San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az amikor Alex perfekt passer ratinget produkált? 😊
booring 😛 mindig volt üres elkapó és tökéletesen oda is passzolt. Pedig két büntetés is visszavetet két hosszú elkapást Davisnek és Crabsnek is.Fucu
izgultam is mikor rontanak valamit, a Kaep fumblinál megvolt a sansz 😀 aztán visszaadták hamarjában 😊

a spec teams nem nyugtatott meg, hiányzik Constanzo 😕petey
spec team tényleg nem valami jó idén, Constanzo tényleg hiányzik, D. Walker sem az igazi valahogy most

Constanzo amúgy hol játszik most? nem hallottam róla semmitGábor
Chicago Bears



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
az amikor Alex perfekt passer ratinget produkált? 😊
booring 😛 mindig volt üres elkapó és tökéletesen oda is passzolt. Pedig két büntetés is visszavetet két hosszú elkapást Davisnek és Crabsnek is.Fucu
izgultam is mikor rontanak valamit, a Kaep fumblinál megvolt a sansz 😀 aztán visszaadták hamarjában 😊

a spec teams nem nyugtatott meg, hiányzik Constanzo 😕petey
spec team tényleg nem valami jó idén, Constanzo tényleg hiányzik, D. Walker sem az igazi valahogy most

Constanzo amúgy hol játszik most? nem hallottam róla semmit

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
egy fasza elemzés az offensünkről:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/llvvu1qne2wt1xyfvpzg
Alex Smith, Frank Gore powering 49ers' dynamic offensive attack
The San Francisco 49ers are dominating as expected on defense, but there's more to their story. Bucky Brooks examines how the Alex Smith-led offense has become one of the NFL's most effective.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Jacobs mekkora részt fog kivenni a futójátékból?lol
hát nem tudom fog-e játszani. a tippem hogy igen. bár amíg a futójáték ilyen szinten megy addig nem kell bevetni, hadd gyógyuljon.

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OFF: Sziasztok! Kecskemét és környékéről várnék jelentkezőket a vasárnapi Friszko-Giants meccs kapcsán! Ha van érdeklődő, akkor szerveznék egy közös meccsnézést egy jó kis kocsmában Kecskeméten! Jelentkezni üziben lehet!
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Jacobs mekkora részt fog kivenni a futójátékból?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Alex Smith has made 26 straight starts without throwing multiple interceptions, longest run in 49ers history (Steve Young, 23).

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
az amikor Alex perfekt passer ratinget produkált? 😊
booring 😛 mindig volt üres elkapó és tökéletesen oda is passzolt. Pedig két büntetés is visszavetet két hosszú elkapást Davisnek és Crabsnek is.Fucu
izgultam is mikor rontanak valamit, a Kaep fumblinál megvolt a sansz 😀 aztán visszaadták hamarjában 😊

a spec teams nem nyugtatott meg, hiányzik Constanzo 😕

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az amikor Alex perfekt passer ratinget produkált? 😊
booring 😛 mindig volt üres elkapó és tökéletesen oda is passzolt. Pedig két büntetés is visszavetet két hosszú elkapást Davisnek és Crabsnek is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
az első félidő fent van Arch49er oldalán

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
majd vasárnap máshogy nyerünk 😊 nem kell és nem is lehet mindenki ellen így játszani. a kulcs a playekben és a playek végrehajtásában volt, mindenki tette a dolgát mint egy olajozott gépezet. petey
Nem kifejezetten erre a játékra gondoltam, hanem inkább arra, mennyire fognak összejönni így a dolgok, mert tegnap minden klappolt az biztos.
A Giants már egy más tészta, ez nyilvánvaló. Tegnap tetszett, hogy sokat passzoltunk, volt kinek, volt hova, és most Alex oda is dobta.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Egy kis statisztika tegnapról:

Alex 18/24 Cmp/Att, 303 Yds, 3 TDs

Gore 14/106 Car/Yds, 7,6 Avg, 1 TD

Hunter 11/81 Car/Yds, 7,4 Avg

Crabtree 6/113 Rec/Yds, 18,8 Avg, 1 TD

Davis 5/106 Rec/Yds, 21,2 Avg

Az egészben pedig az a legszebb, hogy ezzel Alexnek a legjobb a passer ratingje, 108,7-tel vezet jelenleg a QB-ek között. Ehhez persze kétség nem fér hozzá, hogy kellett ez a Bills védelem, de akkor is jó ezeket nézegetni. 😊


Petrosz
Jó, ez mind szép, de azért a tegnapi meccsen minden összejött. 😊 Jobb lett volna ezt a napot egy komolyabb ellenfél ellen húzni. De legalább önbizalmat meríthetnek belőle. Kíváncsi leszek a Giants ellen mi marad ebből.red6t6
majd vasárnap máshogy nyerünk 😊 nem kell és nem is lehet mindenki ellen így játszani. a kulcs a playekben és a playek végrehajtásában volt, mindenki tette a dolgát mint egy olajozott gépezet.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Egy kis statisztika tegnapról:

Alex 18/24 Cmp/Att, 303 Yds, 3 TDs

Gore 14/106 Car/Yds, 7,6 Avg, 1 TD

Hunter 11/81 Car/Yds, 7,4 Avg

Crabtree 6/113 Rec/Yds, 18,8 Avg, 1 TD

Davis 5/106 Rec/Yds, 21,2 Avg

Az egészben pedig az a legszebb, hogy ezzel Alexnek a legjobb a passer ratingje, 108,7-tel vezet jelenleg a QB-ek között. Ehhez persze kétség nem fér hozzá, hogy kellett ez a Bills védelem, de akkor is jó ezeket nézegetni. 😊


Petrosz
Jó, ez mind szép, de azért a tegnapi meccsen minden összejött. 😊 Jobb lett volna ezt a napot egy komolyabb ellenfél ellen húzni. De legalább önbizalmat meríthetnek belőle. Kíváncsi leszek a Giants ellen mi marad ebből.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Egy kis statisztika tegnapról:

Alex 18/24 Cmp/Att, 303 Yds, 3 TDs

Gore 14/106 Car/Yds, 7,6 Avg, 1 TD

Hunter 11/81 Car/Yds, 7,4 Avg

Crabtree 6/113 Rec/Yds, 18,8 Avg, 1 TD

Davis 5/106 Rec/Yds, 21,2 Avg

Az egészben pedig az a legszebb, hogy ezzel Alexnek a legjobb a passer ratingje, 108,7-tel vezet jelenleg a QB-ek között. Ehhez persze kétség nem fér hozzá, hogy kellett ez a Bills védelem, de akkor is jó ezeket nézegetni. 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
mit mondanak az oddsok, bejutunk iden is a PO-ba?kilences
rajtunk múlik. ha letudjuk az első felét a szezonnak, akkor kinézhet egy tavalyi eredmény is.
tegnap kicsit tartottam a Billstől, de aztán bedaráltuk őket elég meggyőzően.
a Giants meccs zúzós lesz. mi nem fogunk felrakni 30+ pontot ellenük, de ők sem 😊

több mint 11 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
mit mondanak az oddsok, bejutunk iden is a PO-ba?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
A Cards sajnálása is. 😛Petrosz
Naaaaa 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
ezt most tanáltam maguknak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.red6t6
nem mondtam hogy tuti W, mert brutál DL-jük van fasza secondaryval.
viszont ha megöljük a futást akkor QB poszton Fitz ipari mennyiségben termeli az INT-eket.
futás ellen 28-ak, Gore/Hunter/Jacobs. Ennyi.
petey
Nem is igazából Neked szántam, de már mindent magadra veszel, amit írok... ez is Alex miatt van 😀
Láttam én már Fitzpatrickot jól is dobálni, nem is egyszer, és ismerve a secondary kiszámíthatatlanságát, háááát...
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ebben a sportban bármi megtörténhet, hála az égnek, ettől olyan jó. Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.red6t6
dehogy veszek mindent magamra, ne izélj már 😀 én csak válaszoltam.

a passz D-nk jelenleg 5. ami meglepő, de ilyen front 7 brutál fel tudja húzni a sec. teljesítményét.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
Az lehet, akkor is ez a véleményem, és utálom, amikor kiéneklik a szánkból a sajtot... 😉red6t6
Persze, lehet, hogy igazad is van... ( bár szerintem nincs! 😀 😛 )A sajtos témában viszont lehet van valami...

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
A Cards sajnálása is. 😛Petrosz
😀

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
A Cards sajnálása is. 😛

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
Az lehet, akkor is ez a véleményem, és utálom, amikor kiéneklik a szánkból a sajtot... 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott!