San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
És még Bruce Ellingtont is ti stealezitek be? Ez már unfair. :p

Kiváló slot receiver lesz, amint kihullik előle néhány akadály a depth charton.
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Csak a jó szomszédság miatt 😛
Montana
pláne hogy undi megint kezdi a faszságait 😀 nem tudunk a 2. körön kívül draftolni 😕) *sírva röhög* meg leragadt hogy Kap csak 1-ig tud számolni. muhahapetey
Most olvastam én is😊A Cards-al fognak versenybe lenni..igen a csoport utolsó helyéért😊
Nem is reagálok rá ott,vaknak hiába mondom hogy szép a naplemente 😊Montana
nem is kell :cool: a Cards sem lesz rossz idén, de náluk is ugye Palmer a fekete ló. az NFCW nyitott teljesen.
aminek örülök, hogy az idei drafttal lehet látni, hogy idénre mélység, a többi pick pedig a jövő csapatát fogja erősíteni.petey
Ja , én is olvastam Undi remeklését , az a csávó überbirkaságokat beszél! Lehet ért a focihoz , de úgy elvakítja a "hawks-love" , mint Stolh Bucit a reflektor!😊 Vagy csak szimplán minket szeret köpködni , nem tudom! De hát boldogak a lelki szegények , mert övék a mennyek országa!😊
Egy a lényeg: Jövőre nem lesznek PO-ban , vagy ha igen , majd seggbe lesznek rugdosva rendesen(Kaepernickesen , 1-ig számolva)!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Csak a jó szomszédság miatt 😛
Montana
pláne hogy undi megint kezdi a faszságait 😀 nem tudunk a 2. körön kívül draftolni 😕) *sírva röhög* meg leragadt hogy Kap csak 1-ig tud számolni. muhahapetey
Most olvastam én is😊A Cards-al fognak versenybe lenni..igen a csoport utolsó helyéért😊
Nem is reagálok rá ott,vaknak hiába mondom hogy szép a naplemente 😊Montana
nem is kell :cool: a Cards sem lesz rossz idén, de náluk is ugye Palmer a fekete ló. az NFCW nyitott teljesen.
aminek örülök, hogy az idei drafttal lehet látni, hogy idénre mélység, a többi pick pedig a jövő csapatát fogja erősíteni.

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Csak a jó szomszédság miatt 😛
Montana
pláne hogy undi megint kezdi a faszságait 😀 nem tudunk a 2. körön kívül draftolni 😕) *sírva röhög* meg leragadt hogy Kap csak 1-ig tud számolni. muhahapetey
Most olvastam én is😊A Cards-al fognak versenybe lenni..igen a csoport utolsó helyéért😊
Nem is reagálok rá ott,vaknak hiába mondom hogy szép a naplemente 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Csak a jó szomszédság miatt 😛
Montana
pláne hogy undi megint kezdi a faszságait 😀 nem tudunk a 2. körön kívül draftolni 😕) *sírva röhög* meg leragadt hogy Kap csak 1-ig tud számolni. muhaha

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Csak a jó szomszédság miatt 😛
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
nagyon jó draft, pláne a tegnapi Sztivi trade után. Boldin-Crab-SJ-Patton-VD, a backfielden Gore-Hunter-Hyde-Latt, hát nyami.
lesz rendesen harc a C poziért, habár Kilgore lehet G is, ha Iupati elmegy, sérül. Thomas meg steal a 3. végén, IR után király lesz. Borland meg egy mániákus hard hitter. többször lenyomta Hyde-ot 1v1-ben @) ja Hyde, kellett, mert azért kell egy stabil kezdő ha Frank lesérül, és Lattot nem láttuk még játszani. a press corner még hiányzik, de ott lesz még az udfa turkáló.

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jimmie Ward DB (30th),
Nickel CB lesz,azonnal kezdő,később ő válthatja Bathea-t,nagyon jó kis választás.
Carlos Hyde RB (57th),
Gore 31 éves,ilyenkor szoktak a futók veszíteni már a teljesítményükből.LMJ-el nem számolunk már,Lattimore nagy kedvenc(főleg nálam),de még nem láttuk játszani,így csak Hunter marad.Először megint dobtam egy hátast hogy miért kell RB a második körre,de tudva hogy Gore után a Hunter,Lattimore,Hyde hármas lesz,nagyon is biztató a jövőre nézve.
Marcus Martin C (70th),
Kilgore-nak biztos kikerekedtek a szemei mikor meglátta hogy Martin-t húzzuk.Szerintem az idei draft legjobb Centerét hoztuk el,valószínűleg ő lesz a kezdő.
Chris Borland LB (77th),
Várható volt hogy Navorro sérülése miatt hozunk LB-t,meg is történt.Kiválasztása után ennyit mondott:"I'm just going to find my role," Így legyen!
Brandon Thomas OT(100th)
ACL szakadás után lábadozik,ő a jövő embere lehet.Jó vélemények vannak róla,meg hát szeretünk IR-re draftolni😊
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Megint nem volt WR pick , pedig nagyon vártam. Földön tényleg megfoghatatlanok leszünk , le fogjuk tolni a labdát az ellenfelek torkán , de némi légiveszély sem ártana mellé , plusz épp azt olvastam mindenhol hogy ha van a NINERS-nek lyuk a roasterén , akkor az a WR szekció. Tudom hogy rettentő erős az idei WR állomány de van még bent értelmes lehetőség?
RB-t nem vártam , Gore-ban van még minimum 2 top év , Hunter tavaly jól mozgott , tudta pihentetni FG-t , és idénre Lattimore-tól rajtam kivül többen is jó évet várnak.
Vélemények?
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
hát srácok épül a mélység meg a jövőre készülünk okosan 😀heh Kilgore kapaszkodhat a pénzéért majd nem gyenge vetélytársat kapott 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ILB is jött a 3. körben Chris Borland, a legnagyobb mesterektől tanulhat nálunk ezen a poszton.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha már elkötelezettek vagyunk a futójáték mellett, akkor az egyetlen gyenge pontot a falban is meg kell erősíteni, és ezért jött az USC-ről C pozícióba Marcus Martin!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Carlos Hyde személyében megvan Gore utódja. Örülök ennek a választásnak, mert továbbra is elkötelezettek vagyunk a futójáték mellett. Valamint különböző típusú és nagy potenciállal rendelkező futóink vannak. Hunter-Lattimore-Hyde trió garancia lesz, hogy rettentően trükkös és dominánsak leszünk földöm és ehhez még hozzájön Kaep futkorászásai is!
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Üdv Niners fanok!
Jó lesz ez a Ward gyerek , legalábbis a 2 video alapján. Amiben jó szerintem az a gyorsasága , jól olvassa a játékokat és nem fél az ütközéstől sem. Bár azért az NFL más pálya mint az egyetemi foci , de szerintem fel dogja venni a ritmust.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár



nope
Don't ever try me with a sorry *** corner like Sherman!

/Stevie Johnson

@mikefreemanNFL

Text I just got from Seahawks assistant coach mocking the Stevie Johnson trade is…priceless. 😕)

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Elsőre nem értettem a Ward picket (mondjuk annyit tudtam róla, h Safetyként van feltüntetve) de olvasva. hogy örültök neki, így akkor örülük neki én is
Kiváncsi leszek mit alkotunk ma, még egy WR meg egy CB sztem jön, de utána... hoznánk esetleg egy ILB-t Bowman sérülése miatt?picstii
Most hogy Stevie is nálunk van,így a WR húzás lehet kicsit hátrébb szorul.CB szerintem jön mindenképp a második körbe és igen,ILB-t is fogunk húzni.
De ki mer itt tippelni a tegnapi után?😊
Ja és CB-re szerintem 2 jelölt maradt:
Stan Jean-Baptiste
Lamarcus JoynerMontana
vagy Tuitt és Hageman is jöhet egy feltréddel. na akkor megint szeretni fognak minket 😀 és még így is jöhet WR simán
amúgy CB, DE/LB, WR, OL, QB

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Elsőre nem értettem a Ward picket (mondjuk annyit tudtam róla, h Safetyként van feltüntetve) de olvasva. hogy örültök neki, így akkor örülük neki én is
Kiváncsi leszek mit alkotunk ma, még egy WR meg egy CB sztem jön, de utána... hoznánk esetleg egy ILB-t Bowman sérülése miatt?picstii
Most hogy Stevie is nálunk van,így a WR húzás lehet kicsit hátrébb szorul.CB szerintem jön mindenképp a második körbe és igen,ILB-t is fogunk húzni.
De ki mer itt tippelni a tegnapi után?😊
Ja és CB-re szerintem 2 jelölt maradt:
Stan Jean-Baptiste
Lamarcus Joyner
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Elsőre nem értettem a Ward picket (mondjuk annyit tudtam róla, h Safetyként van feltüntetve) de olvasva. hogy örültök neki, így akkor örülük neki én is
Kiváncsi leszek mit alkotunk ma, még egy WR meg egy CB sztem jön, de utána... hoznánk esetleg egy ILB-t Bowman sérülése miatt?
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hejj Stevie in da House😊)
Kell ettől jobb hír?
Boldin,Crabtree,Johnson,Davis,Patton...
Ezeknél még én is lehetnék a QB 😀
Na jó neeem de öröm van😛Montana
Ezzel a nickkel simán lehetnél 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bassza meg
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Hejj Stevie in da House😊)
Kell ettől jobb hír?
Boldin,Crabtree,Johnson,Davis,Patton...
Ezeknél még én is lehetnék a QB 😀
Na jó neeem de öröm van😛
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"Michael Silver @MikeSilver
Reaction to Stevie Johnson trade to NFC West rival 49ers in Rams coaching offices, in a word: Ugghhh"

egyetértek a Rams edzőkkel.

Nyazsgem 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
yepp
üdv itthon Sztivi 😊
de baszki ez is milyen deal már? 😀😀 HarBalke FTW!

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
49ers trade a conditional 2015 4th rd pick to the Bills for WR Stevie Johnson.BaltimoreDefense
hoppá...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
49ers trade a conditional 2015 4th rd pick to the Bills for WR Stevie Johnson.