San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
Jimbo! (Y) 🏈Montana
Sejtettem, hogy neked tetszene az ötlet! Majd a döntőben Saban leoktatja! 😊Alabama Niners
Csak jussunk el odáig,Rákláb szétdobálja a secondarytokat 😛 😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
Jimbo! (Y) 🏈Montana
Sejtettem, hogy neked tetszene az ötlet! Majd a döntőben Saban leoktatja! 😊
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
Jimbo! (Y) 🏈
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
nyomjátok a tippeket mert abszolut homály vagyok a college foci világában, hogy kiket nézegessek figyeljek.szóval kikre érdemes figyelni ha gyors elkapót akarunk?Josszi
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Megnéztem a highlight-okat róluk. Amari nagyon mobilisnek tűnik Devin meg jó magas de nekem legjobban Strong tetszett aki igazi bravúr elkapásokra is képes. Williams pedig nem SS?he7edik
nem SS 😊
van még Sammie Coates is 😀 de egyelőre a Strong bandwagonon vagyok. sasoljátok majd a Senior Bowlt és a Combine-t.

2. körben Hundley 😀petey
Nemrég írtam Hundley-t, 2. kört megéri, nem nagy veszteség, ha nem jön be. Kell QB Kaep mögé, Gabbert nem megoldás.
Mariota és Winston kimegy az elején aztán hosszú szünet és jön Hundley.
Amari Cooperért oda adnám a fél kezem 😛 Julio Jones is bevált az Atlantánál, és Cooper jobb nála.
Aztán kell hozni falembereket mindkét oldalra, lehet az FA-ről is meg CB/S kell. Ne felejtsük valami épkézláb TE is kell, mert ha így folytatja Davis......McDonald meg nem sokat tett le eddig az asztalra. És így tovább....
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
nyomjátok a tippeket mert abszolut homály vagyok a college foci világában, hogy kiket nézegessek figyeljek.szóval kikre érdemes figyelni ha gyors elkapót akarunk?Josszi
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Megnéztem a highlight-okat róluk. Amari nagyon mobilisnek tűnik Devin meg jó magas de nekem legjobban Strong tetszett aki igazi bravúr elkapásokra is képes. Williams pedig nem SS?he7edik
nem SS 😊
van még Sammie Coates is 😀 de egyelőre a Strong bandwagonon vagyok. sasoljátok majd a Senior Bowlt és a Combine-t.

2. körben Hundley 😀

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Megnéztem a highlight-okat róluk. Amari nagyon mobilisnek tűnik Devin meg jó magas de nekem legjobban Strong tetszett aki igazi bravúr elkapásokra is képes. Williams pedig nem SS?


több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Brooks majdnem biztos megy, vagy pedig nagyon le kell adnia, tehát máris egy minusz a felsoroltakból. Bowmann rizikós, rá nem szabad alapozni. Borland szenzációsan játszott, de nagyon sokat kell tanulnia és erre Willis ideális. Ha megnézed a sok tacklet amit csinalt az gyönyörű, de pl Willis a helyet illetően, tehát hol csinálja, abban más dimenzió. Aldon hihetetlen nagy tehetség, de a tipikus "balhés" srác. Megint csinál vmi faszságot és cut ez tuti. Idén nagyjából a szezonunk is ráment a hülyeségére. Mondjuk nem említetted de Lynch, Skuta is itt van még, bennük is van potenciál, tehát tényleg erősek vagyunk ezen a téren. Draft ide nem lesz. De ne felejtsd el, hogy a backup, backupjainak a backaupjai is már sérülés miatt dőltek ki idén nálunk. Ez mellett, ahogy írtad ő a D# vezére, arca, az egész frencsájz kirakatfigurája. Nem tudom elképzelni, hogy megy.diverdoc
Ok köszi.
Akkor mondjuk Brooks pl előbb repül, akár Lynch erős szereplése miatt...
Aldon meg gondolom nem azon a 9+M-n fog játszani, ha ennyire kardélen táncol...
Na így már kicsit valóban más a leányzó fekvése 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 976 — Deion Sanders for president!
Üdv!Rolni
Írod a karácsonyi kívánság listádat? 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Brooks majdnem biztos megy, vagy pedig nagyon le kell adnia, tehát máris egy minusz a felsoroltakból. Bowmann rizikós, rá nem szabad alapozni. Borland szenzációsan játszott, de nagyon sokat kell tanulnia és erre Willis ideális. Ha megnézed a sok tacklet amit csinalt az gyönyörű, de pl Willis a helyet illetően, tehát hol csinálja, abban más dimenzió. Aldon hihetetlen nagy tehetség, de a tipikus "balhés" srác. Megint csinál vmi faszságot és cut ez tuti. Idén nagyjából a szezonunk is ráment a hülyeségére. Mondjuk nem említetted de Lynch, Skuta is itt van még, bennük is van potenciál, tehát tényleg erősek vagyunk ezen a téren. Draft ide nem lesz. De ne felejtsd el, hogy a backup, backupjainak a backaupjai is már sérülés miatt dőltek ki idén nálunk. Ez mellett, ahogy írtad ő a D# vezére, arca, az egész frencsájz kirakatfigurája. Nem tudom elképzelni, hogy megy.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Üdv!

Lenne egy szigorúan elméleti kérdésem.
Van sztetek arra reális esély, hogy Patrick Willis-t elküldjétek szezon után?
Mielőtt csípőből mindenki lehülyézne kérlek olvassátok el, amit összeszedtem:

-nem lesz fiatalabb ő sem már
-a fizetése elég magas lesz 15-ben (8,2M) és 16-ban(9,6M) is
-csak 843k dead money lenne utána, ha kirakjátok, ami majdnem 7,5M megtakarítást jelent
-kereten van Bowman aki talán már jobb is, mint Ő és fiatalabb is, illetve hasonlóan jól meg van fizetve
-kereten van Borland, aki idén nagyon jól játszik, képes lehet Bowman mellett remek megoldást nyújtani
-a Bowman-Borland páros jóval olcsóbb lenne és nem hiszem, h sokkal rosszabb
-Wilhoite személyében van 3. bevethető ember már most is kereten, illetve úgy fest az FO ért az ILB-k draftolásához amúgy is
-2015ben Kaep 17M-t megeszik a sapiból, őt követné az LB core 4 tagja. Smith (9,7M), Brooks (9,6M), Bowman (8,4M), Willis (8,2M). Rajtuk kívül még van 6 emberke 6M fölötti cap értékkel.
-jelenleg 150M a cap számotok 2015-re, ami elég sok, lévén idén 133 a cap, jövőre maximum 150-et mondanak
-ott van pl Boone aki már idén is keveselte a pénzét. Iupati lelépésével az ő pénzét gondolom rendezni kell
-az új HC gondolom szeretne majd pár FA-t hozni, jön még egy draftclass
-PWillis-t leszámítva a nagy cap számmal bíró emberkék elég komoly dead money-t vonnának maguk után, így vele lehetne a legnagyobbat spórolni magasan Steve Johnson után...gondolnám Aldon nem kivágandó tétel...nála egy szerződés hosszabbítás sokat dobhat persze az egész helyzeten, de azért az látszik, h nem dúskáltok majd a cap spaceben sztem.


Tudom, h a D vezére és a csapat egyik arca, de mivel olyan poszton játszik, ami talán a legtömöttebb és sokat lehetne rajta spórolni úgy, hogy a pályán nem változna talán nagyot az egység játéka sztem jogos a kérdés.

Ti ismeritek igazán a tulajt, GM-et, ezért kérdezem. Lehetséges, h szóba kerül az ő elküldése vagy szent tehén és bármi áron megtartják inkább máshol vágnak inkább a számokon?

Előre is köszi
R

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
most hogy release lett McDonáld, az dead money lett?Josszi
hát az eléggé az lett mármint az annak számító része a szerződéséből
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
most hogy release lett McDonáld, az dead money lett?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
nyomjátok a tippeket mert abszolut homály vagyok a college foci világában, hogy kiket nézegessek figyeljek.szóval kikre érdemes figyelni ha gyors elkapót akarunk?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Amari Cooper!!! Csak sajnos nem draftolunk annyira magasan még 7-9-el sem, hogy elérjük. Támogatnám ezerrel!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
És talán vmelyikből még ikon is lehet mint Flash 80 volt annak idején.

és akkor az cikkek nem mentalis problémákról szólnának hanem pl

És még a karácsonyfára is kitehetnénk 😊


Na ennyit a nosztalgiázásról.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
j
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.
petey
Miért szerinted Harbaugh miatt lettünk nem gerinces csapat?
Spec én sajnálom, hogy elmegy. lehet, hogy gerincesek leszünk, de jobbak attól nem

Az megvan egyébként, hogy Bruce Miller volt a legjobb elkapónk a hóksz ellen?
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
lehet félreérthetően fogalmaztam. úgy értettem, hogy elég furán alakult az idei offseason(Culliver, Aldon balhék, Kap szállodai nőügye, Jim trade Clevelandbe stb), és valami látszódott hogynem kafa. jöttek a hírek hogy nem fér össze a vezetőség(szerintem Baalke és Jimbo megvolt, inkább a FO volt amivel nem jött ki Harbs), öltözői pletykák.
aztán jött még több érdekes nyilatkozat és Ray Mac ügye...amire azt mondta Jim ha valaki kezet emel egy nőre az repül. ehelyett ment a szerecsenmosdatás. szóval sok-sok
szóval nem ezt várja az ember egy dicső dinasztiás csapattól, ez inkább olyan Raiderses 😉

szóval most hogy elmegy Harbaugh, aki egy remek edző, talán más szelek fognak fújni és nyugodtság lesz.petey
Ja hogy úgy! Na ezt adom. Mac ügye egyébként már akkor felcseszett, és mondjuk az nem volt gerinces, hogy nem repült akkor. Na mindegy. Összességében én Harbaught ettől eltekintve kifejezetten karakán, markáns jó edzőnek tartom. Lesz ő még nfl edző és kurvára szar lesz ellene játszani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
wáztákurva  michigan.247sports.com/Bolt/Report-Michigan-offering-Harbaugh-6-Yrs49M-33944453

all in Klárikámpetey
hát kell is valaki Ann Arborba, mert amilyen fostalicska éveket nyomtak az elmúlt időszakban, csak azon csodálkoztam, hogy nem lincselték meg az edzőket. Frappánsan 49 milliót ígérnek neki...

Ezzel mindenki jól járna, Jim megkapja a zsetont amit akart, nekünk meg lehet új edzőnk.
Ja és Fangio-t nem viheti magával....Romant viszont kötelező! 😀Alabama Niners
Fangio szerződés alatt van, remélem neki is tele a töke az offenzzel és inkább maradna hátha lesz egy jó OC-nk

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
j
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.
petey
Miért szerinted Harbaugh miatt lettünk nem gerinces csapat?
Spec én sajnálom, hogy elmegy. lehet, hogy gerincesek leszünk, de jobbak attól nem

Az megvan egyébként, hogy Bruce Miller volt a legjobb elkapónk a hóksz ellen?
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
lehet félreérthetően fogalmaztam. úgy értettem, hogy elég furán alakult az idei offseason(Culliver, Aldon balhék, Kap szállodai nőügye, Jim trade Clevelandbe stb), és valami látszódott hogynem kafa. jöttek a hírek hogy nem fér össze a vezetőség(szerintem Baalke és Jimbo megvolt, inkább a FO volt amivel nem jött ki Harbs), öltözői pletykák.
aztán jött még több érdekes nyilatkozat és Ray Mac ügye...amire azt mondta Jim ha valaki kezet emel egy nőre az repül. ehelyett ment a szerecsenmosdatás. szóval sok-sok
szóval nem ezt várja az ember egy dicső dinasztiás csapattól, ez inkább olyan Raiderses 😉

szóval most hogy elmegy Harbaugh, aki egy remek edző, talán más szelek fognak fújni és nyugodtság lesz.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
j
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.
petey
Miért szerinted Harbaugh miatt lettünk nem gerinces csapat?
Spec én sajnálom, hogy elmegy. lehet, hogy gerincesek leszünk, de jobbak attól nem

Az megvan egyébként, hogy Bruce Miller volt a legjobb elkapónk a hóksz ellen?
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
jó döntés
tökéletes megkoronázása az egész évnek, balhék, letartóztatások. úgy érzem új szelek fognak fújni ezután
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.

Celek meg IR. semmi új..petey
Harbo miatt nem volt gerince a frencsajznak? Ja kivartak hogy nem jutunk be a PO-ba es most raktak ki MC-t, a szezon elejen levo balhejat meg elkentek... legyen igazad Petey... en sajnalom h elmegy...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
wáztákurva  michigan.247sports.com/Bolt/Report-Michigan-offering-Harbaugh-6-Yrs49M-33944453

all in Klárikámpetey
hát kell is valaki Ann Arborba, mert amilyen fostalicska éveket nyomtak az elmúlt időszakban, csak azon csodálkoztam, hogy nem lincselték meg az edzőket. Frappánsan 49 milliót ígérnek neki...

Ezzel mindenki jól járna, Jim megkapja a zsetont amit akart, nekünk meg lehet új edzőnk.
Ja és Fangio-t nem viheti magával....Romant viszont kötelező! 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
wáztákurva  michigan.247sports.com/Bolt/Report-Michigan-offering-Harbaugh-6-Yrs49M-33944453

all in Klárikám

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
jó döntés
tökéletes megkoronázása az egész évnek, balhék, letartóztatások. úgy érzem új szelek fognak fújni ezután
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.

Celek meg IR. semmi új..