San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
AJ hasonló pickről nekem Meachem draftolása jut eszembe. Már sokkal jobb kezdet a 9ersnek, hogy AJ nem 20 font túlsúllyal, sérült térddel és teljesen motiváció nélkül jelent meg az OTA-n, ahogy azt tette Meach annak idején, akit szintén nem vártak az 1. körbe. 😊

Egyébként jogos az értékelés, tényleg nem egy nagy eresztés a draft, de igazából megengedhette magának a FO. Az offseason többi része pedig jóval magasabb értékelést érdemel: egyben maradt a védelem, erősödött a támadósor (mondjuk Mosst azon kívül, hogy a fiatalokat motiválja, nem nagyon értem, Alexből nem hiszem hogy mély passzok királyát csinálja Jim). Szerintem az egyik legjobb, ha nem is az egyik leghangosabb offseason zajlott le itt. Ha nem lesz őrült sérülés hullám, vagy Alex nem esik szét, akkor igazából elégnek kell lennie a csoportgyőzelemhez mindenképpen, a többi meg alakul.Gyurma Pappa
Hát egyelőre AJ sincs top formában, de erre jó az OTA, minicamp stb. hogy formába jöjjenek TC-re. Nem a súllyal van gindja hanem az erőnléttel, az első pár edzésén is eléggé kapkodta a levegőt a srác, mert volt jópár sima dropja. szerintem szép lassan fogják felépíteni, hiszen Crabtree, Manningham, Moss, Williams mind bevethető, meg lehet Owusu is megéri a rostert. a TE-kről nem is beszélve. Szóval én nem aggódom hogy B betűs draft pick lesz 😀

Mosst én sem értem, de hát engem nem kérdeztek meg 😊 egy kis veterán jelenlét nem árt. Ha hisztizik meg beleszarik akkor repül, nem kétség.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Sziasztok!

Olvastam a Nemzeti Sportot:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041

Nem tudom, hogy ki a bowl.hu szakértője a csapatunkról de nem értek vele egyett.
Nekem is fentartásaim voltak és vannak a drafttal kapcsolatban de hogy liga utolsó elöttiek legyünk ebben azt nem hiszem.zsazsa
AJ hasonló pickről nekem Meachem draftolása jut eszembe. Már sokkal jobb kezdet a 9ersnek, hogy AJ nem 20 font túlsúllyal, sérült térddel és teljesen motiváció nélkül jelent meg az OTA-n, ahogy azt tette Meach annak idején, akit szintén nem vártak az 1. körbe. 😊

Egyébként jogos az értékelés, tényleg nem egy nagy eresztés a draft, de igazából megengedhette magának a FO. Az offseason többi része pedig jóval magasabb értékelést érdemel: egyben maradt a védelem, erősödött a támadósor (mondjuk Mosst azon kívül, hogy a fiatalokat motiválja, nem nagyon értem, Alexből nem hiszem hogy mély passzok királyát csinálja Jim). Szerintem az egyik legjobb, ha nem is az egyik leghangosabb offseason zajlott le itt. Ha nem lesz őrült sérülés hullám, vagy Alex nem esik szét, akkor igazából elégnek kell lennie a csoportgyőzelemhez mindenképpen, a többi meg alakul.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Höri követte el, de ahogy ő is írta nem volt irgalmatlan nagy needünk, AJ is belefér 30-ra. Ebből a szempontból jogos a D hogy inkább depthre ment Baalke.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok!

Olvastam a Nemzeti Sportot:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041

Nem tudom, hogy ki a bowl.hu szakértője a csapatunkról de nem értek vele egyett.
Nekem is fentartásaim voltak és vannak a drafttal kapcsolatban de hogy liga utolsó elöttiek legyünk ebben azt nem hiszem.zsazsa
jómagam vagyok, de olvasd el a cikk alatt a szerző nevét



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Sziasztok!

Olvastam a Nemzeti Sportot:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041

Nem tudom, hogy ki a bowl.hu szakértője a csapatunkról de nem értek vele egyett.
Nekem is fentartásaim voltak és vannak a drafttal kapcsolatban de hogy liga utolsó elöttiek legyünk ebben azt nem hiszem.zsazsa
Én ezeket annyira veszem komolyan, mint Nostradamust 😊
Hála az égnek az élet azért produkál érdekes dolgokat. Aldont is sok szagértő temette már tavaly is a szezon előtt, és lám...mindenki teljesítményét a körülmények határozzák meg. Majd meglátjuk, én optimista vagyok, és amúgy is a korábbi évek megtanították a 9ers fanokat a csalódás elviselésére. De valamit érzek a levegőben... 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!

Olvastam a Nemzeti Sportot:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041

Nem tudom, hogy ki a bowl.hu szakértője a csapatunkról de nem értek vele egyett.
Nekem is fentartásaim voltak és vannak a drafttal kapcsolatban de hogy liga utolsó elöttiek legyünk ebben azt nem hiszem.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
az OTA-k alattFucu
Tény hogy Crabtree-nek ez lesz az első offseasonja/TC-je majd hogy végigdolgozza elejétől-végéig. Talán idén meglesz az a chemistry amiből már volt pár villanás tavaly. Moss meg a rutin meg az évek, a videók alapján nagyon jól mozog.petey
pont ma olvastam Sando írását (tudom Seahawks homer, de érdekes) ebben a témában: http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/66202/randy-moss-impresses-wherever-he-goesFucu
Sokat nem vesztenénk vele ha nem teljesítene és elküldenék.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Crabtree és Moss hírek vannak mind a ketten kurvajók, kurvaszépek 2000 yardot fognak elkapni...

FEJENKÉNT!!! 😀 😀 😀Alabama Niners
az OTA-k alattFucu
Tény hogy Crabtree-nek ez lesz az első offseasonja/TC-je majd hogy végigdolgozza elejétől-végéig. Talán idén meglesz az a chemistry amiből már volt pár villanás tavaly. Moss meg a rutin meg az évek, a videók alapján nagyon jól mozog.petey
pont ma olvastam Sando írását (tudom Seahawks homer, de érdekes) ebben a témában: http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/66202/randy-moss-impresses-wherever-he-goes



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
http://www.mercurynews.com/49ers/ci_20704143/video-san-francisco-49ers-may-24-workout

Workout video. Alexnak megvan a kis hajlítás a mellső lábán, Mosst meg élmény nézni. AJ issza minden szavát, Jerry Rice is meginvitálta egy kis futásra, hegynek felfelé. Ha a legnagyobbaktól tanul a kölyök, hiba nem lesz.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
soha nem értettem miért olyan nehéz kiírni egy játékos teljes nevét mint pl Mario Manningham (vagy csak a vezetéknevét, vagy becenevét, de a monogrammját)

nem olvastam róla semmit gyakorlatilag. Crabtree és Moss hírek vannak mind a ketten kurvajók, kurvaszépek 2000 yardot fognak elkapni... az OTA-k alatt. Harbs interjúi a szokásos magabiztos dolgokkal vannak tele, ahogy azt az év ezen szakaszában megszokhattuk.Fucu
Elnézést, hogy nem írtam ki a teljes nevét, csak mi a Giants topicba 2008 óta vagy MM-nek, vagy Super Marionak hívtuk.
És köszi a választ!

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Crabtree és Moss hírek vannak mind a ketten kurvajók, kurvaszépek 2000 yardot fognak elkapni...

FEJENKÉNT!!! 😀 😀 😀Alabama Niners
az OTA-k alattFucu
Tény hogy Crabtree-nek ez lesz az első offseasonja/TC-je majd hogy végigdolgozza elejétől-végéig. Talán idén meglesz az a chemistry amiből már volt pár villanás tavaly. Moss meg a rutin meg az évek, a videók alapján nagyon jól mozog.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Crabtree és Moss hírek vannak mind a ketten kurvajók, kurvaszépek 2000 yardot fognak elkapni...

FEJENKÉNT!!! 😀 😀 😀Alabama Niners
az OTA-k alatt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree és Moss hírek vannak mind a ketten kurvajók, kurvaszépek 2000 yardot fognak elkapni...

FEJENKÉNT!!! 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Javában zajlik az OTA, a WR-ek közül Moss, Crabtree a kiemelkedő. AJ sokat küszködik, nem megy neki. Sebaj, TC-re rendben lesz a srác. Kyle Williams is nagyon kapar, azt mondja a fumble az NFCCG-ben már mögötte van, de inspirálja hogy jobb legyen.
Boone mint RG szerepel jelenleg.petey
MM hogy teljesít?balu10
soha nem értettem miért olyan nehéz kiírni egy játékos teljes nevét mint pl Mario Manningham (vagy csak a vezetéknevét, vagy becenevét, de a monogrammját)

nem olvastam róla semmit gyakorlatilag. Crabtree és Moss hírek vannak mind a ketten kurvajók, kurvaszépek 2000 yardot fognak elkapni... az OTA-k alatt. Harbs interjúi a szokásos magabiztos dolgokkal vannak tele, ahogy azt az év ezen szakaszában megszokhattuk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Javában zajlik az OTA, a WR-ek közül Moss, Crabtree a kiemelkedő. AJ sokat küszködik, nem megy neki. Sebaj, TC-re rendben lesz a srác. Kyle Williams is nagyon kapar, azt mondja a fumble az NFCCG-ben már mögötte van, de inspirálja hogy jobb legyen.
Boone mint RG szerepel jelenleg.petey
MM hogy teljesít?

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Javában zajlik az OTA, a WR-ek közül Moss, Crabtree a kiemelkedő. AJ sokat küszködik, nem megy neki. Sebaj, TC-re rendben lesz a srác. Kyle Williams is nagyon kapar, azt mondja a fumble az NFCCG-ben már mögötte van, de inspirálja hogy jobb legyen.
Boone mint RG szerepel jelenleg.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Andy Lee-vel 6éves szerződést hosszabbítottak.petey
...és még akkor is csak a karrierje felénél fog járni 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Túlvannak a fiúk az első OTA első napjain.
http://www.49ers.com/media-gallery/photo-gallery/Organized-Team-Activities-May-22/a3f8c282-ae9a-497b-8874-b1b115cdf5c9#2cc8fa82-96f6-4e3f-9c28-81dd26fb384f

Andy Lee-vel 6éves szerződést hosszabbítottak. Hall of Famer, he is a beast.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Egyelőre akkor úgy néz ki, hogy LMJ és Hunter is marad nálatok?valaki2
miért ne maradnának?Fucu
Nagyon remélem, mindkettőre szükség van, LMJ returnerkedjen, meg néha trükkösebb playeknél lesz a pályán, míg Hunter már rendelkezik rutinnal futás terén a ligában.Alabama Niners
ez nem is tudom hogy merült fel hogy elmenne bármelyikük.

LMJ-t bárhova fel tudod rakni offenzben, életveszély. Hunter inkább "futósabb" half back stílus/felépítésű.

Jacobs is jó lesz mint short yardage/GL back. azt hiszem Harbs most ellesz az új játékaival idén 😛

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyelőre akkor úgy néz ki, hogy LMJ és Hunter is marad nálatok?valaki2
miért ne maradnának?Fucu
Nagyon remélem, mindkettőre szükség van, LMJ returnerkedjen, meg néha trükkösebb playeknél lesz a pályán, míg Hunter már rendelkezik rutinnal futás terén a ligában.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyelőre akkor úgy néz ki, hogy LMJ és Hunter is marad nálatok?valaki2
miért ne maradnának?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
valaki2 453 — Saints fan
Egyelőre akkor úgy néz ki, hogy LMJ és Hunter is marad nálatok?

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
A PFF posztonként rangsorolja az előző szezon legjobb egyéni teljesítményeit. Justin Smith öt különböző meccsen nyújtott produkciója is a top 10-ben foglal helyet a 3-4-es defensive endek között:
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/17/2011%E2%80%B2s-best-performances-3-4-defensive-ends/vassadi
nem meglepő. a Missouri Monster 😀

NFLN Top 100-ba pedig bekerült Joe Staley és Carlos Rogers Bowman mellé. Jöhetnek a többiek is.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A PFF posztonként rangsorolja az előző szezon legjobb egyéni teljesítményeit. Justin Smith öt különböző meccsen nyújtott produkciója is a top 10-ben foglal helyet a 3-4-es defensive endek között:
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/17/2011%E2%80%B2s-best-performances-3-4-defensive-ends/
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF:
Petey ment privát