San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mondjuk ez a meccs már nem osztott-szorzott a PO reményeinken.Mostmár lehet nyugodtan tankolni jövőre.Sőt minden szempontból az lenne a legjobb ha csak a 4.-ek lennénk a csoportban.


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
hát én befejeztem a meccsnézést idénre. majd a PO-t.
amiben reménykedem az az, hogy York nem lesz pussy és idehoz valami tényleg nagy nevet, kerül amibe kerül. ha most nem fogja meg a csapatot akkor mehetünk vissza az Erickssonos/Nolanos/Singes sötét középkorba.
és kell egy új QB is szerintem. tegnap amit láttam, ez a csapat feladta.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 958 — Deion Sanders for president!
Úgy látom Haribó előlépett potenciális Raiders edzővé! o_o
Ennél azért messze jobb ez a csapat. (na nem Kepörnik)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem lehetett sajnos más az eredmény. 😕
Nulla pass rush, harmat gyenge secondary, nulla O# fal, a szokásos idióta play hívások, Kap eddigi leggyengébb meccse (2 int, 3 delay of game, az 5 sackből 3-nál simán eldobhatta volna a labdát, rengeteg homály dobás, rossz döntések).
Ellington rohadtul nem érzi, hova fog leesni a labda egy puntnál, megint kétszer sikerült megcsinálnia, hogy hagyta leesni, és jöhettünk 5 yardról. Mentségére szolgál, hogy legalább most beszélhettünk visszahordásról is. Dawson megint kihagyott egy FG-t. Ez a meccs több sebből is vérzett, nem hiszem, hogy ennél fogunk még szarabbul is játszani. A PO már elment, de nem ezzel a vereséggel. Attól tartok elveszítjük Harbaugh-t, Roman menjen, ne is lássam! Nem tudom ki jön helyettük, de tartok tőle, hogy nem lesz jobb, sőt...red6t6
Teljesen egyet értek Veled!
Szomorú dolog ez, imádtam az utóbbi évek rivalizálását, és szerintem mind a két csapatnak jót tett, mert mind a két öltözőt öszetartotta, vagy legalábbis nagyban hozzájárult, hogy a srácok ne a belső feszkókra figyeljenek.
Mágikus volt mind a két csapat...😕
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem mennie kell Harbough-nak is. Úgy néz ki a pletykák megalapozottak voltak. A tanácstalanságot látom rajta folyamatosan a meccs alatt, és ez főedzői probléma. Már jó ideje nem tud belenyúlni a meccsekbe ahogy az első és második évben. Egyfolytában felülmúlnak minket az ellenfelek taktikailag, nincsenek váratlan húzásaink, meglepő play hívások, elveszett a fineszesség a taktikai repertoárból. Roman playbookja egy rakás szar, Jimbo sem tud felülemelkedni ezen.
Friss impulzusra van szükség, mert elmúlt a Jimbo faktor!
Fangio-t megtartanám (bár tegnap Ő is leszerepelt) meg a #D edzőket ott kevesebb a gond.
A Jimbo faktor elvesztése Kaepernickben rejtőző lehetőségeket is korlátozza, viszont nem lehet elmenni amellett, hogy Kaep leeresztett mint a lufi. Teljesen mindegy, hogy engedik futni vagy nem, a passzolás sem megy, se zsebből, se futtából. Kapott egy b@szott nagy szerződést és semmit sem ad vissza belőle. Véleményem szerint olyan edző kell aki alapoz a benne rejlő futóteljesítményre, és nem azon parázik összetörik vagy sem. Kell draftolni most egy QB-t aki hasonló játékstílusú, van annyi mint a dög az NCAA-ben. Aztán, ha agyoncsapják Kaepet beáll az, nem lesz túl nagy visszaesés (sajnos). Talán még motiválná is, ha kapna a nyakába egy 2.-3. köröst. Azt be kell látnunk, hogy Gabbert egy fillért sem ér. Mondjuk Brett Hundley UCLA, magas mozgékony és nem egy világklasszis, mint Kaep. Fizikai paramétereik szinte teljesen azonosak.
Második körben elérhető: egy az egyben Kaep klón
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
az egész stáb takarodhatgaborik
ez a tegnapi meccsen vegleg beigazolodott, teljesen egyetertek.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem lehetett sajnos más az eredmény. 😕
Nulla pass rush, harmat gyenge secondary, nulla O# fal, a szokásos idióta play hívások, Kap eddigi leggyengébb meccse (2 int, 3 delay of game, az 5 sackből 3-nál simán eldobhatta volna a labdát, rengeteg homály dobás, rossz döntések).
Ellington rohadtul nem érzi, hova fog leesni a labda egy puntnál, megint kétszer sikerült megcsinálnia, hogy hagyta leesni, és jöhettünk 5 yardról. Mentségére szolgál, hogy legalább most beszélhettünk visszahordásról is. Dawson megint kihagyott egy FG-t. Ez a meccs több sebből is vérzett, nem hiszem, hogy ennél fogunk még szarabbul is játszani. A PO már elment, de nem ezzel a vereséggel. Attól tartok elveszítjük Harbaugh-t, Roman menjen, ne is lássam! Nem tudom ki jön helyettük, de tartok tőle, hogy nem lesz jobb, sőt...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szégyen....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
gyors összefoglaló a meccsről negyedekre lebontva:
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
az egész stáb takarodhat

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
34-13 ide
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 208
49-0 nektek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
31 - 17 ide

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Patton active ma már végre 😀
Brandon Lloyd helyett
40 yardon: 4.48 s

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
békesség van gyerekek meg szeretet.

petey
ja ja, csak sok itt a köcsög 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
meccs nap van, sehol senki? tipp?
illő lenne végre felszabadultan nagy különbséggel győzni, és nem telibeszarni hogy vszínüleg már semmi esélygaborik
Hetek óta ezt a felszabadult győzelmet várjuk,és szerintem ez ma se lesz meg.Vért izzadva fogunk nyerni ha nyerünk,nem lesz egyszerű az biztos.Montana
Csak egyetlen árva pontocskával tegyünk fel többett.... és húzzuk be! Legyen seggen csúszva, és vergődjünk el PO-ig... 😊
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
13-6 ide

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
23-13ra nyerünk, go 9ers!

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
meccs nap van, sehol senki? tipp?
illő lenne végre felszabadultan nagy különbséggel győzni, és nem telibeszarni hogy vszínüleg már semmi esélygaborik
Hetek óta ezt a felszabadult győzelmet várjuk,és szerintem ez ma se lesz meg.Vért izzadva fogunk nyerni ha nyerünk,nem lesz egyszerű az biztos.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
meccs nap van, sehol senki? tipp?
illő lenne végre felszabadultan nagy különbséggel győzni, és nem telibeszarni hogy vszínüleg már semmi esély

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Érdekes beszélgetés Scott Bair (Raiders insider) és Maiocco között a két irányítóról:
 www.csnbayarea.com/raiders/which-qb-has-brighter-future-kaepernick-or-carr
Mostanában Kaep kapott eleget a mediával való viszonya miatt (Harbaughnak még védeni is kellett), újságírok összeszámolták, hogy harmincvalahány kérdést kapott a sajtókonfon és nyolcvan szóval válaszolt. Ezt a témát is boncolgatják, edzőváltás,jövő, franchise QB stb mellett.

"He finds motivation in “silencing the haters.” And he seems to carry the weight of the world on his shoulders after losses. Kaepernick does not follow the lead set by all the other successful quarterbacks in the NFL, as far as handling the public aspect of his job.
And that’s OK, as long as he is producing on the field. But when he’s not producing, he has to do a better job of relating to the public and assuaging concerns about his and his team’s performance........there are questions about who will be Kaepernick’s coach next season. If a change is made, like many expect, there is no question Kaepernick’s profile will be heightened. He definitely will be the face of the franchise – whether he likes it or not. And he has to learn to get comfortable in that role.
"

Kaepernick legnagyobb hibájának azt látja, hogy nem konzisztens a játéka, és jelenleg a rookie évének sikerei miatt kap túlzott kritikákat.
Nekem nagyon tetszik a cikk utolsó bekezdésének kicsengése.

"He is a smart kid. He has all the talent in the world. Everybody wants to see instant results, and that’s what Kaepernick provided when he entered the lineup for the 49ers. But, now, people need to take a deep breath. A little patience is needed.
Whatever happens with the 49ers in the offseason, Kaepernick has to figure into the team’s long-term future. Right now, his best football was played when he was a rookie. But his best football should be ahead of him.
"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 098 — Csodabogár
békesség van gyerekek meg szeretet.


több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590

Érdekes ez a 30 ember játszott mk oldalon. Most is érdekes lesz a secondaryjük ellen.diverdoc
ez tényleg metál, kíváncsi leszek pl. Brownra. én kiegyeznék a 17 - 9-el most is.Josszi
Brown sérült, nem?
tuti oda teszi magát a Raiders, én ha 1 ponttal nyerünk már örülni fogok 😀
kiváncsi leszek Hárbó és Roman milyen gameplannel állnak ki

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 077 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Uramisten, te kinek képzeled magad, hogy megmondd, ki-hova-mit írhat be? Ez így már a nyolcadik felesleges komment, amit e általad kezdeményezett parttalan vita eredményezett, ez nyilván nem probléma, de az persze igen, hogy válaszoltam egy engem idéző hozzászólásra.

És lőn sötétség, komolyan mondom, nem hiszem el.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lenne egy kérdésem , barátom.
Amikor hőn szeretett csapatod sztárjátékosát , AP-t eltiltották , mert véresre verte a saját gyerekét , melyik Niner copy-pastézott be a Vikings topikra képeket megvert gyerekekről?
Köszönöm , leülhetsz!Harlequin
Nem érdekli sztem az NFL.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P