San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!

Szép volt...
Örüljünk a gyözelemnek.
Engem az zavar, hogy a csoportunkban mindenki győzött. De nem lesz ez mindig így 😀

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gratula!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Gratulálok, nyert a jobb.
Bár kicsit szorosabb lett mint előre vártam.Bazzani
pacsi, sok sikert a többihez.
hja, nálunk is volt egy-két wtf playhívás, meg jól védekeztetek a futáson.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok, nyert a jobb.
Bár kicsit szorosabb lett mint előre vártam.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
ahogy olvastam nem fogja hordanipetey
:/ hát akkor ennyit az adott szóról...

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ne kezdjük újra de nem a kézfogással volt problèmája, hanem amit mondott.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
TG Junior és Brandon Jacobs kérdéses. Oroszlánéknál viszont a secondary nagy része van dögrováson (Megatron is könnyítettet végzett hét közepéig, te tuti játszik). Ha D line-ukat tudjuk jól tartani, nem lehet gond (Bár Suh miatt mindig parázok, múlt héten emberén átnyúlva az a RB szerelése csodás volt). Alexnek és WR corpsnak itt a nagy esély sztem. Bizzunk benne, hogy meccs után Schwartzi megint attól lesz hangos, hogy Jimbó széttörte brutál módon a kezét, mert ez azt jelentené nyertünk. Csak emlékeztetőül az aljas, brutál kézfogás 😊
 www.telly.com/4G7HF?fromtwitvid=1)
Go Niners


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Üdv Mindenkinek!

Magamról röviden annyit, hogy a tavalyi alapszakasz első néhány fordulója után tettem le a voksom a 49ers mellé, egyébként pedig a Packers győzelemmel végződő szezon utolsó alapszakaszbeli fordulójától, playoff meccseitől kísérem figyelemmel az NFL-t. Szóval még inkább vagyok foteldrukker, mint szakértő. 😀 De lelkes vagyok, mivel azóta már létrehoztam egy fb-oldalt a csapatnak, amit pár hete sajnos töröltem is, mert egyedül nehéz volt szerkesztgetni.

Petrosz
Szia,
Egy ötlet, 49ersfannak van egy jó kis blogja, ha az ő cikkeit megosztod az FB oldalon akkor már lesz is rajta tartalom 😀Gábor
Hy!

Max az adatlapomon, mivel az említett oldalt töröltem. Viszont a blognak van fb-ja így minden rendben van. 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Üdv Mindenkinek!

Magamról röviden annyit, hogy a tavalyi alapszakasz első néhány fordulója után tettem le a voksom a 49ers mellé, egyébként pedig a Packers győzelemmel végződő szezon utolsó alapszakaszbeli fordulójától, playoff meccseitől kísérem figyelemmel az NFL-t. Szóval még inkább vagyok foteldrukker, mint szakértő. 😀 De lelkes vagyok, mivel azóta már létrehoztam egy fb-oldalt a csapatnak, amit pár hete sajnos töröltem is, mert egyedül nehéz volt szerkesztgetni.

Petrosz
Szia,
Egy ötlet, 49ersfannak van egy jó kis blogja, ha az ő cikkeit megosztod az FB oldalon akkor már lesz is rajta tartalom 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ahogy olvastam nem fogja hordani

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Wyatt
Szép photoshop. 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én is várom már, hogy valaki elcsípje benne! 😛

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Ez az ügy már nem is foglalkoztat, arra viszont kíváncsi leszek, hogy fog virítani Alex mezében. 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Azért az vicces, hogy Rodgers szídja a játékvezetőket, mert szerinte nem volt szabálytalan blokkolás a visszahordott TD-jüknél, mint ahogy a TV-ben is látható volt... 😊red6t6
amit én olvastam abban pont azt mondta hoy benézték a sporik.
viszont tegnap nyertek úgyhogy túl is léptek az ügyön, tegyük mi is, jöjjenek a Kiscicák 😀

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Azért az vicces, hogy Rodgers szídja a játékvezetőket, mert szerinte nem volt szabálytalan blokkolás a visszahordott TD-jüknél, mint ahogy a TV-ben is látható volt... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Még annyi pontosítás, hogy én már idén februárban regeltem (nyilván más néven), amikor rátaláltam a fórumokra. Csak akkor valamiért visszadobott a rendszer, aminek köszönhetően a mai napig azt hittem (tévesen), hogy akkor nem sikerült ez az egész akció. De ma rögtön az első kommentemmel törlöltettem a régit és most itt vagyok ezzel. 😊

Arra a meccsre emlékszek, a Detroit egy nagyon ijesztő 5 vagy 6-0-val várt minket, ráadásul az elején és utána is párszor megzavarta a játékosainkat az a sok füttyszó, hangzavar a nézőtérről, na de majd most visszakapják. 😀 Ott akkor elég bátor voltam, mert fogadtam magunkra, most is be kellett volna vállalnom ezt hétvégén. 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
mindig jó új arcokkal találkozni itt 😊 üdv köztünk!
hát most tolunk egy nem gyenge szériát, Lions, Vikings, Jets, Buffalo, Giants, Hawks, Cards a menü bye weekig. nem lehetetlen, ezzel a játékkal egy 5 W benne van, nem mondom melyik 😛 de egyelőre csak 1 meccsel foglalkozzunk.
Vasárnap SNF-en otthon Lions, tavaly Gore és Crabtree valamint a védelem segítségével vertük őket idegenben, Suh sack, Megatron TD nélkül zárt, és egy akkor rookie CB is rá volt állítva, Culliver.
idén sajnos sok a sérültjük, de így is ha a DL-t fogjuk nem lehet gond. a Rams így is alig ment le a torkukon 😊 remek meccs lesz. a hangzavar a Saints elleni PO meccset fogja idézni biztos.

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Üdv Mindenkinek!

Magamról röviden annyit, hogy a tavalyi alapszakasz első néhány fordulója után tettem le a voksom a 49ers mellé, egyébként pedig a Packers győzelemmel végződő szezon utolsó alapszakaszbeli fordulójától, playoff meccseitől kísérem figyelemmel az NFL-t. Szóval még inkább vagyok foteldrukker, mint szakértő. 😀 De lelkes vagyok, mivel azóta már létrehoztam egy fb-oldalt a csapatnak, amit pár hete sajnos töröltem is, mert egyedül nehéz volt szerkesztgetni.

De, hogy ne csak magamról beszéljek 😀 ez a hétvégi meccs valami fantasztikus volt, egyáltalán nem számítottam erre az eredményre, ahogy szerintem senki sem. A sorsolásunk elég nehéznek tűnik, de tavaly óta csak erősödött ez a csapat, vagyis egy hasonló szezont kellene futnunk, de én amondó vagyok, hogy várjunk még meg pár fordulót.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.49ers.com/media-gallery/videos/The_Remix_49ers_at_Packers/cc23894b-48dd-4803-92bc-f7403c0a9193

király

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
undisputedly
tudom hogy ezt szeretnéd, de mitől esne szét? 😀 elfelejtenek játszani vagy mi? pont hogy balanced offense van, egy eddigis jól menő backfielddel és hál' Istennek fényévekkel jobb WR sorral. és ami a legfontosabb, ami tavaly volt hogy Alex vigyáz a labdára, nem erőlteti be kis helyre ha nem muszáj.
hosszú a szezon, tavaly is így játszottunk csak a passzjáték jött feljebb minőségben.
petey
Érdekes, ahogy az O-f felsoroltad egységenként. Jó a backfield, türelmes és pontos a QB, nagyságrendekkel erősebb a WR Corp. És pont az a gyengeség, amit kihagytál. Szerintem az O-fal nem volt túl fényes. Futásnál működtek a blokkolások (pl Kapernick tervezett futása), de passz-protect gyenge volt, nagyon sokszor ütötték meg Alexet. Én félek, hogy ez a gyengénk. Szerencsére van elég időnk menet közben javítani rajta 😊szaszia
teljesen rendben volt az OL. talán 1 sacknál volt amikor Alex feljebb léphetett volna, mert Rajit eltakarították az útból. Boone első meccsén több, mint kiváló volt. a Moss TD-nél is arébb rakta a passzsávból Rajit.
szóval nem tudom melyik meccset nézted 😊petey
Staley-t kétszer nagyon megverte Clay. Azt hiszem az egyikből lett is sack.
De szerintem sem volt gond a támadófallal.Fucu
igen, ott az egyiknél volt hogy csak egy lépést kellett volna előre mennie.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
undisputedly
tudom hogy ezt szeretnéd, de mitől esne szét? 😀 elfelejtenek játszani vagy mi? pont hogy balanced offense van, egy eddigis jól menő backfielddel és hál' Istennek fényévekkel jobb WR sorral. és ami a legfontosabb, ami tavaly volt hogy Alex vigyáz a labdára, nem erőlteti be kis helyre ha nem muszáj.
hosszú a szezon, tavaly is így játszottunk csak a passzjáték jött feljebb minőségben.
petey
Érdekes, ahogy az O-f felsoroltad egységenként. Jó a backfield, türelmes és pontos a QB, nagyságrendekkel erősebb a WR Corp. És pont az a gyengeség, amit kihagytál. Szerintem az O-fal nem volt túl fényes. Futásnál működtek a blokkolások (pl Kapernick tervezett futása), de passz-protect gyenge volt, nagyon sokszor ütötték meg Alexet. Én félek, hogy ez a gyengénk. Szerencsére van elég időnk menet közben javítani rajta 😊szaszia
teljesen rendben volt az OL. talán 1 sacknál volt amikor Alex feljebb léphetett volna, mert Rajit eltakarították az útból. Boone első meccsén több, mint kiváló volt. a Moss TD-nél is arébb rakta a passzsávból Rajit.
szóval nem tudom melyik meccset nézted 😊petey
Staley-t kétszer nagyon megverte Clay. Azt hiszem az egyikből lett is sack.
De szerintem sem volt gond a támadófallal.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
undisputedly
tudom hogy ezt szeretnéd, de mitől esne szét? 😀 elfelejtenek játszani vagy mi? pont hogy balanced offense van, egy eddigis jól menő backfielddel és hál' Istennek fényévekkel jobb WR sorral. és ami a legfontosabb, ami tavaly volt hogy Alex vigyáz a labdára, nem erőlteti be kis helyre ha nem muszáj.
hosszú a szezon, tavaly is így játszottunk csak a passzjáték jött feljebb minőségben.
petey
Érdekes, ahogy az O-f felsoroltad egységenként. Jó a backfield, türelmes és pontos a QB, nagyságrendekkel erősebb a WR Corp. És pont az a gyengeség, amit kihagytál. Szerintem az O-fal nem volt túl fényes. Futásnál működtek a blokkolások (pl Kapernick tervezett futása), de passz-protect gyenge volt, nagyon sokszor ütötték meg Alexet. Én félek, hogy ez a gyengénk. Szerencsére van elég időnk menet közben javítani rajta 😊szaszia
teljesen rendben volt az OL. talán 1 sacknál volt amikor Alex feljebb léphetett volna, mert Rajit eltakarították az útból. Boone első meccsén több, mint kiváló volt. a Moss TD-nél is arébb rakta a passzsávból Rajit.
szóval nem tudom melyik meccset nézted 😊

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
undisputedly
tudom hogy ezt szeretnéd, de mitől esne szét? 😀 elfelejtenek játszani vagy mi? pont hogy balanced offense van, egy eddigis jól menő backfielddel és hál' Istennek fényévekkel jobb WR sorral. és ami a legfontosabb, ami tavaly volt hogy Alex vigyáz a labdára, nem erőlteti be kis helyre ha nem muszáj.
hosszú a szezon, tavaly is így játszottunk csak a passzjáték jött feljebb minőségben.
petey
Érdekes, ahogy az O-f felsoroltad egységenként. Jó a backfield, türelmes és pontos a QB, nagyságrendekkel erősebb a WR Corp. És pont az a gyengeség, amit kihagytál. Szerintem az O-fal nem volt túl fényes. Futásnál működtek a blokkolások (pl Kapernick tervezett futása), de passz-protect gyenge volt, nagyon sokszor ütötték meg Alexet. Én félek, hogy ez a gyengénk. Szerencsére van elég időnk menet közben javítani rajta 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
undisputedly
tudom hogy ezt szeretnéd, de mitől esne szét? 😀 elfelejtenek játszani vagy mi? pont hogy balanced offense van, egy eddigis jól menő backfielddel és hál' Istennek fényévekkel jobb WR sorral. és ami a legfontosabb, ami tavaly volt hogy Alex vigyáz a labdára, nem erőlteti be kis helyre ha nem muszáj.
hosszú a szezon, tavaly is így játszottunk csak a passzjáték jött feljebb minőségben.