San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
31-17 ide 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
SAN California Bowl at SANta Clara, SAN Francisco vs SAN Diego
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
HC jelöltek:
- Lord Fangio
- Bob Stoops, Oklahoma
- David Shaw, Stanford
- Brian Kelly, Notre Dame
- Mark Helfrich, ORegon
- Gus Malzahn, Auburn
- Kevin Sumlin Texas A&M
- Adam Gase, Broncos OC
- Hue Jackon, CIN OC
- Mike Holmgren
- Josh McDaniels
- Todd Bowles, ARI DC

vannak jelöltek, én perplill a Malzahn/Helfrich/Stoops vonalon utazom, de nagyon borsos áron lehetne őket idehozni, már ha jönnének.és Stoops sem az egyszerű eset.
Holmgren egy nagyon jó edző, de elment mellette az idő, láthattuk a Brownsnál is már. Josh McD ne...bár ha tanult az előző hibáiból..
nem tudom ki lesz, de jövő vasárnap véget ér egy éra.petey
mennyire tekinthető ez a lista hivatalosnak?

Holmgren és McDeniels vonatkozásában egyetértek.
Shaw és Helfrich esetében az egyetemi HC tapasztalatok sem túl acélosak és felépített rendszereket vittek tovább.
Kelly ND-nél elért eredményei engem nem nyűgöztek le eddig, Stoops Oklahomája kicsit leereszkedőben van, lehet jót tenne neki a váltás 15 év után.
Nekem a Malzahn-Sumlin duó szimpatikus a felsoroltak közül, mindkettejük csapatait többször láttam az elmúlt években, mindkét helyen jól futó QB-k vannak/voltak Marshall/Manziel, van tapasztalat mögöttük HC-ként.

Gase-ról jókat mondanak, kérdés megérett e a HC pizicióra, Hue Jackson nekem nem meggyőző, Bowles-ra nem tudok reagálni, a jó védelem megvan.

Nekem az a meglátásom, hogy a jövő most úgy néz ki, hogy abba az irányba megy amikor jó lábakkal megáldott QB-k kerülnek előtérbe, Luck kivételével szinte csak olyan irányítók jönnek akiknek ez az erősségük (az idei 2 legjobb is dual treath, sőt a harmadik is). Olyan edző kell akik ezt tudják kamatoztatni, nekünk az irányítónk már megvan, ha belegebedünk akkor sem lesz soha pocket passzer Kaep. Jöjjön olyan akinek van ebben tapasztalata és hozzon magával olyan OC-t!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Borland is IR.

same ol' shit. nothing new.

IR watch: 16

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
HC jelöltek:
- Lord Fangio
- Bob Stoops, Oklahoma
- David Shaw, Stanford
- Brian Kelly, Notre Dame
- Mark Helfrich, ORegon
- Gus Malzahn, Auburn
- Kevin Sumlin Texas A&M
- Adam Gase, Broncos OC
- Hue Jackon, CIN OC
- Mike Holmgren
- Josh McDaniels
- Todd Bowles, ARI DC

vannak jelöltek, én perplill a Malzahn/Helfrich/Stoops vonalon utazom, de nagyon borsos áron lehetne őket idehozni, már ha jönnének.és Stoops sem az egyszerű eset.
Holmgren egy nagyon jó edző, de elment mellette az idő, láthattuk a Brownsnál is már. Josh McD ne...bár ha tanult az előző hibáiból..
nem tudom ki lesz, de jövő vasárnap véget ér egy éra.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Edzőkérdésben állítólag a Patriots offensive coordinatora, Josh McDaniels és a Broncosnál szintén offensive coordinator Adam Gase lehet az esélyes ha Harbó távozik.Érdekes hogy pont zsebirányítós OC-k neve merül fel.Montana
McDanielst kihagynám....
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Én egyedül Romant küldeném el, de gyorsan, pl két nagy kővel a nyakában a Golden Gate hídról lefele, Jimbot nem bántanám. Ugyanis azért mert ez az év szar volt, attól még jó edzőnek tartom, ha nincs az a kyle williams fumble és Kaep int tavaly az nfc döntőkön akkor egy olyan edzőről beszélünk aki zsinórban 3 SB-re vitte a csapatot. Ehhez két dolog kell, a játékosok és az edzők. Inkább kicserélném a játékosokat, Cashtreet, VD-t, pár OL-t, megerősíteném a secondaryt, és megtartanám Goret egy két éves szerződéssel, mindegy nyugdíj alapot létrehozva neki (kérdés, hogy ő játszani akar vagy pénzt keresni. Ha utóbbi akkor maradhatna, ha játszani akar akkor mehetne, de a távozása nehéz döntés lenne így is, úgy is.) Kellene hozni egy jó OC-t, és feltápolni Kaepet, benne is hiszek az idei évtől eltekintve.
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
27-24re nyerünk, akarom azt a kulcstartót😛Gábor
nekem is kene, de 27-10-re kikapunk. viszont, ha igy megnyerem, akkor atpasszolom neked 😀Vegita
na ezt a hozzáállást szeretem! 😀

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lzjqnzkzveyujewvrikz
Frank Gore: 'Weird knowing' 49ers contract almost up
Frank Gore knows the end might be near in San Francisco, telling reporters this week, "It's weird knowing that I won't be under contract any more." What's next for the 49ers' running back?


ez meg...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
27-24re nyerünk, akarom azt a kulcstartót😛Gábor
nekem is kene, de 27-10-re kikapunk. viszont, ha igy megnyerem, akkor atpasszolom neked 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
27-24re nyerünk, akarom azt a kulcstartót😛

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gore játszani fog most jött az értesítő az NFL-től.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Csak azért is nyerünk,tippem 20-19.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szerintem nyerünk, 17-7-re...vagy nem
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
na tipp: 49ers- Chargers 10-14

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)diverdoc
Baranya power! 4en vagyunk legalább már így.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Edzőkérdésben állítólag a Patriots offensive coordinatora, Josh McDaniels és a Broncosnál szintén offensive coordinator Adam Gase lehet az esélyes ha Harbó távozik.Érdekes hogy pont zsebirányítós OC-k neve merül fel.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Reid a Baldwin gyilkosságért kapott 10.000-es büntit. Tényleg vicc.

Jól néz ki az injury reportunk mára:
Out
LB Chris Borland (ankle)
CB Tramaine Brock (hamstring)
RB Carlos Hyde (ankle)
WR Stevie Johnson (knee)
Questionable
LB Ahmad Brooks (thumb)
WR Michael Crabtree (knee)
T Anthony Davis (concussion)
RB Frank Gore (concussion)
S Raymond Ventrone (groin)
LB Michael Wilhoite (hip)
Probable
CB Perrish Cox (ankle)
CB Chris Culliver (knee)
DT Quinton Dial (knee)
DE Tony Jerod-Eddie (foot)
T Jonathan Martin (illness)
C Marcus Martin (knee
LS Kyle Nelson (back)
DE Justin Smith (back)

Volt már szó a LB-ről. Már amugy is Moody volt a kezdőbe jelölve Wilhoite mellé, na ha most ő sem fog játszani, akkor tényleg igen érdekes lesz az ILB poszt. Azt hzogy nincs nagyon passzjáték nincs WR megszoktuk. Most futónk se, meg LB-nk se lesz. Marad az erős mentalis állapotunk. Fasza kilátások.
Na mindegy game day, GO NINERS


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kommentár nélkülMontana
Áldom a jó soromat, hogy élőben még láthattam.
Szomorú ezt látni (meg santa clara eddig olyan nagyon-nagyon nem jött be, de majd ma)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
HC Jon Gruden , OC pedig Kyle Shanahan, NFL tapasztalt edző kell most... de fiatal.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kommentár nélkül
Montana
vettem volna egy széket ha lett volna rá lehetőség.
több mint 9 éve
Cziri San Francisco 49ers California Golden Bears 5
Ez így elég torokszorító látvány.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Kommentár nélkül
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Visszatérve a HC kérdésre,szerintem Mike Holmgren is jó választás lehet.Igaz hogy nem fiatal(66) de a tapasztalata az garantált.QB volt, segíthet Kap-nak,86-91 között dolgozott is nálunk QC majd OC-ként.Van egy gyűrűje is 96-ból a Packersel,majd sokáig a hóksznál volt HC.