San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
undisputedly
tudom hogy ezt szeretnéd, de mitől esne szét? 😀 elfelejtenek játszani vagy mi? pont hogy balanced offense van, egy eddigis jól menő backfielddel és hál' Istennek fényévekkel jobb WR sorral. és ami a legfontosabb, ami tavaly volt hogy Alex vigyáz a labdára, nem erőlteti be kis helyre ha nem muszáj.
hosszú a szezon, tavaly is így játszottunk csak a passzjáték jött feljebb minőségben.
petey
Érdekes, ahogy az O-f felsoroltad egységenként. Jó a backfield, türelmes és pontos a QB, nagyságrendekkel erősebb a WR Corp. És pont az a gyengeség, amit kihagytál. Szerintem az O-fal nem volt túl fényes. Futásnál működtek a blokkolások (pl Kapernick tervezett futása), de passz-protect gyenge volt, nagyon sokszor ütötték meg Alexet. Én félek, hogy ez a gyengénk. Szerencsére van elég időnk menet közben javítani rajta 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
undisputedly
tudom hogy ezt szeretnéd, de mitől esne szét? 😀 elfelejtenek játszani vagy mi? pont hogy balanced offense van, egy eddigis jól menő backfielddel és hál' Istennek fényévekkel jobb WR sorral. és ami a legfontosabb, ami tavaly volt hogy Alex vigyáz a labdára, nem erőlteti be kis helyre ha nem muszáj.
hosszú a szezon, tavaly is így játszottunk csak a passzjáték jött feljebb minőségben.

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
1 elit csapat pipa 😊
következő vasárnap sem lesz könnyű, de otthoni SNF lesz, ráadásul a tavalyi hirig újrajátszása 😊 most nem fog Schwartz pökhendi képpel mutogatni a false startokat 😀
annyiban "könnyebb" lesz hogy a DL kivételével a védelmük sebezhetőbb, mint a Packsé, illetve WR-ben sem tudják széthúzni a mezőnyt. lényeg hogy az OL ne adja lejjebb. Boone kiváló volt RG-ben.

de ez 😂
petey
Most olvasom a "The business of football"-on, hogy az NFL tartva a további újabb sorozatos perektől, megelőzésképpen, a héten, Green Bay teljes lakosságát beoltatja veszettség ellen.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó a mi meccsünkön meg azt vártad, hogy félidőben vezettek... 😂
Harbs egy jó edző. Oké hogy egyetemen szarból várat épített, de ezt senki nem gondolta (annyira nem volt szar a Niners) róla, hogy az NFL-ben is végigviszi. Jó úton haladnak, de egy meccs van egy héten. A Packers nagy skalp és látható, hogy a passzjáték sem két emberes idén.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jók lesztek idén is. Nyilván él a klisé,hogy egy meccs csak egy meccs, de ilyen játékot nem vártam tőletek. Week 1 alapján nektek áll a zászló, de remélem azért belerondítunk a levesbe 😊undisputedly
mondjuk nem értem miért nem vártál ilyet, mondjuk más sem 😀 jöttek WR-ek akik tavaly nem voltak, állandóság def és off. vonalon, playbook és rendszer ugyanaz, csak egy teljes offseasonnel kiegészítve, szóval nem értem..
ha meg akartok valamit rakjátok Flynnt a kezdőbe.

petey
Mindenki tudta, h kurva jó a védelmetek, de engem ennek ellenére is meglepett a Packers impotenciája támadásban...alapszakaszban Top 3 lesztek, de ne feledjük, a PO-ban új bajnokság indul! 😊 És nem Wilson a probléma nálunk az Offense-ben...de legalábbis Ő a legkisebb 😊 😛Medvepapa
Azt vártam,hogy továbbra is sablonos, gyengécske O# teljesítmény lesz, és nem válnak majd be az új elkapók. A védelem meg továbbra is ligaelit.
Igaz még olyannyira az elején járunk,hogy gyakorlatilag el se kezdtük, tehát még minden változhat. Nálunk pl tavaly a run elég gyengécske volt az év elején, majd sikerült helyre tenni, tehát ez fordítva is működik. Egy jó futó/passz játék is eshet szét decemberre.
Wilsont tényleg ne bántsuk. Én látok benne lehetőséget. Ami kérdés,hogy mennyi a release ideje Flynnek. Ha kevesebb, és a zsebbéli jelenléte is jobb, akkor kevesebb upside ellenére is ki kellene próbálni.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
de ne feledjük, a PO-ban új bajnokság indul! 😊Medvepapa
egyelőre mindig csak 1 meccs... 😊
petey
arról nem is beszélve, evidens 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
de ne feledjük, a PO-ban új bajnokság indul! 😊Medvepapa
egyelőre mindig csak 1 meccs... 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jók lesztek idén is. Nyilván él a klisé,hogy egy meccs csak egy meccs, de ilyen játékot nem vártam tőletek. Week 1 alapján nektek áll a zászló, de remélem azért belerondítunk a levesbe 😊undisputedly
mondjuk nem értem miért nem vártál ilyet, mondjuk más sem 😀 jöttek WR-ek akik tavaly nem voltak, állandóság def és off. vonalon, playbook és rendszer ugyanaz, csak egy teljes offseasonnel kiegészítve, szóval nem értem..
ha meg akartok valamit rakjátok Flynnt a kezdőbe.

petey
Mindenki tudta, h kurva jó a védelmetek, de engem ennek ellenére is meglepett a Packers impotenciája támadásban...alapszakaszban Top 3 lesztek, de ne feledjük, a PO-ban új bajnokság indul! 😊 És nem Wilson a probléma nálunk az Offense-ben...de legalábbis Ő a legkisebb 😊 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jók lesztek idén is. Nyilván él a klisé,hogy egy meccs csak egy meccs, de ilyen játékot nem vártam tőletek. Week 1 alapján nektek áll a zászló, de remélem azért belerondítunk a levesbe 😊undisputedly
mondjuk nem értem miért nem vártál ilyet, mondjuk más sem 😀 jöttek WR-ek akik tavaly nem voltak, állandóság def és off. vonalon, playbook és rendszer ugyanaz, csak egy teljes offseasonnel kiegészítve, szóval nem értem..
ha meg akartok valamit rakjátok Flynnt a kezdőbe.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jók lesztek idén is. Nyilván él a klisé,hogy egy meccs csak egy meccs, de ilyen játékot nem vártam tőletek. Week 1 alapján nektek áll a zászló, de remélem azért belerondítunk a levesbe 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
SP sem az a széttörömafejedetkitépemaszívedet típus 😀
petey
Nem, ő meccs közben bepofázik pl. Smittynek, meg Jerry Jonesnak félrerakott bort megissza és hagy neki egy üzenetet. 😀 És ugye majdnem nem jöttünk ki a Super Bowl 2. félidejére, mert nem volt Juicy Fruit 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ez a punt return TD után volt. Tuti kézben lévő meccset tettek ezzel a zebrák kétségessé, ráadásul visszanézte JH is mint mindenki. Emocionális ember, 1000 fokon ég. Ez sokaknak nem jön be, de inkább ilyen legyen egy edző mint mondjuk a Szamuráj volt. Szerintem inkább zseni.petey
Valószínű, hogy rólam is ilyen felvétel készült volna ebben a pillanatban... ezek szerint egy seggfej vagyok, na bumm...
red6t6
Harbs ilyen minden meccs közben. ez a normális sztem, tűzbe megy a csapatért és viszont. ilyen orbitális hibákat amik történtek én is hasonló módon reagálnám le. az más kérdés hogy egy "sima" büntinél is ilyet tol 😂
mondjuk Dungy meg a másik véglet volt, ha égtek ha aláztak, arc ugyanaz. SP sem az a széttörömafejedetkitépemaszívedet típus 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fyegaxvksfics9i2bybd
San Francisco 49ers' offensive creativity cannot be overlooked
Yes, the San Francisco 49ers boast one of the NFL's most dominant defenses. But the offense is nothing to sneeze at. Bucky Brooks identifies three key factors for Alex Smith and company.


egy jófajta elemzés

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ez a punt return TD után volt. Tuti kézben lévő meccset tettek ezzel a zebrák kétségessé, ráadásul visszanézte JH is mint mindenki. Emocionális ember, 1000 fokon ég. Ez sokaknak nem jön be, de inkább ilyen legyen egy edző mint mondjuk a Szamuráj volt. Szerintem inkább zseni.petey
Valószínű, hogy rólam is ilyen felvétel készült volna ebben a pillanatban... ezek szerint egy seggfej vagyok, na bumm...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez a punt return TD után volt. Tuti kézben lévő meccset tettek ezzel a zebrák kétségessé, ráadásul visszanézte JH is mint mindenki. Emocionális ember, 1000 fokon ég. Ez sokaknak nem jön be, de inkább ilyen legyen egy edző mint mondjuk a Szamuráj volt. Szerintem inkább zseni.diverdoc
Szerintünk Payton is az, de a liga meg úgy általában becsléseim szerint az emberiség 87,73% szerint egy borzasztó nagy s.fej. Szóval a határ vékony 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
1 elit csapat pipa 😊
következő vasárnap sem lesz könnyű, de otthoni SNF lesz, ráadásul a tavalyi hirig újrajátszása 😊 most nem fog Schwartz pökhendi képpel mutogatni a false startokat 😀
annyiban "könnyebb" lesz hogy a DL kivételével a védelmük sebezhetőbb, mint a Packsé, illetve WR-ben sem tudják széthúzni a mezőnyt. lényeg hogy az OL ne adja lejjebb. Boone kiváló volt RG-ben.

de ez 😂
petey
Ez az ember nem tudom eldönteni hogy egy nagy se..fej vagy hatalmas zseni! (gyanítom mind kettő) Rohadt jó meccset nyertetek meg! Gratula 😀ParadSEC
Ez a punt return TD után volt. Tuti kézben lévő meccset tettek ezzel a zebrák kétségessé, ráadásul visszanézte JH is mint mindenki. Emocionális ember, 1000 fokon ég. Ez sokaknak nem jön be, de inkább ilyen legyen egy edző mint mondjuk a Szamuráj volt. Szerintem inkább zseni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
1 elit csapat pipa 😊
következő vasárnap sem lesz könnyű, de otthoni SNF lesz, ráadásul a tavalyi hirig újrajátszása 😊 most nem fog Schwartz pökhendi képpel mutogatni a false startokat 😀
annyiban "könnyebb" lesz hogy a DL kivételével a védelmük sebezhetőbb, mint a Packsé, illetve WR-ben sem tudják széthúzni a mezőnyt. lényeg hogy az OL ne adja lejjebb. Boone kiváló volt RG-ben.

de ez 😂
petey
Ez az ember nem tudom eldönteni hogy egy nagy se..fej vagy hatalmas zseni! (gyanítom mind kettő) Rohadt jó meccset nyertetek meg! Gratula 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Szép skalp. Sajnos nem láttam, de holnap remélem elkapom az nfl shortcut-ot és megnézem fél óra alatt a meccset. 😊

Handshake Bowlra fel 😀Fucu
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AegU0v17-dE#!

egy fél órás öf. remélem ez is jó lesz 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szép skalp. Sajnos nem láttam, de holnap remélem elkapom az nfl shortcut-ot és megnézem fél óra alatt a meccset. 😊

Handshake Bowlra fel 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Előzetesen ezt a meccset L-re tettem. De nagy öröm, hogy tévedtem. Zseniális volt. Harbaugh!!!!!
Ja meg a 63 y FG. sok ilyen meccset!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
1 elit csapat pipa 😊
következő vasárnap sem lesz könnyű, de otthoni SNF lesz, ráadásul a tavalyi hirig újrajátszása 😊 most nem fog Schwartz pökhendi képpel mutogatni a false startokat 😀
annyiban "könnyebb" lesz hogy a DL kivételével a védelmük sebezhetőbb, mint a Packsé, illetve WR-ben sem tudják széthúzni a mezőnyt. lényeg hogy az OL ne adja lejjebb. Boone kiváló volt RG-ben.

de ez 😂

több mint 11 éve
doka San Francisco 49ers 111
Ilyen szezon kezdésről álmodtam 😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Laza... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gratu Srácok!

Pít, válaszoltam az eredménykövetőben!

üdv
H
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Szép volt srácoksilent7939
kösz 😊
azért az az ajándék PR TD a Packersnek kicsit beszorította azt a bizonyos zabszemet 😀 mondjuk az első TD-jük előtti DPI is megér egy újranézést. szerk: áh, semmi nem volt, pláne Finley hogy rájátszott utána, ez megye 2-ben elmenne 😀  www.youtube.com/watch?v=y6XLl1q8CU0, aztán ebből lett TD utána.

Helm, köszi láttam.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Kezdetnek megteszi... 😛

Go 9ers!
Go Trojans!