San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
safety kérdés. kérhette volna a 2 pontot, de ha megpróbálkozik a Hawks egy onside punttal és bejön nekik akkor lehetett volna egy onside kick amit szintén megszerezhettek volna. persze elméleti kérdés, de lehetséges. így inkább hogy ne legyen sérülés lett 3 térdelés és vége. Win. semmi probléma ezzel.

Alexet szerintem még zavarja a sérült ujja. talán ezért is volt hívva RZ-ben az int után a QB draw, nem akarták a kezébe adni a lasztit.
mondjuk vicces hogy van 1 nagyon szar meg egy közepes meccs és már megint itt tartunk 😊 tudjuk hogy nem lesz belőle egy Brady/Manning/Brees stb de ez van. ebben a passz orientált ligában már csak az a hype hogy ki hány száz yardot passzol. mi nem vagyunk ezek, ahogy Szesze mondta, hogy mindenben elitek vagyunk. a futásban igen. Nr1 run Off. legyetek rá büszkék.

Utálat tárgya, valakinek meg Harbs nem szimpi, ennyi 😀

amúgy Jim barátunk küldött egy felvételt a ligának hogy a HAwks DB-k hogy fogták vissza a WR-einket 5 yard után, meg a facemaskok amiket nem fújtak be. nem szoktam bírózni, szeretem a kemény focit de ami nyilvánvaló azt tessék befújni.

fent van a meccs Arch-nál

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nyilván van QB kérdés, de ha ilyen csapathoz még az irányítótok is elit lenne az már nem lenne fair 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én spec nem utálom a Giantse-t, ami városok közül vhogy NY nem a kedvencem és Manning kifejezetten ellenszenves. De nem hinném hogy közutálat lenne.

Rednek és Fucunak is igaza van sztem. "pihentetés" valószínű nem működik, bár volt már erre példa nem is annyira régen a Szamuráj érában, nem mintha Troy sokat lendített volna a szekéren, de Alexnek talán jót tett. Alex nem volt és nem is lesz soha elit QB, ennyit tud. Alex kérdés nem csak red-et foglalkoztatja, NFL-hez jobban értőkben is felmerül, főleg, ha nagy céljaink vannak, sőt SB-ról elmélkedünk.

 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000082259/Can-Alex-Smith-lead-San-Francisco-to-the-Super-Bowl

Vasárnapi Giants performance meggyőzódésem szerint minden csapatnak a torkán akadt volna és a Hóksz D# is nagyon jó volt. De 7 negyed alatt összvisz 2 FG, 5 Int háát?? Ha hozzávesszük, hogy 7 meccsünkből 3 nál finoman szólva is gyenguska O# teljesítményt láttunk (Hóksz ellen legalább a D# OK-sabb volt), Vernon Davis zero passz, akkor ohatatlanul felmerül a QB kérdés. Red sztem erre gondolhatott. Ha a csapat kickertől, front 7-ig rohadt szar napot fog ki az csúnya bukta, ha D# rendben, Gore majd fut, Ackers berugja akkor nyögve nyelős W. Hát csak erre bazirozni nem valami jó. Crabtree nyilatkozatát olvasva a play hívásokról és a játékról "I don't want to talk about it, bro, cause I know if I say something....We won -- you know what I mean? I can't say anything, because we won." azért valahol burkolt kritika is. Elgondolkodtató volt Harbaugh döntése, hogy pár centin múló méricskelésbe ment inkább bele és nem kérte a safetyt. FDélt, hogy majd Alex a a touch back után Intet dob?? Minden tiszteletem Harbaughé örülök, hogy ilyen HC-nk van, és a taktikára hivatkozást is megértem. De ezek a pár snappes Kaep beküldéseket nem értem. Nem "pihentetés" meccsekre Alexnek, de talán több snap Kaepnek nem ártana. Bár ruki, de meggyőződésem, hogy Troy kvalitásait eléri (sőt). First down, second down Alex bent, majd third down Kaep be, false start Kaep le, Alex be. Na ezzel nem tudok mit kezdeni WTF??? Ez csak frusztrálja QB-jainkat. Alex ezt így látja: "It's fun to come in when it's first down. It's not fun to come back in when it's third-and-long......In hindsight, it's easy to say it's a mistake." Bár effektívnek mondta Alex ezt a játékot, de azért biztos, hogy zavaró.

Mindenesetre örüljünk a W-nek, ez a Hóksz egy erős csapat, értékes skalp.

Bocsi a hosszú litániért, ráadásul én tényleg laikus vagyok, csak szeretem az ami focit és a 49-erst, de nem értek hozzá mélységekig.

GO NINERS!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Biztos nem ide való, de miért a Giants a közutálat tárgya? Játékosok, edzők, vagy csak a logo? Nem kötözködésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.gyurczi
Zsigerből jön 😀 de pl hiába csoport társ a Hox, mint csapat náluk is ezt érzem... persze a fanokkal jóban vagyok... egyszerűen ez a 2 csapat nagyon távol áll tőlem. 😀
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Biztos nem ide való, de miért a Giants a közutálat tárgya? Játékosok, edzők, vagy csak a logo? Nem kötözködésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.gyurczi
Hát... Én úgy cakk-pakk nem szeretem őket! 😊 Konkrétan nem tudom megmagyarázni! Van viszont valami, pontosabban valaki, akitől frászt, hisztérikus rohamot, és sokkot kapok! És ez nem más, mint kedves Manning. Elismerem, nagyszerű tehetség,jó játékos, abszolút nem irigységről van szó! Egyszerűen annyira tenyérbemászó feje van az embernek, hogy szívem szerint eret vágnék magamon, amikor meglátom! 😮 Kikészülök tőle.
Azt azonban hozzá kell tennem, hogy a magyar rajongóikkal kifejezetten szimpatizálok! 😉

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Biztos nem ide való, de miért a Giants a közutálat tárgya? Játékosok, edzők, vagy csak a logo? Nem kötözködésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.gyurczi
én nem utálom

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Biztos nem ide való, de miért a Giants a közutálat tárgya? Játékosok, edzők, vagy csak a logo? Nem kötözködésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk? he7edik
én a Cardinalsnak fogok, annyira még nem éles a szitu, addig go west 😊Gábor
köszike 😀
én is mindig nektek szurkolok mert a hox-t nem szeretem a rams meg túl szürke nekem 😀

egyelőre abban reménykedem hogy nem nézünk bele akkora zakóba mint tavaly 😀silent7939
én a Hawksnak is szoktam, ha csoporton kivülivel játszik 😀
Ramst nem szeretem, ez még régről bennem maradt 😊

kezdjetek el futni 😊Gábor
Hát én a 9ers-en, meg a Cardin kívül maximum mások ellen szurkolok! 😀 Nem szoktam drukkolni senkinek, a mieinken kívül! De pl. szorítani szoktam a Giants ELLEN, a Packers ELLEN, meg a Szentek ELLEN! (csúnyagonoszrosszkislányvagyok 😛 )49ersfan
Jó kis lista 😀 Csatlakozom Petey-hez 😀 Én a legjobban a Giants ELLEN szoktamsilent7939
Helyes helyes! (mármint, hogy imádtok!) 😛 Jhaj Giants... Ha rossz napom van X-box ON, és jól elverem őket! 😀 Ettől egyből jobban érzem magam!!! 😀 😀 😀

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem értem én sem az NFL-t amennyire kellene, de olyat nem láttam, hogy ha nem mennek a hosszú passzok akkor leültetem hátha az segít a kezdő irányítómnak. Profi, milliókat kereső játékosok, akiknek ez a munkájuk. És akkor még ott van az edzői stáb, akik ezeket a hibákat kijavítsák. Ezért volt kevesebb hosszú passz a Seahawks ellen, megpróbálták, (kétszer?) túldobta jöhettek a rövidebb passzok és a futás, ami működött. Kérdésem Nálad mi számít nem megfelelő teljesítménynek?

A második szándékra ellenpélda, hogy a Gore-nak adott egyik checkdown passz előtt megnézte mind a KÉT célpontját és csak azután dobta oda Gore-nak. Azért azt ne felejtsd el, hogy kb 4mp alatt kell cselekednie a passzoknál.Fucu
Nálam az összes olyan teljesítmény nem megfelelő, ami visszafogja a támadó szekciót. Amikor mindenki szar (pld. Vikings), azzal nem lehet mit csinálni.

Igen, a Gore-nak adott passz volt az egyetlen ilyen momentum az egész meccsen, amit ki is emeltek, de mellette kiemeltek négy olyan esetet, amikor nem találta meg a megfelelő célpontot. Nem felejtem el, én soha nem tudnék ennyi idő alatt dönteni ilyen szituációkban, viszont nem is keresek ennyit a munkámmal, és van azért a ligában nem egy olyan irányító, aki viszont képes erre.
Egyébként remélem lesz alkalmam megnézni azt is, mit produkál Alex, ha mondjuk 8-10 másodperce lesz mindenre... 😊
red6t6
A Seahawks ellen pontosan azt játszottátok amit kellett, semmi esély nem volt arra, h Smith pont ellenük fog majd megtáltosodni, mert kb épp ellenük a legnehezebb passzolni, ezért itt nem is kellett próbálkozni a hosszú passzokkal, főleg h futással és screennel meg is lett a meccs. Pontosan erre lehetett számítani egy ilyen ellenfél ellen és sztem örülhettek, h összejött a W, mert nem könnyű ellenfél az idei Seahawks. Az a baj, h sokan amikor elemzik a csapatuk és az egyes játékosaik teljesítményét akkor totál elfelejtkeznek arról, h ki lesz vagy ki volt éppen az ellenfél, pedig ez teljesen alapvető szempont amikor erről ítélkezel.
Természetesen azok a kritikák amiket Smith-ről írtál nagyrészt jogosak, vannak nála sokkal jobb irányítók, ez egyértelmű, de egyrészt sztem marha nagy dolog Harbough-tól, h ilyen szintre felhozta őt, másrészt ez a játék amit ő most már nyújtani tud simán elég lehet egy SB győzelemhez is. Az NFL rendszeréből adódóan nincs olyan csapat aki minden csapatrészben elit lenne, mindenhol vannak erősségek és gyengeségek, nálatok nyilván nem azt kell várni Smithtől, h Brady szinten nyomja.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk? he7edik
én a Cardinalsnak fogok, annyira még nem éles a szitu, addig go west 😊Gábor
köszike 😀
én is mindig nektek szurkolok mert a hox-t nem szeretem a rams meg túl szürke nekem 😀

egyelőre abban reménykedem hogy nem nézünk bele akkora zakóba mint tavaly 😀silent7939
én a Hawksnak is szoktam, ha csoporton kivülivel játszik 😀
Ramst nem szeretem, ez még régről bennem maradt 😊

kezdjetek el futni 😊Gábor
Hát én a 9ers-en, meg a Cardin kívül maximum mások ellen szurkolok! 😀 Nem szoktam drukkolni senkinek, a mieinken kívül! De pl. szorítani szoktam a Giants ELLEN, a Packers ELLEN, meg a Szentek ELLEN! (csúnyagonoszrosszkislányvagyok 😛 )49ersfan
Jó kis lista 😀 Csatlakozom Petey-hez 😀 Én a legjobban a Giants ELLEN szoktam
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk? he7edik
én a Cardinalsnak fogok, annyira még nem éles a szitu, addig go west 😊Gábor
köszike 😀
én is mindig nektek szurkolok mert a hox-t nem szeretem a rams meg túl szürke nekem 😀

egyelőre abban reménykedem hogy nem nézünk bele akkora zakóba mint tavaly 😀silent7939
én a Hawksnak is szoktam, ha csoporton kivülivel játszik 😀
Ramst nem szeretem, ez még régről bennem maradt 😊

kezdjetek el futni 😊Gábor
Hát én a 9ers-en, meg a Cardin kívül maximum mások ellen szurkolok! 😀 Nem szoktam drukkolni senkinek, a mieinken kívül! De pl. szorítani szoktam a Giants ELLEN, a Packers ELLEN, meg a Szentek ELLEN! (csúnyagonoszrosszkislányvagyok 😛 )49ersfan
Én azért imádlak 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk? he7edik
én a Cardinalsnak fogok, annyira még nem éles a szitu, addig go west 😊Gábor
köszike 😀
én is mindig nektek szurkolok mert a hox-t nem szeretem a rams meg túl szürke nekem 😀

egyelőre abban reménykedem hogy nem nézünk bele akkora zakóba mint tavaly 😀silent7939
én a Hawksnak is szoktam, ha csoporton kivülivel játszik 😀
Ramst nem szeretem, ez még régről bennem maradt 😊

kezdjetek el futni 😊Gábor
Hát én a 9ers-en, meg a Cardin kívül maximum mások ellen szurkolok! 😀 Nem szoktam drukkolni senkinek, a mieinken kívül! De pl. szorítani szoktam a Giants ELLEN, a Packers ELLEN, meg a Szentek ELLEN! (csúnyagonoszrosszkislányvagyok 😛 )

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem értem én sem az NFL-t amennyire kellene, de olyat nem láttam, hogy ha nem mennek a hosszú passzok akkor leültetem hátha az segít a kezdő irányítómnak. Profi, milliókat kereső játékosok, akiknek ez a munkájuk. És akkor még ott van az edzői stáb, akik ezeket a hibákat kijavítsák. Ezért volt kevesebb hosszú passz a Seahawks ellen, megpróbálták, (kétszer?) túldobta jöhettek a rövidebb passzok és a futás, ami működött. Kérdésem Nálad mi számít nem megfelelő teljesítménynek?

A második szándékra ellenpélda, hogy a Gore-nak adott egyik checkdown passz előtt megnézte mind a KÉT célpontját és csak azután dobta oda Gore-nak. Azért azt ne felejtsd el, hogy kb 4mp alatt kell cselekednie a passzoknál.Fucu
Nálam az összes olyan teljesítmény nem megfelelő, ami visszafogja a támadó szekciót. Amikor mindenki szar (pld. Vikings), azzal nem lehet mit csinálni.

Igen, a Gore-nak adott passz volt az egyetlen ilyen momentum az egész meccsen, amit ki is emeltek, de mellette kiemeltek négy olyan esetet, amikor nem találta meg a megfelelő célpontot. Nem felejtem el, én soha nem tudnék ennyi idő alatt dönteni ilyen szituációkban, viszont nem is keresek ennyit a munkámmal, és van azért a ligában nem egy olyan irányító, aki viszont képes erre.
Egyébként remélem lesz alkalmam megnézni azt is, mit produkál Alex, ha mondjuk 8-10 másodperce lesz mindenre... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem pedig Te nem érted, hogyan működik az NFL. Azért nem pihentetik a kezdő irányítót, hogy magához térjen vagy a lelkét reszelgessék mert nem mennek a hosszú passzok. Ezt nem tudom felfogni épp ésszel.Fucu
Lehet, hogy én, mint laikus rosszul látom, de nem gondolom, hogy ha a kezdő irányító nem teljesít megfelelően, akkor ne lehetne lecserélni???? Rendre túl dobja az elkapókat, vagy egészen homályt dob. Csak a biztonsági passzok mennek. És nem arról van szó, hogy nem tud rakétákat eregetni, mert láttuk, hogy tud. Egyszerűen fejben szétesett. Biztos jót fog tenni ez a tíz nap.
De nem csak ez a bajom vele, szerintem fejben is lassú Alex. Már milliószor előfordult, hogy a corner levédekezte az elsődleges célponton, de több receiver is viszonylag szabadon volt. Nem találta meg őket, és általában nála nincs második szándék. Ha az elsődleges befuccsolt, akkor annyi a playnek. Ez mindenkinél előfordul, de nála nekem túl sokszor, és lehet hozni példákat, hogy XY mennyivel gyengébb, nem érdekel, mert ők nem a 9ers-ben játszanak, Alex pedig hétről-hétre igen.

Mivel Te érted, hogy működik az NFL, mondd meg légyszí, hol tévedek. Nem tanulni szégyen, hanem hülyének lenni.red6t6
Nem értem én sem az NFL-t amennyire kellene, de olyat nem láttam, hogy ha nem mennek a hosszú passzok akkor leültetem hátha az segít a kezdő irányítómnak. Profi, milliókat kereső játékosok, akiknek ez a munkájuk. És akkor még ott van az edzői stáb, akik ezeket a hibákat kijavítsák. Ezért volt kevesebb hosszú passz a Seahawks ellen, megpróbálták, (kétszer?) túldobta jöhettek a rövidebb passzok és a futás, ami működött. Kérdésem Nálad mi számít nem megfelelő teljesítménynek?

A második szándékra ellenpélda, hogy a Gore-nak adott egyik checkdown passz előtt megnézte mind a KÉT célpontját és csak azután dobta oda Gore-nak. Azért azt ne felejtsd el, hogy kb 4mp alatt kell cselekednie a passzoknál.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Szerintem pedig Te nem érted, hogyan működik az NFL. Azért nem pihentetik a kezdő irányítót, hogy magához térjen vagy a lelkét reszelgessék mert nem mennek a hosszú passzok. Ezt nem tudom felfogni épp ésszel.Fucu
Lehet, hogy én, mint laikus rosszul látom, de nem gondolom, hogy ha a kezdő irányító nem teljesít megfelelően, akkor ne lehetne lecserélni???? Rendre túl dobja az elkapókat, vagy egészen homályt dob. Csak a biztonsági passzok mennek. És nem arról van szó, hogy nem tud rakétákat eregetni, mert láttuk, hogy tud. Egyszerűen fejben szétesett. Biztos jót fog tenni ez a tíz nap.
De nem csak ez a bajom vele, szerintem fejben is lassú Alex. Már milliószor előfordult, hogy a corner levédekezte az elsődleges célpontot, de több receiver is viszonylag szabadon volt. Nem találta meg őket, és általában nála nincs második szándék. Ha az elsődleges befuccsolt, akkor annyi a playnek. Ez mindenkinél előfordul, de nála nekem túl sokszor, és lehet hozni példákat, hogy XY mennyivel gyengébb, nem érdekel, mert ők nem a 9ers-ben játszanak, Alex pedig hétről-hétre igen.

Mivel Te érted hogy működik az NFL, mondd meg légyszí, hol tévedek. Nem tanulni szégyen, hanem hülyének lenni.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk? he7edik
én a Cardinalsnak fogok, annyira még nem éles a szitu, addig go west 😊Gábor
köszike 😀
én is mindig nektek szurkolok mert a hox-t nem szeretem a rams meg túl szürke nekem 😀

egyelőre abban reménykedem hogy nem nézünk bele akkora zakóba mint tavaly 😀silent7939
én a Hawksnak is szoktam, ha csoporton kivülivel játszik 😀
Ramst nem szeretem, ez még régről bennem maradt 😊

kezdjetek el futni 😊

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk? he7edik
én a Cardinalsnak fogok, annyira még nem éles a szitu, addig go west 😊Gábor
köszike 😀
én is mindig nektek szurkolok mert a hox-t nem szeretem a rams meg túl szürke nekem 😀

egyelőre abban reménykedem hogy nem nézünk bele akkora zakóba mint tavaly 😀
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk? he7edik
én a Cardinalsnak fogok, annyira még nem éles a szitu, addig go west 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Hááááát...a W-nek lehet örülni, a mutatott játéknak kevésbé 😕
Tegnap nem nagyon mentek a hosszú passzok, ezért kénytelenek voltunk a futásra és a screen passzokra hagyatkozni, de ez elég kevés lesz a hátralévő idényre. Alex elveszítette a fonalat, lehet, hogy egy kicsit pihentetni kéne. Ráadásul sosem tudjuk meg, hogy Kaep hogy muzsikál éles körülmények között.
Fontos győzelem volt, de nem volt túl meggyőző. A futás legalább működött, és a secondary sem volt most annyira szar, mint szokott. Nem tudom miért, de Vernon Davis teljesen kihasználatlan mostanában. Persze hasznosan blokkol, meg leköti a védelmet valamennyire, de elég biztos keze van, lehetne hívni rá passzjátékokat.red6t6
Alexet pihentetni, a szezon hátralevő részében csak futás és screen passz lesz?! Anyám borogass...
Arra nem gondolunk, hogy ha megy a futás fussunk és az erős pass rush ellen a screen tökéletes fegyver? És arra, hogy a Seahawks secondary az egyik legjobb a ligában? Láttad egyáltalán, hogy milyen fizikálisan védekezett Sherman és Browner az elkapókon?
Nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Egy meccs volt ezt kellett csinálni és sikerre is vezette a csapatot ez a taktika.
Azért nem lehet mindig olyan offense teljesítmény mint a Bills ellen. Olyat egy darabig nem is fogtok látni (vagy csak a MNF-ig 😊).Fucu
Így bízol a Defensetekben? 😀he7edik
Ha nem írok semmit még azt hiszitek nagyképű vagyok. 😊 (és úgyis lecsapott volna a magas labdára petey bátyó 😊) Amúgy bízok nagyon is, de ilyen fallal még nem találkoztak.Fucu
már mondtam, red a 9ers topik hivatásos rettegője 😀 de kell ilyen is 😊 nem mellesleg a Hawks secondary elég rendesen vegzálta 5 yardon túl is az elkapókat, valamint egy tök nyilvánvaló facemaskot sem fújtak be ellenük. mindegy megvan a W, lesz 10 nap ALexnak és a többieknek hogy kicsit feltápoljanak, gyógyuljanak. mondjuk az a RZ pick csúnya volt mikor Moss tök üres volt, de mivel itt tizedmásodpercek döntenek nehéz így megítélni.

azért a Cards meccs is büntetős lesz, de itt tényleg jól jön a hosszú szünet.petey
szerintem ott úgy indult neki, hogy megprobálja megfutni, felnézett és akkor észrevette Mosst, de mire reagált már késő volt, de ilyen szituációkban alapból gondolhatna Alex Mossra, sok labdát nem kapott még, de eddig elég megbízható

visszanéztem a meccset, nekem tetszett ez a játék, Goret és a falat élmény nézni, nekem ami nem tetszett az Brown játéka, ő kb úgy játszott mint vasárnap

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem pedig Te nem érted, hogyan működik az NFL. Azért nem pihentetik a kezdő irányítót, hogy magához térjen vagy a lelkét reszelgessék mert nem mennek a hosszú passzok. Ezt nem tudom felfogni épp ésszel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Fucu, szerintem nem érted, amit írtam. Arra gondoltam, hogy Alexnek időt kéne hagyni, hogy magához térjen egy kicsit, mert ha így marad, elég egysíkú lesz a támadójátékunk mélységi passzok nélkül. Persze, megy a futás, de csak futásból és screen passzokból nem lehet mindig nyerni. Tegnap lehetett, de nekem nem tetszett ez a játék.
Arra is kíváncsi lennék, mit tudna nyújtani Kaep, ha pár meccset végigjátszana, amíg Alex lelkét megreszelik.
Petey, nem aggódom én, csak óvatos duhaj vagyok... 😊 Eddig bejött. 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Hááááát...a W-nek lehet örülni, a mutatott játéknak kevésbé 😕
Tegnap nem nagyon mentek a hosszú passzok, ezért kénytelenek voltunk a futásra és a screen passzokra hagyatkozni, de ez elég kevés lesz a hátralévő idényre. Alex elveszítette a fonalat, lehet, hogy egy kicsit pihentetni kéne. Ráadásul sosem tudjuk meg, hogy Kaep hogy muzsikál éles körülmények között.
Fontos győzelem volt, de nem volt túl meggyőző. A futás legalább működött, és a secondary sem volt most annyira szar, mint szokott. Nem tudom miért, de Vernon Davis teljesen kihasználatlan mostanában. Persze hasznosan blokkol, meg leköti a védelmet valamennyire, de elég biztos keze van, lehetne hívni rá passzjátékokat.red6t6
Alexet pihentetni, a szezon hátralevő részében csak futás és screen passz lesz?! Anyám borogass...
Arra nem gondolunk, hogy ha megy a futás fussunk és az erős pass rush ellen a screen tökéletes fegyver? És arra, hogy a Seahawks secondary az egyik legjobb a ligában? Láttad egyáltalán, hogy milyen fizikálisan védekezett Sherman és Browner az elkapókon?
Nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Egy meccs volt ezt kellett csinálni és sikerre is vezette a csapatot ez a taktika.
Azért nem lehet mindig olyan offense teljesítmény mint a Bills ellen. Olyat egy darabig nem is fogtok látni (vagy csak a MNF-ig 😊).Fucu
Így bízol a Defensetekben? 😀he7edik
Ha nem írok semmit még azt hiszitek nagyképű vagyok. 😊 (és úgyis lecsapott volna a magas labdára petey bátyó 😊) Amúgy bízok nagyon is, de ilyen fallal még nem találkoztak.Fucu
már mondtam, red a 9ers topik hivatásos rettegője 😀 de kell ilyen is 😊 nem mellesleg a Hawks secondary elég rendesen vegzálta 5 yardon túl is az elkapókat, valamint egy tök nyilvánvaló facemaskot sem fújtak be ellenük. mindegy megvan a W, lesz 10 nap ALexnak és a többieknek hogy kicsit feltápoljanak, gyógyuljanak. mondjuk az a RZ pick csúnya volt mikor Moss tök üres volt, de mivel itt tizedmásodpercek döntenek nehéz így megítélni.

azért a Cards meccs is büntetős lesz, de itt tényleg jól jön a hosszú szünet.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A Viking-Cardinals meccsen kinek szurkolunk?


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Gratulálok srácok. Csúnya meccs lett, de nem is lehetett másra számítani.
Centuryn kikaptok 😀undisputedly
köszi, 😊 bár nagy szavakkal nem illik dobálózni 😛

petey
Nagy szó az lenne, ha Alex megtanulna dobni 😛
Na jó, hagyom,hogy kiélvezzétek a győzelmet 😊undisputedly
őőő Wilson -5 yard passing? 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hááááát...a W-nek lehet örülni, a mutatott játéknak kevésbé 😕
Tegnap nem nagyon mentek a hosszú passzok, ezért kénytelenek voltunk a futásra és a screen passzokra hagyatkozni, de ez elég kevés lesz a hátralévő idényre. Alex elveszítette a fonalat, lehet, hogy egy kicsit pihentetni kéne. Ráadásul sosem tudjuk meg, hogy Kaep hogy muzsikál éles körülmények között.
Fontos győzelem volt, de nem volt túl meggyőző. A futás legalább működött, és a secondary sem volt most annyira szar, mint szokott. Nem tudom miért, de Vernon Davis teljesen kihasználatlan mostanában. Persze hasznosan blokkol, meg leköti a védelmet valamennyire, de elég biztos keze van, lehetne hívni rá passzjátékokat.red6t6
Alexet pihentetni, a szezon hátralevő részében csak futás és screen passz lesz?! Anyám borogass...
Arra nem gondolunk, hogy ha megy a futás fussunk és az erős pass rush ellen a screen tökéletes fegyver? És arra, hogy a Seahawks secondary az egyik legjobb a ligában? Láttad egyáltalán, hogy milyen fizikálisan védekezett Sherman és Browner az elkapókon?
Nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Egy meccs volt ezt kellett csinálni és sikerre is vezette a csapatot ez a taktika.
Azért nem lehet mindig olyan offense teljesítmény mint a Bills ellen. Olyat egy darabig nem is fogtok látni (vagy csak a MNF-ig 😊).Fucu
Így bízol a Defensetekben? 😀he7edik
Ha nem írok semmit még azt hiszitek nagyképű vagyok. 😊 (és úgyis lecsapott volna a magas labdára petey bátyó 😊) Amúgy bízok nagyon is, de ilyen fallal még nem találkoztak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter