San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Állítólag az UDFA AJ Highsmith az Instagramon bejelentette, hogy neki a foci ennyi volt.
Alonzo Highsmith (korábbi remek RB) fia, aki idén májusban csatlakozott a csapathoz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

Így pár nap elteltével egyáltalán nem tarom túlzónak sőt egy okos lépésnek látom Kap szerződését.Mindenki azzal jön hogy nem nyert gyűrűt vagy hogy csak középszerű QB?Ugyan,nézzük végig ezt a listát.
Brady és Rogers megérdemli,Ryan,Romo,Cutler,Flacco,Bradford?Kap fiatal,lábon a legjobb,karerőssége elit,kicsit pontosabb lesz és máris elit QB-ről beszélünk.Ahogy előttem írták jövőre mégtöbbet kellett volna adni neki,ja és ezt a listát nézzük meg 2 év múlva is😊
Szóval Happy..Happy...!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
dehát ennyi rizikófaktor bőven elég. így a 18M meg franchise QB összeg. ezt mondjuk mind a ketten, hogy egy franchise QB ilyen pénzeket kap, nem kell horrort kiáltani. ennyi rizikó meg minden szerződésben van, mivel senkinek nincs kristálygömbje. 😊petey
Így van, teljesen igazad van. De én azért akkor is sokallom. 😊 Nem csak Kaep-ét, hanem a legtöbb másik QB-ét is. Sőt, az idei CB contractok is baromira elszálltak szerintem. Meg úgy általában idén az egész FA piac. Mintha a tavalyi évet akarták volna kompenzálni.

Mondjuk ha Luck megelégedne kb. ugyanennyivel, akkor már vigyorgósabb lennék, mert akkor azért nem baj, hogy máshol is annyit kifizetnek - nem Luckoknak. 😀 Ennyi homer káröröm kell is. 😀peterk2005
heh 😀😀😀

ez jól summázza az egészet, és le is lehet zárni az egész verklit:  blog.sfgate.com/49ers/2014/06/05/49ers-won-the-contract-but-did-kaepernick-offer-much-resistance/

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
dehát ennyi rizikófaktor bőven elég. így a 18M meg franchise QB összeg. ezt mondjuk mind a ketten, hogy egy franchise QB ilyen pénzeket kap, nem kell horrort kiáltani. ennyi rizikó meg minden szerződésben van, mivel senkinek nincs kristálygömbje. 😊petey
Így van, teljesen igazad van. De én azért akkor is sokallom. 😊 Nem csak Kaep-ét, hanem a legtöbb másik QB-ét is. Sőt, az idei CB contractok is baromira elszálltak szerintem. Meg úgy általában idén az egész FA piac. Mintha a tavalyi évet akarták volna kompenzálni.

Mondjuk ha Luck megelégedne kb. ugyanennyivel, akkor már vigyorgósabb lennék, mert akkor azért nem baj, hogy máshol is annyit kifizetnek - nem Luckoknak. 😀 Ennyi homer káröröm kell is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
mindenki azt várta hogy aláír 10M-ért, de vagy most kap 18-at vagy jövőre 20+-at. most átfutva a részleteket, a 49ers nem sok rizikót vállalt ezzel a szerződéssel. sőt kicsit úgy tűnik Parag Maraathe megvette Kap ügynékét ziziért. szóval egész vicces olvasni a hörgéseket akiknek lövésük nincs 😀petey
Na, hát azért ez erős túlzás. 😊

Lényegében ez a szerződés beáll a többi mellé a sorba. A Niners a worst case scenariora biztosította magát, a többi rizikót viszont bevállalta. (A worst case scenario-n a karrier véget jelentő sérülést értem, és azt, hogy Kaep annyira borzalmas lesz, hogy nincs más választás, mint kitenni. Ez a két eset amikor a Niners ki tud lépni a szerződésből.)

Ha Kaep csak közepesen játszik, akkor ugyan nem 21 milliót keres, hanem "csak" 18-19-et. Húha. Viszont a közepes játékkal már kitenni nem fogják, mert nagyobb kockázat megint keresni valakit, mint vele folytatni. És ugyanez a helyzet a nem karrier végét jelentő sérüléssel is. Nem fogják kitenni, hanem ha lesérül végigcsücsüli az évet, rehabol és következő évben folytatja. Franchise QB szitu.

Szóval Kaep kapott egy pocket QB szerződést, jó izmos számokkal, és azzal a menekülőúttal, hogy ha teljesen fejreáll, akkor 1 éven belül ki lehet hátrálni.

Egyébként ez a szerződés már most átstrukrúrálásért kiált. 😀 Ha pár év múlva cap probléma lesz - lásd Dallas, Romo vagy Patriots, Brady -, akkor lehet majd garantálttá konvertálni a nem garantált összegeket. 😀peterk2005
dehát ennyi rizikófaktor bőven elég. így a 18M meg franchise QB összeg. ezt mondjuk mind a ketten, hogy egy franchise QB ilyen pénzeket kap, nem kell horrort kiáltani. ennyi rizikó meg minden szerződésben van, mivel senkinek nincs kristálygömbje. 😊

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezek után vajon Smitthy mit kap a Chiefsnél? Ha kap egyáltalán.dande
útilaput. Egyébként 18m$/évet kért, erről lassan fél éve nem tudnak megegyezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
mindenki azt várta hogy aláír 10M-ért, de vagy most kap 18-at vagy jövőre 20+-at. most átfutva a részleteket, a 49ers nem sok rizikót vállalt ezzel a szerződéssel. sőt kicsit úgy tűnik Parag Maraathe megvette Kap ügynékét ziziért. szóval egész vicces olvasni a hörgéseket akiknek lövésük nincs 😀petey
Na, hát azért ez erős túlzás. 😊

Lényegében ez a szerződés beáll a többi mellé a sorba. A Niners a worst case scenariora biztosította magát, a többi rizikót viszont bevállalta. (A worst case scenario-n a karrier véget jelentő sérülést értem, és azt, hogy Kaep annyira borzalmas lesz, hogy nincs más választás, mint kitenni. Ez a két eset amikor a Niners ki tud lépni a szerződésből.)

Ha Kaep csak közepesen játszik, akkor ugyan nem 21 milliót keres, hanem "csak" 18-19-et. Húha. Viszont a közepes játékkal már kitenni nem fogják, mert nagyobb kockázat megint keresni valakit, mint vele folytatni. És ugyanez a helyzet a nem karrier végét jelentő sérüléssel is. Nem fogják kitenni, hanem ha lesérül végigcsücsüli az évet, rehabol és következő évben folytatja. Franchise QB szitu.

Szóval Kaep kapott egy pocket QB szerződést, jó izmos számokkal, és azzal a menekülőúttal, hogy ha teljesen fejreáll, akkor 1 éven belül ki lehet hátrálni.

Egyébként ez a szerződés már most átstrukrúrálásért kiált. 😀 Ha pár év múlva cap probléma lesz - lásd Dallas, Romo vagy Patriots, Brady -, akkor lehet majd garantálttá konvertálni a nem garantált összegeket. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek után vajon Smitthy mit kap a Chiefsnél? Ha kap egyáltalán.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ezek után valaki csodálkozik hogy megadtunk neki ennyit? 1 SB, 2 NFCCG a neve mellett. 2 év múlva brutált fog emelkedni a sapka, akkor ez már barátságos pénz lesz. így faszán felvertük Wilson árát is, aki szintén megérdemel ennyit, bár ő nyomott egy Trent Dilfert tavaly, amikor a védelem megoldotta nekik a szezont.
mindenkit nem tudunk megtartani, ahogy beszéltük, ezért építkezünk a draftról. Gore, Cowboy is visszavonul valszeg, így apránként lesz bőven helyünk. fényes a jövő.petey
Őszintén? Én igen. 😊 És annyira nem is örülök, mert 2 év múlva Indy-ben Luck jön, és túlzónak tartom ami itt folyik. (Mondjuk Luck 1/1-es volta miatt "csak" kb. 10 millióval fog megugrani a cap terhelése, de az is nagyon komoly pénz.)

A sapka brutál emelkedése meg egyelőre csak pletyka. Ugyanolyan pletyka mint fél évvel ezelőtt az volt, hogy évekig alig fog emelkedni, aztán idén nagyot ugrott. Szóval mindenki csak találgat. Az, hogy az idén nagyon meglódultak a játékos szerződések - nem csak a QB-knál, de pl. a CB-k is horror áron keltek el - az jelentheti ugyan, hogy a csapatok bennfentesei tudnak már valamit, de én annyira ebben nem vagyok biztos. Hiába profi itt mindenki, azért minden a sapkával jól sáfárkodó csapatra jut három amelyik hókuszpókuszokkal is alig tudja behajtogatni a költségeit a sapka alá. Emiatt az idei kiköltekezés simán lehet egyszerűen annak az eredménye is, hogy idén ugrott egyet a cap, amit a a csapatok gyorsan el is költöttek.

Egyébként nem csak Kaepernick, de Stafford és Cutler pénzét is sokallom. Lehet ezt akárhonnan nézni, de azért a 18-20 milliós cap terhelés az 3-4 jó/nagyon jó veterán kezdő játékos ára. És ez bizony hiányozni fog. Én nem hiszek a draft zsenikben. Ha egy Belichick nem tud, nem tudott draft zseni lenni egy évtizeden keresztül folyamatosan, akkor senki sem tud. A Hawks/Carroll sem lesz konstansan draft zseni, és a Niners/Harbaugh sem lesz az. És akkor a sérülések, eltiltások. A kiválóan menedzselt Patriotsban tavaly valami 35 millió dollárnyi játékos volt volt csak IR-en. És emellett 7.5 millió ment a dead capbe azért, mert az egyik játékosuk akire a klub hosszú távon számított és 1 évvel korábban hosszabbított, úgy döntött, hogy a foci mellett szabad idejében gyilkolászásba kezd. A Ninersben pont ennyi - 7.5 millió - jelenleg a legtöbbet kereső játékos (Anthony Davis) cap terhelése. Gondolom egyértelmű a helyzetbeli különbség...

A Niners számára most még egy Aldon Smith elmeszelését viszonylag könnyű túlélni, mert csak néhány milla ragad bent, nem fogják a capet sérült listán csücsülő vagy eltiltásukat töltő játékosok tízmilliói Ezért szükség esetén könnyen be lehet foltozni a gondot egyi 5-6 millás korrekt kezdő elhozatalával. Ha majd 12 milliót keres és úgy tiltják el, vagy úgy sérül le, akkor már nem lesz ilyen könnyű, akkor majd a practice squadokban meg a kanadai ligában kell kukázni a helyettest.

Szóval én ezeket az idei contractokat, és főleg a QB contractokat egyelőre kényszerű suicide mission-nek érzem. Muszáj meglépni, mert a másik is meglépi, de sokan fognak emiatt még véreset vizelni az elkövetkező években. Félreértés ne essék, én még Lucknál is suicide mission-nek érzem. Pedig ő talán az egyetlen fiatal QB, aki már jelezte, hogy képes a hátára venni a csapatot, és PO-ba vinni egy közepes rostert is, ha úgy hozza a helyzet. Ezt semelyik másik fiatal QB-ban eddig nem látom. A sikeresebb fiatalok - Wilson, Kaep, Dalton, tavaly Newton - egy elit roster hátán vitorlázva sikeresek, akiknek meg ez nem adatik meg - RGIII, Stafford, Tannehill - azok túl sokra nem viszik eddig.

De végülis pillanatnyilag mindez nem számít. Egy-két évig még nincs miért aggódni, annál tovább meg úgy se nagyon érdemes előre nézni, mert annyi minden változhat a sapkán kívül is. Majd meglátjuk, hogy mi lesz.peterk2005
értem én ezeket mind. de úgy vagyok ezekkel, hogy nem az én pénzem, nem én játszom, nem rólam fogják leszedni a keresztvizet ha balul sül el valami, nem én ülök ott nap mint nap a meetingeken. 😊 ugyanez pepitában a BL/EL résztvevő elit csapatok. az ember döbbenten néz a számok láttán, de ugye ez biznisz és az ember jövője a tét. sérülések/eltiltások történnek. mindenki azt várta hogy aláír 10M-ért, de vagy most kap 18-at vagy jövőre 20+-at. most átfutva a részleteket, a 49ers nem sok rizikót vállalt ezzel a szerződéssel. sőt kicsit úgy tűnik Parag Maraathe megvette Kap ügynékét ziziért. szóval egész vicces olvasni a hörgéseket akiknek lövésük nincs 😀

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/06/05/the-full-kaepernick-contract-details/
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ezek után valaki csodálkozik hogy megadtunk neki ennyit? 1 SB, 2 NFCCG a neve mellett. 2 év múlva brutált fog emelkedni a sapka, akkor ez már barátságos pénz lesz. így faszán felvertük Wilson árát is, aki szintén megérdemel ennyit, bár ő nyomott egy Trent Dilfert tavaly, amikor a védelem megoldotta nekik a szezont.
mindenkit nem tudunk megtartani, ahogy beszéltük, ezért építkezünk a draftról. Gore, Cowboy is visszavonul valszeg, így apránként lesz bőven helyünk. fényes a jövő.petey
Őszintén? Én igen. 😊 És annyira nem is örülök, mert 2 év múlva Indy-ben Luck jön, és túlzónak tartom ami itt folyik. (Mondjuk Luck 1/1-es volta miatt "csak" kb. 10 millióval fog megugrani a cap terhelése, de az is nagyon komoly pénz.)

A sapka brutál emelkedése meg egyelőre csak pletyka. Ugyanolyan pletyka mint fél évvel ezelőtt az volt, hogy évekig alig fog emelkedni, aztán idén nagyot ugrott. Szóval mindenki csak találgat. Az, hogy az idén nagyon meglódultak a játékos szerződések - nem csak a QB-knál, de pl. a CB-k is horror áron keltek el - az jelentheti ugyan, hogy a csapatok bennfentesei tudnak már valamit, de én annyira ebben nem vagyok biztos. Hiába profi itt mindenki, azért minden a sapkával jól sáfárkodó csapatra jut három amelyik hókuszpókuszokkal is alig tudja behajtogatni a költségeit a sapka alá. Emiatt az idei kiköltekezés simán lehet egyszerűen annak az eredménye is, hogy idén ugrott egyet a cap, amit a a csapatok gyorsan el is költöttek.

Egyébként nem csak Kaepernick, de Stafford és Cutler pénzét is sokallom. Lehet ezt akárhonnan nézni, de azért a 18-20 milliós cap terhelés az 3-4 jó/nagyon jó veterán kezdő játékos ára. És ez bizony hiányozni fog. Én nem hiszek a draft zsenikben. Ha egy Belichick nem tud, nem tudott draft zseni lenni egy évtizeden keresztül folyamatosan, akkor senki sem tud. A Hawks/Carroll sem lesz konstansan draft zseni, és a Niners/Harbaugh sem lesz az. És akkor a sérülések, eltiltások. A kiválóan menedzselt Patriotsban tavaly valami 35 millió dollárnyi játékos volt volt csak IR-en. És emellett 7.5 millió ment a dead capbe azért, mert az egyik játékosuk akire a klub hosszú távon számított és 1 évvel korábban hosszabbított, úgy döntött, hogy a foci mellett szabad idejében gyilkolászásba kezd. A Ninersben pont ennyi - 7.5 millió - jelenleg a legtöbbet kereső játékos (Anthony Davis) cap terhelése. Gondolom egyértelmű a helyzetbeli különbség...

Ebből adódóan a Niners most "könnyedén" költ, node a most az nem lesz mindig így. Most még egy Aldon Smith elmeszelését is viszonylag könnyű túlélni, mert csak néhány milla ragad bent, nem fogják a capet sérült listán csücsülő vagy eltiltásukat töltő játékosok tízmilliói. Ezért szükség esetén könnyen be lehet foltozni a gondot egyi 5-6 millás korrekt kezdő elhozatalával. Ha majd 12 milliót keres és úgy tiltják el, vagy úgy sérül le, akkor már nem lesz ilyen könnyű, akkor majd a practice squadokban meg a kanadai ligában kell kukázni a helyettest. És ha nem egy, hanem 2-3 jól fizetett játékos lesz aki kiesik - ahogy általában a legtöbb csapatnál -, akkor lehet aztán majd bőszen osztani szorozni.

Szóval én ezeket az idei contractokat, és főleg a QB contractokat egyelőre kényszerű suicide mission-nek érzem. Muszáj meglépni, mert a másik is meglépi, de sokan fognak emiatt még véreset vizelni az elkövetkező években. Félreértés ne essék, én még Lucknál is suicide mission-nek érzem. Pedig ő talán az egyetlen fiatal QB, aki már jelezte, hogy képes a hátára venni a csapatot, és PO-ba vinni egy közepes rostert is, ha úgy hozza a helyzet. Ezt semelyik másik fiatal QB-ban eddig nem látom. A sikeresebb fiatalok - Wilson, Kaep, Dalton, tavaly Newton - egy elit roster hátán vitorlázva sikeresek, akiknek meg ez nem adatik meg - RGIII, Stafford, Tannehill - azok túl sokra nem viszik eddig.

De végülis pillanatnyilag mindez nem számít. Egy-két évig még nincs miért aggódni, annál tovább meg úgy se nagyon érdemes előre nézni, mert annyi minden változhat a sapkán kívül is. Majd meglátjuk, hogy mi lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Látom azért vannak értelmes hsz-ek, akik tudják hogy működnek a dolgok(Wyatt, peterk). még nem tudni milyen részletek vannak a szerződésben(escalator,de-escalator). ebbe nem számít bele a rookie szerződése, ami így 7 év/18M-nak néz ki. ez abszolút korrekt. persze a 126 csücskösen néz ki, azon lehet csámcsogni. vagy hogy Flacco, Romo, Cutler Stafford vagy Kap. 😊 ezen felül ami a legfontosabb:
-Tim Rattay
-Shaun Hill
-JTO Sullivan
-David Carr
-Trent Dilfer
-Alex Smith

ezek után valaki csodálkozik hogy megadtunk neki ennyit? 1 SB, 2 NFCCG a neve mellett. 2 év múlva brutált fog emelkedni a sapka, akkor ez már barátságos pénz lesz. így faszán felvertük Wilson árát is, aki szintén megérdemel ennyit, bár ő nyomott egy Trent Dilfert tavaly, amikor a védelem megoldotta nekik a szezont.
mindenkit nem tudunk megtartani, ahogy beszéltük, ezért építkezünk a draftról. Gore, Cowboy is visszavonul valszeg, így apránként lesz bőven helyünk. fényes a jövő.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Colin Kaepernick specifically requested his deal allow 49ers flexibility to negotiate extensions with players such as WR Michael Crabtree.
azt is megemlítette a press konfban hogy Smitty-től mennyit tanult. korrekt egy srác, dehát haters gonna hate ugye 😊
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2m
Most unique aspect of Colin Kaepernick’s new deal: it contains $12 million in signing bonus, whereas most big QB deals are $24-$40 million.
így tudunk mozogni Iupati/Crabs ügyben is. okos!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Erdekli.oket a penz szerited?

ON
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Azért erről a logóról nehéz lenne azt állítani hogy túl lett gondolva:  m.nemzetisport.hu/data/cikk/2/34/6/33/cikk_2340633/SB_L.jpg-largeMatthew99
Vajon hány millió dollárt fizettek ezért a logóért a médiaügynökségüknek?Alabama Niners
Nem tudom, de itt bármelyik photoshop érzékenységgel rendelkező user ennél ötször jobbat csinálna. Olyan pénzeket lehetne spórolni ha kiírnának a szurkolók között egy logópályázatot és a kreatívabbnál kreatívabb ötletekből válogatnának. De nekik ehhez a mérföldkőhöz ez kellett...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem piskota....mondjuk nekem az is furcsa,hogy mar most meg lett hosszabbitva.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az öltözőre gyakorolt hatás terén, minden játékos tudja, hogy a QB-k túl vannak fizetve nagyon. Viszont egy igazán jó QB teljesítmény nélkül nagyon nehéz célokat elérni. Sokat tett már le az asztalra Kaep, de még nem eleget....Csapat van körülötte, minőségi elkapóbrigád, jó a fal, vannak remek futóink (szinte több generációra elegendő). A védelem már régóta kiemelkedő. Minden adott a nagy célokhoz, már csak el kell érni...
A 127 milla 7 évre sok, viszont nem rettentően túlfizetett. Aligha hiszem, hogy Wilson új szerződése megállna 100 milla alatt, vagy Lucké. Sőt szerintem Luck lehet az első 150 millás játékos, vagy Newton.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért erről a logóról nehéz lenne azt állítani hogy túl lett gondolva:  m.nemzetisport.hu/data/cikk/2/34/6/33/cikk_2340633/SB_L.jpg-largeMatthew99
Vajon hány millió dollárt fizettek ezért a logóért a médiaügynökségüknek?
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Azért erről a logóról nehéz lenne azt állítani hogy túl lett gondolva:  m.nemzetisport.hu/data/cikk/2/34/6/33/cikk_2340633/SB_L.jpg-large


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szvsz ennek a dealnek a capre gyakorolt hatása -bármilyen hülyén is hangzik- de jelen helyzetben másodlagos dolog.
Sokkal fontosabb, hogy milyen lesz az "öltözőre" gyakorolt hatása. Nem irigylem most Harbaugh-t, vezért kell nevelnie Kaepernick-ből.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk évi 18 millát (mert ez hét évre szól, nem csak hatra ugye) már lassan boldog, boldogtalan el fog kérni, a cap rohamos emelkedésével pedig ez már nem olyan kiugró összeg, mint pl pár éve lett volna (most a 2013-as 123 millióról 2016-ra 150 millióra megy fel a satyesz, ami brutális emelés). Így nézve meg egy olyan irányító, aki még fiatal is, és jól be is vált (elittől azért nagyon messze, de még a kiemelkedően jótól is) esetében érthető ez a lépés, legalább nem kell rizikózni egy új emberkével, hogy hátha majd jó lesz.

Itt meg mondjuk köré is lesz rakva minden, és bár ez a többi csapatrész pénzét szépen visszaveti, azért, ha valahol, itt szerintem belefér (annál a csapatnál, amelyik a második kör végén egy egyhelyes hátratrade-ért szerez gyakorlatilag egy Stevie Johnsont (...), meg amelyik évek óta padra, IR-re és PS-re draftol, méghozzá jobbnál jobb neveket). Én itt nem félek, hogy nagy gond lesz, annyi tehetséges fiatal jött idén is, tavaly is a draftról, akiket a szakajtónyi draft pickkel nyugodtan elhozhattatok luxuspickként, hogy meglesz a pótlás akkor is, ha a cap miatt pár embertől meg kell szabadulni.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sok, sok, sok(k)...


több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyit tegyünk még hozzá, hogy ebben 60 milla a garantált, míg a mostanában született baseball szerződések 100 meg 200 millió felett teljesen garantáltak. Ha itt el vannak szállva a fizetések akkor ott?Alabama Niners
Azért a baseball nem kontakt sport. Kaep szerződése se tűnne olyan bolond soknak, ha nagy biztonsággal lehetne tudni, hogy maximum itt-ott egy kisebb húzódással, rándulással valószínűleg a teljes szerződését lehozza. Kaep ráadásul futkorászós QB, nála az átlagosnál is nagyobb a kockázat.

Várjuk azért meg a részleteket is, mert ez a 60 milla és a 126 milla azért még csak egy "keretösszeg" a média számára. Feltételezem a valós számok azért ennél realistábbak lesznek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sokallom, csak ez egy évek óta tartó tendencia eredménye a QB-knál, lesznek itt hamarosan akkora számok, hogy csak ámulunk. Wilson, Luck, Newton.....
Annyit tegyünk még hozzá, hogy ebben 60 milla a garantált, míg a mostanában született baseball szerződések 100 meg 200 millió felett teljesen garantáltak. Ha itt el vannak szállva a fizetések akkor ott?

Amúgy egyértelmű, hogy gyűrűre megyünk keményen, ahogy az elmúlt 2 évben is. Aztán majd kiderül, hogy meg lesz e a 6.?
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

Milyen érzés lehetett?😀
Kapott 60 milla garantáltat,Crabtree Boldin és Davis mellé Steve Johnsont.All in.Ha ebből nem lesz gyűrű akkor semmiből!
(Na és igen Indy-ben Carolina-ban és Seattle-ben izgalmas szerződések várhatóak,ja és Daltont se hagyjuk ki.)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztos azért kellett ekkora emelést adni Kaepnek, mert zavarta az edzésmunkáját, hogy Gabbert többet keres nála. 😀😀