San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.red6t6
nem mondtam hogy tuti W, mert brutál DL-jük van fasza secondaryval.
viszont ha megöljük a futást akkor QB poszton Fitz ipari mennyiségben termeli az INT-eket.
futás ellen 28-ak, Gore/Hunter/Jacobs. Ennyi.
petey
Nem is igazából Neked szántam, de már mindent magadra veszel, amit írok... ez is Alex miatt van 😀
Láttam én már Fitzpatrickot jól is dobálni, nem is egyszer, és ismerve a secondary kiszámíthatatlanságát, háááát...
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ebben a sportban bármi megtörténhet, hála az égnek, ettől olyan jó. Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.red6t6
nem mondtam hogy tuti W, mert brutál DL-jük van fasza secondaryval.
viszont ha megöljük a futást akkor QB poszton Fitz ipari mennyiségben termeli az INT-eket.
futás ellen 28-ak, Gore/Hunter/Jacobs. Ennyi.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
hétvégén Bills. kemény védelmük van, futás ellen sebezhetőek, szóval megint egy Jets féle Offense lesz szerintem, bár nincs kizárva a tavalyi Tampa elleni meccs eredménye sem 😀
fogjuk meg a futást, aztán nyomás Fitz után, amíg sírva nem fakad.

Tegnap kikapott a Cards, egy győzelemmel helyreállna a világ rendje.
The Cards are who I thought they were! 😛petey
Csalódott lennék, ha nem vernénk őket legalább 2TD különbséggel.
A Pintyek 4 győzelmét meg inkább tartom kifutott eredménynek sem mint realitásnak.


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Tegnap kikapott a Cards, egy győzelemmel helyreállna a világ rendje.
Egyik szemem sír, a másik nevet...
A Bills-től nem félek, bár a Vikings-tól sem féltem "oszt" mi lett... 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
hétvégén Bills. kemény védelmük van, futás ellen sebezhetőek, szóval megint egy Jets féle Offense lesz szerintem, bár nincs kizárva a tavalyi Tampa elleni meccs eredménye sem 😀
fogjuk meg a futást, aztán nyomás Fitz után, amíg sírva nem fakad.

Tegnap kikapott a Cards, egy győzelemmel helyreállna a világ rendje.
The Cards are who I thought they were! 😛

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 news.yahoo.com/video/sports-15749645/patrick-willis-hated-the-49ers-30633193.html

egy kis érdekesség 😊

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Jacobs visszatérőben, bár gondolom a Bills elleni játékát még nem kockáztatják meg.

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
OFF

Szinte őrjítő, hogy lassan három hete próbálok valami képet beilleszteni sikertelenül, az egy másik böngészővel öt perc alatt sikerül. Persze utána egyből rájövök, hogy azon, hogy is kellett volna. Még tiszta jó, hogy hétvégén nyertünk. F*ck Slimbrowser, ideje lesz áttérni a Google Chrome-ra. 😀

ON

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem
Petey, általában adom amit mondasz... DE(!) én sem voltam tőle elesve...49ersfan
tavalyi szezonra mondtam 😊petey
Basszus tényleg... Sorry, úgy tűnik tegnap csukott szemmel olvastam! 😮 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem
Petey, általában adom amit mondasz... DE(!) én sem voltam tőle elesve...49ersfan
tavalyi szezonra mondtam 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem
Petey, általában adom amit mondasz... DE(!) én sem voltam tőle elesve...

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
... szóval Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem 😊petey
Ha odateszi magát, az nekem is tetszik! 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Ne rángasd a bányász bajszát Silent 😊

Nem tudom mi volt a gond Alex-el. "Minden irányító álma" egy ilyen mérkőzés, amikor alig kell dobnia és pihenhet a válla. 😊
Hunter még mindig bitang gyors, állam leesett. Fucu
Na, de néha én is fricskázhatok kicsit, ha már kipécézett engem a KOLB utálatom miatt 😀silent7939
😀

hát az a 4-0 gyorsan el fog olvadni amikor nem otthon fogtok játszani zsinórban egymás után 😉 the jury is still out ahogy a francia mondja 😀
pont olyan formában kaptátok el a Patst és az Eaglest aogy minket a Vikes.
Tegnap meg egy rookie QB 2 játékossal ütött nem kicsi rést a pajzson.

Ettől függetlenül jár a pacsi a 4-0-ért, mert a védelem és ST még mindig bitang jó.(szemfülesebbek észrevehették hogy az O-t nem írtam)

mi meg bevetettük a földi egységeket, légi támogatásra nem volt szükség. 😊
Harbaugh filozófiája, amíg nem muszáj nem változtatunk. jó, nem volt Revis de ha megy a futás akkor minek kockáztatni? majd lesz olyan is. tavaly a Lions, Bucs, Eagles, Saints meccseken bizony hajigáln kellett, szóval Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
...Nem tudom mi volt a gond Alex-el. ... Fucu
Végül is semmi, hozta, amit tud.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ne rángasd a bányász bajszát Silent 😊

Nem tudom mi volt a gond Alex-el. "Minden irányító álma" egy ilyen mérkőzés, amikor alig kell dobnia és pihenhet a válla. 😊
Hunter még mindig bitang gyors, állam leesett. Fucu
Na, de néha én is fricskázhatok kicsit, ha már kipécézett engem a KOLB utálatom miatt 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ne rángasd a bányász bajszát Silent 😊

Nem tudom mi volt a gond Alex-el. "Minden irányító álma" egy ilyen mérkőzés, amikor alig kell dobnia és pihenhet a válla. 😊
Hunter még mindig bitang gyors, állam leesett.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
petey!!!!

4-0 😉
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A tegnapi meccs olyan volt a Jetsnek, mint nekünk a múlt heti...többet ők sem fognak ennyire gyengén játszani. Petey, én Alex-szel most sem voltam elégedett. Idén nem nagyon értem a playhívásokat, szerencsétlen Gore rengeteget szenved a középső egy-két yardos futásoktól, Vernon Davis, Moss kihasználatlanok voltak tegnap. 2&1-nél időkérés, majd semmi különleges play, a szokásos Gore a darálóba play, majd 4&1-nél jelentős előnnyel nem megyünk neki, hanem field goal...
Kaep jó arc volt, amikor nem vitte be az utolsó td-t, hanem megállt a célterület előtt, majd letérdeltük.red6t6
Kaep nem szívbajos, hogy bedobta három védő közé Moss-nak 😊


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
A tegnapi meccs olyan volt a Jetsnek, mint nekünk a múlt heti...többet ők sem fognak ennyire gyengén játszani. Petey, én Alex-szel most sem voltam elégedett. Idén nem nagyon értem a playhívásokat, szerencsétlen Gore rengeteget szenved a középső egy-két yardos futásoktól, Vernon Davis, Moss kihasználatlanok voltak tegnap. 2&1-nél időkérés, majd semmi különleges play, a szokásos Gore a darálóba play, majd 4&1-nél jelentős előnnyel nem megyünk neki, hanem field goal...
Kaep jó arc volt, amikor nem vitte be az utolsó td-t, hanem megállt a célterület előtt, majd letérdeltük.red6t6
Hát kb nem is kellett passzolni a meccsen. így is megvolt.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
A tegnapi meccs olyan volt a Jetsnek, mint nekünk a múlt heti...többet ők sem fognak ennyire gyengén játszani. Petey, én Alex-szel most sem voltam elégedett. Idén nem nagyon értem a playhívásokat, szerencsétlen Gore rengeteget szenved a középső egy-két yardos futásoktól, Vernon Davis, Moss kihasználatlanok voltak tegnap. 2&1-nél időkérés, majd semmi különleges play, a szokásos Gore a darálóba play, majd 4&1-nél jelentős előnnyel nem megyünk neki, hanem field goal...
Kaep jó arc volt, amikor nem vitte be az utolsó td-t, hanem megállt a célterület előtt, majd letérdeltük.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
hát ez több volt mint sima.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Jézusom!!!! Sikerült!!! 😮 Köszönöm..köszönöm... köszönöm... 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Istenem de balf@sz vagyok!!! Wááhhááháhááá 😀 😀 😀

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Fiúk... segítsetek nekem kicsit (ha tudtok). Szeretnék olyan csíkot ami Peteynek, meg Fucunak is van! Azt hogy kell? 😛49ersfan
Egy ideig próbálgattam, de beleuntam a dologba, mert nem sikerült. Szóval passz. 😕Petrosz
Milyen csík? az aláírásra gondoltok?Gábor
Berni, meg aki szeretne:  bowl.hu/forum/galeriak/userbar_galeriapetey
köszi, akkor beállítottam én is 😀Gábor
Mindenki tudja... mekkora egy noob vagyok! 😮 😮
49ersfan
beállításoknál van egy olyan, hogy aláírás és ott lehet képnek az urljét beilleszteni