San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
El leszünk kényeztetve egy darabig. 😊 Petrosz
Nekem eddig csak a múlt hetit kellett streamen néznem, de szörnyű volt... inkább az éjszakázás, mint a hajtépés a kihagyott jelenetektől... 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Megnézve a BIlls elleni 2. félidőt is, hihetetlen milyen sémákat futunk. most hagyjuk hogy a BIlls D milyen volt, maga a playek. futunk center alól, shotgunból, pistol formációból, reverse, fly sweep, pitchek. kész.
az ellenfél DC-jének fel van adva a lecke hogy mire/kire készüljön. Staley és Boone gyakran lesprinteli az RB-ket hogy megblokkolják előtte az LB/Secondaryt. ez a passzorientált ligában eléggé üdítő színfolt. nem mellesleg a futás készíti elő a passzt.

gyönyörűség:  www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/0ap1000000079759/Playbook-Giants-vs-49ers?module=HP11_content_stream

nem mellesleg óriási gratula ALex Smithnek hogy megnyerte a FedEx Player of the Week/Air kategóriát a múlt heti teljesítménye alapján

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
El leszünk kényeztetve egy darabig. 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
hanem lehet éjszakázni!! 😉yooker
jogos 😊 de ezzel ráérünk még foglalkozni, holnap meccs 😊 nagyon várom 😊

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
hanem lehet éjszakázni!! 😉
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀

több mint 11 éve
doka San Francisco 49ers 111
Engem is érdekel a londoni meccs, ha tehetem biztos el fogok rá menni.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL meccsek Európában - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

ebben a topikban lehet beszélni erről.
 www.nfluk.com/ ezt is figyelni kell majd hogy mikor kezdik meg az értékesítést(február környékén), és ha feliratkozol az elsők között veheted meg online, mert utána csak a maradékot szórják ki.

ON
VÁrom a vasárnapot! a Giants OC már elkezdte a hülyítést, mint tavaly ROlle. szerinte Justin Smith állandóan visszahúz valakit 😀 lol, persze.

https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wjmxpq9gsgza7zqvlpvp
Giants: Justin Smith 'gets away with murder' for 49ers
New York Giants offensive coordinator Kevin Gilbride wants officials to realize San Francisco 49ers defensive end Justin Smith holds on a regular basis. In doing so, Gilbride ruffled some feathers.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Jaja, elég nagy a pezsgés, meglepődtem én is, de érthető, már mindenki készül lélekben a vasárnapra. És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Az biztos, hogy ez a londoni túra egy fantasztikus és örök élmény lenne, de pillanatnyilag sajnos csak álmodozok róla... Mennyi pénzbe fájna egy Wembleyben való szurkolás, nagyjából NFL-s árakra kell gondolni?Petrosz
Hát én csak a jegyek miatt mondtam... Mert én ahogy kezdik az értékesítést, meg is veszem, mert most a Patriots-ról is lecsúsztam... :/ és a 9ers-ről nem fogok... 😊 A jegyek olyan 200 euro körül kezdődnek, és határ a csillagos ég 😊 Relatív nem sok, és lehet,hogy az elején lesz még olcsóbb is... Nekem szállásban nem kell gondolkodnom, mert én a meccs után jövök is vissza, de akinek kell, tudok segíteni... Valamint mint mindenhol, általában minél több emberről van szó, annál nagyobb a kedvezmény... de persze még messze van, addig sok minden történhet... Én azért bízom benn, hogy aki szeretne, annak lesz lehetősége ott lenni! 😊

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
erre menni kéne 😊Gábor
Kötelező!!! Valaki megszervezi? (:he7edik
Valaki tudja ez mennyit jelent a Frisco-nak repülési időben? London és SF között van egy kis távolság...Go Vikings!
SF - London 11 óra, ha a keleti partról mennek akkor kb 6-7 óra attól függően honnan. Nagy jelentősége nincs éppen honnan megyünk a meccsre szerintem.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
srácok, velünk tartotok a grundra vasárnap? nagytemplom utca 30. projektor van. meg sör. elvileg már valamelyik 7-kor kezdődő meccset is nézzük.noel
kösz az invitációt, aki teheti menjen. én valszeg csak a zelső félidőt nézem, aztán alvás, hétfőn repülök Stockholmba.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
erre menni kéne 😊Gábor
Kötelező!!! Valaki megszervezi? (:he7edik
Valaki tudja ez mennyit jelent a Frisco-nak repülési időben? London és SF között van egy kis távolság...Go Vikings!
szerintem, úgy fogják kialakítani a jövő évi menetrendet, hogy a keleti parton lesz az előző heti meccs és akkor meccs után repülnek is londonba. és az utána lévő hét lesz a byeFucu
yep, így volt 2 éve is. Carolina meccs a keleti parton, aztán indulás egyből Londonba. így marad 1 hét átállni.

Petrosz, nekem akkor 40+-ba volt a 2 jegy(felső karéj), ehhez vedd hozzá a repjegyet plusz szállást. azt minél előbb le kell foglalni ha olcsót akarsz és jót, mert a végére a drága marad.

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Jaja, elég nagy a pezsgés, meglepődtem én is, de érthető, már mindenki készül lélekben a vasárnapra. És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Az biztos, hogy ez a londoni túra egy fantasztikus és örök élmény lenne, de pillanatnyilag sajnos csak álmodozok róla... Mennyi pénzbe fájna egy Wembleyben való szurkolás, nagyjából NFL-s árakra kell gondolni?

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
erre menni kéne 😊Gábor
Kötelező!!! Valaki megszervezi? (:he7edik
Valaki tudja ez mennyit jelent a Frisco-nak repülési időben? London és SF között van egy kis távolság...Go Vikings!
szerintem, úgy fogják kialakítani a jövő évi menetrendet, hogy a keleti parton lesz az előző heti meccs és akkor meccs után repülnek is londonba. és az utána lévő hét lesz a bye



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Uhh micsoda pezsgés van itt... 😊
Srácok, ha valakit komolyan érdekel a jövő októberi meccs, akkor én nagyon szívesen leszervezem, mert én mindenképpen átmegyek... Lehet, hogy egyedül, mert tegnap, amikor haza ért a férjem, és én a nyakába ugorva, óriási vigyorral a fejemen mondom neki, hogy: jövőilyenkormár9ersWembleyLondonlázbanégünk! O.o (kb ilyen fejjel nézett rám...)Ekmondtam neki lassan is, hogy miről van szó, amire az volt a reakciója, hogy pfhu ez milyen jó, nagyon örül, hogy örülök, de felejtsem is el, hogy Ő eljön.. :/ Még esetleg Édesapám, és a Testvérem rászedhető, bár Ők acélszívűek, de szerintem magát az élményt biztos nem hagynák ki. Szóval remélem nem kell majd egyedül őrjöngenem. (persze a többi 80e embert leszámítva egyedül! 😀 )49ersfan
szerintem még kicsit korai erről beszélni, de ha úgy van akkor én is tudok segíteni a szervezésben

több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
srácok, velünk tartotok a grundra vasárnap? nagytemplom utca 30. projektor van. meg sör. elvileg már valamelyik 7-kor kezdődő meccset is nézzük.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
13 óra
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
erre menni kéne 😊Gábor
Kötelező!!! Valaki megszervezi? (:he7edik
Valaki tudja ez mennyit jelent a Frisco-nak repülési időben? London és SF között van egy kis távolság...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Uhh micsoda pezsgés van itt...
Amióta írtam, egy árva lélek sem járt erre... (vagy legalábbis nem szólt..) lehet, hogy aggódnom kéne... 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Uhh micsoda pezsgés van itt... 😊
Srácok, ha valakit komolyan érdekel a jövő októberi meccs, akkor én nagyon szívesen leszervezem, mert én mindenképpen átmegyek... Lehet, hogy egyedül, mert tegnap, amikor haza ért a férjem, és én a nyakába ugorva, óriási vigyorral a fejemen mondom neki, hogy: jövőilyenkormár9ersWembleyLondonlázbanégünk! O.o (kb ilyen fejjel nézett rám...)Ekmondtam neki lassan is, hogy miről van szó, amire az volt a reakciója, hogy pfhu ez milyen jó, nagyon örül, hogy örülök, de felejtsem is el, hogy Ő eljön.. :/ Még esetleg Édesapám, és a Testvérem rászedhető, bár Ők acélszívűek, de szerintem magát az élményt biztos nem hagynák ki. Szóval remélem nem kell majd egyedül őrjöngenem. (persze a többi 80e embert leszámítva egyedül! 😀 )

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Papa, a Bills sec nem ér semmit ha a millió dolláros DL semmi nyomást nem bír rakni az ellenfélre.
petey
És nem bír...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Jó meccs lesz ez, és jó hallani az elszántságot. Ha Manning nem fog ki jó napot, a secondarynk viszont igen, akkor jó esélyünk van, de egy erős pass rush (ami idén mintha nem lenne olyan erős, mint tavaly)mindenképpen szükségeltetik. Remélem Kyle Williams visz legalább egy TD-t! 😊
A D-nek csak hozni kell, amit eddig, akkor nem lesz gond (a secondary kapja össze magát!).
GO 9ERS!red6t6
Kérdés melyik Manning fog megjelenni. ettől függetlenül elit a srác, Cruztól mindig félek, a route-ok amiket fut halálosak.
kell a pass rush, viszont Eli remekül öli a blitzeket, így valszeg maradunk a 4 emberes rushnál. jó a pass rushunk, idén Justin Smith majdnem mindig kettőzték, ezért van Brooksnak, Aldonnak 3/4.5 sackje mint OLB. majd jön Justinnak is 😊
idén a Giants DL nem igazán fényes, így szerintem egy jó nagy adag GOre/Hunter/Jacobs(?) lesz lenyomva a torkukon.
a futás ellen nem félek, miért is kéne 😉

szóval kemény lesz, büntetős de most hogy van passzunk így nyugodtabb vagyok.

Papa, a Bills sec nem ér semmit ha a millió dolláros DL semmi nyomást nem bír rakni az ellenfélre.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

petey
lehet hogy nálam jön rossz minőségben a csatolt
videó , de úgy kacsázik az a labda a levegőben mintha kb. én dobtam volna... 😉yooker
Nekem ráadásul nem látszik a "jó lábmunka". Ugyanis ott kezdődik a két play, mikor áll hátul. Ettől lehet jó volt, csak nem derül ki.ulpianus
yep, nem erre a 2 playre értettem, úgy általánosságban. a lábmunkára nem csak azt mondom amikor Center alól visszadropol, hanem a dobás mechanizmusa. sok gond volt vele hogy az elől levő lábát mindig bemerevítette és nem volt meg a rogyasztás így a lendület és erő nem ment át a törzsön és vállon át. a másik hogy a dobó válla állandóan mélyen volt a passz indításnál és ez a pontosság rovására ment mivel magasan engdte el Alex a labdát.

ez a biomechanika elég érdekes téma 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

petey
lehet hogy nálam jön rossz minőségben a csatolt
videó , de úgy kacsázik az a labda a levegőben mintha kb. én dobtam volna... 😉yooker
Nekem ráadásul nem látszik a "jó lábmunka". Ugyanis ott kezdődik a két play, mikor áll hátul. Ettől lehet jó volt, csak nem derül ki.ulpianus
A Buffalo sec. pedig egy jó vastag VICC! 😊 Persze ez semmit nem von le az érdemetekből, a labdák oda vannak dobva, ahova kell. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jó meccs lesz ez, és jó hallani az elszántságot. Ha Manning nem fog ki jó napot, a secondarynk viszont igen, akkor jó esélyünk van, de egy erős pass rush (ami idén mintha nem lenne olyan erős, mint tavaly)mindenképpen szükségeltetik. Remélem Kyle Williams visz legalább egy TD-t! 😊
A D-nek csak hozni kell, amit eddig, akkor nem lesz gond (a secondary kapja össze magát!).
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!