San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Reméljük Moss papának nem húzódik meg a háta, amikor a 4. alkalommal próbálja megállítani az interceptionnel vissza igyekvő E.T.-t 😊 Amúgy is veszélyes az a munkakörnyezet, veszettség jelei már mutatkoztak Hárbón 😀
Smith megtanult már dobi,vagy továbbra is Tebowval versenyez? 😀
Davis reméljük nem sírja el magát meccs közben is,mert a végén még megtaláljuk sajnálni 😛

szerk: Szar dolog ám otthon kikapni, habár a szurkolóitok már biztosan hozzászoktak,lévén a legutóbbi sikereitek idején még meg se születtek 😛
Igaz ez nem is lenne baj, de az már az,hogy ők is ebből élnek a mai napig 😛undisputedly
Nekünk csobogsz kis patak? 😉
red6t6
Subidubi, macskajaj
Hajnalban lesz nektek baj! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Reméljük Moss papának nem húzódik meg a háta, amikor a 4. alkalommal próbálja megállítani az interceptionnel vissza igyekvő E.T.-t 😊 Amúgy is veszélyes az a munkakörnyezet, veszettség jelei már mutatkoztak Hárbón 😀
Smith megtanult már dobi,vagy továbbra is Tebowval versenyez? 😀
Davis reméljük nem sírja el magát meccs közben is,mert a végén még megtaláljuk sajnálni 😛

szerk: Szar dolog ám otthon kikapni, habár a szurkolóitok már biztosan hozzászoktak,lévén a legutóbbi sikereitek idején még meg se születtek 😛
Igaz ez nem is lenne baj, de az már az,hogy ők is ebből élnek a mai napig 😛undisputedly
Nekünk csobogsz kis patak? 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Egész jó ez a wifis repülő
Hová tartasz Béjbe? 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én nektek szurkolok csajok 😀silent7939
Bevettünk a fantasy-ba, és nekik szurkolsz? Árulás! 😀 Amúgy is az esélytelenebbnek illik szurkolni! 😛Medvepapa
Nincs esélyünk eléjük kerülni, de elétek még bőven van. Ráadásul mi megverjük őket 😀silent7939
Így van, esélyetek sincs... se elénk kerülni, se megverni... 😀 (Én szeretem a Cardit, de akkora kiváltságuk még nekik sincs, hogy csak úgy megverhessenek minket! 😉 )

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Undi látom a tresst még tanulnod kell 😊 ahogy a csapatodnak idegenben nyerni 😀

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó futáshoz egy jó O fal is kell, ők sem voltak vasárnap a toppon. Egy szó, mint száz, az egész csapatnak fel kell pörögnie, és hiszem, hogy fel is fog. Ha ma sem nyerünk, akkor nagyobb gáz van, mint gondoltam.
GO 9ERS!red6t6
Nyerünk, a törpe ilyen védelemmel még nem találkozott, bezúzzuk és meglátja a liga milyen gameplan kell ellene. Remélem szétfutjuk őket, tudom hogy jók run d-ben de mi jobban futunk aztán szép kis passzokkal mehetünk. Nem nyerhetnek minden meccset hail maryvel 😂
Egész jó ez a wifis repülő 😀
petey
Reméljük Moss papának nem húzódik meg a háta, amikor a 4. alkalommal próbálja megállítani az interceptionnel vissza igyekvő E.T.-t 😊 Amúgy is veszélyes az a munkakörnyezet, veszettség jelei már mutatkoztak Hárbón 😀
Smith megtanult már dobi,vagy továbbra is Tebowval versenyez? 😀
Davis reméljük nem sírja el magát meccs közben is,mert a végén még megtaláljuk sajnálni 😛

szerk: Szar dolog ám otthon kikapni, habár a szurkolóitok már biztosan hozzászoktak,lévén a legutóbbi sikereitek idején még meg se születtek 😛
Igaz ez nem is lenne baj, de az már az,hogy ők is ebből élnek a mai napig 😛
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Jó futáshoz egy jó O fal is kell, ők sem voltak vasárnap a toppon. Egy szó, mint száz, az egész csapatnak fel kell pörögnie, és hiszem, hogy fel is fog. Ha ma sem nyerünk, akkor nagyobb gáz van, mint gondoltam.
GO 9ERS!red6t6
Nyerünk, a törpe ilyen védelemmel még nem találkozott, bezúzzuk és meglátja a liga milyen gameplan kell ellene. Remélem szétfutjuk őket, tudom hogy jók run d-ben de mi jobban futunk aztán szép kis passzokkal mehetünk. Nem nyerhetnek minden meccset hail maryvel 😂
Egész jó ez a wifis repülő 😀

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nektek szurkolok csajok 😀silent7939
Bevettünk a fantasy-ba, és nekik szurkolsz? Árulás! 😀 Amúgy is az esélytelenebbnek illik szurkolni! 😛Medvepapa
Nincs esélyünk eléjük kerülni, de elétek még bőven van. Ráadásul mi megverjük őket 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én nektek szurkolok csajok 😀silent7939
Bevettünk a fantasy-ba, és nekik szurkolsz? Árulás! 😀 Amúgy is az esélytelenebbnek illik szurkolni! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nektek szurkolok csajok 😀
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jó futáshoz egy jó O fal is kell, ők sem voltak vasárnap a toppon. Egy szó, mint száz, az egész csapatnak fel kell pörögnie, és hiszem, hogy fel is fog. Ha ma sem nyerünk, akkor nagyobb gáz van, mint gondoltam.
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én Lynchtől félek. A Giants ellen minden szar volt, de ennyira szar teljesítményt LB poszton régen láttunk. Bradshaw 100 y fölött futott. Ezt utoljára Lynch tudta megtenni. Vic Fangio szerint "..their running game is the bread and butter of their offense,". Szerintem ha 52-53 nem a vasárnapi formáját hozza az lesz a kulcs a meccsen. Meg Aldon is a tavalyit hozza Wilsonnak legyen pár szar perce!
Szerintem inkább futni fogunk, remélem inkább mint a Giants ellen. Alex baromi bettli meccsei minden 3.-nál jönnek ki, úgyhogy most 2 meccsig no para 😊, de azért inkább fussunk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ugye ott van Gore, de mi jól védekezünk futás ellen. Vagy passzolnátok? De ki fog? 😛 Illetve nektek nincs Welker-etek. Jó, van Davis, nagy spíler, de egyedül kevés lehet. Crabtreet meg Sherminátor leveszi. Nyugi, csak keresem én is a lyukat a védelmünkön. 😀Medvepapa
Az hogy jól védekeztek az egy dolog, próbálkozni kell és fogunk is mert vasárnap feladtuk a futást elég hamar, pedig jól ment.
nyugika, Alex fog passzolni, és jól 😀

igazából foggalmam nincs mi lesz, mert mi is jól felállunk ellenetek.
Be kell nyomni a zsebet és Wilsonnak nehéz lesz megdobni az underneath WR-eket mert beledobja a falba. 😀

ezek profik, persze jár az agyuk de hogy ilyeneken nem jár az agyuk az tuti, pláne rövid héten. én nem parázom.petey
Megnyugodtam ha Alex passzol. 😊 Amúgy meg RWill kimozog(kulcs: Aldont vhogy kikapcsolni), 40-50 yard downfield, és boom így lett a chocapic! 😀 De ez nem az irànyítòk meccse lesz, aki földön húz vmi jòt, sztem nyerõ.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Ugye ott van Gore, de mi jól védekezünk futás ellen. Vagy passzolnátok? De ki fog? 😛 Illetve nektek nincs Welker-etek. Jó, van Davis, nagy spíler, de egyedül kevés lehet. Crabtreet meg Sherminátor leveszi. Nyugi, csak keresem én is a lyukat a védelmünkön. 😀Medvepapa
Az hogy jól védekeztek az egy dolog, próbálkozni kell és fogunk is mert vasárnap feladtuk a futást elég hamar, pedig jól ment.
nyugika, Alex fog passzolni, és jól 😀

igazából foggalmam nincs mi lesz, mert mi is jól felállunk ellenetek.
Be kell nyomni a zsebet és Wilsonnak nehéz lesz megdobni az underneath WR-eket mert beledobja a falba. 😀

ezek profik, persze jár az agyuk de hogy ilyeneken nem jár az agyuk az tuti, pláne rövid héten. én nem parázom.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
És ott van még Kyle Williams és Manningham is. Az a kérdés, Alex mennyire tudta túl tenni magát a legutóbbi produkción...red6t6
Remélem friss marad majd az élmény, mondjuk ezen a DL-unk segíthet sokat. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
És ott van még Kyle Williams és Manningham is. Az a kérdés, Alex mennyire tudta túl tenni magát a legutóbbi produkción...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Arra kíváncsi lennék, ha ti lennétek a 49ers OC, ti mit csinálnátok ellenünk? Ugye ott van Gore, de mi jól védekezünk futás ellen. Vagy passzolnátok? De ki fog? 😛 Illetve nektek nincs Welker-etek. Jó, van Davis, nagy spíler, de egyedül kevés lehet. Crabtreet meg Sherminátor leveszi. Nyugi, csak keresem én is a lyukat a védelmünkön. 😀Medvepapa
Bevetjük az öreg Mosst 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Arra kíváncsi lennék, ha ti lennétek a 49ers OC, ti mit csinálnátok ellenünk? Ugye ott van Gore, de mi jól védekezünk futás ellen. Vagy passzolnátok? De ki fog? 😛 Illetve nektek nincs Welker-etek. Jó, van Davis, nagy spíler, de egyedül kevés lehet. Crabtreet meg Sherminátor leveszi. Nyugi, csak keresem én is a lyukat a védelmünkön. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
Igazából a W azért nem tenne jót nektek mert hamis álmokba ringatnátok tőle magatok 😛


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
hát nem...jaaa hogy szerinted a TI W-teket 😛

különben is mit trollkodsz itt? 😉 ha ééérted 😀petey
Azt hittem itt (is) közkedvelt vagyok... 😀Medvepapa
nyugi, te VIP vagy 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
hát nem...jaaa hogy szerinted a TI W-teket 😛

különben is mit trollkodsz itt? 😉 ha ééérted 😀petey
Azt hittem itt (is) közkedvelt vagyok... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
hát nem...jaaa hogy szerinted a TI W-teket 😛

különben is mit trollkodsz itt? 😉 ha ééérted 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Üdv Candlestick, jövünk! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"