San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
13 óra
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
erre menni kéne 😊Gábor
Kötelező!!! Valaki megszervezi? (:he7edik
Valaki tudja ez mennyit jelent a Frisco-nak repülési időben? London és SF között van egy kis távolság...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Uhh micsoda pezsgés van itt...
Amióta írtam, egy árva lélek sem járt erre... (vagy legalábbis nem szólt..) lehet, hogy aggódnom kéne... 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Uhh micsoda pezsgés van itt... 😊
Srácok, ha valakit komolyan érdekel a jövő októberi meccs, akkor én nagyon szívesen leszervezem, mert én mindenképpen átmegyek... Lehet, hogy egyedül, mert tegnap, amikor haza ért a férjem, és én a nyakába ugorva, óriási vigyorral a fejemen mondom neki, hogy: jövőilyenkormár9ersWembleyLondonlázbanégünk! O.o (kb ilyen fejjel nézett rám...)Ekmondtam neki lassan is, hogy miről van szó, amire az volt a reakciója, hogy pfhu ez milyen jó, nagyon örül, hogy örülök, de felejtsem is el, hogy Ő eljön.. :/ Még esetleg Édesapám, és a Testvérem rászedhető, bár Ők acélszívűek, de szerintem magát az élményt biztos nem hagynák ki. Szóval remélem nem kell majd egyedül őrjöngenem. (persze a többi 80e embert leszámítva egyedül! 😀 )

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Papa, a Bills sec nem ér semmit ha a millió dolláros DL semmi nyomást nem bír rakni az ellenfélre.
petey
És nem bír...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Jó meccs lesz ez, és jó hallani az elszántságot. Ha Manning nem fog ki jó napot, a secondarynk viszont igen, akkor jó esélyünk van, de egy erős pass rush (ami idén mintha nem lenne olyan erős, mint tavaly)mindenképpen szükségeltetik. Remélem Kyle Williams visz legalább egy TD-t! 😊
A D-nek csak hozni kell, amit eddig, akkor nem lesz gond (a secondary kapja össze magát!).
GO 9ERS!red6t6
Kérdés melyik Manning fog megjelenni. ettől függetlenül elit a srác, Cruztól mindig félek, a route-ok amiket fut halálosak.
kell a pass rush, viszont Eli remekül öli a blitzeket, így valszeg maradunk a 4 emberes rushnál. jó a pass rushunk, idén Justin Smith majdnem mindig kettőzték, ezért van Brooksnak, Aldonnak 3/4.5 sackje mint OLB. majd jön Justinnak is 😊
idén a Giants DL nem igazán fényes, így szerintem egy jó nagy adag GOre/Hunter/Jacobs(?) lesz lenyomva a torkukon.
a futás ellen nem félek, miért is kéne 😉

szóval kemény lesz, büntetős de most hogy van passzunk így nyugodtabb vagyok.

Papa, a Bills sec nem ér semmit ha a millió dolláros DL semmi nyomást nem bír rakni az ellenfélre.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

petey
lehet hogy nálam jön rossz minőségben a csatolt
videó , de úgy kacsázik az a labda a levegőben mintha kb. én dobtam volna... 😉yooker
Nekem ráadásul nem látszik a "jó lábmunka". Ugyanis ott kezdődik a két play, mikor áll hátul. Ettől lehet jó volt, csak nem derül ki.ulpianus
yep, nem erre a 2 playre értettem, úgy általánosságban. a lábmunkára nem csak azt mondom amikor Center alól visszadropol, hanem a dobás mechanizmusa. sok gond volt vele hogy az elől levő lábát mindig bemerevítette és nem volt meg a rogyasztás így a lendület és erő nem ment át a törzsön és vállon át. a másik hogy a dobó válla állandóan mélyen volt a passz indításnál és ez a pontosság rovására ment mivel magasan engdte el Alex a labdát.

ez a biomechanika elég érdekes téma 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

petey
lehet hogy nálam jön rossz minőségben a csatolt
videó , de úgy kacsázik az a labda a levegőben mintha kb. én dobtam volna... 😉yooker
Nekem ráadásul nem látszik a "jó lábmunka". Ugyanis ott kezdődik a két play, mikor áll hátul. Ettől lehet jó volt, csak nem derül ki.ulpianus
A Buffalo sec. pedig egy jó vastag VICC! 😊 Persze ez semmit nem von le az érdemetekből, a labdák oda vannak dobva, ahova kell. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jó meccs lesz ez, és jó hallani az elszántságot. Ha Manning nem fog ki jó napot, a secondarynk viszont igen, akkor jó esélyünk van, de egy erős pass rush (ami idén mintha nem lenne olyan erős, mint tavaly)mindenképpen szükségeltetik. Remélem Kyle Williams visz legalább egy TD-t! 😊
A D-nek csak hozni kell, amit eddig, akkor nem lesz gond (a secondary kapja össze magát!).
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

petey
lehet hogy nálam jön rossz minőségben a csatolt
videó , de úgy kacsázik az a labda a levegőben mintha kb. én dobtam volna... 😉yooker
Nekem ráadásul nem látszik a "jó lábmunka". Ugyanis ott kezdődik a két play, mikor áll hátul. Ettől lehet jó volt, csak nem derül ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

petey
lehet hogy nálam jön rossz minőségben a csatolt
videó , de úgy kacsázik az a labda a levegőben mintha kb. én dobtam volna... 😉yooker
😊
na ja, de ha megnézed jobban, akkor látható hogy "rendesen" száll a laszti, a végén kezd el kacsázni.
tudom hogy szarul hangzik, de a pálya azon végén nagy a huzat. Fitz is ilyen picket dobott, feldobta az EZ-ba, a labda meg leesett Culliver kezébe mintha falba ütközött volna 😀

 www.youtube.com/watch?v=-_lHRQNtD7w

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

petey
lehet hogy nálam jön rossz minőségben a csatolt
videó , de úgy kacsázik az a labda a levegőben mintha kb. én dobtam volna... 😉
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
vasárnap van már? 😀 áh..

 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_vs_Giants/fbda1f45-681f-4d1e-b3ea-82ef25e72ab1

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
visszanézve a meccset, az összes mély passz halálpontos volt.
és nem 15-20 yardosak voltak hanem 30+ megfelelő sebességgel és spirállal. jó a váll és lábmunkája.

itt meg is dőlt Helmut elmélete amit még régebben állított fel Alexről. 😉




több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Iktriad, Fucu thx. 😊

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
ha megszervezitek én is megyek
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
erre menni kéne 😊Gábor
Kötelező!!! Valaki megszervezi? (:


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
erre menni kéne 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
az amikor Alex perfekt passer ratinget produkált? 😊
booring 😛 mindig volt üres elkapó és tökéletesen oda is passzolt. Pedig két büntetés is visszavetet két hosszú elkapást Davisnek és Crabsnek is.Fucu
izgultam is mikor rontanak valamit, a Kaep fumblinál megvolt a sansz 😀 aztán visszaadták hamarjában 😊

a spec teams nem nyugtatott meg, hiányzik Constanzo 😕petey
spec team tényleg nem valami jó idén, Constanzo tényleg hiányzik, D. Walker sem az igazi valahogy most

Constanzo amúgy hol játszik most? nem hallottam róla semmitGábor
Chicago BearsFucu
köszi 😊 kár érte, de hát nem lehet mindenkit megtartani 😊Gábor
akarták, meg Constanzo is akart maradni, de a Bears jobbat ajánlott. biznisz.

viszont hogy Colin Jonest eltradeltük a Panthers-el, azt nem vágom. iszonyat gyors Gunner a csávó, odaért mindenhova. idén ez hiányzik kicsit. na jó, nagyon 😊

petey
aztán beugrott a sztori, ez van sajnos

eléggé hiányzik ez, előbb utóbb baj lesz belőle... és most hétvégén mintha a Tony MOntana sem szólt volt rúgás előtt 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
Jöttök?! Nem követtem figyelemmel, de akkor ti régebb óta meg voltatok hívva, mint az egyik résztvevő csapat?Petrosz
Igen. Már régebb óta ismert hogy a Jaguars az egyik résztvevője a 2013-as Londoni meccsnek.Fucu
Meg a '14esnek, meg a '15nek, meg a '16osnak is.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
Jöttök?! Nem követtem figyelemmel, de akkor ti régebb óta meg voltatok hívva, mint az egyik résztvevő csapat?Petrosz
Igen. Már régebb óta ismert hogy a Jaguars az egyik résztvevője a 2013-as Londoni meccsnek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.iktriad
Jöttök?! Nem követtem figyelemmel, de akkor ti régebb óta meg voltatok hívva, mint az egyik résztvevő csapat?

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, ti jöttök ellenfélnek jövőre Londonba:

Jaguars vs 49ers at Wembley Stadium, October 27, 2013.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
az amikor Alex perfekt passer ratinget produkált? 😊
booring 😛 mindig volt üres elkapó és tökéletesen oda is passzolt. Pedig két büntetés is visszavetet két hosszú elkapást Davisnek és Crabsnek is.Fucu
izgultam is mikor rontanak valamit, a Kaep fumblinál megvolt a sansz 😀 aztán visszaadták hamarjában 😊

a spec teams nem nyugtatott meg, hiányzik Constanzo 😕petey
spec team tényleg nem valami jó idén, Constanzo tényleg hiányzik, D. Walker sem az igazi valahogy most

Constanzo amúgy hol játszik most? nem hallottam róla semmitGábor
Chicago BearsFucu
köszi 😊 kár érte, de hát nem lehet mindenkit megtartani 😊Gábor
akarták, meg Constanzo is akart maradni, de a Bears jobbat ajánlott. biznisz.

viszont hogy Colin Jonest eltradeltük a Panthers-el, azt nem vágom. iszonyat gyors Gunner a csávó, odaért mindenhova. idén ez hiányzik kicsit. na jó, nagyon 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
az amikor Alex perfekt passer ratinget produkált? 😊
booring 😛 mindig volt üres elkapó és tökéletesen oda is passzolt. Pedig két büntetés is visszavetet két hosszú elkapást Davisnek és Crabsnek is.Fucu
izgultam is mikor rontanak valamit, a Kaep fumblinál megvolt a sansz 😀 aztán visszaadták hamarjában 😊

a spec teams nem nyugtatott meg, hiányzik Constanzo 😕petey
spec team tényleg nem valami jó idén, Constanzo tényleg hiányzik, D. Walker sem az igazi valahogy most

Constanzo amúgy hol játszik most? nem hallottam róla semmitGábor
Chicago BearsFucu
köszi 😊 kár érte, de hát nem lehet mindenkit megtartani 😊