San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kaep - 6 év 126 millió $, amiből 60 millió garantált.Danny
Hinnye na, ez igen... Már előre félek mit lesz nálunk Indy-ben ezek után Luck-al....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Srácok ezt a Kaep deal-t én érzem csak picit túlzónak? 😕Beki
nem kicsit túlzó. Hasonló lesz majd Daltoné is meglátjátok (évi 18M körül). Nagyon durván túlfizetnek adott poszton átlagos játékosokat. Ez a tendencia, el kell fogadni 😊.
Még mielőtt megskalpolnának az egy híján 50-esek: Nálam Kaepernick lábon átlag feletti, pontosságban és fejben viszont csak átlagos, így merem átlagosnak nevezni.MarioAna
Ámen!
Viszont ezzel el is dőlt, hogy ezzel a kerettel a következő 1-2 évben SB-t kell nyerni. Különben kezdődhet az egész elölről, mert ahogy olvastam itt a fórumon elég sok szerződés vár megújításra és köztük vannak kulcsjátékosok is ... A kérdés csak az Kaep képes-e erre... Egyre jobban várom már a szeptembert!
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 810 — !SuPeR6BoWL!
Valamit tudnak SF-ben... vagy nem...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Srácok ezt a Kaep deal-t én érzem csak picit túlzónak? 😕Beki
Elsőre túlzónak tűnik de ha gyűrű lesz a szezon végén akkor ok😊
Wilson-nak milyen szerződést kell majd adni Seattle-be?😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Srácok ezt a Kaep deal-t én érzem csak picit túlzónak? 😕
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.sacbee.com/2014/06/04/6458117/49ers-strike-record-six-year-deal.html
paff......

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Kaep - 6 év 126 millió $, amiből 60 millió garantált.
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na ez jót fog tenni a következő évek capjének

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
The #49ers have agreed to terms on a 6-year mega-extension with star QB Colin Kaepernick that could eclipse $20M per year, source says.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2014/5/30/5765360/49ers-salary-cap-current-situation-potential-cap-casualtiesJosszi
simán tudunk még helyet csiholni. Marathe nagy pénzügyi mágus. az egyik legjobb a ligában.

DE! visszahoztuk Blake Costanzót! Csempiösip bébi! összeállhat a Tony Montana squad 😍 szerintem így Osgoodnak viszlát.
melyik kezünkbe harapjunk 😊
petey
már vártam mikor ugrasz rá 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.ninersnation.com/2014/5/30/5765360/49ers-salary-cap-current-situation-potential-cap-casualtiesJosszi
simán tudunk még helyet csiholni. Marathe nagy pénzügyi mágus. az egyik legjobb a ligában.petey
Hát 1-2 milliót még talán. Viszont az a 8 nem tudom mire lesz elég, mert a lényeg Kap szerződtetése lenne, nem az, hogy tovább töltsétek az így is nagyon mély rostert. Kaep most 1 millióba fáj, de akármennyire is tud alkudni Marathe, nem hiszem, hogy a leendő szerződését 16-17/évnél lejjebb tudja vinni. Az pedig legalább 15 millával növeli az éves kiadásokat. Ha idén sikerülne vele megállapodni, az azért lenne jó, mert akkor annak a leendő aláírási pénzének amit egy esetleges jövő évi szerződéskötés esetén kapna, annak egy részét előre lehetne hozni, és idén megkapná alapfizuként. Ezzel ő ugyanott lenne - sőt jobban járna, mert már idén kapna pénzt -, és a capet terhelő évi átlagából is lehetne ezzel 1-2 millió/évet lefaragni. De ehhez az kéne azért, hogy ne 3-4 millát kapjon idén, mert az 4-5 évre elosztva kutya füle spórolást jelentene. Legalább egy 10-est kéne kapjon, az már számítana. Na, ahhoz kéne még vagy 5-6 millió helyet csinálni, mert az idényre is kell 3-4 millió tartalék, ha sérülések miatt valakit kell hirtelen hozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2014/5/30/5765360/49ers-salary-cap-current-situation-potential-cap-casualtiesJosszi
simán tudunk még helyet csiholni. Marathe nagy pénzügyi mágus. az egyik legjobb a ligában.

DE! visszahoztuk Blake Costanzót! Csempiösip bébi! összeállhat a Tony Montana squad 😍 szerintem így Osgoodnak viszlát.
melyik kezünkbe harapjunk 😊

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2014/5/30/5765360/49ers-salary-cap-current-situation-potential-cap-casualties

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
jelen pillanatban Kap megtartás a prioritás. perpill 8,5M a sapi alatti hely. azért már látszik, hogy készülünk a fiatalítással.
Latt, Hyde, Ellington, Patton, Tank, Borland, Skov stb..durván töltött a roster.
amire kíváncsi leszek hogy mennyi WR-t tartunk meg. ki lesz a ST-ben. a backfield is elég ütős, ráadásul az OL-ben is nagyon mélyek vagyunk. Goodwin aláírt a szentekhez, így nagy eséllyel Martin lesz a kezdő C, ha kiüti Kilgore-t.
várós lesz a TC/preseason

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én naívan azt hiszem, hogy a klasszisaink is itt akarnak maradni, mert tudják, hogy a gyűrű fontosabb mint akár 1-2 millió dollár évente. Reklám szerződésekben simán visszajöhet az a pénz. Szintén naívan azt gondolom, hogy egy jó közösséget alkotnak, és szeretnek együtt játszani. Talán ezt igazolja Willis szerződésének átstruktúrálása is. Hiszem azt, hogy aki lenyomott itt 6-7-8 évet jó pénzért annak már nem csak a pénz számít. Biztosan tévedek...mert én pénzt sem kapok, de soha nem hagynám el a 9erst. Tudom naív vagyok...Alabama Niners
Az bizony. 😊 A csapathűség nem igazán faktor, ez biznisz. Persze ha jó helyre kerülnek, ott szeretnek lenni/játszani, de kb. úgy, ahogy egy jó munkahelyen szeret az ember. Azért annál a pénz fontosabb, főleg, ha 7 számjegyű 😊

Viszont a veterán játékosok úgy látom hajlandóak valamivel lejjebb menni, ha elit csapat keresi meg őket. A gyűrű lehetőségének azért megvan a vonzása, és nálatok megvan rá az esély. Ez számíthat.

Zárójelben: szerintem ha lejjebb mennek, mindenkit akkor se sikerül megtartani. Az overthecap szerint a jövő évi büdzsé a szerződésben levő játékosokkal kb. 131 millió, és 22 játékosnak lejár a szerződése, akiknek ebben nincs is benne emiatt a fizetése. Köztük Kaepernick, Crabtree, Uipati, Frank Gore, stb. Lehet ügyeskedni, de ennyit nem, akármennyire is emelkedik majd a cap. De szvsz ezen nem kell szomorkodni. A jó csapatok ismérve, hogy onnan folyamatosan mennek el sztárok, mert annyian játszanak jól, hogy mind nem fér be a sapka alá. Akkor lesz baj, ha nem lesz olyan akit meg akarnátok tartani, pedig meg tudnátok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Boone-t megérné kifizetni. UDFA-ként került ide, és meghálálta a bizalmat hogy bíztunk egy részeges vaddisznóban. Sing alaposan helyrerakta a srácot Iuaptit én elengedném, helyette most draftoltunk OG-t, és ott van még Kilgore/Looney is.
VD nem fiatal már, kell neki a zsé, megértem. a klub prioritása most szerintem Kap és Crabs, VD/Boone másodlagos, de mindketten ott lesznek TC-ben. VD-nek van még 2 éve a szerződéséből.
Ha Kap és a klub között nem sikerül megegyezni, akkor tagelik őt. az viszont sokba fájna, így ésszerű lenne a hosszabbítás.

több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Érdekes lesz, hogy mit hoznak ki ebből Baalkéék. Én is örülnék neki, ha mindenkit meg tudnánk tartani, de azért erre kicsi az esély.
Boone-nál teljesen érthető az elégedetlenség, alulfizetett playa,fiatal, ráadásul ő OT-nek is elég jól használható, ami azért FA-n jelentősen dob a lehetőségein. Ha megtartjuk Boone-t lehet, hogy megy Iupati...majdmeglátjuk
Vernon-nál azért más a helyzet, mert ő kapott egy orrnehéz szerződést, a szerződés elején megkapta a nagy pénzt, bár amíg igazából nem tudjuk, hogy mit akar, ne törjünk pálcát felette.
Crabs helyzete is érdekes, most megvagyunk minőségben és mennyiségben is WR-eket nézve, de csalóka, ha nem tartjuk meg Crabset, marad egy Boldin aki akármilyen jó, már nem lehet építeni rá, és Stevie aki kétségkívűl jó játékos, de várjuk meg hogy alakul majd ez Kap-el, lesz egy Patton, aki mutatott életjeleket, de igazából még mindig kérdés mi lesz belőle, egy Lloyd, aki nem játszott egy évig, és lehet, hogy idén se sokat fog+ a rookie Ellington, aki szintén lehet hogy nem is lát pályát idén... ez is érdekes lesz, és ugye ez az egész függ Kap szerződésétől, nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ebből
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vannak ügynökök is azért nekik nagyon nem mind1 a szerződés..

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree jövőbeli szerződése is sokban függ Kaepernickétől, nekik kettejüknek maradniuk kell bármi pénzért, mert annyira jól nyomják együtt, hogy bűn lenne szétszakítani őket. Én naívan azt hiszem, hogy a klasszisaink is itt akarnak maradni, mert tudják, hogy a gyűrű fontosabb mint akár 1-2 millió dollár évente. Reklám szerződésekben simán visszajöhet az a pénz. Szintén naívan azt gondolom, hogy egy jó közösséget alkotnak, és szeretnek együtt játszani. Talán ezt igazolja Willis szerződésének átstruktúrálása is. Hiszem azt, hogy aki lenyomott itt 6-7-8 évet jó pénzért annak már nem csak a pénz számít. Biztosan tévedek...mert én pénzt sem kapok, de soha nem hagynám el a 9erst. Tudom naív vagyok...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jogosak ezek az igények, mert tényleg jól teljesítenek, csak ennek az lesz a vége, hogy páran elmennek kissebb csapatokba nagyobb pénzért, lásd: Goldson, Walker. Ennyi sztárral nehéz lesz beférni a sapka alá. Gyorsan nyerni kell 1-2 SB-t, hogy a szurkolók nyugodtak lehessenek.Alabama Niners
egyszerüen fogalmaztál minek szaporítani a szót 😀 nyerjünk
de
 www.sacbee.com/2014/05/30/6445210/mr-smoothie-why-vernon-davis-might.html
oké hogy megy a hiszti.... de TE poszton nem állunk olyan jól hogy elbírjunk egy hisztis Davist, vagy ki pótolja majd ha elválnak az útjaink?
menjen? azért ő nem keres rosszul, kulcsember ezt tudja... de ha neki engednek akkor nem áll meg a dominó, dőlni fog
én azt mondom nagyon szép számokat produkált tavaly, DE nem volt WR sor ami most igen csak fullos lett... szerintem nem érdemel több pénzt, sok mindent csinál és egy polihisztor a srác, de 30 lett és nem fog megszakadni a pályán... inkább Boonék kapjanak emelést....
mi a ti véleményetek srácok?Josszi
Szerintem az általad leírtak vannak a háttérben. 30 éves, most még tud kötni egy jó nagy szerződést, az eddigi eredményei alapján. Továbbá az elkapósor várható feljavulása kihatással lehet a számaira idén, és ez is közrejátszhat. Mindamellett nem sajnálom tőle a pénzt, mert rengeteget tett a csapatért, és itt van a draftolása óta, igazi Niners. Boone-t nagyon kedvelem, de őt könnyebb helyettesíeni, mint Vernont és vele talán tavaly kötöttünk szerződést. Iupatira viszont ne sajnáljuk a zsetont, mert nagyon fontos láncszem! Aldonra lehívtuk az 5. évet, és vele is hosszabbítunk majd, nála viszont a balhéi és az esetleges eltiltása a pénzét lefelé viszi. Nagyon sok függ attól is, hogy Kaepernicket mennyiért tudjuk itt tartani, biztos nem kevés összegért, mert a QB fizuk rettentően elszálltak, viszont nem várom, hogy a legjobban fizetett QB-t csináljuk belőle. Szerencsére a fizetési sapka is dinamukusan emelkedik a következő években, így talán sikerül minden fontos játékosunkat megtartani. Remélem a következő 2 idényen belül sikerül egy SB győzelmet összehozni, mert ennek a keretnek van jogosultsága egy gyűrűre!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jogosak ezek az igények, mert tényleg jól teljesítenek, csak ennek az lesz a vége, hogy páran elmennek kissebb csapatokba nagyobb pénzért, lásd: Goldson, Walker. Ennyi sztárral nehéz lesz beférni a sapka alá. Gyorsan nyerni kell 1-2 SB-t, hogy a szurkolók nyugodtak lehessenek.Alabama Niners
egyszerüen fogalmaztál minek szaporítani a szót 😀 nyerjünk
de
 www.sacbee.com/2014/05/30/6445210/mr-smoothie-why-vernon-davis-might.html
oké hogy megy a hiszti.... de TE poszton nem állunk olyan jól hogy elbírjunk egy hisztis Davist, vagy ki pótolja majd ha elválnak az útjaink?
menjen? azért ő nem keres rosszul, kulcsember ezt tudja... de ha neki engednek akkor nem áll meg a dominó, dőlni fog
én azt mondom nagyon szép számokat produkált tavaly, DE nem volt WR sor ami most igen csak fullos lett... szerintem nem érdemel több pénzt, sok mindent csinál és egy polihisztor a srác, de 30 lett és nem fog megszakadni a pályán... inkább Boonék kapjanak emelést....
mi a ti véleményetek srácok?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ja-ja. Boone, Vernon, ehhez jön majd Iupati, Crabtree, Aldon (?), és majd Jimbo bácsi is.
"When teams win like the 49ers have in recent year, everybody wants to get paid"diverdoc
paid the man... azért nem lesz jó ha az offense falunkban ilyen problémák (is) lesznek... vagy idén nyerünk... vagy indul az építkezés... vagy? nah van dolga a Baalkeéknak

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hárbó bére nem érinti a sapkát, és nem hiszem, hogy az agyoncsapná pénzügyileg a csapatot, biztos ki tudunk neki fizetni akár 2-3 misivel többet egy évre. Végülis 3 NFC konferencia döntő 3 év alatt önmagáért beszél.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jogosak ezek az igények, mert tényleg jól teljesítenek, csak ennek az lesz a vége, hogy páran elmennek kissebb csapatokba nagyobb pénzért, lásd: Goldson, Walker. Ennyi sztárral nehéz lesz beférni a sapka alá. Gyorsan nyerni kell 1-2 SB-t, hogy a szurkolók nyugodtak lehessenek.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja-ja. Boone, Vernon, ehhez jön majd Iupati, Crabtree, Aldon (?), és majd Jimbo bácsi is.
"When teams win like the 49ers have in recent year, everybody wants to get paid"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P