NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bruce Bochy 49ers sapkában 😊
Nagy arc! Respect és köszönet
"We’re all 49er fans here. This is in honor of Alex."

“I’m a big 49er fan,” Bochy said. “Since I’ve been here, I’ve always followed them. What a great club they are. Great team, tremendous defense, coach Jim Harbaugh and the quarterback. They’re solid. Tremendous year last year and they’re going to have another great year this year.”

 bleacherreport.com/articles/1342254-sf-giants-bruce-bochy-shows-solidarity-and-dons-49ers-hat-for-alex-smith
(nem a forrás a video a lényeg)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 848 — Csodabogár
jajj AP, nem kell járasd a szád mert csúnya vége lesz 😊

“These guys are good, but we’re looking forward to the challenge,” Peterson said, via Mark Craig of the Minneapolis Star-Tribune. “I don’t think they’ve faced a run-attack offense like we have. So I think that can switch things up. We’re looking forward to playing those guys.


52-53 okot tudnék mondani 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 848 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=SVkqxky-6IY Alex Smith on Turning Point

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
...Számomra Crabtree a nagy pozitív meglepetés, megbízhatóan hozta eddig mindkét meccsen a 6-7 elkapás 60-70 yardot, az egy 1000y-os szezont igér, amire rég volt képes elkapó nálunk!...Alabama Niners
Igen, formába lendült végre. Hozott egy pár 3rd down-t! Már szükségünk volt egy jó Crabtree-re, de van mit törlesztenie szerintem...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 848 — Csodabogár
diver, igaz akartam mondani a ST-t, COnstanzo és Colin Jones kiválása úgy tűnik elég érzékenyen érint minket úgy tűnik. viszont Ginn lehet visszatér a Vikes ellen.
Idén az első igazán kemény megmérettetés futás ellen AP lesz. hajrá!
Moss-szal nem lesz para, feszegették ezt a témát Jimnek, de azt ondta minden ok. tudja Moss hogy ennyi idősen 1 év kihagyás után nem kell pattognia 😊 valami azt súgja a Vikingek ellen nagy napja lesz.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem jók voltunk, nem vártam, hogy szétpasszoljuk őket, nekünk ez a biztonsági játék megy jól. Ergo ezt játszuk, nem kockáztatunk. Ami nagyon jól ment, és meglepődve látom, hogy kevesen emelték ki, hogy Stafford 230y-ot passzolt és CJ is 100y alatt maradt. Nem volt egy nagy play sem, az utolsó negyeg előtt 150y passz alatt voltak, ez mégegyszer nem fordul elő velük idén! Számomra Crabtree a nagy pozitív meglepetés, megbízhatóan hozta eddig mindkét meccsen a 6-7 elkapás 60-70 yardot, az egy 1000y-os szezont igér, amire rég volt képes elkapó nálunk! A D olyan amilyen tavaly volt, az O fejlődött, jó szezon elé nézünk!
több mint 11 éve
doka San Francisco 49ers 111
Az milyen kemény volt az első negyedben, amikor Justin Smith sisak nélkül is ment tovább, és tolta az emberét, úgy befogták egy szendvicsbe. 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Staley azt nyilatkozta, hogy Alexszel orr testvérek lettek (Nose bros), a hasonló sérülésük miatt 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem volt ez a Liopns olyan "gyengécske" Ahhoz képest, hogy komplett secondary out volt a védelmük igen is jó volt, nagyon olvasták a futásainkat. Ez a D# bárkinek gondot okozhat majd. Az O#-ükben a futásaik sztem kifejezetten jók voltak, Smith nagyot játszott a liga egyik (ha nem a legjobb) futás elleni védelmével szemben. Elkapóik megjátszhatatlanok volt, nagyon egy emberes a WR corps játékuk, ergo Megatronra kellett csak figyelni, meg a rugójuk is lehetne jobb. Ez mellett playcallingot sem mindig értettem, csak örültem. Összeségében nem gondolnám, hogy gyenge csapat. Egy éve a végére fogytak el, most szerintem csak erősebbek lesznek. Én is azt vártam, hogy Alex széthajigálja majd őket, de ez most nem nagyon jött össze. (jegyezzük meg azért, Alex franchise rekordját 231 passzkisérlet int nélkül). Védelmünk jó, futójátékunk jó, passzjáték javulóban. Nem tudom szezon elött mi volt Harbaugh és Moss közöttt a deal, de 4.WR-ként, meccsenként egy-két snapnél pályán: hááát fosok a személyiségét figyelembe véve, hogy még lessz itt balhé. Special team-ünk, returnjeink az ami sztem botrányos. GB ellen amitt KW csinált, azt bármelyikünk meg tudja tenni (integetni, vagy hagyni 2 y-on oldalt kimenni a tojást). Hunter legalább próbálkozott, a TO-eink meg abból vannak. TG junior felépüllésében bízok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 848 — Csodabogár
Na megnéztem a meccset. Nem vagyok elhalva a játéktól egyedül Gore-al vagyok maradéktalanul elégedett meg talán Carbtree nem volt rossz. A többiek igen csak átlagosat nyújtottak egy igen csak gyengécske Lions ellen. ja és mi van Ted Ginn-el hogy Hunter a punt returner?he7edik
azért nem nevezném gyengécskének a Lionst. a front 7-jük játszani jött, rendesen ölték a futást. a secondary-juk meg full B kategóriás volt.
igazából nem hagytuk kibontakozni Staffordot, elég beszarva játszott valamiért. lesznek még jobbak is.
a playhívás néha elég wtf volt, ezt a jumbo package-ot el kéne felejteni, hiába van fent +2 OL/DT sosem sikerül futni szinte így. több passzt vártam, hiszen egy gyengus DB sor ellen kellett volna hajigálni, mondjuk amíg 7(!!) drop volt így nehéz, és ezek kritikus szitukban jöttek. volt egy drive, 3 drop egymás után :/ ezen kell javítani. szeencsére amikor kellett Alex és Crabs clutch volt egymás után az utolsó TD driveban. amúgy Alexnak megint 1-2 sack a lelkén szárad, jó lenne ezeket kiköszörülni. mindent egybevetve nem forgott veszélyben a W, de nem volt túl izgalmas meccs.
reményeim szerint 3-0 lesz vasárnap, míg a divízióban begyűjt mindenki egy L-t 😊 de egyik sem garantált.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ja most nézem hogy a bokája sérült.


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Na megnéztem a meccset. Nem vagyok elhalva a játéktól egyedül Gore-al vagyok maradéktalanul elégedett meg talán Carbtree nem volt rossz. A többiek igen csak átlagosat nyújtottak egy igen csak gyengécske Lions ellen. ja és mi van Ted Ginn-el hogy Hunter a punt returner?


több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
 www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041

like-old Arch49er oldalát, mindig felteszi a meccseket, videokat stbpetey
Köszönöm, nagyon jó ez az oldal. 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"WÓÓW OK, Óó OK....I know Calvin felt my hit a little bit"
 www.csnbayarea.com/pages/v11_videodetail?PID=hXWM2-iSxX_5lRQUYZcuqKvKcJQHRqmBplT_lJ
(2. perc tájékán PW Megatron tekölről 😊)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 848 — Csodabogár
 www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041

like-old Arch49er oldalát, mindig felteszi a meccseket, videokat stb

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Sziasztok!

Szép volt...
Örüljünk a gyözelemnek.
Engem az zavar, hogy a csoportunkban mindenki győzött. De nem lesz ez mindig így 😀zsazsa
Amíg győzünk, győzhetnek a többiek is. 😊 A lényegre red6t6 tapintott rá, alul van értékelve az NFC West és ez a 4 win elég frappáns válasz volt most a kritikusoknak.

Apropó, hol tudom megnézni a meccset, úgy, hogy nem kell letöltenem? Gondolom sehol. 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Elég nyögvenyelős volt a tegnapi W, de behúztuk. Volt néhány "érdekes" playhívás, meg az időkérések felhasználását sem értettem, de nem is nekem játszik egyedül a csapat, úgyhogy lenyelem... 😛
A lesajnált NFC West 4 W-t hozott tegnap, no comment...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 848 — Csodabogár

több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!

Szép volt...
Örüljünk a gyözelemnek.
Engem az zavar, hogy a csoportunkban mindenki győzött. De nem lesz ez mindig így 😀

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gratula!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 848 — Csodabogár
Gratulálok, nyert a jobb.
Bár kicsit szorosabb lett mint előre vártam.Bazzani
pacsi, sok sikert a többihez.
hja, nálunk is volt egy-két wtf playhívás, meg jól védekeztetek a futáson.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok, nyert a jobb.
Bár kicsit szorosabb lett mint előre vártam.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
ahogy olvastam nem fogja hordanipetey
:/ hát akkor ennyit az adott szóról...

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Ne kezdjük újra de nem a kézfogással volt problèmája, hanem amit mondott.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
TG Junior és Brandon Jacobs kérdéses. Oroszlánéknál viszont a secondary nagy része van dögrováson (Megatron is könnyítettet végzett hét közepéig, te tuti játszik). Ha D line-ukat tudjuk jól tartani, nem lehet gond (Bár Suh miatt mindig parázok, múlt héten emberén átnyúlva az a RB szerelése csodás volt). Alexnek és WR corpsnak itt a nagy esély sztem. Bizzunk benne, hogy meccs után Schwartzi megint attól lesz hangos, hogy Jimbó széttörte brutál módon a kezét, mert ez azt jelentené nyertünk. Csak emlékeztetőül az aljas, brutál kézfogás 😊
 www.telly.com/4G7HF?fromtwitvid=1)
Go Niners


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P