San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
ami lényegesebb nekem hogy 11 nap múlva TC 😊
közben Goldsonnal magakadtak a hosszútávú szerződésről a tárgyalások, hétfőig még van idő, ha nincs akkor aláírja a franchise tag szerződést. Utána majd az utolsó meccs után lehet vele tárgyalni, de akkor már borsosabb árért, azért lenne jó most összehozni valahogy.

több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Szaisztok!

Na akkor már csak 1 honap a Vikings elleni elökészületési mecsig.
Van amikor lassan megy az idő..........

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
NFLN Top100 No10: Patrick Willis
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/NFL-Top-100-No-10-Patrick-Willis/59af1b08-6e23-4e59-94bc-43d7287b82cb

Köszönöm hogy láthatom játszani kedvenc csapatomban a jövőbeli HOF-ert 😊 ..és Singletary nem akarta draftolni még 2007-ben.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
A legutóbbi információk szerint Aldon házában volt a buli. Abban mindenképpen ő a sáros hogy olyan tesók is jelen voltak akiknek nem lenne ott a helyük, plusz az ő háza, az ő felelőssége. Ismerve Harbst, mivel nagycsaládos ember és nem rejti véka alá a véleményét, szeretnék légy lenni a falon amikor leülnek beszélgetni. Ezek után szerintem Aldon minden este 8-kor fogat mosva, playbookkal fekszik 😀
Nagyon remélem megtanulta a leckét, mert nem figyelt nagyon a rookie szimpoziumon.petey
Sajnálatos... bár én már kinőttem abból a korból, hogy példaképeket keressek a sportolók közt, ezért ha a pályán jól dolgozik, és a magatartása nincs rossz hatással a többiekre, tőlem ott csapatja szét magát, ahol akarja, de szezon közben hétvégenként a pályán kell megdögleni, nem a bulikban.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
A legutóbbi információk szerint Aldon házában volt a buli. Abban mindenképpen ő a sáros hogy olyan tesók is jelen voltak akiknek nem lenne ott a helyük, plusz az ő háza, az ő felelőssége. Ismerve Harbst, mivel nagycsaládos ember és nem rejti véka alá a véleményét, szeretnék légy lenni a falon amikor leülnek beszélgetni. Ezek után szerintem Aldon minden este 8-kor fogat mosva, playbookkal fekszik 😀
Nagyon remélem megtanulta a leckét, mert nem figyelt nagyon a rookie szimpoziumon.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A vállán és a hasán szúrták meg. A rendőrség szerint kaotikus viszonyok, több mint 100 ember és "a lot of alcohol were involved". Peteynek tök igaza van, huszonéves srác aki nem tudja feldolgozni, ami történik vele. Most lesz nagy szerepe JH-nak és annak, hogy sokat foglalkozott fiatal srácokkal. Nagy kár lenne érte, nagy kedvencemmé vált.diverdoc
Ő is csak egy a sok közül. Meglepne valakit,ha idén szarul teljesítene? 😊
Ezek után nem hiszem. Százával vannak ilyen vagy még tehetségesebb játékosok,csak többsége már egyetemen kiesik,mert ők fejben odáig bírják.
Több száz milliós vagyona van forintra átszámolva, de esze nem lett több a pénzével együtt. Késekkel, fegyverekkel bulizik...
Kegyetlenül hangzik,de az egyetlen ok ami miatt sajnálom, az az,hogy valószínűleg kevesebb szép védő jelenetet látunk az évben , persze ha tudják pótolni, még ebből a szempontból sem hiányzik majd.
Egy ilyen fiatal srácot ebben az esetben a családjának kellene megfognia. Érdekes,de egy wisconsini srác ilyet nem csinál. Vagy egy texasi. Keményen hangzik,de pl a Patriots szemlélete itt köszön vissza. Szelektálnak a srácok között, pont a családi háttér alapján.undisputedly
te, nem halt meg. :rolleyes: nem tudom mit értettél. pont azt mondjuk, hogy csak pár könnyebb vágást szenvedett el, mikor megpróbálta szétválasztani a balhézókat.
Matt Maiocco of CSN Bay Area reports that Smith was injured attempting to break up a fight.
az más kérdés, hogy benne volt-e, illetve hogy milyen partykra jár. gondolom a válaszokat a klubnál is szívesen fogják hallgatni. de ha azt gondolod hogy eltiltják, nem hiszem.petey
Értettem,hogy nem sérült meg komolyabban, de szvsz nehéz innen fejben összeállni. Azt pedig remélem senki sem hiszi el,hogy ő csak "szétválasztott" két verekedőt 😊 Minden egyes ilyen hírnél kb hasonló a szereposztás. Ő csak szétválasztotta, ő csak a feleségét védte, rátámadtak stbstb. A letöbb ilyen szituáció úgy alakul ki,hogy a játékos nagyképűen bánik a "haverokkal", vagy a klubban ott tartózkodó többnyire szintén afroamerikai szórakozóval, akiknek nem is kell több, mint hogy egy nfl sztár sértegesse őket 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
A vállán és a hasán szúrták meg. A rendőrség szerint kaotikus viszonyok, több mint 100 ember és "a lot of alcohol were involved". Peteynek tök igaza van, huszonéves srác aki nem tudja feldolgozni, ami történik vele. Most lesz nagy szerepe JH-nak és annak, hogy sokat foglalkozott fiatal srácokkal. Nagy kár lenne érte, nagy kedvencemmé vált.diverdoc
Ő is csak egy a sok közül. Meglepne valakit,ha idén szarul teljesítene? 😊
Ezek után nem hiszem. Százával vannak ilyen vagy még tehetségesebb játékosok,csak többsége már egyetemen kiesik,mert ők fejben odáig bírják.
Több száz milliós vagyona van forintra átszámolva, de esze nem lett több a pénzével együtt. Késekkel, fegyverekkel bulizik...
Kegyetlenül hangzik,de az egyetlen ok ami miatt sajnálom, az az,hogy valószínűleg kevesebb szép védő jelenetet látunk az évben , persze ha tudják pótolni, még ebből a szempontból sem hiányzik majd.
Egy ilyen fiatal srácot ebben az esetben a családjának kellene megfognia. Érdekes,de egy wisconsini srác ilyet nem csinál. Vagy egy texasi. Keményen hangzik,de pl a Patriots szemlélete itt köszön vissza. Szelektálnak a srácok között, pont a családi háttér alapján.undisputedly
te, nem halt meg. :rolleyes: nem tudom mit értettél. pont azt mondjuk, hogy csak pár könnyebb vágást szenvedett el, mikor megpróbálta szétválasztani a balhézókat.
Matt Maiocco of CSN Bay Area reports that Smith was injured attempting to break up a fight.
az más kérdés, hogy benne volt-e, illetve hogy milyen partykra jár. gondolom a válaszokat a klubnál is szívesen fogják hallgatni. de ha azt gondolod hogy eltiltják, nem hiszem.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A vállán és a hasán szúrták meg. A rendőrség szerint kaotikus viszonyok, több mint 100 ember és "a lot of alcohol were involved". Peteynek tök igaza van, huszonéves srác aki nem tudja feldolgozni, ami történik vele. Most lesz nagy szerepe JH-nak és annak, hogy sokat foglalkozott fiatal srácokkal. Nagy kár lenne érte, nagy kedvencemmé vált.diverdoc
Ő is csak egy a sok közül. Meglepne valakit,ha idén szarul teljesítene? 😊
Ezek után nem hiszem. Százával vannak ilyen vagy még tehetségesebb játékosok,csak többsége már egyetemen kiesik,mert ők fejben odáig bírják.
Több száz milliós vagyona van forintra átszámolva, de esze nem lett több a pénzével együtt. Késekkel, fegyverekkel bulizik...
Kegyetlenül hangzik,de az egyetlen ok ami miatt sajnálom, az az,hogy valószínűleg kevesebb szép védő jelenetet látunk az évben , persze ha tudják pótolni, még ebből a szempontból sem hiányzik majd.
Egy ilyen fiatal srácot ebben az esetben a családjának kellene megfognia. Érdekes,de egy wisconsini srác ilyet nem csinál. Vagy egy texasi. Keményen hangzik,de pl a Patriots szemlélete itt köszön vissza. Szelektálnak a srácok között, pont a családi háttér alapján.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A vállán és a hasán szúrták meg. A rendőrség szerint kaotikus viszonyok, több mint 100 ember és "a lot of alcohol were involved". Peteynek tök igaza van, huszonéves srác aki nem tudja feldolgozni, ami történik vele. Most lesz nagy szerepe JH-nak és annak, hogy sokat foglalkozott fiatal srácokkal. Nagy kár lenne érte, nagy kedvencemmé vált.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Ferron 72
Állítólag verekedőket akart szétválasztani amikor megszúrták zsebkéssel. Plusz még 2 embert meglőttek. :o
Persze míg a teljes riport kijön nem ugrok bele mindenféle feltételezésbe, viszont remélem elbeszélgetnek vele TC/Szezon előtt, mert januárban DUI most meg ez. Fiatal, hirtelen sok pénz, híres vagyok, ennél jobb karrier vár rá mintsem beszippantsa ez az életstílus.
Örülök hogy jól van.petey
Remélem a Coach majd helyreteszi, mert szerintem van ráhatása a játékosaira. Bár nem tudni mennyire lehet elszállva magától vagy sem. Sajnos nem beszélek vele nap mint nap 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
Állítólag verekedőket akart szétválasztani amikor megszúrták zsebkéssel. Plusz még 2 embert meglőttek. :o
Persze míg a teljes riport kijön nem ugrok bele mindenféle feltételezésbe, viszont remélem elbeszélgetnek vele TC/Szezon előtt, mert januárban DUI most meg ez. Fiatal, hirtelen sok pénz, híres vagyok, ennél jobb karrier vár rá mintsem beszippantsa ez az életstílus.
Örülök hogy jól van.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matt Barrows szerint Aldon Smitht megkéselték egy házibuliban, nem életveszélyes az állapota.gsn
a 49ers megerősítette a hírt, de Maiocco korházi forrása szerint hajnali 5-kor már haza is engedték



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
gsn 3 548
Matt Barrows szerint Aldon Smitht megkéselték egy házibuliban, nem életveszélyes az állapota.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
Jenkins még mindig sokat droppol/dekoncentrált?kristof
nem dekoncentrált csak fel kell venni a ritmust, lassan de bztosan menni fog az. idén nem hinném hogy nr1 szerepet szánnak neki.
néha dropol, néha meg simán megoldja az elkapásokat.petey
mindenesetre már aláírta a négyéves szerződését 😊
szerk. ezzel meg is egyeztetek minden (draftolt) újoncotokkalkristof
szuper, remek hír. akkor jöhet a TC, meg előtte a hegyi edzés a GOAT-tal 😀

Justin Smith, NFL top100 - 17
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d829fe057/The-Top-100-Players-of-2012-Justin-Smith

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jenkins még mindig sokat droppol/dekoncentrált?kristof
nem dekoncentrált csak fel kell venni a ritmust, lassan de bztosan menni fog az. idén nem hinném hogy nr1 szerepet szánnak neki.
néha dropol, néha meg simán megoldja az elkapásokat.petey
mindenesetre már aláírta a négyéves szerződését 😊
szerk. ezzel meg is egyeztetek minden (draftolt) újoncotokkal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=2QMxhcnqP8E
😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondom én hogy Frankie boy 😉

Ma zárul az utolsó minicamp nap, legközelebb júliusban jönnek vissza a srácok TC-re.

Eddig Alex a sima nr1 QB az edzések alapján, a nr2 még nyitott.
WR poszton Moss, Crabtree és Kyle Williams domborít jelentősen, úgy látszik Crabsnek jót tesz hogy végre nem sérült a lába, míg KW10 komolyan vette a NFCCG-ben történteket és tényleg nem volt megállás neki a felkészülésben. Moss szerintem tuti roster, mert olyan elkapásai vannak amik eddig nem igazán voltak nálunk: feldobod a labdát neki ő meg lehúzza a lá Fitz, Megatron, Andre Johnson.

D az D 😊 nincs mit elmondani, állatok. Fangio playbookjának eddig kb 70%-a került bevetésre tavaly, idén 100%-ra mennek.

Szóval meglátjuk TC-ben mire mennek vállvédőben, felszereléssel, addig ugye mindenki marha jól szokott kinézni :cool:

A legjobb TC battle a backup QB/WR poszton várható.petey
Azért ez így vicces 😀
Mintha PM-nek olyan dobásai lennének, mint mondjuk Ryannek 😀
De örülök, hogy még mindig jól muzsikál az öreg 😛Wyatt
látom átjött a lényeg :cool: a RZ-ban gyakorlatilag semmi fade opciónk nem volt. meg RZ target sem.petey
Nyugi értettem, és örülök is neki, csak mókás volt 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
Frank Gore No. 28 a TOP100-as listán, a TOP20-ban jön még PW és JS!Alabama Niners
mondom én hogy Frankie boy 😉

Ma zárul az utolsó minicamp nap, legközelebb júliusban jönnek vissza a srácok TC-re.

Eddig Alex a sima nr1 QB az edzések alapján, a nr2 még nyitott.
WR poszton Moss, Crabtree és Kyle Williams domborít jelentősen, úgy látszik Crabsnek jót tesz hogy végre nem sérült a lába, míg KW10 komolyan vette a NFCCG-ben történteket és tényleg nem volt megállás neki a felkészülésben. Moss szerintem tuti roster, mert olyan elkapásai vannak amik eddig nem igazán voltak nálunk: feldobod a labdát neki ő meg lehúzza a lá Fitz, Megatron, Andre Johnson.

D az D 😊 nincs mit elmondani, állatok. Fangio playbookjának eddig kb 70%-a került bevetésre tavaly, idén 100%-ra mennek.

Szóval meglátjuk TC-ben mire mennek vállvédőben, felszereléssel, addig ugye mindenki marha jól szokott kinézni :cool:

A legjobb TC battle a backup QB/WR poszton várható.petey
Azért ez így vicces 😀
Mintha PM-nek olyan dobásai lennének, mint mondjuk Ryannek 😀
De örülök, hogy még mindig jól muzsikál az öreg 😛Wyatt
látom átjött a lényeg :cool: a RZ-ban gyakorlatilag semmi fade opciónk nem volt. meg RZ target sem.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Frank Gore No. 28 a TOP100-as listán, a TOP20-ban jön még PW és JS!Alabama Niners
mondom én hogy Frankie boy 😉

Ma zárul az utolsó minicamp nap, legközelebb júliusban jönnek vissza a srácok TC-re.

Eddig Alex a sima nr1 QB az edzések alapján, a nr2 még nyitott.
WR poszton Moss, Crabtree és Kyle Williams domborít jelentősen, úgy látszik Crabsnek jót tesz hogy végre nem sérült a lába, míg KW10 komolyan vette a NFCCG-ben történteket és tényleg nem volt megállás neki a felkészülésben. Moss szerintem tuti roster, mert olyan elkapásai vannak amik eddig nem igazán voltak nálunk: feldobod a labdát neki ő meg lehúzza a lá Fitz, Megatron, Andre Johnson.

D az D 😊 nincs mit elmondani, állatok. Fangio playbookjának eddig kb 70%-a került bevetésre tavaly, idén 100%-ra mennek.

Szóval meglátjuk TC-ben mire mennek vállvédőben, felszereléssel, addig ugye mindenki marha jól szokott kinézni :cool:

A legjobb TC battle a backup QB/WR poszton várható.petey
Azért ez így vicces 😀
Mintha PM-nek olyan dobásai lennének, mint mondjuk Ryannek 😀
De örülök, hogy még mindig jól muzsikál az öreg 😛

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
Jenkins még mindig sokat droppol/dekoncentrált?kristof
nem dekoncentrált csak fel kell venni a ritmust, lassan de bztosan menni fog az. idén nem hinném hogy nr1 szerepet szánnak neki.
néha dropol, néha meg simán megoldja az elkapásokat.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jenkins még mindig sokat droppol/dekoncentrált?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
Frank Gore No. 28 a TOP100-as listán, a TOP20-ban jön még PW és JS!Alabama Niners
mondom én hogy Frankie boy 😉

Ma zárul az utolsó minicamp nap, legközelebb júliusban jönnek vissza a srácok TC-re.

Eddig Alex a sima nr1 QB az edzések alapján, a nr2 még nyitott.
WR poszton Moss, Crabtree és Kyle Williams domborít jelentősen, úgy látszik Crabsnek jót tesz hogy végre nem sérült a lába, míg KW10 komolyan vette a NFCCG-ben történteket és tényleg nem volt megállás neki a felkészülésben. Moss szerintem tuti roster, mert olyan elkapásai vannak amik eddig nem igazán voltak nálunk: feldobod a labdát neki ő meg lehúzza a lá Fitz, Megatron, Andre Johnson.

D az D 😊 nincs mit elmondani, állatok. Fangio playbookjának eddig kb 70%-a került bevetésre tavaly, idén 100%-ra mennek.

Szóval meglátjuk TC-ben mire mennek vállvédőben, felszereléssel, addig ugye mindenki marha jól szokott kinézni :cool:

A legjobb TC battle a backup QB/WR poszton várható.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Frank Gore No. 28 a TOP100-as listán, a TOP20-ban jön még PW és JS!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 816 — Csodabogár
A ma kezdődő kötelező minicampben 2 játékos nem lesz: Goldson, vele nem kötöttek még szerződést, ahogy hírlik kb 1 misivel vannak difiben, a másik pedig LMJ, aki addig nem vehet részt amíg a graduation nem fejeződik be Oregonon.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gore? Én inkább Aldon Smitht mondanám.tenorx
Mire? Top30-ba egy szituációs pass rushert?
Amikor Von Miller az 52.?