnak mint ez a mai. Ez edzői hiba és nem csak az OC hibája, ha egy szezon alatt a 2. félidőben szerünk összesen 2 TDt. Ilyen nincs!Alabama Niners
remélem olyan edzőnk lesz, aki nem fog átmenni ultrakonzervatívba egy 3 pontos vezetésnél, hanem rálép az ellenfél torkára.

milyen érdekes hogy Ellingtonnal mennyire robbanékonyabbak voltunk.
jót fog tenni az offseason, csak Jed York nőjön már végre fel és kezdjen úgy viselkedni, mint egy NFL franchise tulaj. efy stabil FO kell de nagyon, és ne bólogató Jánosok legyenek a vezetőségben és a csapatban.
egyelőre itt kell rendnek lennie.

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Én egyedül Romant küldeném el, de gyorsan, pl két nagy kővel a nyakában a Golden Gate hídról lefele, Jimbot nem bántanám. Ugyanis azért mert ez az év szar volt, attól még jó edzőnek tartom, ha nincs az a kyle williams fumble és Kaep int tavaly az nfc döntőkön akkor egy olyan edzőről beszélünk aki zsinórban 3 SB-re vitte a csapatot. Ehhez két dolog kell, a játékosok és az edzők. Inkább kicserélném a játékosokat, Cashtreet, VD-t, pár OL-t, megerősíteném a secondaryt, és megtartanám Goret egy két éves szerződéssel, mindegy nyugdíj alapot létrehozva neki (kérdés, hogy ő játszani akar vagy pénzt keresni. Ha utóbbi akkor maradhatna, ha játszani akar akkor mehetne, de a távozása nehéz döntés lenne így is, úgy is.) Kellene hozni egy jó OC-t, és feltápolni Kaepet, benne is hiszek az idei évtől eltekintve.Csiriba
Az ilyen meccsek miatt kell mennie Harbaughnak mint ez a mai. Ez edzői hiba és nem csak az OC hibája, ha egy szezon alatt a 2. félidőben szerünk összesen 2 TDt. Ilyen nincs!Alabama Niners
Abban egyet értek veled, hogy a 2 td a második félidőkben kevés, de most se Jim kezéből verték ki a labdát a hosszabbításban.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
félidő után elmentem lefeküdni, most meg látom mekkorát változott az eredmény wow 😀 bár jobb is így draft szempontból a jövő évre kell készülni

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én egyedül Romant küldeném el, de gyorsan, pl két nagy kővel a nyakában a Golden Gate hídról lefele, Jimbot nem bántanám. Ugyanis azért mert ez az év szar volt, attól még jó edzőnek tartom, ha nincs az a kyle williams fumble és Kaep int tavaly az nfc döntőkön akkor egy olyan edzőről beszélünk aki zsinórban 3 SB-re vitte a csapatot. Ehhez két dolog kell, a játékosok és az edzők. Inkább kicserélném a játékosokat, Cashtreet, VD-t, pár OL-t, megerősíteném a secondaryt, és megtartanám Goret egy két éves szerződéssel, mindegy nyugdíj alapot létrehozva neki (kérdés, hogy ő játszani akar vagy pénzt keresni. Ha utóbbi akkor maradhatna, ha játszani akar akkor mehetne, de a távozása nehéz döntés lenne így is, úgy is.) Kellene hozni egy jó OC-t, és feltápolni Kaepet, benne is hiszek az idei évtől eltekintve.Csiriba
Az ilyen meccsek miatt kell mennie Harbaughnak mint ez a mai. Ez edzői hiba és nem csak az OC hibája, ha egy szezon alatt a 2. félidőben szerünk összesen 2 TDt. Ilyen nincs!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hosszabb a sérült listánk, mint a 53-as rosterünk |8
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 875 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.silverandblackpride.com/2014/12/19/7425647/jim-harbuagh-agrees-to-become-michigans-hc