NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
az hogy túldobja/aluldobja egy QB a WR-t nem tudom minek kell idecitálni. láttunk olyat is hogy senki nem zavarta az irányítót mégis rendesen túldobta. képzelj el egy olyan világot ahol minden passz kézbe esik 😊 itt volt ilyen párszor, úgy ítélte meg hogy eléri, és nem. vagy rajta volt a nyomás, itt tizedmásodpercek döntenek. lehet úgy tűnik hogy van még ideje, csak lehet amíg beleállna, megkezdené a dobást már rég odaérnek. ezt hívják QB hurries-nek. petey
Jah ez csak egy kiragadott dolog volt, mert látványosan sokszor történt meg a meccsen.

Tudom mi az a hurry 😉 (nem néztem újra a playeket, szóval lehet igazatok van teljes mértékben), de igazából arra akartam rávilágítani, hogy dobálózni ilyennel, hogy "a sok hülye odaát homályban él, mert mi volt a jók, nem ők rosszak", háááát, az elég meredek ám.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/10/01/antoine-bethea-named-nfc-special-teams-player-of-week/

grat!

The league announced that Bethea was named the NFC defensive player of the week for his role in last week’s win over the Eagles.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hehe, a kékmadaras topikban pipák a Phillyre mert nem tudtak minket megverni és naggyá tették a secondarynkat. 😕) a total defensünk 2. a passz D-nk meg a 7. nem is tudom, ez valahogy örömmel tölt el O_Opetey
Én a zöld madaras topicon mosolygok.Frankón azt hiszik hogy csak és kizárólag az Ő Offense-ük hihetetlenül gyenge formájukon múlt a meccs.Csak meg ne lepődjenek ha a következő fordulóban a Rams védelme is szétkapja a támadó falukat 😀😀😀he7edik
Mert biztos miattatok dobta túl emlékeim szerint legalább ötször a meglógott elkapót mr. Foles. Amikor felrak 21 pontot a védelem és a ST, akkor nyugodtan érezhetjük úgy, hogy 5 ponttal kikapni az igenis a mi O-nk bénázása, mivel előtte már tapasztaltuk tavaly is, és idén is, hogy szét tudják kapni percek alatt bármilyen ellenfél D-jét.

Emellett konkrétan senki nem mondta, hogy "jajj pedig de fos volt a Frisco D". El lett ismerve, hogy jók voltatok alapvetően. A győzelmet is megérdemeltétek, de mi, akik minden héten nézzük a meccseket, tudjuk, hogy mire képes az O, talán, mondom esetleg talán, megengedhetjük magunknak, hogy úgy gondoljuk, hogy ez azért nagyobb részben a saját hibánk. (avagy lefordíthatom úgy is, hogy minden vereség saját hibákon alapul ám).

BTW hol lett szétkapva a falunk? A tieketek, na az szét lett kapva, ha Kaep nem ilyen állat lábon, akkor csillió sack lett volna. Nálunk a toldott-foldott falon, ahol egyetlen ember van a posztján, és amúgyis kezdő lenne, még igencsak jól tartották a pass protectiont. Futás blokkolás valóban nem ment, ez tény. De ez hol szétkapás?

Érveljél, ne mosolyogj.Eazzy
az hogy túldobja/aluldobja egy QB a WR-t nem tudom minek kell idecitálni. láttunk olyat is hogy senki nem zavarta az irányítót mégis rendesen túldobta. képzelj el egy olyan világot ahol minden passz kézbe esik 😊 itt volt ilyen párszor, úgy ítélte meg hogy eléri, és nem. vagy rajta volt a nyomás, itt tizedmásodpercek döntenek. lehet úgy tűnik hogy van még ideje, csak lehet amíg beleállna, megkezdené a dobást már rég odaérnek. ezt hívják QB hurries-nek. a playcalling volt teljesen homály nálatok, vagy csak Fangio jobban reagált a sémákra.
tény, nem döntöttünk sack rekordot Foles-on, de bizony sokszor a 4 emberes rush bőven tudott a közelébe férkőzni, így lett sok 3 és out meg a teljesen reménytelen screen passzok. látszott mire akar készülni az Offenz.
ez esembe juttatja egy Chiefs elleni meccsünket jópár évvel ezelőttről, amikor azt mondták a játékosaink hogy hallották ahogy az ellenfél kiabálja mi jön most. kb. itt hasonlót éreztem.
szerda van, jön a következő meccs, már azzal kell foglalkozzatok 😊

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
LMJ a delfináriumban kötött ki. Kiváncsi leszek sikerül e valamit ott produkálnia, mert nekünk nem sok teljesítményt adott vissza a 2. kör eleji pickért cserébe. Itt bust volt.Alabama Niners
Jópofa srác volt, bírtam, de a pályán valóban nem nyújtott maradandót. Sok sikert Neki, jövőre meglátjuk mit nyújt ellenünk. 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Mert biztos miattatok dobta túl emlékeim szerint legalább ötször a meglógott elkapót mr. Foles. ...Eazzy
Azért ehhez a védőknek is volt valami köze talán. Nem biztos, hogy túl dobta, lehet hogy pont ott kellett volna futnia az elkapónak, ha nem védekeznek rajta jól. Vagy lett volna ideje mr. Foles-nak jobban beleállni a dobásokba, ha nem lihegnek a védők az arcába. Azért könnyű ám ezeket mindig a qb nyakába varrni. Nem ismerjük a játékot, lehet, hogy rossz útvonalat futott az elkapó, és még millió dolog lehet, persze köztük van az is, hogy valóban túldobta...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
hehe, a kékmadaras topikban pipák a Phillyre mert nem tudtak minket megverni és naggyá tették a secondarynkat. 😕) a total defensünk 2. a passz D-nk meg a 7. nem is tudom, ez valahogy örömmel tölt el O_Opetey
Én a zöld madaras topicon mosolygok.Frankón azt hiszik hogy csak és kizárólag az Ő Offense-ük hihetetlenül gyenge formájukon múlt a meccs.Csak meg ne lepődjenek ha a következő fordulóban a Rams védelme is szétkapja a támadó falukat 😀😀😀he7edik
Mert biztos miattatok dobta túl emlékeim szerint legalább ötször a meglógott elkapót mr. Foles. Amikor felrak 21 pontot a védelem és a ST, akkor nyugodtan érezhetjük úgy, hogy 5 ponttal kikapni az igenis a mi O-nk bénázása, mivel előtte már tapasztaltuk tavaly is, és idén is, hogy szét tudják kapni percek alatt bármilyen ellenfél D-jét.

Emellett konkrétan senki nem mondta, hogy "jajj pedig de fos volt a Frisco D". El lett ismerve, hogy jók voltatok alapvetően. A győzelmet is megérdemeltétek, de mi, akik minden héten nézzük a meccseket, tudjuk, hogy mire képes az O, talán, mondom esetleg talán, megengedhetjük magunknak, hogy úgy gondoljuk, hogy ez azért nagyobb részben a saját hibánk. (avagy lefordíthatom úgy is, hogy minden vereség saját hibákon alapul ám).

BTW hol lett szétkapva a falunk? A tieketek, na az szét lett kapva, ha Kaep nem ilyen állat lábon, akkor csillió sack lett volna. Nálunk a toldott-foldott falon, ahol egyetlen ember van a posztján, és amúgyis kezdő lenne, még igencsak jól tartották a pass protectiont. Futás blokkolás valóban nem ment, ez tény. De ez hol szétkapás?

Érveljél, ne mosolyogj.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
LMJ a delfináriumban kötött ki. Kiváncsi leszek sikerül e valamit ott produkálnia, mert nekünk nem sok teljesítményt adott vissza a 2. kör eleji pickért cserébe. Itt bust volt.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
hehe, a kékmadaras topikban pipák a Phillyre mert nem tudtak minket megverni és naggyá tették a secondarynkat. 😕) a total defensünk 2. a passz D-nk meg a 7. nem is tudom, ez valahogy örömmel tölt el O_Opetey
Én a zöld madaras topicon mosolygok.Frankón azt hiszik hogy csak és kizárólag az Ő Offense-ük hihetetlenül gyenge formájukon múlt a meccs.Csak meg ne lepődjenek ha a következő fordulóban a Rams védelme is szétkapja a támadó falukat 😀😀😀


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hehe, a kékmadaras topikban pipák a Phillyre mert nem tudtak minket megverni és naggyá tették a secondarynkat. 😕) a total defensünk 2. a passz D-nk meg a 7. nem is tudom, ez valahogy örömmel tölt el O_O

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
diverdoc
Te kérdezted, hogy ki beszélt a fülére. Erre mondtam, a QB edző az tipikusan, ritkábban az OC. De csak egy ember van bekötve, senki más nem szól bele. Neki persze szólhat a többi illetékes elvtárs. (Jelen esetben Harbaugh másról beszél. Nem a sisakba kellett volna mondania bármit is, ha valaki így értené.)
Kérhet időt a HC bármikor, a QB indokolt esetben. (Például nincs 11 támadó a pályán, szabálytalan felállás lett motion után. Telibe találta a védelem a playt. Lejárna az idő. Ilyesmik.)
Kaepitány továbbra sem tudjuk miért kért időt. Csakhogy az edző bá' azt hitte, meg van beszélve, nem fog. Mégsem volt, a QBnek nem szóltak. Ettől persze még nem kell időt kérni. Ez az élő adás varázsa, szokták mondani.ulpianus
Két malomban örlünk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
diverdoc
Te kérdezted, hogy ki beszélt a fülére. Erre mondtam, a QB edző az tipikusan, ritkábban az OC. De csak egy ember van bekötve, senki más nem szól bele. Neki persze szólhat a többi illetékes elvtárs. (Jelen esetben Harbaugh másról beszél. Nem a sisakba kellett volna mondania bármit is, ha valaki így értené.)
Kérhet időt a HC bármikor, a QB indokolt esetben. (Például nincs 11 támadó a pályán, szabálytalan felállás lett motion után. Telibe találta a védelem a playt. Lejárna az idő. Ilyesmik.)
Kaepitány továbbra sem tudjuk miért kért időt. Csakhogy az edző bá' azt hitte, meg van beszélve, nem fog. Mégsem volt, a QBnek nem szóltak. Ettől persze még nem kell időt kérni. Ez az élő adás varázsa, szokták mondani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/fire-alarm-goes-eagles-hotel-230-am

ejnye ez ki volt? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Leginkább a QB edző vagy az OC beszél az irányító fülére. Akármelyikük is, csak ő teszi, senki más, nincs konferencia. Időt magától is kérhet a QB, valószínűleg ez történt. Látott valamit, és nem akarta hívni a playt. Ettől legtöbb edző kiakad, mert tessék áthívni időben, vagy menjen a dolog. Azért néha indokolt, de ha nem tudja megmagyarázni párszor, akkor örihari.ulpianus
Harbaugh wanted the 49ers to take the delay-of-game penalty before the fourth-down play because it was at a part of the field that would have had little impact on punter Andy Lee.

“I wanted to take the delay of game, but I didn’t tell him (Kaepernick) that,” Harbaugh said. “I got to tell him that. That’s a sloppy play on me.I should’ve alerted him if we didn’t get the offside to take the delay of game. Sloppy, sloppy coaching on my part."


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Harlequin és red6t6 talált a legközelebb 28:21-et jósoltak... mivel nem vágnám ketté mi legyen fej vagy írás? vagy kapja a szülinapos? 😀 , postacímet privátban kérek majdJosszi
Én lemondok a szülinapos javára! 😊red6t6
Köszönöm szépen a nemes felajánlást és a szülinapi köszöntéseket. Ezen felül megjegyezném azt is , hogy a feleségemmel (általában megvitatjuk a meccset , meg az ezen a fórumon történteket , ő is NINER fun)többször meglepődünk azon , milyen normális emberi reakciók vannak itt. Sajnos a mai világban nem ez a megszokott , az önzés és az ego mindent felülír.
Mindezt azért írom le , hogy az amerikai focival nem csak egy nagyszerű , látványos , izgalmas és csodálatos sportot ismertem meg , hanem egy remek közösségbe is kerültem. Itt , köztetek.
Na , lelkizés és off kikapcs , GO NINERS!😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Leginkább a QB edző vagy az OC beszél az irányító fülére. Akármelyikük is, csak ő teszi, senki más, nincs konferencia. Időt magától is kérhet a QB, valószínűleg ez történt. Látott valamit, és nem akarta hívni a playt. Ettől legtöbb edző kiakad, mert tessék áthívni időben, vagy menjen a dolog. Azért néha indokolt, de ha nem tudja megmagyarázni párszor, akkor örihari.ulpianus
Roman beszélt, vagy nem beszélt. Kérhet persze magától is Kaep. Úgy érzem nem kapja meg azt a támogatást Romantól, amit Harbaughtól. Erre akartam utalni.diverdoc
A legtöbbször megpróbáljuk ilyenkor beugratni az ellenfeleket, de 3 éve már kiismertek minket, pedig eleinte még sikerült is párszor. Meg kell várni a delay of game büntit, hogy a punternek jobban be tudja tenni az 5-10y közé a labdát, hogy a gyertya optimális ívű lehessen. De erről Kap tegnap elfelejtkezett. Teljesen butaság volt ilyenkor időt kérni, ebből látszik, hogy akár ő is lehet a baj forrása, lehet hogy morcos mert szerinte neki már van stílusa (readoptionszaladgálok, aminek eredménye a suRG3ry Washingtonban), és a nagy szerződéssel és pénzzel úgy érzi már hatalma is van. Harbó meg állítólag gyerekként kezeli őket, és ismerve jó pár játékost van akinek szüksége van rá de azért ők ne legyenek már gyerekek, még ha néha gyerekesen is viselkednek.
Állítólag a győzelem mindenre gyógyír. Kérdés, hogy ha klikkek vannak melyik klikk tulajdonítja a győzelmet magának, mert ebből is lehet baj.... A legjobb lenne ha átküldenénk pár ukrán barátunkat nagy sötét fekete mercikkel és megmondanák nekik, hogy rend legyen vagy különben kő-a-nyakba-dobde-tóba lesz a játék neve 😀 😀 😀 (bár lehet a Cowboy akkor is fel tudna úszni a felszínre 😀)Csiriba
majd ha Maiocco vagy Barrows megírja akkor elhiszem. egy védelem nem így játszik ha beleszarnának. igen, voltak Kapnak retardált hibái, de amikor kellett villant. szerintem nagyon benne van a 2 elvesztett meccs. most megvan a W, le kell nyugodni.
Fangio zseniális meccset játszott, megfogta a futást, és Foles meg összenyeklett mint a nyugány. az EZ-ban is takkra látszódott hogy tudta mit fog az Eagles csinálni. le a kalappal mester.
az offense-t megint nem értem. Gore megindul mint a tank, erre megint nekiállt passzoltatni Roman/Jimbo. idén sem tanultak, mint tavaly. hadd_fusson_az_a_labda 😊 láss csodát, FRank 119 yard, hoppá.
ez egy remek győzelem volt. 0 azaz nulla ponton tartani az Eagles O-t. az a blokkolt punt fájt a legjobban, a többi inkább benne van a játékban.
Cox embertelen amit nyom hetek óta. kezd a front 7 is összecsiszolódni, Lynch pedig egy vaddisznó, beast. Aldonnal kiegészítve mi terror lesznek ezek ketten. szóval így tovább.

Cowboyt nem tudnák a vízbe dobni. hibás. megölné az összes ukránt mielőtt kiszállnának a Merciből, perecet hajtogatna belőlük.

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Leginkább a QB edző vagy az OC beszél az irányító fülére. Akármelyikük is, csak ő teszi, senki más, nincs konferencia. Időt magától is kérhet a QB, valószínűleg ez történt. Látott valamit, és nem akarta hívni a playt. Ettől legtöbb edző kiakad, mert tessék áthívni időben, vagy menjen a dolog. Azért néha indokolt, de ha nem tudja megmagyarázni párszor, akkor örihari.ulpianus
Roman beszélt, vagy nem beszélt. Kérhet persze magától is Kaep. Úgy érzem nem kapja meg azt a támogatást Romantól, amit Harbaughtól. Erre akartam utalni.diverdoc
A legtöbbször megpróbáljuk ilyenkor beugratni az ellenfeleket, de 3 éve már kiismertek minket, pedig eleinte még sikerült is párszor. Meg kell várni a delay of game büntit, hogy a punternek jobban be tudja tenni az 5-10y közé a labdát, hogy a gyertya optimális ívű lehessen. De erről Kap tegnap elfelejtkezett. Teljesen butaság volt ilyenkor időt kérni, ebből látszik, hogy akár ő is lehet a baj forrása, lehet hogy morcos mert szerinte neki már van stílusa (readoptionszaladgálok, aminek eredménye a suRG3ry Washingtonban), és a nagy szerződéssel és pénzzel úgy érzi már hatalma is van. Harbó meg állítólag gyerekként kezeli őket, és ismerve jó pár játékost van akinek szüksége van rá de azért ők ne legyenek már gyerekek, még ha néha gyerekesen is viselkednek.
Állítólag a győzelem mindenre gyógyír. Kérdés, hogy ha klikkek vannak melyik klikk tulajdonítja a győzelmet magának, mert ebből is lehet baj.... A legjobb lenne ha átküldenénk pár ukrán barátunkat nagy sötét fekete mercikkel és megmondanák nekik, hogy rend legyen vagy különben kő-a-nyakba-dobde-tóba lesz a játék neve 😀 😀 😀 (bár lehet a Cowboy akkor is fel tudna úszni a felszínre 😀)
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Leginkább a QB edző vagy az OC beszél az irányító fülére. Akármelyikük is, csak ő teszi, senki más, nincs konferencia. Időt magától is kérhet a QB, valószínűleg ez történt. Látott valamit, és nem akarta hívni a playt. Ettől legtöbb edző kiakad, mert tessék áthívni időben, vagy menjen a dolog. Azért néha indokolt, de ha nem tudja megmagyarázni párszor, akkor örihari.ulpianus
Roman beszélt, vagy nem beszélt. Kérhet persze magától is Kaep. Úgy érzem nem kapja meg azt a támogatást Romantól, amit Harbaughtól. Erre akartam utalni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egyébként meg VÉGREEE! W!!! Védelem előtt le a kalappal. utolsó negyedből 3-4 perc volt vissza, mire Folesék a térfelünkre jutottak először. Nagyjából mindenki ott volt ezen a meccsen. Bethea 😊
Ja petey! Lehet, hogy igazad lesz, hogy megindulunk 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Leginkább a QB edző vagy az OC beszél az irányító fülére. Akármelyikük is, csak ő teszi, senki más, nincs konferencia. Időt magától is kérhet a QB, valószínűleg ez történt. Látott valamit, és nem akarta hívni a playt. Ettől legtöbb edző kiakad, mert tessék áthívni időben, vagy menjen a dolog. Azért néha indokolt, de ha nem tudja megmagyarázni párszor, akkor örihari.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintetek, mekkora a baj az öltözőben?Helmut Zimmer
Szerintem eléggé nagy. Van egy érzésem, hogy klikkek alakulnak. Fejekben káosz van. Nagyon figyelmeztető jel, hogy snappeket alig tudjuk elindítani. Többségét 0,1 sec-nél sikerült elengedni (már ha sikerült, mert delay volt jócskán). Időt kér Kaep (punt előtt, nem sikerült beugratni a D#-t , amikor tök mindegy lett volna a bünti) Harbaugh meg dühöng, hogy nem kell idő. Ki beszélt a fülére? Miért van ez a zavar? Harbaugh amit összebalfaszkodott chalengekkel az sem semmi (hál'Isten Chip mester ezzt tudta überelni), valahogy úgy érzem, hogy nem csak öltözőben, hanem magasabb szinten is gond van. Roman vs Harbaugh? Tudja a fene.
Stevie Johnsonra visszatérve: ennek az évnek eddig messze ő az ásza nálam. Azt a testkontrollt amit a TD elkapásnál bemutatott!!!Nagyon jól jártunk vele.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Szerintetek, mekkora a baj az öltözőben?Helmut Zimmer
Az a baj, hogy nem kapnak matricát. 😕


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szerintetek, mekkora a baj az öltözőben?Helmut Zimmer
Szerintem ez a győzelem lenyugtatja a kedélyeket.


több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szerintetek, mekkora a baj az öltözőben?
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Fontos győzelem volt az biztos, szépnek már annyira nem szép, de a W az W
én még Betheát is kiemelném, ő is sokat tett hozzá hátul
remélem most már megindulunk felfelé, köv 2 meccs nyerhetőnek tűnik, KC-t nem követem, nem tudom mire lehet tőlük számítani
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Harlequin és red6t6 talált a legközelebb 28:21-et jósoltak... mivel nem vágnám ketté mi legyen fej vagy írás? vagy kapja a szülinapos? 😀 , postacímet privátban kérek majdJosszi
Én lemondok a szülinapos javára! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!