San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
a guard témához kapcsolódik, pont az OC-tok beszél
http://video.app.msn.com/?mkt=en-us&vid=ee190fe8-32c3-49bb-8dc1-a9185441bdde&from=sharepermalink&src=v5:share:sharepermalink:&from=shareembed-syndication

“A very wise coach once told me, ‘If you really want play-action, you better pull a guard’

Zeitler pick lesz ebből, nagy összegben mernék fogadni rájjncaa
vagy ő, de én Silatolu-ra hajlok. de abszolút lehetetlen tudni ki lesz az...ezért lesz izgalmas

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
a guard témához kapcsolódik, pont az OC-tok beszél
http://video.app.msn.com/?mkt=en-us&vid=ee190fe8-32c3-49bb-8dc1-a9185441bdde&from=sharepermalink&src=v5:share:sharepermalink:&from=shareembed-syndication

“A very wise coach once told me, ‘If you really want play-action, you better pull a guard’

Zeitler pick lesz ebből, nagy összegben mernék fogadni rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
a 49ers jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351bowl.hu
Hát én elfogult voltam, és nagy kedvencemet Barront választottam a Crimsobn Tide-ból.
Azért a Goldson&Barron safety duó elég pusztító lenne!
A legjóbb egy megbízható G lenne.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
a 49ers jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351bowl.hu
Alig tudtam választani 😊
maradtam az OG-nál, Silatolu

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
én nem is tippelnék, mert minek éljem bele magam egy rakat győzelembe, mikor nincs leírva hogy úgy is lesz 😀

örülök hogy erős a schedule, legalább a srácok megmutathatják hogy nem tévedés volt a múlt év. ehhez hozzávesszük hogy a védelem és az off 100%-ra fogja tudni a playbookot, jó FA-k érkeztek, draft előttünk...készítsétek a popcornt. :cool:

fura hogy 1 hét múlva draft és nem várom őrülten kit húzunk 😂 mondok egy merészet, Bruce Irvin

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az én tippem 10-6 (esetleg 11-5). GB, Jets, NO, Pats, Cards away, Hawks away amit sztem bukunk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
A cél a csoportgyőzelem, az most mellékes hogy 9-7 vagy 14-2. Sok minden közbejöhet nekünk is más csapatoknál is és mehet a kukába az egész 😀

Rams: jó a keret, egy rakat pickjük van, Fischer jó edző futás orientált, Stevie J-nek jó szezonja lehet. ami kissé szarul érintheti őket az Williams balhéja.
Cards: jó védelem, Kolb-Skelton QB páros, meglátjuk
Hawks: kiváló védelem, de itt is TJax-Flynn QB páros amin bukhat a dolog, vagy be is jöhet. Ott van Lynch, nekünk meg Brandon Jacobs. 😀

szóval egyelőre nekünk van a legkomplettebb csapatunk a divízióban. persze nem garantált semmi.

a szezon első fele kicsit erős, de ha meg tudnánk verni otthon a GB-t, akkor hazai szezonnyitón meglehet a Lions is onnan meg meglátjuk. Egyedül a decemberi Foxboro nem tetszik.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
itt az új stadionunk a pályáról 😊 nekem tetszik, biztos jó hangos lesz http://www.tourwrist.com/tours/35330

http://www.newsantaclarastadium.com/ pont a HQ-val szemben épül

És amit eddig vártunk hogy kivel hogy megyünk: http://blog.49ers.com/2012/04/17/49ers-announce-2012-schedule/

1 Sun, Sept. 9 at Green Bay Packers FOX 4:15 p.m.
2 Sun, Sept. 16 vs. Detroit Lions NBC 8:20 p.m.
3 Sun, Sept. 23 at Minnesota Vikings FOX 1 p.m.
4 Sun, Sept. 30 at New York Jets FOX 1 p.m.
5 Sun, Oct. 7 vs. Buffalo Bills CBS 4:15 p.m.
6 Sun, Oct. 14 vs. New York Giants FOX 4:15 p.m.
7 Thu, Oct. 18 vs. Seattle Seahawks NFLN 8:20 p.m.
8 Mon, Oct. 29 at Arizona Cardinals ESPN 8:30 p.m.
9 Bye
10 Sun, Nov. 11 vs. St. Louis Rams FOX 4:15 p.m.
11 Mon, Nov. 19 vs. Chicago Bears ESPN 8:30 p.m.
12 Sun, Nov. 25 at New Orleans Saints FOX 4:15 p.m.
13 Sun, Dec. 2 at St. Louis Rams FOX 1 p.m.
14 Sun, Dec. 9 vs. Miami Dolphins CBS 4:05 p.m.
15 Sun, Dec. 16 at New England Patriots NBC 8:20 p.m.
16 Sun, Dec. 23 at Seattle Seahawks FOX 4:15 p.m.
17 Sun, Dec. 30 vs. Arizona Cardinals FOX 4:15 p.m.

5 prime time meccs, nem rossz. a sorsolás sem.petey
Szerintem 10-6-ot minimum hozni kel, a 11-5 sem elrugaszkodott a valóságtól.
több mint 12 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!

Az első kettő, de inkább az első hat mecs után beszélhetünk arról, hogy az idei milyen szezon lesz.
De nem rossz még mindig az idei sorsolásunk 😀 .
Bizom én is a 10-11 győzelembe.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Veletek főműsoridőben játszuk az első meccset, 4 nappal a Pats után. Kemény lesz.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
itt az új stadionunk a pályáról 😊 nekem tetszik, biztos jó hangos lesz http://www.tourwrist.com/tours/35330

http://www.newsantaclarastadium.com/ pont a HQ-val szemben épül

És amit eddig vártunk hogy kivel hogy megyünk: http://blog.49ers.com/2012/04/17/49ers-announce-2012-schedule/

1 Sun, Sept. 9 at Green Bay Packers FOX 4:15 p.m.
2 Sun, Sept. 16 vs. Detroit Lions NBC 8:20 p.m.
3 Sun, Sept. 23 at Minnesota Vikings FOX 1 p.m.
4 Sun, Sept. 30 at New York Jets FOX 1 p.m.
5 Sun, Oct. 7 vs. Buffalo Bills CBS 4:15 p.m.
6 Sun, Oct. 14 vs. New York Giants FOX 4:15 p.m.
7 Thu, Oct. 18 vs. Seattle Seahawks NFLN 8:20 p.m.
8 Mon, Oct. 29 at Arizona Cardinals ESPN 8:30 p.m.
9 Bye
10 Sun, Nov. 11 vs. St. Louis Rams FOX 4:15 p.m.
11 Mon, Nov. 19 vs. Chicago Bears ESPN 8:30 p.m.
12 Sun, Nov. 25 at New Orleans Saints FOX 4:15 p.m.
13 Sun, Dec. 2 at St. Louis Rams FOX 1 p.m.
14 Sun, Dec. 9 vs. Miami Dolphins CBS 4:05 p.m.
15 Sun, Dec. 16 at New England Patriots NBC 8:20 p.m.
16 Sun, Dec. 23 at Seattle Seahawks FOX 4:15 p.m.
17 Sun, Dec. 30 vs. Arizona Cardinals FOX 4:15 p.m.

5 prime time meccs, nem rossz. a sorsolás sem.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
Nnna, Sando szerint csak rosszabbak leszünk, tény nem várok 13 W-t az ezévi menetrenddel de érdekes lesz, mindenesetre egy 11-5 rendben lesz 😀

Sando meg nagy Seahawks homár :cool: ilyen cikket én is tudnék írni

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/62877/bank-on-it-49ers-heading-south-in-2012petey
nehéz év lesz, és tény hogy ritkán jön ki ugyanúgy a lépés évről-évre. ha nem történik valami fura (szarul teljesít a védelem, vagy mittomén), akkor a csoport meg kell hogy legyen, onnan meg minden lehet...Gyurma Pappa
persze, ezt vágjuk is, de erre cikket pazarolni 😀 ha a védelem TO mutatója megint ilyesmi lesz én örülni fogok.

Közben beindult a 9 hetes offseason program.

1. szakasz: 2 hét, fizikai rehab, limitált edzés, edzők nem lehetnek jelen, labdát nem lehet használni, kivéve QB-k. Tilos a sisak.
2. szakasz: 3 hét, edzők részt vehetnek, nem lehet OvD drill. Tilos a sisak
3. szakasz: 4 hét, 10 nap OTA, edzők lehetnek, tilos a live kontakt, OvD drill. Kötelező minicamp az utolsó héten.

Larry Grant aláírt 1 évre.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nnna, Sando szerint csak rosszabbak leszünk, tény nem várok 13 W-t az ezévi menetrenddel de érdekes lesz, mindenesetre egy 11-5 rendben lesz 😀

Sando meg nagy Seahawks homár :cool: ilyen cikket én is tudnék írni

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/62877/bank-on-it-49ers-heading-south-in-2012petey
nehéz év lesz, és tény hogy ritkán jön ki ugyanúgy a lépés évről-évre. ha nem történik valami fura (szarul teljesít a védelem, vagy mittomén), akkor a csoport meg kell hogy legyen, onnan meg minden lehet...

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nnna, Sando szerint csak rosszabbak leszünk, tény nem várok 13 W-t az ezévi menetrenddel de érdekes lesz, mindenesetre egy 11-5 rendben lesz 😀

Sando meg nagy Seahawks homár :cool: ilyen cikket én is tudnék írni

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/62877/bank-on-it-49ers-heading-south-in-2012petey
Idénre szerintem senki sem várja a 13 vagy több győzelmet, a csoport megnyeréséhez elég lesz 11 is!
Mert ez az alap cél! Nekünk meg külön is értékelnünk kell a pozitív szezont, mert 10 évig nem volt.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
Nnna, Sando szerint csak rosszabbak leszünk, tény nem várok 13 W-t az ezévi menetrenddel de érdekes lesz, mindenesetre egy 11-5 rendben lesz 😀

Sando meg nagy Seahawks homár :cool: ilyen cikket én is tudnék írni

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/62877/bank-on-it-49ers-heading-south-in-2012

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Olvasgatom mindenütt, hogy mennyire nincs needünk a drafton, pl: No reason for 49ers to draft for need

Ezt ennyire kategorikusan így látjátok Ti is? Mondjuk O# fal erősítés? Meg azért WR és RB is picit necces sztem.

Ahogy egy komment írta: If you dont have to draft for need than you draft for speed 😊diverdoc
RB poszton??? Gore, Hunter, Brandon Jacobs, Dixon. Ez sok minden csak nem necces.

Egy RG elférne, valamint még egy WR (ez első körben hozható draftról).
Továbbá egy jó CB, csere S, DE és DT szerintem.Alabama Niners
RG-t nem fogtok olyat találni szvsz, aki azonnal upgrade, ez fal tökéletes a mostani O-hoz. WR viszont szerintem kell. Moss "rendszeridegen", és valamiért nem kapott szerződést NO-ban, ahol illett volna a rendszerbe, és azért az is lutri, hogy mennyire akar játszani. Crabtree-t szerintem nem megoldás, Ginn szintén. Kell még egy jó WR a draftról szvsz, aztán CB, S, projekt OL ember, DE-DT meg hátha jó lesz valamire. Esetleg hátsó körben egy szituációs RB, akit el lehet rántani PS-ből, ha mindenki kidől, ha Jacobs és Gore kidől egyszerre, legyen akit lehet aprítani a rövid szitukban.Gyurma Pappa
Jelenleg nincs RG aki pályára lépett volna, csak Kilgore az pedig elég kevés. Crabtreen nem aggódom, idén még jobb lesz ebben biztos vagyok. Moss-on sem aggódom, többet fog hozni mind Braylon tavaly. Az új szezonban legalább 25-35%-al fog nőni a passzolt yardok száma. RB most felesleges, aligha lesz az 5-6. körben olyan aki jobb Hunternél, vagy akár Dixonnál.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Olvasgatom mindenütt, hogy mennyire nincs needünk a drafton, pl: No reason for 49ers to draft for need

Ezt ennyire kategorikusan így látjátok Ti is? Mondjuk O# fal erősítés? Meg azért WR és RB is picit necces sztem.

Ahogy egy komment írta: If you dont have to draft for need than you draft for speed 😊diverdoc
RB poszton??? Gore, Hunter, Brandon Jacobs, Dixon. Ez sok minden csak nem necces.

Egy RG elférne, valamint még egy WR (ez első körben hozható draftról).
Továbbá egy jó CB, csere S, DE és DT szerintem.Alabama Niners
RG-t nem fogtok olyat találni szvsz, aki azonnal upgrade, ez fal tökéletes a mostani O-hoz. WR viszont szerintem kell. Moss "rendszeridegen", és valamiért nem kapott szerződést NO-ban, ahol illett volna a rendszerbe, és azért az is lutri, hogy mennyire akar játszani. Crabtree-t szerintem nem megoldás, Ginn szintén. Kell még egy jó WR a draftról szvsz, aztán CB, S, projekt OL ember, DE-DT meg hátha jó lesz valamire. Esetleg hátsó körben egy szituációs RB, akit el lehet rántani PS-ből, ha mindenki kidől, ha Jacobs és Gore kidől egyszerre, legyen akit lehet aprítani a rövid szitukban.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Látom az én mockom nem jött be. 😛 Amúgy azért írtam én is, h tanácstalan voltam, mert ordítóan nagy szükség sehol nincs szinte. Amúgy Konz-ot akartam hozni 1. körben, de elvitte a Packers (Saturday who?), így Still maradt.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Olvasgatom mindenütt, hogy mennyire nincs needünk a drafton, pl: No reason for 49ers to draft for need

Ezt ennyire kategorikusan így látjátok Ti is? Mondjuk O# fal erősítés? Meg azért WR és RB is picit necces sztem.

Ahogy egy komment írta: If you dont have to draft for need than you draft for speed 😊diverdoc
RB poszton??? Gore, Hunter, Brandon Jacobs, Dixon. Ez sok minden csak nem necces.

Egy RG elférne, valamint még egy WR (ez első körben hozható draftról).
Továbbá egy jó CB, csere S, DE és DT szerintem.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Olvasgatom mindenütt, hogy mennyire nincs needünk a drafton, pl: No reason for 49ers to draft for need

Ezt ennyire kategorikusan így látjátok Ti is? Mondjuk O# fal erősítés? Meg azért WR és RB is picit necces sztem.

Ahogy egy komment írta: If you dont have to draft for need than you draft for speed 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mockdraft játékban (mondjuk úgy) nekem jutott a 49ers. Kicsit funra vettem a dolgot 😛

1/7. San Francisco 49ers: AJ Green, WR (Georgia)
2/13. San Francisco 49ers: Justin Houston, OLB (Georgia)
3/12. San Francisco 49ers: Ras-I Dowling, CB (Virginia)
4/11. San Francisco 49ers: Andy Dalton, QB (TCU)
4/18. San Francisco 49ers: Casey Matthews, LB (Oregon)
5/10. San Francisco 49ers: Ian Williams, DL (Notre Dame)
6/9. San Francisco 49ers: Keith Williams, OL (Nebraska)
6/25. San Francisco 49ers: Da'Rel Scott, RB (Maryland)
7/7. San Francisco 49ers: Kai Forbath, K (UCLA)
7/8. San Francisco 49ers: Jeremy Kerley, WR/RS (TCU)szaba
őszintén szaba? kapsz egy kva nagy fészpalmot. ennyire nem utálhatsz minket 😀petey
Azért ezt még előveszem. Szóval hova adjam a facepalmot?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én voltam Baalke a mock draft játékban, ez jött össze:

1/30 San Francisco 49ers: Devon Still, DL (Penn State)
2/61 San Francisco 49ers: Reuben Randle, WR (LSU) - booo
3/92 San Francisco 49ers: Ladarius Green, TE (Louisiana)
4/125 San Francisco 49ers: Derek Dennis, OG (Temple)
5/165 San Francisco 49ers: Tysyn Hartman, S (Kansas State)
6/199 San Francisco 49ers: Brandon Lindsey, OLB (Pittsburgh)
7/237 San Francisco 49ers: Scott Wedige, C (Northern Illinois)

Marha erős a keret, eléggé tanácstalan voltam. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Jason Smith QB rankingjendiverdoc
Ezzel az emberrel nem szabad foglalkozni, az NFL.comon rendre tőle olvasni a legnagyobb marhaságokat.atapapa
Big Ben > Brees? Azért mert nyert neki a D két gyűrűt? Akkor Dilfer = Brees ezek szerint? Sőt. Dilfer = Manning és Brees!

Hülyeség az egész, nem kell vele foglalkozni.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Jason Smith QB rankingjendiverdoc
Ezzel az emberrel nem szabad foglalkozni, az NFL.comon rendre tőle olvasni a legnagyobb marhaságokat.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jason Smith QB rankingjen Alex a 25-ik, eléggé érdekes hogy a még egy percet sem játszott Luck is 10 hellyel előzi meg.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8281b796/article/quarterback-rankings-eli-manning-tops-list-heading-into-2012?module=HP11_content_stream

Swain minimum veterán fizetésért meghosszabítva, és Jacobssal is megvan a deal.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P