San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szép volt srácok
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Wooohhoooo!!! Igen igen igen!!! Fantasztikus game volt!!! És a Packerst vertük meg... A Packerst!!!! Jól fog állni Rodgers-nek Alex Smith meze!!! 😀😀😀 Wááhhháááhhhááá....

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
egy kis videó a hangolódáshoz 😊


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Meg kell ütni Rodgerst sokszor, a zsebben kell tartani. Nagy adag rb-vel kell tömni a védelmüket, abszolút partiban vagyunk.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A győzelmünk kulcsa a támadósorunk! A védelmünk jó lesz mint mindíg, viszont 0 ponton nem fogják tudni tartani a GB-t, így csak akkor nyerhetünk, ha Alex vezette O pontokat tesz fel a táblára! Ne Akersnek kelljen 14db FG rugnia a győzelemért!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Megint jövök belepofázni 😊

A jobb irányítók közül, akikkel idén találkozni fogtok, Rodgers a legkellemetlenebb a 9ers védelemnek, mivel a félelmetes passrush kevésbé tud érvényesülni az állandó mozgásban lévő QB ellen.

Nagyon kíváncsi leszek az offensere, egyelőre nem tudom elképzelni, hogy ez hogy fog működni, de nem is nekem kell tudni 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én úgy vélem, a secondaryn múlik minden. Ha a tavalyi formát hozzák, akkor Rodgers szétdobál minket. Futni nem fognak ellenünk, attól nem kell tartanunk. A megerősített elkapó sorral jönnie kell a passzjátéknak is, így a futóinkon is kisebb lesz a nyomás. A preseason meccseken gyanúsan kevés labdát kaptak az új fiúk, nem véletlenül... 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Jep jep! Itthon is vagyok! 😀 Azt mondták, nincs busy, és csak feltartok mindenkit! 😀 inkább menjek haza! 😀 Jipppííí! 😀

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jhaj én már sokkos vagyok! 😀 És most kell mennem dolgozni... sok hasznomat nem veszik ma, az biztos! "együtt nézzük a meccset?" 😛49ersfan
lesz majd eredménykövető topik. ott lehet majd szurkolni 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Jhaj én már sokkos vagyok! 😀 És most kell mennem dolgozni... sok hasznomat nem veszik ma, az biztos! "együtt nézzük a meccset?" 😛

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv minden 9ers szurkolónak. Én is nagyon várom az esti meccset. A védelemre vagyok nagyon kíváncsi, főleg Aldon játékára. Szerintetek több szerepet kap, mint tavaly, vagy nem?doka
Igen többet, mivel teljes értékű kezdő lett. Viszont kérdéses, hogy ugye tavaly leginkább egyértelmű passz szituációkban használták, most viszont a futások ellen hogy teljesít majd. Illetve ha vissza kell lépnie a TE-et levédekezi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
doka San Francisco 49ers 111
Üdv minden 9ers szurkolónak. Én is nagyon várom az esti meccset. A védelemre vagyok nagyon kíváncsi, főleg Aldon játékára. Szerintetek több szerepet kap, mint tavaly, vagy nem?
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Hahhó! Senki sem nézi a Giants meccset? 49ersfan
én néztem, de van egy eredménykövető topik, minden meccshez, hogy ne a csapatfórunok legyenek szétoffolva 😊

Körkérdés: ki mit vár a hétvégétől, mit szeretne látni? oké hogy győzelmet 😊 de hogy mit csinálunk, mi lehet a taktika ilyesmi..petey
Sziasztok,

Régi 49ers drukker vagyok, de új itt a fórumon 😊
Nagyon várom a vasárnapi meccset 😊

Leginkább sok three and outot szeretnék látni, és nem tőlünk 😀
Alap, hogy hosszú támadásokat kell vezetnünk, de remélem nem csak harmadikra passzolunk..
Védekezésben jó pass rush kell 3 max 4 emberrel, remélem a secondary jó formában lesz..

Rendelt már innen valaki a 49ers shoppol? Rendben ment minden?Gábor
Én rendeltem már, 3-szor is, és eddig semmi gond nem volt. Ide 2 hét alatt ideért minden, volt ami 10 nap alatt itt volt.(a két hét az karácsony körül volt, szóval lehet csak azért.) De szerintem az sem sok! Nagyon korrektül ment minden. Én mindig nyugodt szívvel rendelek! 😊
--------------------------------------------
Hat igazából nem is tudom mit várok a vasárnapi meccstől. Valamiért úgy érzem, hogy Harbaugh papa tartogat valami meglepit. 😛
--------------------------------------------
Jha és a Saints-es ítélettől leszakadt az arcom!!! 😮 😮 😮
49ersfan
köszi az infot 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Srácok b@sszus! Ha a holnapi meccsre gondolok, úgy érzem magam, mint amikor az ember az első randijára készül! Légzészavaraim vannak, és pillangók repkednek a pocimba! 😀 😀 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Who's got it better than us????!!!RG
Nobody is better at us! And I welcome you between us! 😊

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Üdv Bernadette és Gábor köztünk! Mindig öröm látni, ha szaporodunk!

GB ellen én egy nagyon kemény csatát várok, sztem elsősorban a GB O# és a mi D# közti csata lesz a perdöntő. Bizok nagyon a védelmünkben. AR-t sokszor sackelték eddig is (nem mintha ebben a versenyben Alexünk nem vehetne részt, de erről ugorjun)most Aldonéknak remélem lessz lehetőségük. Ez mellett a secondary hoz 1-2 int TO-vert és minden OK 😊! Másik oldalon végre van WR corps, remélem ki is használjukdiverdoc
a Packers WR-ek életveszélyesek. Rodgersel az élen, de aztán ennyi. jött Cedric Benson futónak, ha tudják futtatni akkor még veszélyesebb a móka, dehát, a nr.1 run D megoldja 😊
ST, DEF-ben mienk a jobb csapat szerintem, de nem szabad kiengedni.
amire kíváncsi leszek az hogy a Pack run D mit csinál majd, tavaly nem igazán voltak a topon. érdekes lesz, lehet nem lesz egy pontzuhatag, de ha kikapunk sincs világvége.
remélem látunk majd Moss felé repülni 1-2 mély labdát. eddig mindig szoros meccset toltunk velük, és 9 éve nem nyerünk ellenük, itt az ideje megszakadni a sorozatnak 😊petey
Sziasztok!
Reményeim szerint van annyira kemény most a 9ers D, hogy stabilan meg tudjuk fogni őket futásban, bár a hosszabb GB passzoktól félek, kíváncsi vagyok a 9ers Sec.-re. Szerintem az O-ünk folyamatosan fog a drive-okban haladni, és többször eljutunk RZ-ba. Ott aztán meglátjuk, mennyit jelentett egy teljes off-szezon. Remélem, RZ O-ben sokat fejlődtünk, ha ez így van, akkor akár egy-két hosszú passzos benyelt TD mellett is hozhatjuk a meccset. GOOO 9ERS!!!!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Who's got it better than us????!!!RG
Szép belépő 😊

recruitoltam egy embert, hogy ne mondjátok csak rosszat teszek itt 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
RG 1
Who's got it better than us????!!!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Cheerleadereket is postáznak? 😊he7edik
Jó pénzért bármit ellehet intézni! 😀

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Cheerleadereket is postáznak? 😊


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Hahhó! Senki sem nézi a Giants meccset? 49ersfan
én néztem, de van egy eredménykövető topik, minden meccshez, hogy ne a csapatfórunok legyenek szétoffolva 😊

Körkérdés: ki mit vár a hétvégétől, mit szeretne látni? oké hogy győzelmet 😊 de hogy mit csinálunk, mi lehet a taktika ilyesmi..petey
Sziasztok,

Régi 49ers drukker vagyok, de új itt a fórumon 😊
Nagyon várom a vasárnapi meccset 😊

Leginkább sok three and outot szeretnék látni, és nem tőlünk 😀
Alap, hogy hosszú támadásokat kell vezetnünk, de remélem nem csak harmadikra passzolunk..
Védekezésben jó pass rush kell 3 max 4 emberrel, remélem a secondary jó formában lesz..

Rendelt már innen valaki a 49ers shoppol? Rendben ment minden?Gábor
Én rendeltem már, 3-szor is, és eddig semmi gond nem volt. Ide 2 hét alatt ideért minden, volt ami 10 nap alatt itt volt.(a két hét az karácsony körül volt, szóval lehet csak azért.) De szerintem az sem sok! Nagyon korrektül ment minden. Én mindig nyugodt szívvel rendelek! 😊
--------------------------------------------
Hat igazából nem is tudom mit várok a vasárnapi meccstől. Valamiért úgy érzem, hogy Harbaugh papa tartogat valami meglepit. 😛
--------------------------------------------
Jha és a Saints-es ítélettől leszakadt az arcom!!! 😮 😮 😮

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Üdv Bernadette és Gábor köztünk! Mindig öröm látni, ha szaporodunk!

GB ellen én egy nagyon kemény csatát várok, sztem elsősorban a GB O# és a mi D# közti csata lesz a perdöntő. Bizok nagyon a védelmünkben. AR-t sokszor sackelték eddig is (nem mintha ebben a versenyben Alexünk nem vehetne részt, de erről ugorjun)most Aldonéknak remélem lessz lehetőségük. Ez mellett a secondary hoz 1-2 int TO-vert és minden OK 😊! Másik oldalon végre van WR corps, remélem ki is használjukdiverdoc
a Packers WR-ek életveszélyesek. Rodgersel az élen, de aztán ennyi. jött Cedric Benson futónak, ha tudják futtatni akkor még veszélyesebb a móka, dehát, a nr.1 run D megoldja 😊
ST, DEF-ben mienk a jobb csapat szerintem, de nem szabad kiengedni.
amire kíváncsi leszek az hogy a Pack run D mit csinál majd, tavaly nem igazán voltak a topon. érdekes lesz, lehet nem lesz egy pontzuhatag, de ha kikapunk sincs világvége.
remélem látunk majd Moss felé repülni 1-2 mély labdát. eddig mindig szoros meccset toltunk velük, és 9 éve nem nyerünk ellenük, itt az ideje megszakadni a sorozatnak 😊petey
Én is remélem, hogy lesznek mély passzok, már csak a jövöre nézve is. Alex játékára is kiváncsi vagyok, PS alatt úgy tünt használt az a baseball edző...de lehet csak beképzeltem 😀

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sziasztok!
Hoztam létre egy 9ers rajongói oldalt, ahova sok szeretettel várlak Titeket! Még elég kezdetleges, de nagyon igyekszem fejleszteni és frissíteni. Igazából egy szimpla rajongó vagyok, 0 szakértelemmel, szóval ha valakinek lenne kedve segíteni, vagy lenne valami ötlete, az nyugodtan jelezze! 😊

 49ersfan.blogspot.ie/

Üdv. Mindenkinek:
Bernadette49ersfan
Nagyon szuper az oldal! Csak így tovább 😊

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok!
Hoztam létre egy 9ers rajongói oldalt, ahova sok szeretettel várlak Titeket! Még elég kezdetleges, de nagyon igyekszem fejleszteni és frissíteni. Igazából egy szimpla rajongó vagyok, 0 szakértelemmel, szóval ha valakinek lenne kedve segíteni, vagy lenne valami ötlete, az nyugodtan jelezze! 😊

 49ersfan.blogspot.ie/

Üdv. Mindenkinek:
Bernadette49ersfan
Sirály az oldal!!!


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Üdv Bernadette és Gábor köztünk! Mindig öröm látni, ha szaporodunk!

GB ellen én egy nagyon kemény csatát várok, sztem elsősorban a GB O# és a mi D# közti csata lesz a perdöntő. Bizok nagyon a védelmünkben. AR-t sokszor sackelték eddig is (nem mintha ebben a versenyben Alexünk nem vehetne részt, de erről ugorjun)most Aldonéknak remélem lessz lehetőségük. Ez mellett a secondary hoz 1-2 int TO-vert és minden OK 😊! Másik oldalon végre van WR corps, remélem ki is használjukdiverdoc
a Packers WR-ek életveszélyesek. Rodgersel az élen, de aztán ennyi. jött Cedric Benson futónak, ha tudják futtatni akkor még veszélyesebb a móka, dehát, a nr.1 run D megoldja 😊
ST, DEF-ben mienk a jobb csapat szerintem, de nem szabad kiengedni.
amire kíváncsi leszek az hogy a Pack run D mit csinál majd, tavaly nem igazán voltak a topon. érdekes lesz, lehet nem lesz egy pontzuhatag, de ha kikapunk sincs világvége.
remélem látunk majd Moss felé repülni 1-2 mély labdát. eddig mindig szoros meccset toltunk velük, és 9 éve nem nyerünk ellenük, itt az ideje megszakadni a sorozatnak 😊