San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HCpetey
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált. Az, hogy tavaly döntős volt az Auburn földöntúli mázlik sorozatának volt köszönhető, az SC elleni elkapás, a Bama elleni kick six. Idén messze nem ragyognak annyira.
Olyan OC kell aki tudja használni Kaepet, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt hozzon lábon és passzal is. Amennyiben el tudnánk érni a 250y passz + 60-70y futást vele, ami messze nem elképzelhetetlen, stabil PO csapat lennénk.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HCpetey
igen csökönyös egy ember 😀 ezért is nem fog Roman sem távozni idő előtt... de várjuk ki a szezon végét, lehet lesz még örömben részünk 😀 és itt nem az edzőváltásra gondolok...Josszi
hát Jim kijelentette hogy supportálja az edzőit. nagyon arra játszik hogy rúgjuk ki szezon végén, ugye 1 év még hátravan neki. ha trédelni akarnánk azt meg ő tudja megvétózni.
csak remélni tudom, hogy a srácok összeültek és vérszerződést kötöttek hogy kerül amibe kerül innen nyernek.
ideje az avatar cserének 😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HCpetey
igen csökönyös egy ember 😀 ezért is nem fog Roman sem távozni idő előtt... de várjuk ki a szezon végét, lehet lesz még örömben részünk 😀 és itt nem az edzőváltásra gondolok...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HC

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Egy hosszabb beszámoló a Levi's Stadiumban tett látogatásomról:  bit.ly/1HUWUTUzolika26
Lol Greenbay es Felcsut egy mondatban 😉 khm khm...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Egy hosszabb beszámoló a Levi's Stadiumban tett látogatásomról:  bit.ly/1HUWUTUzolika26
köszönjük, gondolom párszor megkaptad hogy mennyire irigyelnek 😊

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Egy hosszabb beszámoló a Levi's Stadiumban tett látogatásomról:  bit.ly/1HUWUTU


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálva

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
hát érdekesen alakulnak a dolgok. A Cards kikapott megint, így 9-3-mal áll. Seahawks 8-4, de egy esetéleges vereséggel, és a mi győzelmünkkel mindketten 8-5 lehetünk.
szóval 4 meccsel a vége előtt bármi lehet még, pláne a divízión belüli körbeverések miatt.petey
Teljesen felesleges bármiben is reménykedni, ne hitegessük magunkat mert csak még keserűbb lesz a december.he7edik
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 mert azért valljuk be, láttunk már furcsa dolgokat. Otthon a Chargers/Cards meglehet, idegenben a Raiders, és hát a nagy számok törvénye alapján akár nyerhetünk is Seattle-ben is...tény, az elmúlt hetekben levő játékunk nem ezt tükrözi, de reménykedni lehet?petey
lehet! de ahogy Frank nyilatkozta: "Take it one game at a time."
szóval drukkoljunk vasárnap , aztán jövő vasárnap megint derby. kemény fizikai csata ahol nekünk nincs vesztenivalónk... emlékezzünk a tavalyi nfc döntőre... ahol a végén szúrtuk el...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ÁÁÁÁÁ ezt a vitriolos ömlengést 😊 😊 Ray bátyó tényleg nem normális!


A massive collision of the depressed and defeated, with two fan bases that long not for this game, but for a new start next year.

Yes, it’s 49ers-Raiders, live from Pyongyang, with words and music by Soren Kierkegaard, and choreography by Joseph Stalin.😛 Party down, middle-agers.

The two teams meet in the famous Stadium Of Blight, the Oakland-Alameda County And Whatever Fly-By-Night Sponsor You Can Find To Attach Itself To This Damp Gray Eyesore Stadium. They come off a week of football in which they combined to lose their games by an aggregate total of 71-3. Both coaches are active and presumed dead, with one perhaps replacing the other in a ballet of careerist madness that would make Twyla Tharp saw off her own feet. Both young quarterbacks are being treated for battle fatigue, and both offensive coordinators are being blamed for Benghazi long after everyone has forgotten what that trumped-up nonsense was about to begin with.
😛 😛
Sunday’s game is a big one locally if you have the Xanax to plow through it ... I don’t know about you, but I’m down for some big fun."diverdoc
ehehehee sajnos találó. 😀 én beveszem a xanaxom és vigyorogva nézem ahogy 3 ponttal nyerünk...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
hát érdekesen alakulnak a dolgok. A Cards kikapott megint, így 9-3-mal áll. Seahawks 8-4, de egy esetéleges vereséggel, és a mi győzelmünkkel mindketten 8-5 lehetünk.
szóval 4 meccsel a vége előtt bármi lehet még, pláne a divízión belüli körbeverések miatt.petey
Teljesen felesleges bármiben is reménykedni, ne hitegessük magunkat mert csak még keserűbb lesz a december.he7edik
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 mert azért valljuk be, láttunk már furcsa dolgokat. Otthon a Chargers/Cards meglehet, idegenben a Raiders, és hát a nagy számok törvénye alapján akár nyerhetünk is Seattle-ben is...tény, az elmúlt hetekben levő játékunk nem ezt tükrözi, de reménykedni lehet?

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
hát érdekesen alakulnak a dolgok. A Cards kikapott megint, így 9-3-mal áll. Seahawks 8-4, de egy esetéleges vereséggel, és a mi győzelmünkkel mindketten 8-5 lehetünk.
szóval 4 meccsel a vége előtt bármi lehet még, pláne a divízión belüli körbeverések miatt.petey
Teljesen felesleges bármiben is reménykedni, ne hitegessük magunkat mert csak még keserűbb lesz a december.


több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ÁÁÁÁÁ ezt a vitriolos ömlengést 😊 😊 Ray bátyó tényleg nem normális!


A massive collision of the depressed and defeated, with two fan bases that long not for this game, but for a new start next year.

Yes, it’s 49ers-Raiders, live from Pyongyang, with words and music by Soren Kierkegaard, and choreography by Joseph Stalin.😛 Party down, middle-agers.

The two teams meet in the famous Stadium Of Blight, the Oakland-Alameda County And Whatever Fly-By-Night Sponsor You Can Find To Attach Itself To This Damp Gray Eyesore Stadium. They come off a week of football in which they combined to lose their games by an aggregate total of 71-3. Both coaches are active and presumed dead, with one perhaps replacing the other in a ballet of careerist madness that would make Twyla Tharp saw off her own feet. Both young quarterbacks are being treated for battle fatigue, and both offensive coordinators are being blamed for Benghazi long after everyone has forgotten what that trumped-up nonsense was about to begin with.
😛 😛
Sunday’s game is a big one locally if you have the Xanax to plow through it ... I don’t know about you, but I’m down for some big fun."


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
hát érdekesen alakulnak a dolgok. A Cards kikapott megint, így 9-3-mal áll. Seahawks 8-4, de egy esetéleges vereséggel, és a mi győzelmünkkel mindketten 8-5 lehetünk.
szóval 4 meccsel a vége előtt bármi lehet még, pláne a divízión belüli körbeverések miatt.petey
Monnyuk nem ártana, ha vkit mi is megvernénk ( de főleg vertünk volna)divizión belül, mert addig ebből a körből kimaradunk, csak a verés marad. Reálisan nekünk sok esélyünk nincs. Nem csak a matek, a mutatott játék miatt sem.

szerk:
Most látom Maiocco is hasonlóan vélekedik:
"If the 49ers’ offense does not start putting up some points, scoreboard watching around the NFC is completely meaningless.
It's really quite simple: They must score some points or they'll be watching the playoffs on TV. The 49ers have the wild-card tiebreaker edges on Philadelphia and Dallas due to head-to-head victories. Their loss to the Rams at Levi's Stadium will hurt them if there's a tie within the division because the best the 49ers can finish inside the NFC West is 3-3."

Plussz: Zuhanjon össze a Lions, meg hajrá Eagles, de mocskosul


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Josszi lehet ezekre gondolt:
"Did you see Dez Bryant's 23-yard reception against Sherman to set up a touchdown? What about Bryant's jump ball over Sherman on 3rd-and-5 in the fourth quarter? Sherman needed pass interference to stop him on another series. What about Sherman's big mistakes in the Chargers loss?"
Bár magamrészéről nem szeretem a bleacher reportot, de ha már innen hoztad a statisztikát. és igen tudom, hogy Sherman egyértelműen az egyik eklatáns példája a CB-nek akiket "opponents must avoid" és a statisztikái ezek alapján olyanok, amilyenek. Total sack tekintetében nincs az első 40 CB között, pass defending tekintetében harmincvalahányadik, intek tekintetében 19. CB, sackek tekintetében nincs a 30 legjobb CB között, idén nincs szerzett famblija éls az egy kierőszakoltal sem ligacsúcs. Igen hangsúlyozom, hogy tudom nem játszanak rá általában. Volt 3 csapat aki igen. Keenan Allen azért 5 elkapást és jó pár yardot hozott rajta, Bryant is jól megjátszotta. Ezután jöttek a cikkek : Vége a hóksz terror uralmának, Sherman túlértékelt, ő nem egy shut down CB stb.). Ezek alapján szerintem igenis ki lehet mondani, hogy idén nem az igazi Sherman volt eddig. Aztán jött a harmadik csapat aki rá játszott, a niners. Ahol Kaep vmi érthetetlen mazochizmussal 5-öt dob Shermanre. 2x beledobja a kezébe, (szó sem volt 1 az 1 szituról, bárki elkapja), 2x simán elüti. Ezzel Sherman megtriplázza az intjei idei számát, és egyharmaddal növeli a PD számait. A csütörtöki meccs statjait leszámítva STATISZTIKA szerint nincs az első 40-50 CB-ben. Bár statisztika sokszor szart sem ér, de ebben a sportban eléggé komolyan veszik.
Magam részéről Shermannt nagyon rühellem, de ennek ellenére zseniális, ligaelit, top CB-nek tartom, de az idei éve (eddig, mi most adtunk egy nagy lökést, meg azért jól kivette ált az O# jobb oldalát) nem volt az igazi. Nem csak Josszi a tengeren túlon is sokan vélekedtek így.
Mondjuk az hogy Roman jó OC erről idén nem nagyon hallottam, olvastam, úgyhogy várom tenorx érvelését 😊 😊

Ui: Nem gondolom magam nevetségesnek, hogy Sherman SF logon elköltött pulykazabálását és a nyilatkozatát kifogásolom és ezt itt le is írom.diverdoc
igen, és köszönöm hogy vetted az időt és fáradtságot, hogy részletezd (helyettem)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azért szerintem nagyon könnyű abba a hibába esni, hogy rosszul méred fel a rostered erejét. i.e. többet gondolsz róla mint amennyit ér. A hoxnál 2006-07 táján már látszódtak a hanyatlás jelei és Ruskell semmit sem csinált vagy csak szart húzott. A végén Carrolléknak lényegében porig kellett rombolni mindent és újraépíteni. Ti még közel sem vagytok itt, de azért lehet nem csak Roman a hibás mindenért.Tessu
nem csak Roman a hibás, de neki kell majd elvinnie a balhét... ez a keret többre lenne hívatott mint ahol most tart, mint pszichésen (nem nem a mindenki a happyire táncol meccsek előtt és peace and love-ot varrat mindenki a bal combjára) hanem a nyári események és az azokat nem kezelő head office miatt (balhék, hisztik a camp alatt után stb stb....)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Amikor idehozta Harbaugh, akkor a college-ból átmentett sémák még működtekred6t6
még ez sem igaz, az SB-menetelésnél írták a támadósorról:

The 49ers' offense is very much an old-school, diverse running game that mixes the trap, power and wham plays with their new-school pistol and read-option plays

Hogy Roman nem tudott megújulni, az nyilvánvaló, de ő tulajdonképpen 1995 óta NFL edző, csak egy év tanulmányutat eltöltött középiskolai, kettőt meg egyetemi szinten, és az ott felszedett ötleteket tudta olyan szinten kamatoztatni, amilyenen láthattátok... ez neked mit árul el a copycat NFL-ről?

---

szintén 2013 januárjából:

"What people don't realize is that we're totally different than all that (college) stuff," Roman said. "We like (it) when people don't know or mischaracterize our offense. It's an advantage."baggio
ugye érted hogy a lényeg hogy nem a college focit fikázzuk hanem éppen a 49ers topicban arról beszélgetünk mi ki okozhatta ezt a számunkra katasztrófális szezont, én legalább is annak élem meg az ideit az előző 3 évhez képest. Úgyhogy cuki vagy hogy jössz és javítasz meg osztasz meg infókat 😀 ha az általam írtak között számodra kedves college focit bántót olvastál az vagy a tudatlanságomból vagy a hirtelen felindultságból követett el. Mea CulpaJosszi
Egy szóval sem írtam ilyet, csak gondoltam próbálok rámutatni, hogy mi a különbség Roman (vagyis Harbaugh) és Carroll vagy Chip Kelly között. A multiple offense hosszabb távon nem tud működni semmilyen szinten, ezt számomra az idei Stanford is bebizonyította a 49ers mellett, valamilyen irányban muszáj elkötelezned magad. Az SF-nél ez nem történt meg, és OC-váltás nélkül nem is fog, ez meg szerintem már mindenki számára nyilvánvaló.baggio
Részben értek Veled egyet. Tud az működni, amíg jól csinálják, a baj az, hogy itt nem csinãljãk jól. Nem csinálják jól, mert a nem első szándékból indított feltartó blokkok rosszul kivitelezettek, lassú az egész fal, ami amúgy is szinkron blokkol, és nem hatékonyak a blokkoló csapatok közötti átzárások. Innetől kezdve átlátszó volt már tavaly is az egész. Aztãn pont Roman tekert egyet a sémán pont a hox ellen, amit egy szünet alatt sikerült blattolni. Azóta konstans a helyzet.
Ezen eszközök nélkül ma nem lehet az NfLben optiont játszani, a D- ugyanis megtanulták kezelni. A hox 2 évet beletett, és még mindig sok az asszinkronitásból eredő fal hiba, viszont brutálisan működik.Helmut Zimmer
ezért kellene nemcsak Romannak hanem Solarinak is mennie...petey
az OL felelősége nagy, nálunk Gore más stílusban fut mint pl Lynch, ő kívár az utolsó pillanatig hogy hol nyilik egy inches lyuk és odacsap le ezerrel.... de ha nem nyítnak neki, ha a blocking séma átlátszó és nem 100%san konzisztens? akkor ez van.... limitált futás.


régebbi cikk de a lényeg benne van...
 ninergold.sportsblog.com/posts/1235009/49ers_season_on_the_line__blame_roman_.html
vagy itt van Staley interjúja amit utóbb finomított...
 www.pressdemocrat.com/sports/niners/3070751-181/49ers-joe-staley-offensive-line

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
hát érdekesen alakulnak a dolgok. A Cards kikapott megint, így 9-3-mal áll. Seahawks 8-4, de egy esetéleges vereséggel, és a mi győzelmünkkel mindketten 8-5 lehetünk.
szóval 4 meccsel a vége előtt bármi lehet még, pláne a divízión belüli körbeverések miatt.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24851130/state-of-the-49ers-tomsula-fagio-gase-seen-as-top-harbaugh-replacements?v=1&vc=3Beki
Fangio nem akar HC lenni, Tomsula meg már volt, de szerintem egy igazi NFL csapat nagy falat lenne neki. jobb lenne kintről hozni. Gase meg itt volt nálunk, kérdés ott mennyire ő és nem Peyton a főnök.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Amikor idehozta Harbaugh, akkor a college-ból átmentett sémák még működtekred6t6
még ez sem igaz, az SB-menetelésnél írták a támadósorról:

The 49ers' offense is very much an old-school, diverse running game that mixes the trap, power and wham plays with their new-school pistol and read-option plays

Hogy Roman nem tudott megújulni, az nyilvánvaló, de ő tulajdonképpen 1995 óta NFL edző, csak egy év tanulmányutat eltöltött középiskolai, kettőt meg egyetemi szinten, és az ott felszedett ötleteket tudta olyan szinten kamatoztatni, amilyenen láthattátok... ez neked mit árul el a copycat NFL-ről?

---

szintén 2013 januárjából:

"What people don't realize is that we're totally different than all that (college) stuff," Roman said. "We like (it) when people don't know or mischaracterize our offense. It's an advantage."baggio
ugye érted hogy a lényeg hogy nem a college focit fikázzuk hanem éppen a 49ers topicban arról beszélgetünk mi ki okozhatta ezt a számunkra katasztrófális szezont, én legalább is annak élem meg az ideit az előző 3 évhez képest. Úgyhogy cuki vagy hogy jössz és javítasz meg osztasz meg infókat 😀 ha az általam írtak között számodra kedves college focit bántót olvastál az vagy a tudatlanságomból vagy a hirtelen felindultságból követett el. Mea CulpaJosszi
Egy szóval sem írtam ilyet, csak gondoltam próbálok rámutatni, hogy mi a különbség Roman (vagyis Harbaugh) és Carroll vagy Chip Kelly között. A multiple offense hosszabb távon nem tud működni semmilyen szinten, ezt számomra az idei Stanford is bebizonyította a 49ers mellett, valamilyen irányban muszáj elkötelezned magad. Az SF-nél ez nem történt meg, és OC-váltás nélkül nem is fog, ez meg szerintem már mindenki számára nyilvánvaló.baggio
Részben értek Veled egyet. Tud az működni, amíg jól csinálják, a baj az, hogy itt nem csinãljãk jól. Nem csinálják jól, mert a nem első szándékból indított feltartó blokkok rosszul kivitelezettek, lassú az egész fal, ami amúgy is szinkron blokkol, és nem hatékonyak a blokkoló csapatok közötti átzárások. Innetől kezdve átlátszó volt már tavaly is az egész. Aztãn pont Roman tekert egyet a sémán pont a hox ellen, amit egy szünet alatt sikerült blattolni. Azóta konstans a helyzet.
Ezen eszközök nélkül ma nem lehet az NfLben optiont játszani, a D- ugyanis megtanulták kezelni. A hox 2 évet beletett, és még mindig sok az asszinkronitásból eredő fal hiba, viszont brutálisan működik.Helmut Zimmer
ezért kellene nemcsak Romannak hanem Solarinak is mennie...

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24851130/state-of-the-49ers-tomsula-fagio-gase-seen-as-top-harbaugh-replacements?v=1&vc=3