San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Amikor idehozta Harbaugh, akkor a college-ból átmentett sémák még működtekred6t6
még ez sem igaz, az SB-menetelésnél írták a támadósorról:

The 49ers' offense is very much an old-school, diverse running game that mixes the trap, power and wham plays with their new-school pistol and read-option plays

Hogy Roman nem tudott megújulni, az nyilvánvaló, de ő tulajdonképpen 1995 óta NFL edző, csak egy év tanulmányutat eltöltött középiskolai, kettőt meg egyetemi szinten, és az ott felszedett ötleteket tudta olyan szinten kamatoztatni, amilyenen láthattátok... ez neked mit árul el a copycat NFL-ről?

---

szintén 2013 januárjából:

"What people don't realize is that we're totally different than all that (college) stuff," Roman said. "We like (it) when people don't know or mischaracterize our offense. It's an advantage."baggio
ugye érted hogy a lényeg hogy nem a college focit fikázzuk hanem éppen a 49ers topicban arról beszélgetünk mi ki okozhatta ezt a számunkra katasztrófális szezont, én legalább is annak élem meg az ideit az előző 3 évhez képest. Úgyhogy cuki vagy hogy jössz és javítasz meg osztasz meg infókat 😀 ha az általam írtak között számodra kedves college focit bántót olvastál az vagy a tudatlanságomból vagy a hirtelen felindultságból követett el. Mea CulpaJosszi
Egy szóval sem írtam ilyet, csak gondoltam próbálok rámutatni, hogy mi a különbség Roman (vagyis Harbaugh) és Carroll vagy Chip Kelly között. A multiple offense hosszabb távon nem tud működni semmilyen szinten, ezt számomra az idei Stanford is bebizonyította a 49ers mellett, valamilyen irányban muszáj elkötelezned magad. Az SF-nél ez nem történt meg, és OC-váltás nélkül nem is fog, ez meg szerintem már mindenki számára nyilvánvaló.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Amikor idehozta Harbaugh, akkor a college-ból átmentett sémák még működtekred6t6
még ez sem igaz, az SB-menetelésnél írták a támadósorról:

The 49ers' offense is very much an old-school, diverse running game that mixes the trap, power and wham plays with their new-school pistol and read-option plays

Hogy Roman nem tudott megújulni, az nyilvánvaló, de ő tulajdonképpen 1995 óta NFL edző, csak egy év tanulmányutat eltöltött középiskolai, kettőt meg egyetemi szinten, és az ott felszedett ötleteket tudta olyan szinten kamatoztatni, amilyenen láthattátok... ez neked mit árul el a copycat NFL-ről?

---

szintén 2013 januárjából:

"What people don't realize is that we're totally different than all that (college) stuff," Roman said. "We like (it) when people don't know or mischaracterize our offense. It's an advantage."baggio
ugye érted hogy a lényeg hogy nem a college focit fikázzuk hanem éppen a 49ers topicban arról beszélgetünk mi ki okozhatta ezt a számunkra katasztrófális szezont, én legalább is annak élem meg az ideit az előző 3 évhez képest. Úgyhogy cuki vagy hogy jössz és javítasz meg osztasz meg infókat 😀 ha az általam írtak között számodra kedves college focit bántót olvastál az vagy a tudatlanságomból vagy a hirtelen felindultságból követett el. Mea Culpa

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Akár én is írhattam volna Diverdoc hozzászólását, annyira egyetértek vele a helyzet megítélésében.
Szerintem Harbaugh is úgy érzi, hogy cserben hagyta Roman, és félő, hogy magával is fogja rántani. Roman már tavaly el akart menni, szerencsésebb lett volna elengedni, ő is jobban járt volna, mert az idei teljesítménye nem túl jó ajánlólevél. Amikor idehozta Harbaugh, akkor a college-ból átmentett sémák még működtek, el lehetett adni, de gyorsan reagált rá a D# szakma, és Romannak elfogyott a puskapora, nem tudott megújulni, de egy kicsit meg is részegítette a siker (teszem hozzá minket is!), és nem fejlődött tovább, csak élvezte a helyzetet. Nem tartom most sem rossz szakembernek, és ebből bőven fog tanulni ő is, máshol fog még elérni sikereket, biztos vagyok benne.
Már fejtegettem a szezon elején is, hogy az idei szezonunk nyögvenyelős lesz, és sajnos be is igazolódott. Valahol természetes, hogy ha háromszor is ott vagy a siker küszöbén és elbuksz mindannyiszor, akkor lélekben feladod, ha nincs, aki kimozdítson erről a pontról. Ilyenkor szokás egy Jónást keresni, nálunk Roman lesz az. Az Harbaugh-n fog múlni, hogy fogja feldolgozni azt, hogy Ő hozta Romant. Lehet, hogy úgy érzi emiatt Neki is mennie kell, szerintem nem kéne.
Kap jó irányító lehet, ha van, aki tanítsa, mert még sokat kell tanulnia. Ha őt akarjuk, akkor viszont olyan sémákat kell vele játszatni, amit jelenleg tud és a körülmények engednek. Emellett a fal mellett nincs elég ideje olvasni, nem elég gyors még hozzá. A mégen van a hangsúly! Ehhez tapasztalat kell, ami a meccs számmal jönni fog, meg persze videózni is kell, de ezekkel nem lesz gond. Neki is gyorsan jött a siker, ilyen fiatalon ezt nehéz feldolgozni, én hagynék neki időt.
A hosszú passzokat pedig azért ne vegyük le a repertoárról! Én személy szerint imádom őket, és van benne rizikó, ezért használják ritkán, de megéri, ha bejön. Nagyon sok mindennek össze kell jönnie a sikeres kivitelezéshez, de ezek a leglátványosabbak! 😊
Shermann meg egy paraszt, de egy nagyon jó játékos! Én sem szeretem a viselkedése miatt, de nekünk is elkéne egy ilyen képességű CB. Az meg hogy belénk rúg még a földön fekve, azt az utcáról hozza, ahol felnőtt 😊red6t6
Más: Shermann SF logon elfogyasztott pulykavacsorájával bemutatta, miért is gyűlölöm ezt a comptoni tahót.diverdoc
szereti ha gyűlölik, a lényeg hogy beszéljenek róla 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Amikor idehozta Harbaugh, akkor a college-ból átmentett sémák még működtekred6t6
még ez sem igaz, az SB-menetelésnél írták a támadósorról:

The 49ers' offense is very much an old-school, diverse running game that mixes the trap, power and wham plays with their new-school pistol and read-option plays

Hogy Roman nem tudott megújulni, az nyilvánvaló, de ő tulajdonképpen 1995 óta NFL edző, csak egy év tanulmányutat eltöltött középiskolai, kettőt meg egyetemi szinten, és az ott felszedett ötleteket tudta olyan szinten kamatoztatni, amilyenen láthattátok... ez neked mit árul el a copycat NFL-ről?

---

szintén 2013 januárjából:

"What people don't realize is that we're totally different than all that (college) stuff," Roman said. "We like (it) when people don't know or mischaracterize our offense. It's an advantage."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Más: Shermann SF logon elfogyasztott pulykavacsorájával bemutatta, miért is gyűlölöm ezt a comptoni tahót.diverdoc
az mondjuk nem az Ő hibája, hogy az NBC vagy a stadion személyzet (szerintem inkább utóbbi és akkor elég ciki) a logóra pakolták le az asztalt meg a kaját.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Akár én is írhattam volna Diverdoc hozzászólását, annyira egyetértek vele a helyzet megítélésében.
Szerintem Harbaugh is úgy érzi, hogy cserben hagyta Roman, és félő, hogy magával is fogja rántani. Roman már tavaly el akart menni, szerencsésebb lett volna elengedni, ő is jobban járt volna, mert az idei teljesítménye nem túl jó ajánlólevél. Amikor idehozta Harbaugh, akkor a college-ból átmentett sémák még működtek, el lehetett adni, de gyorsan reagált rá a D# szakma, és Romannak elfogyott a puskapora, nem tudott megújulni, de egy kicsit meg is részegítette a siker (teszem hozzá minket is!), és nem fejlődött tovább, csak élvezte a helyzetet. Nem tartom most sem rossz szakembernek, és ebből bőven fog tanulni ő is, máshol fog még elérni sikereket, biztos vagyok benne.
Már fejtegettem a szezon elején is, hogy az idei szezonunk nyögvenyelős lesz, és sajnos be is igazolódott. Valahol természetes, hogy ha háromszor is ott vagy a siker küszöbén és elbuksz mindannyiszor, akkor lélekben feladod, ha nincs, aki kimozdítson erről a pontról. Ilyenkor szokás egy Jónást keresni, nálunk Roman lesz az. Az Harbaugh-n fog múlni, hogy fogja feldolgozni azt, hogy Ő hozta Romant. Lehet, hogy úgy érzi emiatt Neki is mennie kell, szerintem nem kéne.
Kap jó irányító lehet, ha van, aki tanítsa, mert még sokat kell tanulnia. Ha őt akarjuk, akkor viszont olyan sémákat kell vele játszatni, amit jelenleg tud és a körülmények engednek. Emellett a fal mellett nincs elég ideje olvasni, nem elég gyors még hozzá. A mégen van a hangsúly! Ehhez tapasztalat kell, ami a meccs számmal jönni fog, meg persze videózni is kell, de ezekkel nem lesz gond. Neki is gyorsan jött a siker, ilyen fiatalon ezt nehéz feldolgozni, én hagynék neki időt.
A hosszú passzokat pedig azért ne vegyük le a repertoárról! Én személy szerint imádom őket, és van benne rizikó, ezért használják ritkán, de megéri, ha bejön. Nagyon sok mindennek össze kell jönnie a sikeres kivitelezéshez, de ezek a leglátványosabbak! 😊
Shermann meg egy paraszt, de egy nagyon jó játékos! Én sem szeretem a viselkedése miatt, de nekünk is elkéne egy ilyen képességű CB. Az meg hogy belénk rúg még a földön fekve, azt az utcáról hozza, ahol felnőtt 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Más: Shermann SF logon elfogyasztott pulykavacsorájával bemutatta, miért is gyűlölöm ezt a comptoni tahót.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát akkor áll a bál. Baalke lánya kikelt twitteren Roman ellen “Greg Roman can take a hike..the 49ers don’t want you no more.” Utána ugyan törölte, de az apjának kellett mentegetőznie és bocsánatot kérnie miatta. Majd a kislány megfejelte “Everyone's entitled to an opinion..sorry mine doesn't favor you or agree with yours.”, majd törölte magát a twitterről.
York bocsánatot kér az elfogadhatatlan teljesítményért a szurkolóktól. Kapja is a savazást érte rendesen, hogy mi a faszért viselkedik így egy tulaj.Ratto szerint vagy rúgd ki az edzőt, vagy kussolj. De mondjuk Ratto cikkéhez hassonlót ritkán lehet olvasni. Kurva kritikus de igaz. Szerinte örüljünk, hogy legalább 3 pontot elértünk, és nem kaptunk 19-nél többet. Szerinte 49ers "having the lesser quarterback, the lesser running back, the lesser secondary, the lesser game plan, the lesser fan base, the lesser stadium ambience . . . the lesser everything" York meg a következő öt meccsig harapjon az ajkaiba és ne nyilatkozgasson, mert csak kavarja a szart és az amúgy is pocsék öltözői hangulatot, Harbauhg centrikussá teszi az elkövetkező időszakot, és csak a növekvő Harbaughval szembeni irritációját tükrözi " if he thinks this is all about the head coach, fire him now. Otherwise, he should stop letting the whole issue twist in the wind"
Ugyanakkor Maiocco Romant oltja: "Greg Roman: Is it the scheme? Is it the play-calling? Is it the execution of the players?
One indisputable fact is that the 49ers’ offensive coordinator has not been able to push the right buttons with a seemingly talented unit that has underperformed to the largest degree this season.
"........Thursday’s showing was about as bad as it can possibly get."

Szóval erjed a szar rendesen. A PO nem csütörtökön ment el. Tegnapelőtt csak bebizonyosodott, hogy TÉNYLEG nem érdemeljük meg. Vért izzadva, malaccal behúztunk pár W-t, ami önámításhoz volt maximum elégséges és elodázni az elkerülhetetlen következtetések levonását. A hóksz elleni meccs erre volt jó. Váltani kell megvan nekünk a "seemingly talented unit"-unk, ezek a játékosok nagyon sokra képesek. Nem játékos fronton van szükség váltásra elsősorban. Persze VD, Crabtree stb nagyon szar szezont fut, de ezek nem rossz játékosok. Bűnbak kell, és sztem egyértelműen meg is van: Roman. Harbaught vagy meg kell hagyni és teljes mellszélességgel mögé állni, rögtön bejelenteni, hogy a jövő év is az övé(most is pozitív szezonunk lesz, az elmúlt évek csodásak voltak, ne vegyük el tőle), vagy most rögtön kirúgni, különben tovább fog romlani a helyzet.És én is itt York nagy hibáját látom, nagyon rosszkor szállt bele a flamewarebe. Roman menthetetlen, mennie kell. Fel kell mutatni a változtatást. Kaepből sokkal többett lehetne kihozni, de ha ez így megy tovább bust lesz a srác. Talán egy ujj O# stabbal visszahozható az értékeiből vmi.

Ratto jól összefoglalja egy mondatban szerintem a helyzetünket:" they (49ers) have to stop being the team that can’t score, that has weapons that don’t fire, has a defense that is consistently asked to do too much, a coach who doesn’t look quite so embattled, and an owner who emotes when he should let someone else hold his phone"

Na hát ennyi az észrevételem. Fel a fejjel srácok. 9-7 reálisan meglehet, 3. csopi hely, jövőre kellemesebb schedule hely, nyugodt január február, jobb draft pozició. Váltizások lesznek, jó csapatunk lesz jövőre.

GO NINERS GOO!! FAITHFULL FORTY-NINE!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
szerintem több benne a játékintelligencia ami nfl qb poszton nem hátrány... ritkán nézek college focit, de ez nem a college ball ahol megoldod fizikálisan...Josszi
Tebow-n kívül melyik ismert mobilis QB "oldotta meg fizikálisan" szerinted az utóbbi években? 😊 Ő?



vagy esetleg ő? (16-osban)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 875 — Így remélem megfelelek nektek.....
Semmivel nem jártok jobban szvzs!, ha elkülditek Haribót, hacsak nagyon nem gáz a helyzet az öltözőben, bár akkor lehet néhány játékost kell elküldeni. Az eddigi eredmények Harb-t igazolják, gyengébb év miatt nem lenne értelme. Kicsit az a szitu, mint a Liverpoolnál Rogers-l.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
kicsit elragadtattuk magunkat nem? 😀 Wilsonnál maradjunk annyiban hogy remek politikus. pár hete még a hardcore Seahawks fanok a búsba kívánták. meg aztán az öltözői pletykák szerint PC kiskedvence státuszban van és sokmindent megtehet.
nézd, a legnagyobb playek akkor jönnek tőle amikor kifut a zsebből és addig kergetőzik amíg az elkapó nem marad szabadon, ezt csinálják 2 éve. még bírja, de ő is csak egy kiba nagy hitre van attól hogy IR.
nem tudom mennyi college ballt nézel, de Kap rettentő jól nyomta Nevadában. abban érezte jól magát, itt ezt évről évre vették el tőle. neki a határ a csillagos ég, mert elképesztő adottságai vannak, csak hozzá kell szabni a playbookot, ahogy Wilsonnál is. neki megvan az a luxus hogy ott van Lynch még idén, jövőre más kérdés lesz ha esetleg elmegy és nem lesz még egy ilyen(Turbin és Krisztina közel sincs hozzá).
azért Kap is többször hozta a meccseket ilyen meneküléssel, csak nem ennyiszer, szóval ő is lát de elég lenne inkább kidobni a lasztit neki.
és itt jön be az edzői gárda, hogy hívják az 5-7 stepes dropokat amikor képtelen elszakadni a WR-ek és persze megölik a QB-t meg az OL-t. ilyenkor kell a WCO, rövid passzos stabil lassú játék.

egyetértünk Fangio egy fél backup D-ből csinál elit védelmet. a másik oldal egy nagy ordenáré szutyok.
ezt mondjuk 3 hete, attól tartok az NFCW a PO-ban(akárki jut be az one és done lesz)petey
őő.... de. nagyon is elragadtattam magam... kijött a frusztráció 😀

hogy Wilsonról mit tartanak a hc szihóksz fanok nem érdekel. van saját véleményem 😀
szerintem több benne a játékintelligencia ami nfl qb poszton nem hátrány... ritkán nézek college focit, de ez nem a college ball ahol megoldod fizikálisan... az tény hogy Kap az ha nem a legatlétikusabb írányító de ha a konditerem helyett többet töltene a videószobában és nézné miket csinál hív át, vesz észre Manning vagy Brady vagy hogyan scannelt Joe vagy Young .... és ide mindenki gondolja azt akit akar... szóval van amit tanulhat ha meg van rá az alap szint, de ha elhitetjük vele mint qb suttogó (Harb) hogy vááá fantasztikus vagy dobd csak a hosszút sikerülni fog... az nem mindig jó.
Roman meg csökönyös, kiismerhető és ki is ismerték azt a sematikus gameplant amit híni tervezni tudott... ezért is kell mennie.
rövid passzokat elfelejteni nagy hiba volt, ez nem WC style ebben egyetértünk. istenem hát telepakolták a boxot futás ellen mert tudták hogy rövid passzt úgy sem hívunk illetve gyors WR híján nem kell betojniuk. nem tudom mennyi 1-1 volt tegnap de nem kellett aggódniuk a hosszú passzaink miatt... de ez nem csak Kap hibája... hogy Davis formahanyatlása minek köszönhető nagy talány, talán ha kap egy kis emelést a nyáron... amit ugye Boone megkapott talán motivált és ezért nem értettem hogy kijelenti Harb hogy na ez itt nálunk nem megy addig nincs tárgyalás amíg nem jelenik meg a campben, aztán Boonek meg engedett tekintély vesztés, majd Mcdonald ügye (aki itt asszonyra kezet emel az azonnal repül) tekintély vesztés ismét mert a tények elég ellentmondásosak mi is történt ott. Szóval VD idén nem szakadt meg a pályán és ez nagyon látszott... sokszor olyan volt mintha 10-en lettünk volna a pályán..
mondjuk ez már management felelősége is...
idén volt már olyan meccs ahol totál azt éreztem hogy edzőbuktatásra játszunk... a sok pletyka nem volt alaptalan az öltözői hangulatatról, eddig tartott a Harb magic, egy csapat morált felvinni elhitetni leírt vagy kiégett sztárokkal hogy a legjobbak nem könnyű, de a szellemet fent tartani tartósan na az müvészet azt hiszem, és ami müködött Collegeban az nem biztos hogy bejön az NFL-ben, nincs zene a repülőn nincs kártya mitudomén.
az is érdekes volt hogy mennyi balhé volt az elmúlt 2 évben nálunk, pia, fegyverek, asszonyverés.
a sok büntetés az első pár meccsen, amikor sokszor felesleges szabálytalanságokkal vetettük magunkat észre. Vagy hogy a return letudtuk azzal hogy majd Ellington, megsérül? jó akkor Cox... aki hát finoman szólva is nem teljesített fényesen... tavaly LaMichaelt próbálgatták de minek?... ST 2-es alá...
és az hogy Kap nem tudja megdobni az üres WR-t? vagy ha dob akkor rosszul? túldob mellédob? Timing? pocsék... eh

kérdésem srácok: kinek kellene mennie szerintetek? Harb és Roman, csak Roman?
játékosok közül?Josszi
hú jó sok témát érintettél 😀
sok minden eléggé csúsztatva volt a média által, pl a Ray Mac ügy is.
tény Kap nem egy NFL ready rendszerből jött, mint pl. Luck vagy Wilson, de szerintem épp elég időt tölt ő is a filmszobában, írtak is róla hogy sokszor már reggel ő az első hajnalban.
Wilson is amit most pl. játszik az a 1 read option, de pont ezt játszatják vele, Kapot pedig megkötik úgy néz ki, azt veszik el tőle ami a legveszélyesebb. a lábait.
VD szerintem kiégett vagy nem tudom, jobban érdekli a saját márkája, meg a festészet. nincs ezzel gond csak mondja meg.
miért kellett volna emelni neki, szerződés alatt van, talán nem véletlenül nem emeltek neki. Boone meg ne üzengessen hanem tolja el a seggét hogy beszélni tudjanak vele. ahogy történt.
olyan öltöző nincs amúgy ahol mindenki szereti egymást és közösen énekelnek. az egy kemény világ, tiszta biznisz. de tény hogy ahhoz egy tökös edző kell meg eredmény. én itt Baalkéval vagyok, ha valakinek mennie kell az legyen Jimbo.
bár ha nem is szívelik egymást, tudnak együtt dolgozni. érdekes lesz az a pár hét még.
ettől függetlenül Jimbot nem küldeném el, bár néha nagyon fafejű tud lenni.
egy biztos, ilyen unalmas, fantáziátlan, rossz O teljesítményt utoljára Sing alatt láttunk, soha nem akarok olyat látni megint.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Sándor Gaál @pfbusiness
Jim Harbaugh állítólag ultimátumot kapott a Seahawks elleni mérkőzést követően. Harbaugh idény végén, Greg Roman már akár a napokban mehet.Stez
jó lenne ezt vmi angol nyelvű forrásból is megerősíteni

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Legalább ne sörmennek adta volna a pickeket!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
közvetítés alatt lehetett hallani 😊 Go 9ers!

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
aki nem látta élőben, az ne is nézze meg, de tényleg!Gábor
ezt elobb kellett volna elolvasnom 😀 megneztem, de mint sajtreszelovel rejszolni....Vegita
ilyen irányú tapasztalatom nincsen 😀Gábor
ez magas labda volt... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Roman és Harbó is felelős a kialakult helyzetért, ez már sok ahhoz, hogy csak Romant hibáztassuk, viszont én csak Romant cserélném le, és lássuk mit tud kihozni az offenzből egy másik OC
mivel még most is kinéz a pluszos szezon, így Hárbót nem cserélném le, mégis csak ő rakott vissza minket a térképre
értem én, hogy Kap egy tanulási folyamat közepén van, hogy többet szeretnék kihozni belőle, de nem lett volna elég a szezon első felében, és bye weektől az eredményeségre menni? erős csoportban és erős sorsolás mellett nem fog menni a kettő együtt

játékost nem nagyon küldenék el, problémák egyedül Brooksszal voltak, de aztán beállt a sorba, és ő egy sok oldalú játékos, akikkel nagyon nem vagyok elégedett az Boone és Iupati, de sanszos, hogy Iupati nem épült fel teljesen a sérüléséből

több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
aki nem látta élőben, az ne is nézze meg, de tényleg!Gábor
ezt elobb kellett volna elolvasnom 😀 megneztem, de mint sajtreszelovel rejszolni....Vegita
ilyen irányú tapasztalatom nincsen 😀

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
kérdésem srácok: kinek kellene mennie szerintetek? Harb és Roman, csak Roman?
játékosok közül?Josszi
Harb és Roman,
VD,Crabtree
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
After Thursday’s 19-3 loss to the Seahawks, coach Jim Harbaugh was asked if it was time to reevaluate the offense and make major changes.
Harbaugh responded: “We always do that. We’ll do that again. We’ll evaluate it. I don’t know what you refer to with major changes.”
Under fourth-year offensive coordinator Greg Roman, the 49ers entered Thursday ranked 21st in scoring (20.7 points per game) and 19th in offensive yards (340 per game).

kérdés Harbough van e olyan tökös mint a testvére hogy kirúgja az OC-t menet közben?
szerintem nem fogja...

megalol

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
kicsit elragadtattuk magunkat nem? 😀 Wilsonnál maradjunk annyiban hogy remek politikus. pár hete még a hardcore Seahawks fanok a búsba kívánták. meg aztán az öltözői pletykák szerint PC kiskedvence státuszban van és sokmindent megtehet.
nézd, a legnagyobb playek akkor jönnek tőle amikor kifut a zsebből és addig kergetőzik amíg az elkapó nem marad szabadon, ezt csinálják 2 éve. még bírja, de ő is csak egy kiba nagy hitre van attól hogy IR.
nem tudom mennyi college ballt nézel, de Kap rettentő jól nyomta Nevadában. abban érezte jól magát, itt ezt évről évre vették el tőle. neki a határ a csillagos ég, mert elképesztő adottságai vannak, csak hozzá kell szabni a playbookot, ahogy Wilsonnál is. neki megvan az a luxus hogy ott van Lynch még idén, jövőre más kérdés lesz ha esetleg elmegy és nem lesz még egy ilyen(Turbin és Krisztina közel sincs hozzá).
azért Kap is többször hozta a meccseket ilyen meneküléssel, csak nem ennyiszer, szóval ő is lát de elég lenne inkább kidobni a lasztit neki.
és itt jön be az edzői gárda, hogy hívják az 5-7 stepes dropokat amikor képtelen elszakadni a WR-ek és persze megölik a QB-t meg az OL-t. ilyenkor kell a WCO, rövid passzos stabil lassú játék.

egyetértünk Fangio egy fél backup D-ből csinál elit védelmet. a másik oldal egy nagy ordenáré szutyok.
ezt mondjuk 3 hete, attól tartok az NFCW a PO-ban(akárki jut be az one és done lesz)petey
őő.... de. nagyon is elragadtattam magam... kijött a frusztráció 😀

hogy Wilsonról mit tartanak a hc szihóksz fanok nem érdekel. van saját véleményem 😀
szerintem több benne a játékintelligencia ami nfl qb poszton nem hátrány... ritkán nézek college focit, de ez nem a college ball ahol megoldod fizikálisan... az tény hogy Kap az ha nem a legatlétikusabb írányító de ha a konditerem helyett többet töltene a videószobában és nézné miket csinál hív át, vesz észre Manning vagy Brady vagy hogyan scannelt Joe vagy Young .... és ide mindenki gondolja azt akit akar... szóval van amit tanulhat ha meg van rá az alap szint, de ha elhitetjük vele mint qb suttogó (Harb) hogy vááá fantasztikus vagy dobd csak a hosszút sikerülni fog... az nem mindig jó.
Roman meg csökönyös, kiismerhető és ki is ismerték azt a sematikus gameplant amit híni tervezni tudott... ezért is kell mennie.
rövid passzokat elfelejteni nagy hiba volt, ez nem WC style ebben egyetértünk. istenem hát telepakolták a boxot futás ellen mert tudták hogy rövid passzt úgy sem hívunk illetve gyors WR híján nem kell betojniuk. nem tudom mennyi 1-1 volt tegnap de nem kellett aggódniuk a hosszú passzaink miatt... de ez nem csak Kap hibája... hogy Davis formahanyatlása minek köszönhető nagy talány, talán ha kap egy kis emelést a nyáron... amit ugye Boone megkapott talán motivált és ezért nem értettem hogy kijelenti Harb hogy na ez itt nálunk nem megy addig nincs tárgyalás amíg nem jelenik meg a campben, aztán Boonek meg engedett tekintély vesztés, majd Mcdonald ügye (aki itt asszonyra kezet emel az azonnal repül) tekintély vesztés ismét mert a tények elég ellentmondásosak mi is történt ott. Szóval VD idén nem szakadt meg a pályán és ez nagyon látszott... sokszor olyan volt mintha 10-en lettünk volna a pályán..
mondjuk ez már management felelősége is...
idén volt már olyan meccs ahol totál azt éreztem hogy edzőbuktatásra játszunk... a sok pletyka nem volt alaptalan az öltözői hangulatatról, eddig tartott a Harb magic, egy csapat morált felvinni elhitetni leírt vagy kiégett sztárokkal hogy a legjobbak nem könnyű, de a szellemet fent tartani tartósan na az müvészet azt hiszem, és ami müködött Collegeban az nem biztos hogy bejön az NFL-ben, nincs zene a repülőn nincs kártya mitudomén.
az is érdekes volt hogy mennyi balhé volt az elmúlt 2 évben nálunk, pia, fegyverek, asszonyverés.
a sok büntetés az első pár meccsen, amikor sokszor felesleges szabálytalanságokkal vetettük magunkat észre. Vagy hogy a return letudtuk azzal hogy majd Ellington, megsérül? jó akkor Cox... aki hát finoman szólva is nem teljesített fényesen... tavaly LaMichaelt próbálgatták de minek?... ST 2-es alá...
és az hogy Kap nem tudja megdobni az üres WR-t? vagy ha dob akkor rosszul? túldob mellédob? Timing? pocsék... eh

kérdésem srácok: kinek kellene mennie szerintetek? Harb és Roman, csak Roman?
játékosok közül?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sándor Gaál @pfbusiness
Jim Harbaugh állítólag ultimátumot kapott a Seahawks elleni mérkőzést követően. Harbaugh idény végén, Greg Roman már akár a napokban mehet.Stez
hát lesz aki segít neki csomagolni...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sándor Gaál @pfbusiness
Jim Harbaugh állítólag ultimátumot kapott a Seahawks elleni mérkőzést követően. Harbaugh idény végén, Greg Roman már akár a napokban mehet.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 764 — LIGHTS OUT!
Valami egyetemi offense gurut szeretnék látni jövőre Roman helyén aki tele van friss ötletekkel.he7edik
Te biztos Steve Spurrier JR.-ra gondolsz !

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
igen, ez jól summázza. szomorú nagyon. nincs a szájbaverős OL futásokhoz, nincs kreatív séma, Kap nem futhat, nincs rá gameplan mint volt. nincs egy igazi nr1 gyors WR évek óta.
- meg kell tartani Fangiot, Tomsulát, Donatellt. Harbsban kezdek csalódni kicsit...
- újra kell rakni az OL-t, Crabtree/Iupati/VD mehet

lehet Bevell sem egy zseni a Hawksnál, de leagalább tökéletesen csináltatják a bootleget Wilsonnal, hiszen ő sem pocket passer.
és persze naggyá kellett tenni ezt a nagypofájú Shermant, akit nem lehetett látni eddig...petey
Wilson nem az, de nem is próbáltak azt faragni belőle mint nálunk Kapből... (ó hát a régi időkben Young lábát összekötözték edzésen hogy ne meneküljön rögtön stb stb...) hát a kreatívitást kiölték belőle, sikeresen mantrázták hogy ágyúkarú fiú isteni precíz pocket passer lehetsz.... csak bmeg ha a játékintelligenciája nincs meg hozzá plussz szar a fal, és rövid passzokat ne is hívjunk, valamint jobb híjján BruceMiller megy TE-be?...
és egy gyors WR nem hiányzik ide??? jah hogy Cox a returner aki fél a kontaktól? Hybe legalább beleállt....
ezekre mi ha nem felelőtlenség nem készülni? oké Jim hogy elhagyod a süllyedő hajót és véget ér a "mágiád" de Romant te hoztad ide úgyhogy te is benne vagy ezekben jócskán... nyáron még azon agyaltok hogy Gore cut??? aztán lesérül Hunter Lattimoról aki zsákbamacska volt és elment rá draft feleslegesen... akkor jó az öreg a háznál? aki egy homály fejben nem ott lévő OL-el töreti magát rongyá???
hát menjetek a ........ Oaklandbe na...
ennyi most a hirtelenharag...

és a faxom is kivan a dolgozunk tovább, nem foglalkozom az edzőkkel csak az offenze az én dolgom bullshittel...
Kap szép a hajad meg az izmok egy félisten vagy, gyönyörűek a tetkóid is, de közel ülő szemeidből sajnos nem az értelem süt mint Wilsonéból... néztem vele egy hosszú riportot és ha nem is ugrok fel a seahawks bandvagonra max benyalok csontig MERT!az a srác igazi sportember és kib.szerény.... pedig már nyert egy gyűrűt... és kap rendesen a vacak faluk mögött... de mégis menekülve is lát a pályán és megoldja bmeg hihetetlen szitukban is...

és mea culpa meglengetem a süvegem a seahawks előtt... mert egy szintén sérültek tüzedelte top elkapó nélküli csapattal jutnak be a PO-ba... igaz egy lynchel akiről pattanak le az emberek továbbra is... UFO!

egy miatt érdemes idén néznem a csapatot és az a védelem... Fangio egy isten aki a gyengébb secondaryval is tartja a védelmet a top5ben.... na ez a nem semmi...
csak az a fájó basszameg hogy egy ilyen kerettel nem tudtk feltenni a koronát az elmúlt 3 évben.. az a paraszthajszál túl soknak bizonyult....Josszi
kicsit elragadtattuk magunkat nem? 😀 Wilsonnál maradjunk annyiban hogy remek politikus. pár hete még a hardcore Seahawks fanok a búsba kívánták. meg aztán az öltözői pletykák szerint PC kiskedvence státuszban van és sokmindent megtehet.
nézd, a legnagyobb playek akkor jönnek tőle amikor kifut a zsebből és addig kergetőzik amíg az elkapó nem marad szabadon, ezt csinálják 2 éve. még bírja, de ő is csak egy kiba nagy hitre van attól hogy IR.
nem tudom mennyi college ballt nézel, de Kap rettentő jól nyomta Nevadában. abban érezte jól magát, itt ezt évről évre vették el tőle. neki a határ a csillagos ég, mert elképesztő adottságai vannak, csak hozzá kell szabni a playbookot, ahogy Wilsonnál is. neki megvan az a luxus hogy ott van Lynch még idén, jövőre más kérdés lesz ha esetleg elmegy és nem lesz még egy ilyen(Turbin és Krisztina közel sincs hozzá).
azért Kap is többször hozta a meccseket ilyen meneküléssel, csak nem ennyiszer, szóval ő is lát de elég lenne inkább kidobni a lasztit neki.
és itt jön be az edzői gárda, hogy hívják az 5-7 stepes dropokat amikor képtelen elszakadni a WR-ek és persze megölik a QB-t meg az OL-t. ilyenkor kell a WCO, rövid passzos stabil lassú játék.

egyetértünk Fangio egy fél backup D-ből csinál elit védelmet. a másik oldal egy nagy ordenáré szutyok.
ezt mondjuk 3 hete, attól tartok az NFCW a PO-ban(akárki jut be az one és done lesz)

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
aki nem látta élőben, az ne is nézze meg, de tényleg!Gábor
ezt elobb kellett volna elolvasnom 😀 megneztem, de mint sajtreszelovel rejszolni....

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.